میخوای قیمت این خدمات رو بدونی؟ پین ورک رو نصب کن

نظافت منزل غرب تهران|تعرفه و ثبت سفارش

نظافت منزل در غرب تهران

سرویس خدمات خانه پین‌ورک

اگر به سرویس نظافت منزل غرب تهران و شرق تهران نیاز داشته باشید یا قصد نظافت منزل در شمال و جنوب تهران را داشته باشید، پین‌ورک آماده است تا نیاز شما را پاسخگو باشد. پین‌ورک هم اکنون در تمامی مناطق و محله‌های تهران در دسترس است و در سریعترین زمان یک متخصص حرفه‌ای و قابل اعتماد را در اختیارتان می‌گذارد.

ما همه جا هستیم!

نظافت منزل غرب تهران

معمولا پس از مدت کوتاهی زندگی کردن در منزل و استفاده از وسایل و مبلمان، آثار کثیفی و نامرتب بودن را در منزلتان می‌بینید. نامرتب بودن منزل، نشستن گرد و خاک روی مبلمان و وسایل مختلف از مسائلی است که روی تمرکز و آرامش شما برای انجام کارهای روزمره در منزل و استراحت، تاثیر منفی می‌گذارد. و بدتر از همه زمانی را در نظر بگیرید که تصمیم برگزاری یک میهمانی در منزل خود دارید. اما برای رفع تمام این مشکلات و نگرانی‌ها، راه ساده‌ای وجود دارند. با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با خدمات نظافت منزل غرب تهران آشنا کنیم.

خدمات نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل غرب تهران یکی از چندین خدمات پین‌ورک است که به صورت روزانه پاسخگوی نیازهای مشتریان است. شما می‌توانید از امکانات مختلف سایت پین‌ورک نظیر امکان انتخاب نظافتچی آقا و خانم استفاده کنید و پس از مشخص کردن زمان و مکان مورد نظر از خدمات نظافت خانه بهره بگیرید.

سرویس نظافت منزل در غرب تهران شامل بخش‌های: نظافت منزل در سعادت آباد، سردار جنگل، جنت آباد و سایر بخش‌هاست. پین‌ورک با داشتن شعب مختلف در مناطق مختلف غرب تهران امکان اعزام نیرو و پاسخ‌گویی منظم را به شما عزیزان دارد. شما می‌توانید درخواست‌های خود را از طریق تلفن، اپلیکیشن پین‌ورک و صفحه سایت ثبت کنید تا در اسرع وقت نیازهایتان برآورده شود.

نظافت منزل غرب تهران

سرویس‌های نظافت منزل در غرب

 1. تمیز کردن آشپزخانه
 2. اتاق خواب
 3. سالن پذیرایی
 4. شستن پنجره و دیوارها
 5. تمیز کردن سرویس‌های بهداشتی
 6. و سایر موارد…

قیمت نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل غرب تهران

شما می‌توانید به سایت پین‌ورک مراجعه کرده و پیش یا در حین ثبت سفارش در مورد قیمت‌ها آگاهی پیدا کنید. مواردی نظیر میزان ساعتی که شما نیاز دارید تا نیروهای ما در منزل شما خدمت گذار باشند و مکان دقیق شما در میزان قیمت تاثیر خواهند داشت.

اگر نیاز دارید که نظافت منزل و تمیز کردن آپارتمان شما خیلی سریع و البته با کیفیت انجام شود، ما اینجا هستیم تا این تجربه را برای شما رقم بزنیم. پین‌ورک سرویس نظافت منزل خود را توسط افراد متخصص و حرفه‌ای و قابل اعتماد ارایه می‌دهد. شما می‌توانید هزینه و قیمت نظافت منزل را به صورت آنلاین بررسی و مشاهده کنید.

همچنین ما بعد از پایان هر سفارش و خدمات ارایه شده از مشتریان خود نظرسنجی می‌کنیم و از این طریق سعی داریم همواره بهترین خدمات تمیزکاری و نظافت را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم.

نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل در جنت آباد

همانطور که اشاره شد خدمات نظافت منزل غرب تهران توسط شرکت پین‌ورک، در بخش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. جنت آباد محله‌ای در شمال غرب تهران است و در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد. به خاطر آب و هوای نسبتا مطلوب، بخش مسکونی این منطقه وسیع و اغلب بافت آن نوساز است. دسترسی های محلی این منطقه شامل بزرگراه نیایش، بزرگراه همت، بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه باکری است.

شما ساکنین این منطقه در صورت نیاز می‌توانید به بخش سرویس نظافت منزل در پین‌ورک مراجعه کنید و از خدمات مختلف این بخش استفاده کنید. در این بخش شما می‌توانید از سرویس نظافت‌چی آقا و نظافت منزل توسط خانم بهره بگیرید.

