قوانین و مقررات پین ورک

همراهان عزیز پین ورک، استفاده از سیستم، پلتفرم و نرم افزارهای  PinWork تنها زمانی مجاز هستند که شرایط، قوانین و مقررات زیر مطالعه و پذیرفته شود. بدیهی است پیش از استفاده از خدمات PinWork این قوانین و مقررات باید به‌دقت مطالعه شوند. استفاده از PinWork ، به‌منزله‌ی قبول تمام این قوانین و مقررات است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلا اعتبار می‌نماید. شرکت ممکن است در هرزمانی، قوانین و مقررات را تغییر داده و یا به‌روزرسانی نماید. ادامه‌ی استفاده کاربر از نرم‌افزارها به‌منزله پذیرش قوانین و مقررات جدید است. در این متن، منظور از مشتری شخصی است که با ثبت نام در یکی نرم افزارهای PinWork اقدام به اعلام نیاز و درخواست دریافت خدمات می کند و منظور از حرفه ای شخصی است که مشتری برای رفع نیاز خود از طریق نرم افزار PinWork انتخاب کرده است یا شخصی است شرکت کارآفرینان پیشگام رایان برای رفع نیاز مشتری، معرفی کرده است. همچنین منظور از کاربر، حرفه ای و یا مشتری است.

ماده ۱ . حساب کاربری

 1. کاربر با ثبت نام در PinWork می‌پذیرد که قوانین و مقررات PinWork را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از PinWork به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
 2. برای استفاده از PinWork لازم است که هر کاربر دارای بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند و در اینصورت می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در PinWork کنند. برای استفاده از PinWork کاربر باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در سایت  PinWork ثبت کند
 3. کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سرویس PinWork وارد کند.
 4. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در PinWork است.
 5. هر کاربر با ثبت‌نام در PinWork و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام پیام‌های صادره از حساب کاربری خویش را پذیرفته و درنتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ی پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌نماید به عبارت دیگر مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در PinWork یا سایر خدمات مربوط به PinWork انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.
 6. مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.
  کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.
 7. در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری کند. به عبارت دیگر در صورت عدم همکاری کاربر و ارائه نکردن اطلاعات مربوط (در شرایط خاص که ممکن است احراز هویت کاربر از جانب شرکت ضروری تشخیص داده شود) شرکت حق انسداد حساب کاربر را خواهد داشت.
 8. هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌پذیرد و متعهد می‌شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در PinWork به‌روز نماید. وارد کردن اطلاعات نادرست و غیردقیق ممکن است منجر به محرومیت کاربر از خدمات PinWork شود و کاربر نمی‌تواند به این موضوع معترض گردد.

ماده  ۲ . تعهدات پین ورک

 1. شرکت متعهد به تلاش برای ارائه‌ی خدمات باکیفیت است و در این راه تلاش می‌کند با به‌روزرسانی نرم‌افزارها متناسب با نیاز کاربران و با استفاده از نظارت‌های خود سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقا بخشد.
 2. شرکت متعهد می شود با تمام امکانات خود از جمله واحد خدمات مشتریان و میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ و استفادۀ خدمات PinWork بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.
 3. تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد PinWork محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.
 4. هر کاربر می‌تواند عدم تمایل خویش را نسبت به استفاده از خدمات پیامکی نرم‌افزار اعلام کند و تقاضای قطع این خدمات را داشته باشد. در صورت طرح چنین تقاضایی، نظر به امکان ایجاد اختلال در روند خدمت‌رسانی، مسئولیتی متوجه شرکت نیست و کاربر حق اعتراض نخواهد داشت.
 5. نظر به این‌که PinWork تنها خدمات نرم‌افزاری ارائه می‌دهد و در انجام خدمات دخالت ندارد، شرکت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مربوط به کیفیت انجام خدمات، سلامت روحی و جسمی حرفه ای ها، صلاحیت و مهارت لازم حرفه ای ها، زمان دریافت خدمات و کیفیت خدماتی که حرفه ای به مشتری ارائه می‌دهد انجام خواهد داد و از طریق سیستم های پشتیبانی، مرکز تماس و شعب مراجعه حضوری، سعی در رفع اختلافات به وجود آماده خواهد نمود.
 6. شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث – که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد – نخواهد داشت.
 7. شرکت نمی‌تواند اجرا شدن برنامه‌ی PinWork را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.
 8. چنانچه هر یک از کاربران PinWork در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان و صدای مشتریان PinWork مطرح و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

