در مقاله‌ای که در پیش روی شما عزیزان می‌باشد سعی کردیم بیشتر کد های خطا و ارور ظرفشویی فاگور و راه‌های رفع آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. اگر که با مطالعه تمامی موارد زیر خودتان نتوانستید ارور ظرفشویی فاگور را حل کنید، از یک فرد ماهر و کاردان کمک بگیرید. برای رفع مشکل ماشین ظرفشویی فاگور خود شما عزیزان می‌توانید با تعمیرکاران تیم پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی فاگور و سایر برندها اعم از؛ زیمنس، موریس، حایر و… در تماس باشید. جهت برقرار کردن ارتباط با تعمیرکاران ما می‌توانید با شمارهٔ ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

کد های خطا و ارور ظرفشویی فاگور

کد خطای F0 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن این ارور ظرفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت اتصال‌های بخش برد و بالا بودن مقاومت ترمیتور می‌باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی فاگور در محل

بهترین متخصص با کمترین قیمت

  • برای رفع کردن کد خطای ماشین ظرفشویی فاگور موارد مذکور را بررسی کنید.

کد خطای F1 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن کد خطای ذکرشده در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت درب می‌باشد. به صورتی که انگار ماشین ظرفشویی با درب باز در حال کار کردن است.

  • برای رفع کردن کد خطای ماشین ظرفشویی فاگور موارد مذکور را بررسی کنید. شما عزیزان می‌توانید با تعمیرکاران تیم پین ورک در تماس باشید. برای برقراری ارتباط با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ می‌توانید تماس حاصل نمایید.

کد خطای F2 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن این ارور ظرفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت بخش ورودی آب، آبشمار و یا هیدروستات می‌باشد.

  • برای رفع کردن کد خطای ماشین ظرفشویی فاگور موارد مذکور را بررسی کنید.

کد خطای F3 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن ارور ماشین ظروفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت تخلیه شدن آب می‌باشد.

کد خطای F4 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن ارور ماشین ظروفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت آبگیری می‌باشد. به‌طوری‌که بیش‌ازحد دستگاه آبگیری می‌کند.

کد خطای F5 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن کد خطای ذکرشده در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت سوییچ ایمنی و هیتر المنت می‌باشد. گاهی نیز بیش‌ازحد لزوم گرم شدن دستگاه نیز می‌تواند باعث بروز این ارور شود.

کد خطای F6 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن ارور ماشین ظروفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت هیتر خشکن می‌باشد. به صورتی که عمل گرمازایی دستگاه انجام نمی‌شود.

کد خطای F7 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن این ارور ظرفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت سنسور فشار، هیتر المنت و یا ترمیستور می‌باشد.

کد خطای F8 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن کد خطای ذکرشده در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در قسمت موتور تاخو یا اتصال‌های مربوطه آن تا قطعه برد فرمان می‌باشد.

کد خطای F9 ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن کد خطای ذکرشده در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در تراز بودن دستگاه می‌باشد. به‌طوری‌که دستگاه در حالت تراز قرار ندارد.

کد خطای ۱۱۰۱ ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن این ارور ظرفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل تخلیه کردن آب می‌باشد.

کد خطای ۱۱۱۰ ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن کد خطای ذکرشده در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در وارد شدن آب به دستگاه، آبشمار و یا هیدروستات می‌باشد.

کد خطای ۱۰۰۰ ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن این ارور ظرفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در نشتی داشتن آب و سنسور سرریزی آب می‌باشد.

کد خطای ۱۱۰۰ ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن کد خطای ذکرشده در دستگاه شما نشانگر بیش‌ازحد آبگیری کردن می‌باشد.

کد خطای ۱۰۱۱ ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن این ارور ظرفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در بخش گرمازایی و هیتر خشکن می‌باشد.

کد خطای ۱۰۰۱ ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن ارور ماشین ظروفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر به وجود آمدن مشکل در هیتر، سوییچ ایمنی المنت و ترمیستور می‌باشد.

کد خطای ۱۱۱۱ ماشین ظرفشویی فاگور

دیده شدن این ارور ظرفشویی فاگور در دستگاه شما نشانگر باز بودن درب ماشین ظرفشویی در زمان کار کردن دستگاه و چشمک زدن چراغ‌ها می‌باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی توسط پین ورک

در نوشتاری که در بالا مشاهده کردید تلاش کردیم با راه‌های رفع کد های خطا یا ارور ظرفشویی فاگور شما را آشنا کنیم. درصورتی‌که دانش و اطلاعات شما برای تعمیر دستگاه به مقدار کافی نمی‌باشد تعمیر و رفع کدها خطای ماشین ظرفشویی فاگور را به افرادی که دانش و اطلاعات کافی در این زمینه دارند محول کنید. درنتیجه از آسیب‌های وارده‌ای که احتمال دارد در حین تعمیر و یا تعویض قطعات برای دستگاه شما به وقوع بپیوندد جلوگیری کنید

پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی فاگور است که از به‌روزترین تجهیزات و مجرب‌ترین متخصصین و تعمیرکاران در تعمیرات ماشین ظرفشویی برخوردار می‌باشد. جهت برقرار کردن ارتباط با پین ورک و شنیدن راهکارهای تعمیرکاران و مشاوران ما می‌توانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

3 سال پیش رضا حاجیلو

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.