کدهای خطا و ارور یخچال برفاب که ممکن است گاهی شما آن را روی صفحه نمایشگر یخچال خود مشاهده کنید، معانی و مفاهیم گوناگونی دارند. زمانی که این کدهای خطا یا همان ارورها روی صفحه نمایش شما ظاهر شوند در اصل به‌واسطهٔ سنسورهایی که وجود دارند، مشکل و یا ایرادی در یخچال شما تشخیص داده‌شده و لازم است که شما نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. گاهی شما برای تعمیر می‌توانید از دفترچه راهنمای یخچال برفاب خود کمک بگیرید. در غیر این صورت اگر شاهد کد خطا یخچال فریزر و ساید برفاب بودید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای تشخیص کد خطاهای یخچال فریزر و ساید برفاب خود و رفع آن از پین ورک مرکز تخصصی تعمیرات انوع یخچال اعم از؛ یخساران، ارج، آبسال و… کمک بگیرید. برای ارتباط برقرار کردن با تیم پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ شما عزیزان می‌توانید تماس حاصل نمایید.

کد های خطا و ارور یخچال برفاب

کد خطای F1

نمایش این کد خطا و ارور یخچال برفاب به معنی وجود ایراد در فن یخچال فریزر برفاب می‌باشد. وقتی‌که عاملی باعث اختلال عملکرد آن شود این کد خطا نمایش داده می‌شود.

تعمیر یخچال برفاب در محل

بهترین متخصص با کمترین قیمت

  • برای برطرف کردن کد خطای مذکور در یخچال خود نخست نسبت به بررسی سیم‌پیچی، فن اپراتور و موتور آن اقدام کنید. اگر با تعمیر کردن آن مشکل شما حل نشد باید آن را عوض کنید.

کد خطای F2

نمایش این کد خطا به معنی وجود ایراد در فن کندانسور یخچال فریزر می‌باشد.

  • برای رفع کردن ارور یخچال برفاب خود سیم‌پیچی و خود فن کندانسور را به دقت چک کنید. و در صورت مشاهده ایراد یا خرابی آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

کد خطای E1

نمایش این کد خطا در صفحه نمایشگر فریزر مدل BNF به معنی وجود مشکل در سنسور اتاقک(کابین) فریزر می‌باشد. اما نمایش آن در صفحه نمایشگر یخچال مدل BNR به معنی وجود مشکل در سنسور اتاقک(کابین) یخچال می‌باشد.

  • برای برطرف کردن ارور مذکور در یخچال خود، نخست سنسور و اتصالات داخل یخچال فریزر را چک کرده سپس با خواندن مقدار اهم به‌وسیله یک اهم متر اگر نیاز باشد باید سنسور فریزر مدل BNF و یا یخچال مدل BNR را عوض کنید. در مرحله آخر اگر مشکل حل نشد به سراغ برد الکترونیکی بروید.

کد خطای E2

نمایش این کد خطا در فریزر مدل BNF به معنی وجود ایراد در سنسور فریزر است. اما نمایش آن در یخچال مدل BNR به معنی وجود اشکال در سنسور یخچال است.

  • برای برطرف کردن کد خطای مذکور در یخچال خود نخست اتصالات داخل یخچال فریزر را چک کرده سپس با خواندن مقدار اهم به‌وسیله یک اهم متر اگر نیاز باشد باید سنسور فریزر مدل BNF و یا یخچال مدل BNR را عوض کنید. در آخر اگر باز مشکل حل نشد به برد الکترونیکی مراجعه کنید.

کد خطای E3

نمایش این کد خطا در فریزر مدل BNF به معنی این است که سرما سازی در فریزر انجام نمی‌شود. اما نمایش آن در یخچال مدل BNR به معنی این است که سرما سازی در یخچال انجام نمی‌شود.

  • برای برطرف کردن این ارور یخچال برفاب باید ابتدا تشخیص دهید چه عواملی باعث انجام نشدن پروسه سرما سازی می‌شوند. وجود مشکل در کارکرد برد الکتریکی دستگاه، همچنین در فن اوپراتور و فن کندانسور، کم بودن گاز، ایراد داشتن و خراب بودن کمپرسور یخچال از عوامل مهم بروز این کد خطا در نمایشگر دستگاه می‌باشند. موارد بالا را بررسی کنید. از این رو می‌توانید از تکنسین‌های تیم پین ورک کمک بگیرید. برای ارتباط برقرار کردن با تیم پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ شما عزیزان می‌توانید تماس حاصل نمایید.

کد خطای H1

نمایش این کد خطا و ارور یخچال برفاب به معنی این است که یخچال کار یخ زدایی یا همان عمل دیفراست کردن را انجام نمی‌دهد. برای رفع این مشکل توصیه می شود مقالعه بررسی بروز مشکل یخ زدایی نکردن یخچال فریزر را مطالعه نمایید.

تجربه تعمیری بی نقص با پین ورک

در مقاله بالا سعی کردیم تمامی نکات مربوط به ارور یخچال برفاب و دلایل بروز آن را برای شما عزیزان شرح دهیم. بهتر است اگر اطلاعات و دانش شما درزمینهٔ تعمیرات یخچال کافی نیست از تعمیر و بعضاً باز کردن قطعات اکیداً خودداری کنید چراکه می‌تواند باعث وارد شدن آسیبی جدی به دستگاه شما شود. هرچه سریع‌تر مشکلات مربوطه یخچال خود را حل کنید از آسیب رسیدن بیشتر به آن می‌توانید جلوگیری کنید. به‌هرحال اینکه یخچال در آشپزخانه‌های امروز وسیله‌ای حیاطی و بسیار مهم می‌باشد بر کسی پوشیده نیست.

پین ورک مرکز تخصصی تعمیرات یخچال برفاب می‌باشد که دارای به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین و ماهرترین متخصصین و تعمیرکاران در انواع تعمیرات یخچال است. پین ورک بخش تعمیر یخچال در محل را برای شما عزیزان آماده کرده است. با اطمینان خاطر و خیالی آسوده تعمیرات یخچال خود را در محل کار، منزل و … موردنظر خود انجام دهید. برای تماس با پین ورک و شنیدن پیشنهادات و راهکارهای مشاوران ما می‌توانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

2 سال پیش رضا حاجیلو

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.