ماده ۳ . تعهدات کاربران پین ورک

 1. کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص – اعم از حقیقی و حقوقی و به‌ویژه افراد زیر ۱۸ سال – قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. در صورت تخلف، مسئولیت تمام اقدامات انجام‌شده توسط دیگران به عهده‌ی صاحب حساب کاربری خواهد بود.
 2. مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌شود مطلقاً به عهده‌ی شخص کاربر است، درنتیجه ضروری است که کاربر در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، ازجمله نام کاربری و رمز عبور، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد و از این طریق مانع استفاده‌ی دیگران از آن گردد. همچنین ضروری است که کاربر در صورت ظن به دسترسی ثالث به‌حساب کاربری خود کاربر در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نماید و در صورت لزوم شرکت را مطلع کند تا حساب کاربری مذکور را مسدود نماید.
 3. مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و حرفه ای که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و PinWork هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و PinWork می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی PinWork بعمل آورد. کاربر متعهد است نرم‌افزار PinWork را برای اهداف قانونی به کار گیرد
 4. هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار PinWork شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و PinWork حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز آسیب بدنی، جانی یا مالی گردد به عهده‌ی کاربر است و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
 5. کاربر متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی استفاده کند که توسط PinWork تهیه و در اختیار او گذاشته شده است (لباس کار یا ابزار نظافت) و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران مشتری و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهدۀ حرفه ای بوده و در صورت لزوم PinWork به قطع سرویس با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به PinWork خواهد بود.
 6. مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات کشوری برعهدۀ کاربران PinWork است.
 7. کاربر تنها مجاز است از PinWork برای رفع نیازهای شخصی استفاده کند و باید از فروش یا استفاده‌ی تجاری از خدمات آن اجتناب نماید. در صورت تخلف، چهار برابر هزینه‌ی خدمات انجام‌شده از سوی متخلف به‌عنوان وجه التزام تخلف از وی اخذ خواهد شد. وصول این مبلغ نافی حق شرکت برای طرح دعوای جبران خسارت وارده نخواهد بود.
 8. PinWork خدمات نظافت و هیچ نوع خدمات خانگی و سازمانی ارائه نمی‌کند، بلکه تنها با ایجاد پل ارتباطی میان مشتریان این‌گونه خدمات و ارائه‌دهندگان این‌گونه خدمات که در سراسر این متن، تحت عنوان حرفه ای شناخته می‌شوند تلاش دارد تا فرایند انجام خدمات یادشده را تسهیل نماید. در PinWork ، حرفه ای میان پذیرش درخواست انجام خدمات یا رد آن مختار است و مشتری نیز پس از ارسال درخواست و مشخص شدن حرفه ای می‌تواند از درخواست خود انصراف دهد. با این اوصاف هر نوع خدماتی که در قالب این پلتفرم صورت می‌گیرد یک قرارداد مستقل فی‌مابین مشتری و حرفه ای است و PinWork تنها زمینه‌ی انعقاد این قرارداد را میان مشتریان و حرفه ای ها مهیا می‌کند. تأکید می‌شود که شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی – اعم از حقوقی و کیفری – در قبال اتفاقات حین انجام خدمات در مقابل کاربران – اعم از مشتریان و حرفه ای ها – و اشخاص ثالث نخواهد داشت.
 9. کاربر اقرار می‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در PinWork تنها مجوز استفاده‌ی غیر انحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌کند و به‌این‌ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به PinWork (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مطرح در این قرارداد اجازه‌ی استفاده از نام و علامت تجاری و خدمات نرم‌افزارهای PinWork را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی شرکت نسبت به نرم‌افزارها و ملحقات آن خواهد بود.
 10. کاربر می‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی شرکت است و شرکت می‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات PinWork گردد.
 11. کاربر متعهد است که پس از اتمام خدمات از اطلاعاتی که درنتیجه‌ی استفاده از خدمات PinWork کسب نموده است استفاده نکند و از ذخیره‌ی این اطلاعات به هر شکل – اعم از ذخیره‌ی اطلاعات در دستگاه تلفن همراه یا سایر موارد – اجتناب نماید.