نظافت منزل

نظافت منزل در پونک

پونک یکی از محله‌هایی است که در شمال غرب تهران واقع است. قسمت بیش‌تر آن در منطقه‌ی ۵ و بخش دیگر آن در منطقه‌ی ۲ قرارگرفته است. دسترسی‌های پونک شامل منطقه‌های، جنت آباد، شهرک غرب، محله حصارک و محله باغ فیض است. از خیابان‌های اصلی پونک می‌توان به  میرزابابایی، اشرفی اصفهانی، شهید مخبری،  المهدی، بلوار کمالی، سردار جنگل، بلوار عدل، خیابان زیتون و چمران اشاره کرد.

 ده پونک از قریه های قدیم تهران بوده که به علت وجود حجم زیادی از گل‌های پونه در این منطقه به پونک معروف شده است. اگر ساکن منطقه ونک تهران هستید می‌توانید به آسانی از سرویس نظافت منزل غرب تهران استفاده کنید. در این خدمت، نظافت منزل توسط خانم و آقا در هر زمان و هر مکانی که شما اراده کنید، ارائه خواهد شد. پین‌ورک با سرویس نظافت منزل پونک در خدمت شما ساکنین شریف این منطقه است.

 

سرویس نظافت منزل در تهران

 

ثبت سفارش نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل صادقیه

صادقیه منطقه‌ای در غرب تهران، یکی از مناطق تهران بوده که بخشی از آن در منطقه دو شهرداری و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه پنج شهرداری تهران قرار دارد. فلکه ی دوم صادقیه در این منطقه قرار گرفته و بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم وصل می‌کند.

در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته‌ است. اگر شما از ساکنین منطقه صادقیه هستید بدانید و آگاه باشید که می‌توانید از سرویس نظافت منزل پین‌ورک در مکان و زمان مشخص و دلخواه در هر نقطه از صادقیه که هستید، بهره بگیرید. نظافت منزل صادقیه که زیر مجموعه سرویس نظافت منزل غرب تهران است همواره آماده خدمت رسانی به شما ساکنین با فرهنگ و خوب منطقه صادقیه است.

نظافت غرب تهران

سرویس نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل غرب تهران

لیست سرویس نظافت منزل بر اساس مناطق :

 1. نظافت منزل شمال تهران
 2. نظافت منزل در شرق تهران
 3. نظافت منزل جنوب تهران

 

آیفون تصویری ایرانی

سوالات متداول این سرویس:

 • نظافت منزل به چند ساعت زمان نیاز دارد؟ :جواب این سوال کاملا به متراژ و میزان کیفی خانه شما ارتباط دارد. جدا از این مورد؛ نوع خدمتی که مد نظر دارید نیز در کم یا زیاد شدن این زمان تاثیر زیادی دارد. برای مثال سفارش‌هایی که شامل دیوارشویی باشند حداقل ۸ ساعت به زمان احتیاج داشته در حالی که برای نظافت معمولی ۵ ساعت کافی است!
 • آیا نظافتچی موظف است وسایل نظافتی را همراه داشته باشد؟: با توجه به حجم و یا وزن بالای برخی از این لوازم، نیروی متخصص نظافت هیچ یک از لوازم و مواد لازم برای انجام نظافت منزل را همراه ندارد. لذا بهتر است حداقل امکانات لازم برای کار را تهیه کنید. این موارد معمولا شامل شوینده‌ها، تی، دستمال و شیشه پاک‌ کن می‌باشد.
 • آیا مشتری وظیفه‌ی پذیرایی (نهار یا شام) از نیرو را دارد؟ نیروی نظافتچی به هیچ عنوان اجازه‌‌ی درخواست این مورد را ندارد و این لطف شما خواهد بود. معمولا به نیروها گفته می‌شود که در اولین سفارش هر مشتری با خود وعده غذایی به همراه داشته باشند.

با پین‌ورک همراه باشید. خدمات نظافت غرب تهران همواره آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز است.

0/5 ( 0 نظر )
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب پریسا گلی نیا
پریسا هستم. یک زیست شناس شاعر. زاده یک روز پاییزی برگ ریز. از زمانی که خودم را شناخته ام، می‌نویسم. دلنوشته، شعر، متن ادبی، داستان، مقاله. عاشق تجربه‌های جدید هستم. سفر به ماه را دوست دارم.فانتز‌ی‌ام هم‌ برای ادامه زندگی،‌ زیستن در اعماق اقیانوس‌هاست. همیشه دوست داشتم به جای انسان، ماهی به دنیا بیایم. یک ماهی شاعر. حالا یک انسانم...روی این کره خاکی. دوست دارم برجستگی قلم را روی دستانم حس کنم و بوی کاغذ را در هوای اطرافم.

بدون دیدگاه