احتمالا برای شما هم پیش آمده که از محیط کوچک و بسته آپارتمان خود خسته شده باشید و بخواهید یک تغییر بزرگ و یک جلوه خاص به آپارتمان خود بدهید، یا بخواهید اتاق فرزند خود را با کاغذ دیواری اتاق کودک متناسب با سلایق و حال و هوای کودکانه‌اش دیزاین کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای این کار استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی است.
استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی یکی از بهترین راه‌ها برای تنوع بخشی به فضای منزل و حتی بزرگتر جلوه دادن فضای بسته و بی‌روح آپارتمان‌ها و دفاتر کار است.

محیطی آرام و زیبا با کاغذ دیواری سه بعدی 

اگر ترغیب شده‌اید که با استفاده از انواع کاغذ دیواری، تغییری اساسی در فضای زندگی و محل کار خود ایجاد کنید، ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین و ارزان‌ترین کاغذ دیواری سه بعدی را انتخاب کنید؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

قدم اول: انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید بسته به محیط و سلیقه‌ی خود یک یا چند طرح آن را برای دیزاین منزل و محل کار خود انتخاب و خرید کاغذ دیواری مطمئنی داشته باشید. اما چند نکته را باید در این مسیر در نظر بگیرید:

۱- اگر می‌خواهید با استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی، فضای محیط مورد نظر را بزرگتر نشان دهید، می‌توانید از انواع پوستر دیواری آماده، بسته به سلیقه و دکوراسیون محیط منزل و محل کار خود استفاده کنید.
پوسترهای دیواری آماده به انواع کاغذ دیواری با طرح‌های سه بعدی گفته می‌شود که دارای تصاویر واحد سه بعدی و در اندازه‌های استاندارد گوناگون هستند که بصورت یک تکه، دو تکه، چهار تکه و هشت تکه عرضه می‌شوند.

به این نکته توجه داشته باشید که می‌توانید با انتخاب تصاویری که بعد بیشتر و عمیق‌تری دارند فضای را بزرگتر نشان دهید.

۲- اگر می‌خواهید با استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی فضای خود را خاص و منحصر به فرد نشان دهید و یا  از طرح یا منظره‌ای خاص استفاده کنید، و حتی اگر می‌خواهید عکس جشن ازدواج یا کودک خود را روی کاغذ دیواری داشته باشید، می‌توانید از پوسترهای دیواری سفارشی استفاده کنید. این مدل کاغذ دیواری براساس سلیقه و ابعاد محیط مورد نظرتان شما طراحی و تولید می‌شوند.

۳- اگر می‌خواهید یک کاغذ دیواری ساده اما شیک و مدرن داشته باشید، می‌توانید از انواع کاغذ دیواری رولی که دارای اشکال هندسی ساده و تکرار شونده هستند، استفاده کنید.
کاغذ دیواری‌های سه بعدی رولی مانند انواع کاغذ دیواری‌های ساده هستند که طرح‌های ساده و تکرار شونده دارند، با این تفاوت که حالت سه بعدی آنها تکرار شده است.

قدم دوم: تعیین هزینه خرید و نصب کاغذ دیواری سه بعدی

پس از دیدن انوع کاغذ دیواری و انتخاب یکی از آنها، باید هزینه کار و بودجه خود را نیز بسنجید تا بتوانید براساس آن خرید خود را انجام داده و از بهترین دیزاین بهره ببرید.
برای این کار شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های کاغذدیواری و مقایسه قیمت خرید کاغذدیواری سه بعدی و خدمات آنها با هم انتخاب خود را نهایی کنید. بدیهی است که اینکار وقت زیادی از شما می‌گیرد، اما ما پیشنهاد ویژه‌ای برای شما داریم.

پین‌ورک(pinwork) به عنوان شرکت خدماتی آنلاین، در مسیر خرید و انتخاب بهترین و ارزان‌ترین کاغذ دیواری سه بعدی با اعزام افراد متخصص در دکوراسیون منزل و نصب کاغذدیواری به محل مورد نظر، به شما کمک خواهد کرد.

پین‌ورک به صورت کاملاً رایگان آلبوم انواع مدل‌های کاغذدیواری را به همراه کارشناس به محل مشتری اعزام نموده و لیست قیمت خدمات مورد نظر را نیز ارائه می‌دهد.
با این شیوه منحصر به فرد و خدمات‌رسانی پین ورک، دیگر نیازی به خارج شدن از منزل و محل کار خود ندارید و می‌توانید بدون هیچ هزینه ایاب و ذهابی در سریع ترین زمان ممکن، بهترین و زیباترین‌ترین دکوراسیون را داشته باشید.

دقت در خرید و انتخاب نصاب کاغذ دیواری

یک نکته مهم که در کنار خرید کاغذ دیواری باید به آن دقت کنید، انتخاب یک متخصص آموزش دیده و کار بلد، برای نصب کاغذ دیواری است. پین ورک با گردآوردن بهترین متخصصان حوزه دکوراسیون منزل، بعد از درخواست خدمات خرید و نصب کاغذدیواری به شما پنج فرد متخصص را معرفی می‌کند که شما می‌توانید با توجه به امتیازات داده شده به هریک از آن‌ها، فردی را برای نصب کاغذ دیواری انتخاب کنید.
با مراجعه به سایت پین ورک به آدرس pinework.ir و یا استفاده از اپلیکیشن پین ورک، بهترین و ارزان‎ترین خدمات را دریافت خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰_۰۲۱ تماس بگیرید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

4 سال پیش و.محمدی

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.