 12. کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط شرکت از طریق پیامک، ایمیل یا نرم‌افزارهای PinWork در خصوص استفاده از خدمات PinWork و شرایط آن برای کاربر ارسال می‌گردد مطالعه نماید و در صورت عدم موافقت، ضمن توقف استفاده از سرویس ها، مخالفت خود را بصورت رسمی به اطلاع شرکت برساند. عدم اطلاع رسانی به شرکت و یا استمرار استفاده از نرم افزار های PinWork ، به منزله امضای دست‌نویس دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سند مزبور متعهد و ملتزم می‌نماید.
 13. کاربر می‌پذیرد که اعتبار ناشی از بسته‌های تخفیفی غیرقابل‌تبدیل به وجه نقد است و ازاین‌رو کاربر نمی‌تواند وجه معادل بسته‌های تشویقی را از شرکت مطالبه نماید.
 14. درصورتی‌که یک فرد با مشخصات هویتی معین هم‌زمان به‌عنوان «مشتری» برای یک خدمات درخواست ارسال و همان فرد این درخواست را به‌عنوان «حرفه ای» قبول کند، عمل مزبور تقلب قلمداد می‌شود و شرکت را مجاز خواهد نمود که چهار برابر هزینه‌ی خدمات انجام‌شده به طریق فوق را از متقلب وصول نماید. در شرایطی که این مبلغ تکافوی جبران خسارت وارده را نکند، شرکت مجاز خواهد بود بنا به تشخیص خود خسارت وارده را از متقلب مطالبه نماید. وصول این مبالغ نافی حق شرکت برای انسداد حساب کاربری مذکور نخواهد بود. درصورتی‌که وابستگان یک فرد با همکاری وی اقدام به اعمال مشابه کنند یا کاربران به هر شکل نسبت به شرکت اِعمال حیله و تقلب نمایند و بدین‌وسیله موجبات ضرر شرکت را فراهم آورند، مشمول حکم اخیر خواهند بود.
 15. مشتری تعهد می‌نماید از مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر و … در طول انجام خدمات و در حضور حرفه ای اجتناب نماید. همچنین استفاده یا در اختیار داشتن اسلحه، وسایل قمار و… در حین انجام خدمات و در حضور حرفه ای ممنوع است و حق لغو حساب کاربری، جریمه و نیز دعوی حقوقی و کیفری علیه مشتری را برای شرکت ایجاد می‌کند.
 16. مشتری در طول دریافت خدمات ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر است و درنتیجه رعایت مقررات مربوط به حجاب برای بانوان و… برای مشتری الزامی است. همچنین لازم است مشتری در صورت دارا بودن حیوانات خانگی، حتماً مراتب را پیش از تأیید نهایی به اطلاع حرفه ای برساند در غیر این صورت مسئولیت لغو سفارش و نیز کلیه پیشامدهای احتمالی را بر عهده می‌گیرد.
 17. حداکثر مدت‌زمان دریافت خدمات، هشت ساعت در یک روز است و PinWork در قبال ساعات اضافه تر مسیولیتی نمیپذیرد و مسیولیت آن به عهده ی مشتری و حرفه ای است.
 18. مشتری موظف است در زمان مقرر در مبدأ خدمات (نشانی‌ای که در درخواست خدمات ثبت‌شده است) حضور داشته باشد و یا فرد مورد اعتمادی را به حرفه ای جهت نظارت بر انجام صحیح خدمات معرفی نماید، در غیر این صورت شرکت مجاز خواهد بود معادل هزینه‌ی خدمات را از اعتبار او کسر یا از نام‌برده وصول نماید. وصول این مبلغ، نافی اختیار شرکت برای انسداد حساب کاربری مشتری موصوف نخواهد بود.
 19. مشتری موظف است هزینه‌ی خدمات را که وفق مفاد ماده‌ی ۲ این قرارداد توسط نرم‌افزارهای PinWork تعیین می‌گردد، به یکی از طرق پیش‌بینی‌شده در آن ماده پرداخت نماید. پس از ارسال درخواست خدمات (در شرایطی درخواست اولیه انجام پذیرد و در شرایط آن تغییری داده نشود) یا پس از پایان خدمات مشتری نمی‌تواند به میزان هزینه‌ی خدمات اعتراض کند یا پس از پرداخت، تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را بنماید.
 20. مشتری می‌پذیرد که اعتبار موجود در حساب کاربری متعلقه منحصراً جهت بهره‌گیری از خدمات PinWork قابل‌استفاده است و حق مطالبه‌ی دریافت نقدی این وجوه را نخواهد داشت.
 21. مشتری می پذیرد در صورت اعلام سفارش حرفه ای خانم، در مبدا خدمات یک خانم حضور داشته باشد. در غیر اینصورت باید در حین اعلام سفارش، این مورد را ذکر کند. با این حال اگر به هر دلیلی این موضوع را ذکر نکند، تمام مسئولیت ها بر عهده ها مشتری است و حرفه ای می تواند بدون ارائه خدمت، محل را ترک کند. هم چنین شرکت مجاز خواهد بود که این هزینه را از اعتبار کاربر در PinWork کسر کند یا مبلغ آن را از نام‌برده وصول نماید و مشتری نمی‌تواند نسبت به این اقدام اعتراضی داشته باشد.
 22. کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به PinWork ، از طریق سیستم رایانه‌ای PinWork بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
 23. مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
 24. کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف حرفه ای به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
 25. کاربر با عضویت در سرویس PinWork قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.

