امروز میخواهیم یک برند ایرانی را به شما معرفی کنیم که یکی از قدیمی ترین برندهای چاپ پیکسل به شمار می رود. هرچند که اولین بودن هیچ وقت امتیاز به حساب نمی آید و باید در کار خود بهترین بود! و این دقیقا کاریست که  AlamdarPrint انجام می دهد 😊

علمدار پرینت فعالیت خود را از تولید پیکسل با مواد خام پیکسل چینی آغاز کرد که این کار با سختی هایی مواجه بود. بی کیفیتی برخی مواد خام چینی، مشکلات حمل و نقل و گمرکی، عدم دسترسی آسان و … مشکلاتی بود که تیم علمدارگرافیک را ملزم به ساخت پیکسل خام ایرانی کرد.

محصولی که به راحتی بدست نیامد و تولیدش رنج فراوانی را به همراه داشت. از مشکلات مالی و هزینه های گزاف ساخت قالب تا آزمون و خطاهای بسیار برای رسیدن به نتیجه و کیفیت مطلوب. پس از صرف زمان، انرژی و هزینه بسیاری موفق به ساخت مواد خام پیکسل شدند که کاملا مشابه نمونه های با کیفیت چینی بود، آن هم با قیمتی بسیار مناسب تر از پیکسل خام چینی. ضمن اینکه ایراداتی که مواد خام چینی داشت را نیز رفع کرده بودند. از جمله تیزی لبه قطعه و قوس قطعه رویی پیکسل!

در حال حاضر قطعات پیکسل خام ایرانی ساخته شده توسط گروه علمدارپرینت یکی از با کیفیت ترین و پر فروش ترین مواد خام پیکسل در میان تولید کنندگان پیکسل به شمار می رود زیرا اولا بدون خرابی در مواد خام پیکسل هست و ثانیا در حین مونتاژ و چاپ پیکسل پرتی ندارد و به همین دلایل است که بالاترین میزان رضایت مشتریان را جلب نموده است.

در حال حاضر علاوه بر تولید مواد خام پیکسل، تمام فرایندی که منجر به تولید پیکسل نهایی می شود در داخل کارگاه های علمدار پرینت صورت گرفته و صفر تا صد تولید پیکسل، بدون نیاز به مراجعه به هیچ واحد تولیدی دیگری از ابتدای کار یعنی ضرب و پرس مواد خام پیکسل، سوزن کردن قطعه پشتی، چاپ و پرینت طرح ها، سلفون کشی با دستگاه مخصوص، برش بوسیله دستگاه گرد بر پنوماتیک، تا پرچ و تولید پیکسل بوسیله دستگاه های پنوماتیک و بسته بندی نهایی محصول تا رسیدن محصول بدست مصرف کننده نهایی همگی توسط پرسنل با دقت و نکته سنج کارگاه تولیدی گروه علمدار پرینت صورت گرفته و ازین جهت ۳ مزیت عمده نسبت به سایر فعالان این حوزه دارد: یک اینکه تمامی مراحل تولید به دقت و با سخت گیری تمام مورد بررسی روزانه قرار گرفته و کمترین خطایی در کار دستگاه ها و پرسنل به فوریت پیگیری و رفع می شود. دو اینکه تمامی دستگاه ها از حالت دستی خارج شده و بوسیله دستگاه های پنوماتیک انجام می شوند، ازین رو به بالاترین سطح تیراژ تولیدی در روز می رسند. دیگر لازم نیست روزها معطل چاپخانه برای چاپ طرح ها و یا درگیر سلفون کشی دفاتر فنی شد و اینکار در سریعتر شکل ممکن محقق می شود. ظرفیت تولید روزانه ۱۲۰۰۰ پیکسل زیر ساختی قوی میخواهد که علمدار پرینت این فضا را مهیا کرده و آماده دریافت و تحویل سفارشات در تیراژ بالا می باشد. سومین نکته قیمت بسیار مناسب محصول نهایی بواسطه تولید صفر تا صدی پیکسل است. از آنجایی که از لحظه ورود ورق های فلزی به کارگاه برای ضرب قطعات پیکسل تا آخرین مرحله یعنی پکینگ و ارسال پیکسل تولیدی، همگی بدون دخالت واحدهای تولیدی دیگر و با حذف واسطه صورت می پذیرد، تاثیر چشمگیری بر کاهش قیمت محصول نهایی داشته است. در کارگاه گروه علمدار گرافیک تولید پیکسل با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت مواد خام و چاپ و سلفون کشی و بسته بندی عرضه می گردد که این افتخاری برای تولید ملی به شمار می رود.

علمدار پرینت با بیش از ۳۰۰۰ طرح اختصاصی پیکسل و طراحی شده توسط طراحان این مجموعه، به غیر از پیکسل محصولات متنوع دیگری از قبیل جاکلیدی، مگنت، لیبل کریستالی،ماگ و مینی ماگ، ساک خرید پارچه ای و… نیز تولید می نماید. که این محصولات در نمایندگی های سرتاسر کشور با متنوع ترین شکل در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. همچنین محصولات علمدار پرینت در کشور عراق و کشور لبنان نیز نمایندگی فروش فعال دارد و طرح هایی را به زبان عربی و مناسب با فرهنگ این مناطق تولید و عرضه می نماید.

بخش دیگر فعالیت علمدار پرینت تولید پیکسل تبلیغاتی برای شرکت ها، سازمان ها، فروشگاه ها و … است. با توجه به نوع سفارش مخاطب خود پیکسل کوچک، پیکسل بزرگ، مگنت، جاکلیدی و… تولید می نماید. آن هم با بهترین کیفیت چاپ و مواد خام پیکسل. علمدارپرینت از انواع روکش پیکسل از جمله طلقی، سلفون مات، سلفون براق و سلفون مات مخملی ضدخش برای تولید پیکسل بنا به درخواست مشتری بهره می برد و تاکنون برای شرکت ها و سازمان های بزرگی همچون کمیته امداد امام خمینی، شرکت سفرهای علی بابا، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، سامانه حمل و نقل هوشمند اسنپ،  شهرداری تهران،شرکت تپسی و … تولید پیکسل انجام داده اند.

برای سفارش تولید و چاپ پیکسل به سایت علمدار پرینت به آدرس www.AlamdarPrint.com مراجعه کنید و یا با شماره ۸۸۰۱۴۵۴۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

3 سال پیش محمد رسول بهاری

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.