میخوای قیمت این خدمات رو بدونی؟ پین ورک رو نصب کن

نظافت منزل در شرق تهران – تعرفه و ثبت سفارش

نظافت منزل شرق تهران

سرویس خدمات خانه پین‌ورک

اگر به سرویس نظافت منزل شرق تهران و غرب تهران نیاز داشته باشید یا قصد نظافت منزل در شمال و جنوب تهران را داشته باشید، پین‌ورک آماده است تا نیاز شما را پاسخگو باشد. پین‌ورک هم اکنون در تمامی مناطق و محله‌های تهران در دسترس است و در سریعترین زمان یک متخصص حرفه‌ای و قابل اعتماد را در اختیارتان می‌گذارد.

ما همه جا هستیم!

نظافت منزل شرق تهران

یکی از مواردی که باید همیشه در زندگی به یاد داشته باشیم تمیزی و نظافت محل زندگی و منزل است. شما در محیطی نامرتب و آلوده نمی‌توانید آرامش و تمرکز لازم را برای کار و استراحت داشته باشید.

از طرفی منزلی نامرتب و آلوده تصویر ناپسندی را از شما در ذهن سایرین ایجاد می‌کند. پس به یاد داشته باشید که هر چند وقت یکبار منزل شما نیاز به نظافت اساسی دارد. شاید در طول روزهای هفته شما به نظافت سطحی منزل بپردازید ولی زمانی فرا می‌رسد که شما باید یک دست حسابی به سر و روی منزل بکشید.

می‌توانید خودتان این وظیفه را به دوش بکشید و با مراحلی که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم اقدام به نظافت منزل خود کنید. همچنین اگر وقت کافی برای نظافت منزل را ندارید می‌توانید به شرکت‌های معتبر خدمات نظافت منزل مراجعه کنید تا در امر نظافت منزل خدمت‌رسان شما باشند. سرویس نظافت منزل در شرق تهران یکی از خدمات شرکت پین‌ورک است که شما می‌توانید در هر زمان از این سرویس بهره‌مند شوید.

در این مطلب با پین‌ورک همراه باشید تا شما را با نکاتی در مورد خدمات نظافت منزل و سرویس نظافت منزل شرق تهران آشنا کنیم.

مراحل نظافت منزل: خودتان دست به کار شوید!

بخش‌های از منزل را که قصد نظافت و تمیز کردن آن را دارید مشخص کرده و زمان کافی را برای امر نظافت تعیین کنید. ابتدا وسایل مورد نیاز برای نظافت منزل را آماده کنید. سطل، دستمال یا حوله، جارو یا تی، شوینده و پاک‌کننده شیشه، سطوح مختلف، فرش و غیره. نگاهی به وسایل موجود در بخش‌های منزل بیندازید.

برخی روی سطوح مختلف قرار دارند. برخی درون قفسه‌ها و حتی برخی روی زمین! گزینه آخر جز عواملی است که حسابی منزل را شما را نامرتب نشان می‌دهد. وسایل را جابجا کنید.

بخشی از آن‌ها را به داخل کمدها و کشوها منتقل کنید. اگر فکر می‌کنید تعدادی از وسایل اضافی و به درد نخور هستند آن‌ها را دور بیندازید. در این میان ممکن است برخی وسایل کاربردی‌تر باشند و در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر به آن‌ها نیاز داشته باشید. می‌توانید با دقت و نظم این وسایل را روی سطوح مختلف قرار دهید. قبل از قرار دادن وسایل روی سطوح، مرحله‌ی گردگیری را فراموش نکنید.

با حوله یا دستمال مرطوب اقدام به گردگیری و پاک کردن لکه‌ها از سطوح مختلف کنید. می‌توانید از پاک‌کننده های اسپری‌ای برای پاک کردن سطوح استفاده کنید. زباله‌ها و وسایل اضافی را از منزل خارج کنید.

تمیز کردن کفپوش‌ها جز مراحل اصلی نظافت منزل است. از این مرحله غافل نشوید. با جارو یا تی اقدام به تمیز کردن کفپوش‌ها کنید. می‌توانید برای پاک کردن آلودگی‌ها از روی فرش از شامپو فرش، برس، حوله و غیره استفاده کنید. سعی کنید تا جای ممکن لکه‌های روی فرش، موکت و کفپوش‌ها را به طور کامل پاک کنید.