ماده ۴ . هزینه ها و پرداخت ها در پین ورک

 1. کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که کاربر به PinWork می‌پردازد وجود ندارد.
  کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس از قبل از طرف PinWork پیشنهاد می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ سرویس نمی‌تواند داشته باشد.
  پرداخت هزینۀ سرویس فقط از طریق روشی که توسط PinWork مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ عبارتست از پرداخت نقدی به حرفه ای در صورت ضرورت و بنا به تشخیص صلاحیت شرکت، ممکن است راه‌های دیگری نیز برای پرداخت به کاربر پیشنهاد شود.
  کاربر می‌پذیرد هزینۀ سرویس ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های سرویس ارائه شده از جمله نوع سرویس، زمان سرویس، مکان سرویس یا عوامل دیگر متغیر باشد.
 2. کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواستی به PinWork ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس PinWork را داشته باشد. کاربر مشتری اگر پس از ارسال درخواست سفر و پذیرش درخواست توسط یک حرفه ای، درخواست را لغو کند، یا در مکان مشخص شده به عنوان محل انجام خدمت در زمان مشخص حضور پیدا نکند و حرفه ای اگر پس از قبول یک درخواست، درخواست را لغو کند یا پس از پذیرش درخواست در مکان مشخص شده به عنوان محل انجام خدمت حضور پیدا نکند شرکت می تواند بعلت عدم رعایت مقررات PinWork که منجر به لطمه به شهرت و اعتبارکاری او خواهد شد، هزینه‌ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از کاربران وصول کند.
  مشتری می‌پذیرد هر گونه تخریبی که در ابزار حرفه ای در نتیجه استفاده از سرویس با حساب کاربری وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعمیر، تعویض و غیره به عهده مشتری خواهد بود. در چنین مواردی PinWork حق دارد این هزینه ‌ها را از مشتری وصول کند
 3. .حرفه ای متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی علاوه بر مقدار از پیش اعلام شده توسط نرم افزار نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه به هر عنوان ربطی به PinWork ندارد.
 4. کاربر مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به PinWork ندارد. PinWork این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از کاربر مشتری می خواهد که این موارد را حتما به PinWork اطلاع دهد.
 5. با توجه به این‌که اتصال به اینترنت برای استفاده از نرم‌افزارهای PinWork ضروری است، کاربر می‌بایست اینترنت موردنیاز را به انضمام سایر لوازم استفاده از نرم‌افزارهای PinWork تدارک ببیند و مخارج آن‌ها را شخصاً تأمین نماید. بدین وصف، هزینه‌ای که به‌عنوان هزینه‌ی خدمات محاسبه و از کاربر دریافت می‌شود مشتمل بر مخارج اینترنت مصرفی و موارد مشابه نبوده و تنها بهای خدمات ارائه‌شده از سوی نرم‌افزارهای PinWork و حرفه ای ها است.
 6. هزینه‌ی خدمات از طریق نرم‌افزارهای PinWork محاسبه می شود و به مشتری اعلام می‌گردد. هزینه‌ی خدمات ارائه‌شده با توجه به زمان درخواست خدمات (ساعات مختلف یا روزهای هفته)، مشخصات خدمات درخواستی و سایر عوامل مؤثر متغیر خواهد بود و کاربر پس از مشاهده‌ی قیمت و ارسال درخواست خدمات (در خصوص مشتری) یا پذیرش درخواست خدمات (در خصوص حرفه ای) حق هرگونه اعتراض در این خصوص را از خود سلب و اسقاط می‌نماید.
 7. هزینه‌ی خدمات که در هنگام درخواست برای مشتری نمایش داده می‌شود مطابق لیست خدمات ارائه‌شده تعیین و محاسبه‌شده است و درصورتی‌که خدمات از این حدود تجاوز کند و مشتری درخواست انجام خدمات دیگری داشته باشد، PinWork مجاز خواهد بود قیمت تعیین‌شده را تغییر دهد و با تأیید مشتری به‌تناسب هزینه خدمات بر این مبلغ بیفزاید. ایجاد هر تغییری در شرایط خدمات از قبیل درخواست خدمات اضافه توسط مشتری و یا افزایش یا کاهش مدت‌زمان انجام خدمات، مشمول حکم اخیر خواهد بود و PinWork را مجاز خواهد کرد که بر طبق موازین قیمت‌گذاری خود قیمت تعیین‌شده را تغییر دهد. در سایر موارد قیمت تعیین‌شده غیر قابل‌تغییر خواهد بود.
 8. در مواردی به تشخیص و صلاحدید شرکت، بسته‌های تشویقی و تخفیفی (به‌صورت عمومی و برای همه‌ی کاربران یا به‌صورت اختصاصی و برای کاربران خاص)، به‌عنوان هدیه و بدون دریافت هزینه، برای کاربران مشتری در نظر گرفته می‌شود که در قالب آن یا مبلغ مشخصی به‌عنوان هدیه به اعتبار مشتری افزوده می‌شود یا تخفیف مشخصی به مشتری اختصاص می‌یابد. درصورتی‌که بسته‌ها دارای تاریخ اعتبار مشخصی باشند، پس‌ازآن تاریخ بلا اعتبار خواهند بود. مضاف بر آن و با توجه به ماهیت هدیه‌ایِ بسته‌های مذکور، به تشخیص شرکت این بسته‌ها در هرزمانی قابل‌تغییر، تعلیق یا ابطال خواهند بود و شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بدون تدارک هیچ دلیلی هر یک از این بسته‌ها را غیرفعال نماید.
 9. هزینه خدمات نظافت در سیستم پین ورک ساعتی ۱۰۰۰۰ تومان است.

