این امکان وجود دارد که یخچال کنوود در صورت مواجه‌شدن با مشکل، کد خطاهایی روی صفحه‌نمایش یخچال ظاهر شود و کاربر را از وجود مشکل باخبر کند بنابراین آگاهی و داشتن اطلاعات در مورد ارور های یخچال کنوود یک امر ضروری است. اگر یخچال شما نیز با کدهایی مواجه شده است که قادر به برطرف کردن آن نیستید می‌توانید از تعمیرکاران و تکنسین‌های ماهر و مجرب پین ورک، مرکز تخصصی تعمیرات یخچال کنوود کمک بگیرید. برای دریافت اطلاعات و خدمات بیشتر می‌توانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

معنی کد های خطا و ارور های یخچال کنوود

ما در ادامه این مطلب به بررسی ارورهای خطای یخچال کنوود می‌پردازیم و علت بروز این ارورها را به‌صورت مختصر برای شما توضیح می‌دهیم.

تعمیر یخچال کنوود در محل

بهترین متخصص با کمترین قیمت

۱ . کد خطای E0

علت بروز کد خطارفع و عیب یابی
هنگامی‌که صفحه‌نمایش کد خطای E0 را نمایش دهد این امکان وجود دارد که سنسور فریزر دستگاه دچار خرابی شده باشد.برای حل این مشکل ابتدا اتصال مدارها را بررسی کنید تا در صورت نیاز به قطعه جدید در اسرع وقت قطعهٔ نو را جایگزین کنید. اگر تسلط کافی برای برطرف کردن این مشکل را ندارید می‌توانید دستگاه را از برق بکشید و تعمیر دستگاه خود را به یک متخصص بسپارید.

۲ . کد خطای E1

علت بروز کد خطارفع و عیب یابی
اگر شما ارور E1 را روی صفحه‌نمایش یخچال خود مشاهده می‌کنید علت این کد خطا می‌تواند به ترتیب خرابی سنسور دیفراست باشد. ارور E1 نشان می‌دهد که دمای دستگاه برای مدت زیادی کاهش پیدا کرده است و یخ و برفک ایجادشده در فریزر به‌هیچ‌عنوان آب نمی‌شود.هنگامی‌که سنسور دیفراست با این مشکل برخورد کند تا چند دقیقه دمای اوپراتور زیر صفر نشان می‌دهد. بنابراین با توجه به جدی بودن این مشکل بهتر است از یک فرد حرفه‌ای و مجرب کمک بگیرید. برای بررسی دقیق تر و بیشتر این موضوع می توانید مقاله دلایل و رفع برفک یخچال فریزر را مطالعه نمایید.

۳ . کد خطای E3

علت بروز کد خطارفع و عیب یابی
سنسور موجود بین یخچال و فریزر دچار مشکل شده است و کار خود را به‌درستی انجام نمی‌دهد.این سنسور را می‌توان راه ارتباطی بین این دو قطعه در دستگاه دانست. برای جلوگیری از آسیب بیشتر این قطعه بهتر است عیب‌یابی کامل یخچال‌فریزر کنوود خود را به تعمیرکار بسپارید.

۴ . کد خطای E4

علت بروز کد خطارفع و عیب یابی
ارور E4 نشانگر سوختن و خرابی المنت موجود در یخچال می‌باشد.با توجه به پیچیدگی این دستگاه و حساس بودن این قطعه تعمیر یخچال‌فریزر کنوود خود را به یک تعمیرکار حرفه‌ای بسپارید. پین ورک نمایندگی معتبر و رسمی تعمیرات یخچال‌فریزر کنوود با در اختیار داشتن بهترین و حرفه‌ای‌ترین کارشناسان و تعمیرکاران آمادهٔ خدمت‌رسانی به شما مشتریان می‌باشد. برای دریافت خدمات و اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

۵ . کد خطای E8

علت بروز کد خطارفع و عیب یابی
اگر سنسور یخساز دستگاه با مشکلی مواجه شود شما این کد خطای یخچال کنوود را مشاهده خواهید کرد.برای حل این مشکل حتماً باید مدار سنسور به‌طور کامل توسط یک کارشناس ماهر بررسی شود چون ممکن است در برخی مواقع نیاز به عوض کردن سیستم یخساز باشد.

۶ . کد خطای E9

علت بروز کد خطارفع و عیب یابی
هنگامی‌که صفحه‌نمایش یخچال کنوود شما ارور E9 را نمایش دهد به این معنی می‌باشد که یخساز دچار مشکل شده است و یخ‌های ایجادشده را نمی‌تواند به‌طور کامل خالی کند.این امکان وجود دارد که یخ‌های موجود در یخساز بعد از دوبار تخلیه شدن بازهم به‌طور کامل خارج نشوند و به یک تعمیر تخصصی و تعویض قطعات نیاز داشته باشد. البته در مطلب علت خرابی آبسردکن یخچال ساید، این مشکل را بیشتر بررسی کرده ایم.

۷ . کد خطای ۱۰K

علت بروز کد خطارفع و عیب یابی
کد خطای دیگری که ممکن است در برخی مواقع روی صفحه‌نمایش یخچال ظاهر شود ارور ۱۰K می‌باشد. این کد خطای یخچال کنوود به این معنی می‌باشد که مقدار اهم سنسور در این یخچال‌فریزر ۱۰ کیلو می‌باشدبرای رفع این مشکل از تعمیرکار یخچال کمک بگیرید.

بهترین‌ها را با پین ورک تجربه کنید.

در این مطلب که توسط کارشناسان یخچال‌فریزر پین ورک گردآوری‌شده است تمامی کد ها خطا و ارور های یخچال کنوود به‌طور کامل توضیح داده‌شده است تا شما مقداری با ارورهای یخچال‌فریزر کنوود آشنا شوید. اگر شما با این ارور ها هیچ آشنایی نداشته باشید به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانید مشکل دستگاه خود را متوجه شوید و برای رفع آن اقدام جدی کنید.

همان‌طور که میدانید یخچال یکی از لوازم مهم و گرون قیمت در آشپزخانه می‌باشد که در صورت بی توجهی به خرابی آن ممکن است خرابی و آسیب دستگاه بیشتر شود و هزینه تعمیر آن بالاتر برود. ازاین‌رو بهتر است برای برطرف کردن مشکل دستگاه از یک تعمیرکار یخچال مجرب و ماهر کمک بگیرید. پین ورکمرکز تخصصی تعمیرات انواع یخچال اعم از؛ الکترواستیل، هیمالیا، دوو و… با گروهی از بهترین تعمیرکاران می‌تواند همه مشکلات ایجادشده در یخچال‌فریزر کنوود شما را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر کند و مانند روز اول به شما تحویل دهند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات و خدمات بیشتر به سایت یا اپلیکیشن پین ورک مراجعه کنید و یا با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

2 سال پیش رضا حاجیلو

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.