به این ترتیب، تمام این مراحل را در بخش‌های مختلف منزل مثل آشپزخانه، اتاق‌ها، سالن پذیرایی و غیره اعمال کنید. تمیز کردن پنجره‌ها را از قلم نیدازید. می‌توانید از دستمال مخصوص و شیشه شوی‌های مختص پنجره‌ها استفاده کنید تا لکه‌های موجود روی شیشه پنجره‌ها به طور کامل پاک شود.

نظافت منزل شرق تهران

اگر حوصله و وقت کافی را برای تمیز کردن و نظافت منزل را ندارید…

ممکن است بنا به مشغله‌های روزانه و کارهای مختلف وقت کافی برای نظافت منزل را نداشته باشید. در این حالت به هیچ عنوان دستپاچه نشوید. این اتفاق به خصوص ممکن است در زمانی برای شما رخ دهد که برنامه یک میهمانی را در منزل خود چیده‌اید و وقت و حوصله کافی برای نظافت منزل خود به صورت دقیق ندارید! اضلا نگران نباشید.

شما می‌توانید برای نظافت سریع و کامل منزل خود از یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر کمک بگیرید. پین‌ورک در هر زمانی که بخواهید آماده خدمت‌گزاری و ارائه خدمات به شماست.

شرکت پین‌ورک با سرویس نظافت منزل شرق تهران آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان گرامی در محله‌ها و بخش‌های مختلفی نظیر تهرانپارس، افسریه، نارمک، نظام آباد و سایر بخش‌هاست. شما می‌توانید از امکانات مختلف سایت پین‌ورک نظیر امکان انتخاب نظافتچی آقا و خانم استفاده کرده و پس از مشخص کردن زمان و مکان مورد نظر از خدمات نظافت منزل پین‌ورک بهره بگیرید

تعرفه نظافت منزل شرق تهران

در مورد قیمت نظافت منزل شرق تهران، شما می‌توانید به سایت پین‌ورک مراجعه کرده و پیش یا در حین ثبت سفارش در مورد قیمت‌ها آگاهی پیدا کنید. مواردی نظیر میزان ساعتی که شما نیاز دارید تا نیروهای ما در منزل شما خدمت گزار باشند و مکان دقیق شما در میزان قیمت تاثیر خواهند داشت.

اگر نیاز دارید که نظافت منزل و تمیز کردن آپارتمان شما خیلی سریع و البته با کیفیت انجام شود، ما اینجا هستیم تا این تجربه را برای شما رقم بزنیم. پین‌ورک سرویس نظافت منزل خود را توسط افراد متخصص و حرفه‌ای و قابل اعتماد ارایه می‌دهد. شما می‌توانید هزینه و قیمت نظافت منزل را به صورت آنلاین بررسی و مشاهده کنید.

همچنین ما بعد از پایان هر سفارش و خدمات ارایه شده از مشتریان خود نظرسنجی می‌کنیم و از این طریق سعی داریم همواره بهترین خدمات تمیزکاری و نظافت را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم.

قیمت نظافت منزل

خدمات نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل پاسداران

همانطور که گفته شد خدمات نظافت منزل شرق تهران توسط شرکت پین‌ورک، در بخش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. محله پاسداران در شمال شرق تهران قرار گرفته است. خیابان اصلی این منطقه خیابان پاسداران است که مرز منطقه ۳ و ۴ شهرداری تهران را تشکیل می دهد. 

ضرابخانه نام یکی از بخش‌های مهم محله‌ پاسداران است که دارای تاریخی دور و دراز است و از یکی از کهن‌ترین آبادی‌های اطراف تهران قدیم بوده است. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات نظافت منزل شرق تهران، به بخش نظافت منزل پاسداران مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

نظافت منزل شرق تهران

 

سرویس نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل نارمک

نارمک در شمال شرقی تهران و منطقه ۸ واقع شده و به خاطر داشتن میدان‌های متعدد به محله صدمیدان نیز شهرت گرفته است.این محله از شمال به خیابان فرجام، از جنوب به خیابان دماوند، تهران‌نو و خیابان نظام‌آباد، از غرب به بزرگراه امام علی (ع) و از شرق به بزرگراه شهید باقری راه پیدا می‌کند. 