ماده ۵ . استفاده از پین ورک

 1. حرفه ای ها متعهد می‌شوند در حین ارائه خدمات از استعمال دخانیات و هرگونه فعالیت نامتعارف که موجب آزردگی مشتری شود امتناع کنند.
 2. با استفاده از سرویس PinWork کاربر می‌پذیرد که از PinWork برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.
 3. کاربر مشتری متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به حرفه ای ها اعلام کند در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت حرفه ای به نقطه مبدا، مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) سفر بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ کاربر مشتری است.
 4. کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس PinWork به صورتی که به PinWork یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.
 5. کاربر می‌پذیرد که PinWork ممکن است از ارسالSMS پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.
 6. PinWorkممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه، یا درصدی از هزینه خدمات کاسته یا درصدی از هزینه خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود .
 7. کاربر می‌پذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند (مگر اینکه PinWork رسماَ این اجازه را به آنها داده باشد(.
 8. کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات به آنها داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که PinWork برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
 9. مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از سرویس PinWork به عهدۀ کاربر است.
 10. کاربر مشتری متعهد می شود که زمان حضور و جنسیت حرفه ای مورد نظر را از قبل اعلام کند تا حرفه ای بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست مشتری کاربر حرفه ای به محل اعزام کند.
 11. کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام خدمات از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس PinWork از مشتریان یا حرفه ای کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا حرفه ای در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین PinWork خواهد بود. همچنین کاربر متعهد می‌شود در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتریان یا حرفه ای ها در سرویس PinWork ارائه شده است استفاده کند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 12. با استفاده از سرویس PinWork کاربر می‌پذیرد که در حین انجام خدمت، PinWork را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.
 13. کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از خدمت ، است.
 14. کاربر می‌پذیرد که متن حریم شخصی PinWork را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.
 15. کاربر می‌پذیرد که PinWork تنها خدمات نظافت نیست بلکه یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین مشتریان و حرفه ای ها را جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می‌کند. در سرویس PinWork حرفه ای مختار است یک درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند، همچنین مشتری مختار است پس از ارسال درخواست خدمت، مشخص شدن حرفه ای و قبل از آغاز عزیمت حرفه ای به نقطه مبداء، خدمت را لغو کند یا خیر. لذا هر خدمتی که مشتری با حرفه ای انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین حرفه ای و مشتری در نظر گرفته شود.
 16. خدمات PinWork ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که شرکت PinWork کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربر می‌پذیرد که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و PinWork مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.
 17. کاربر مشتری می پذیرد که اسناد، مدارک و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض حرفه ای قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج حرفه ای تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک حرفه ای اطلاع دهد. بنابراین PinWork هیچ گونه مسیولیتی را در قبال موارد ذکر شده نمیپذیرد.
 18. حرفه ای بدیهی است که می پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد.
 19. کاربران پذیرفته اند که PinWork به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.
 20. PinWork در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (حرفه ای یا مشتری) می‌تواند برای شرکت یا سایر مشتریان یا حرفه ای ها خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس PinWork را دارد.
 21. PinWork ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به PinWork کاربران این حق را به PinWork می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین PinWork مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.

