استنسیل ابرو ابزاری است که به شما کمک می‌کند ابروهای خود را به راحتی و به طور موثری شکل دهید بدون آنکه ابروهای خود فرم کاملی داشته باشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که استنسیل را با ابرو تنظیم کرده و شکل را پر کنید. استنسیل ابرو می‌تواند ابزاری عالی برای ایجاد ابروهای زیبا باشد اما ممکن است استفاده صحیح از آن دشوار باشد. اگر به استفاده از استنسیل ابرو علاقه دارید. به خواندن این مطلب از مجله پین‌ورک ادامه دهید تا بیاموزید که چگونه از استنسیل ابرو درست استفاده کنید.

۱ . ابروهای خود را شانه کنید

قبل از اینکه سعی کنید از استنسیل ابرو استفاده کنید مهم است که ابروهای خود را به اندازه کافی شانه بزنید این مرحله برای اولین بار به ایمن سازی ابروهای شما کمک می‌کند از محصولاتی برای آنها استفاده کنید که مطمعن باشید ماندگاری آن طولانی است. ابروهای خود را با واکس های مشخص به شکل دلخواه خود شانه کنید.

استنسیل ابرو

۲ . شکل درست ابرو خود را به دست آورید

شما نباید از یک استنسیل ابرو تصادفی استفاده کنید و سعی کنید از آن برای شکل دادن ابرو استفاده کنید. همیشه سعی کنید یک استنسیل ابرو پیدا کنید که نزدیک به شکل طبیعی ابروهای شما باشد.

استنسیل ابرو

اگر ابروهای باریک و نازکی دارید و یک استنسیل ابرو را انتخاب کنید که دارای قوس تیز و زیاد باشد ابروهای شما در نهایت زشت و غیر طبیعی به نظر می‌رسد. استنسیل ابرو برای داشتن ابروی جدید به شما کمک نمی‌کند شما باید یکی از مواردی را اننتخاب کنید که ابروهای قبلی خود را تکمیل و شکل دهد.

۳ . خط را به درستی تنظیم کنید

برای درست کردن یک استنسیل ابرو و برای استفاده آسان محصول از انگشت میانی و اشاره خود استفاده کنید دو انگشت خود را در حالت علامت صلح قرار دهید و با استفاده از این انگشتان استنسیل را به ابرو خود فشار دهید این موقعیت باید باعث ایستادن استنسیل شود و از کشیدن آن در هنگام استفاده از محصول جلوگیری کنید.

استنسیل ابرو

۴ . بر این اساس تغییر مکان

هنگام پر کردن ابرو ممکن است به محض رسیدن به قوس ابرو خود، استنسیل ابرو را دوباره جابجا کنید. اگر استنسیل را کمی دور آن حرکت دهید تا هر دو طرف ابرو پر شود اشکالی ندارد.هنگامی که به قوس ابرو خود رسیدید به راحتی استنسیل را جابجا کنید تا به شکل دقیق تر از ابعاد ابرو طبیعی خود مطابقت داشته باشد.

استنسیل ابرو

۵ . لمس کردن

شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که حتی پس از استفاده از استنسیل ابرو برای ایجاد یک شکل برای ابروهای خود نیازی به لمش آزادانه روی ابروهای خود ندارید.پس از اتمام استفاده از استنسبل آن را بردارید و از یک برس زاویه در نازک برای اتصال قوس ابرو خود استفاده کنید و هرگونه لمس لازم را برای بهبود طبیعی ابرو خود انجام دهید.

استنسیل ابرو

۶ . از کانسیلر استفاده کنید

بعد از استنسیل ابروها با چسباندن آنها به کانسیلر ابروهای خود را تمیز کنید با استفاده از یک قلم مو زاویه دار یک لایه نازک کانسیلر را در اطراف کل ابرو خود بمالید کانسیلر را پخش کنید تا در مقابل پوست شما طبیعی به نطر برسد.این مرحله به ایجاد یک پوستی طبیعی برای ابروهای شما کمک می‌کند.