در حال حاضر ساختمان‌های با بافت قدیمی و به عبارت دیگر خانه‌های ویلایی این محله کم شده و شاهد افزایش روند آپارتمان‌نشینی در این محله هستیم. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات نظافت منزل شرق تهران، به بخش نظافت منزل شرق تهران مراجعه کرده و سفارش نظافت منزل نارمک را ثبت کنید.

 

نظافت منزل شرق تهران

 

سرویس نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل افسریه

محله افسریه در منطقه ۱۵ شهرداری تهران قرار گرفته است. این منطقه از شمال به خیابان شهید رحیمی، از جنوب به بلوار خاتم الانبیاء و شهرک والفجر، از غرب به بزرگراه بسیج و از شرق به قصر فیروزه متصل می‌شود. 

برای استفاده از خدمات نظافت منزل شرق تهران، به بخش نظافت منزل افسریه مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. نظافت منزل افسریه که زیر مجموعه سرویس نظافت منزل شرق تهران است همواره آماده خدمت رسانی به شما ساکنین خوب منطقه افسریه است.

نظافت منزل شرق تهران

 

سرویس نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل پاسداران

محله تهرانپارس تهران در منطقه ۴ و ۸ شهرداری تهران قرار گرفته و به دو بخش تهرانپارس غربی و شرقی تقسیم می شود که بخش جداکننده این دو بخش بلوار پروین است. اگر شما ساکن پاسداران هستید می توانید از خدمات نظافت منزل شرق تهران از شرکت پین‌ورک استفاده کنید. برای این کار سفارش خود را در بخش سرویس نظافت منزل شرق تهران ثبت کنید.

لیست سرویس نظافت منزل بر اساس مناطق :

  1. نظافت منزل شمال تهران
  2. نظافت منزل در غرب تهران
  3. نظافت منزل جنوب تهران

 

تهرانپارس. نظافت منزل شرق تهران

 

سرویس نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران

 

آیفون تصویری ایرانی

سوالات متداول این سرویس:

  • نظافت منزل به چند ساعت زمان نیاز دارد؟ :جواب این سوال کاملا به متراژ و میزان کیفی خانه شما ارتباط دارد. جدا از این مورد؛ نوع خدمتی که مد نظر دارید نیز در کم یا زیاد شدن این زمان تاثیر زیادی دارد. برای مثال سفارش‌هایی که شامل دیوارشویی باشند حداقل ۸ ساعت به زمان احتیاج داشته در حالی که برای نظافت معمولی ۵ ساعت کافی است!
  • آیا نظافتچی موظف است وسایل نظافتی را همراه داشته باشد؟: با توجه به حجم و یا وزن بالای برخی از این لوازم، نیروی متخصص نظافت هیچ یک از لوازم و مواد لازم برای انجام نظافت منزل را همراه ندارد. لذا بهتر است حداقل امکانات لازم برای کار را تهیه کنید. این موارد معمولا شامل شوینده‌ها، تی، دستمال و شیشه پاک‌ کن می‌باشد.
  • آیا مشتری وظیفه‌ی پذیرایی (نهار یا شام) از نیرو را دارد؟ نیروی نظافتچی به هیچ عنوان اجازه‌‌ی درخواست این مورد را ندارد و این لطف شما خواهد بود. معمولا به نیروها گفته می‌شود که در اولین سفارش هر مشتری با خود وعده غذایی به همراه داشته باشند.

در این مطلب با سرویس نظافت منزل شرق تهران شرکت پین‌ورک آشنا شدید. با ما همراه باشید.

0/5 ( 0 نظر )
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب پریسا گلی نیا
پریسا هستم. یک زیست شناس شاعر. زاده یک روز پاییزی برگ ریز. از زمانی که خودم را شناخته ام، می‌نویسم. دلنوشته، شعر، متن ادبی، داستان، مقاله. عاشق تجربه‌های جدید هستم. سفر به ماه را دوست دارم.فانتز‌ی‌ام هم‌ برای ادامه زندگی،‌ زیستن در اعماق اقیانوس‌هاست. همیشه دوست داشتم به جای انسان، ماهی به دنیا بیایم. یک ماهی شاعر. حالا یک انسانم...روی این کره خاکی. دوست دارم برجستگی قلم را روی دستانم حس کنم و بوی کاغذ را در هوای اطرافم.

بدون دیدگاه