ماده ۶ .  تجهیزات همراه کاربران 

 1. وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو.
 2. وسایلی که حرفه ای نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
 3. درخواست خدمت بدون حضور مشتری (مالک یا مستاجر یا وکیل ایشان) توسط کاربر PinWork ممنوع است و کاربر حق درخواست و انجام خدمت را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت، همۀ مسئولیت‌های ناشی از این تخلف برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و PinWork حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبۀ خسارت از شخص متخلف کند.

ماده ۷ . حقوق مالکیت معنوی نرم افزارهای پین ورک

مالکیت معنوی نرم‌افزارهای PinWork و تمام ملحقات آن (ازجمله نام، علامت تجاری و خدمات ارائه‌شده تحت این نام و …) متعلق به شرکت کارآفرینان پیشگام رایان است و درنتیجه:

 1. کاربران تنها اجازه‌ی استفاده‌ی محدود و غیر انحصاری از خدمات آن را تحت شرایط قرارداد حاضر دارند، بدون آن که این استفاده حقی برای آن‌ها نسبت به مالکیت نرم‌افزارهای PinWork یا سایر حقوق معنوی مربوطه ایجاد نماید یا اجازه‌ی استفاده از نام، علامت تجاری، لوگو و … را به آن‌ها اعطا نماید.
 2. کاربران نمی‌توانند نرم‌افزارهای PinWork را تغییر دهند، بازتولید یا بازنویسی کنند یا از آن برای تولید یک برنامه‌ی مشابه استفاده نمایند.
 3. کاربران مجاز به استفاده از خدمات نرم‌افزارهای PinWork جز در شرایط مقرر در این قرارداد نیستند و حق اجاره، فروش و به‌طورکلی انتقال نرم‌افزارهای PinWork و حقوق ناشی از آن یا نمایش عمومی آن را نخواهند داشت.
 4. کاربران نمی‌توانند به هیچ‌یک از سرویس‌ها و برنامه‌ها و شبکه‌ی مرتبط با سرورها به‌صورت غیرمجاز دسترسی پیدا کنند یا در این راستا تلاشی انجام دهند و نیز نمی‌توانند با استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم وارون به کد سطح بالا یا زبان ماشین دست پیدا کنند.
 5. کاربران نمی‌توانند برنامه را مشابه‌سازی کنند یا بخشی از برنامه را درون برنامه‌ی دیگری استفاده نمایند.

ماده ۸ . موارد فنی

 1. کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای PinWork شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
 2. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از سرویس PinWork را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار PinWork یا در روش ارائۀ سرویس PinWork تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
 3. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
 4. کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس PinWork یا سرویس های مرتبط با آ PinWork انجام دهد.

 

همچنین شما را به خواندن این مقاله نیز دعوت می کنیم.