استنسیل ابرو

۷ . استنسیل خود را تمیز کنید

مهم است که استنسیل ابرو بعد ازهربار استفاده تمیز شود تا از تجمع چربی و باقی مانده آرایش جلوگیری شود که پس از استفاده‌های بعدی منجر به آکنه و سوزش پوست نشود.

استنسیل ابرو

تمیز کردن یک استنسیل ابرو آسان است یک پنبه را به راحتی در پاک کننده آرایش ملایم فرو کنید و از آن برای پاک کردن استنسیل استفاده کنید سپس فقط اجازه دهید استنسیل در فضایی باز خشک شود تا زمانی که آماده استفاده مجدد شود.

استنسیل‌های ابرو می‌توانند ترسناک باشند با این حال وقتی از آنها درست استفاده می‌کنید آنها میتوانند زمان بسیاری در زندگی روزمره شما دوام بیاورند و هنگامی که ابروهایتان عالی است شما را ترک کنند. برای یادگیری اینکه چگونه از استنسیل های ابرو به درستی استفاده کنید تا با حداقل تلاش به ابروهای بی عیب و نقص برسید از نکات موجود در این پست استفاده کنید.


مقالات مرتبط :


آرایش ابرو همراه با استنسیل ابرو

آرایش راهنمای مرحله‌ به‌ مرحله آرایش ابرو را با ما دنبال کنید. نحوه شکل دادن ابروها با استنسیل و داشتن ابروهای زیبا با ادامه مطلب همراه باشید.

استنسیل ابرو

مرحله اول

درجایی از ابروهایتان که می‌خواهید شروع شود و پایان یابد علامت بزنید.

از گوش پاکن برای علامت‌گذاری درجایی که می‌خواهید شروع شود و پایان باید استفاده کنید.

مرحله دوم

استنسیل را قرار دهید.

استنسیل ابرو را در موقعیت موردنظر قرار دهید و گوشه داخلی استنسیل را روی علامت سفیدرنگی که ساخته‌اید بچسبانید.

مرحله سوم

ابروهای خود را از استنسیل شانه بزنید.

ابروهای خود را از طریق سوراخ استنسیل شانه بزنید. این مرحله چون باعث می‌شود موها از فرم موردنظر خود پیروی کنند مهم است.

مرحله چهارم

طرح کلی استنسیل ابرو را دنبال کنید و استنسیل را بردارید.

طرح کلی شکل ابرو را با استفاده از گوش پاکن دنبال کنید اکنون می‌توانیم موهای ابرو را که خارج از خط سفید است بکنیم.

مرحله پنجم

خط ابرو را پایان دهید و در جای خود نگه‌دارید

اکنون موهای کنده و خط سفید حذف‌شده است. استنسیل دوباره قرار می‌گیرد مقدار کمی ژل ابرو روی ابروی خود قرار دهید از شانه ابرو برای شانه کردن ابروها مانند مرحله ۳ استفاده می‌شود. درنهایت استنسیل از روی ابرو برداشته می‌شود تا نتیجه‌ای که در اینجا دیده می‌شود را نشان دهد.

در این مطلب از مجله پین‌ورک به موضوع استنسیل ابرو پرداختیم. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. در آخر اگر سوال و پیشنهادی در این مورد داشتید حتما با ما درمیان بگذارید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

2 سال پیش ملیحه احمدی

درباره نویسنده

سلام. من ملیحه احمدی به عنوان یه عضو کوچک از پین ورک در کنار شما هستم تا بتونم مطالب متنوع و جالبی رو با شما به اشتراک بذارم. یکی از ویژگی‌هایی که منو به نوشتن محتواهای جدید ترغیب می‌کنه، روحیه‌ی بالا برای یادگیری مطالب جدید و بکارگیری خلاقیت در نوشته‌هام هست. امیدوارم این مطالب به اندازه کافی براتون جذاب و به دلتون نشسته باشه :)

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.