بیشتر یخچال‌هایی که امروزه در بازار موجود می‌باشند هنگامی‌که با مشکل مواجه شوند و خطایی در عملکرد آن‌ها رخ بدهد کدهایی روی صفحه، نمایش می‌دهند. در صورت شناختن و آشنایی کامل با این ارور به‌راحتی می‌توان برای تعمیر و برطرف کردن آن اقدام کرد. ما در این مقاله به‌تمامی ارور یخچال مدیا را به‌طور کامل اشاره خواهیم کرد و شمارا با علت ظاهر شدن این کدهای خطای یخچال‌فریزر مدیا آشنا می‌کنیم. در برخی موارد مشکل ایجادشده در یخچال بسیار ساده حل می‌شود و شما می‌تواند به‌راحتی آن را برطرف کنید. اما حل کردن بعضی از ارور یخچال مدیا به یک تعمیر تخصصی نیاز دارد و شما بدون هیچ دانش و مهارتی نمی‌توانید این کار را انجام دهید. پین ورک مرکز تخصصی تعمیرات انواع یخچال اعم از؛ فیریجیدر، امرسان، وایت هاوس و… با کادری مجرب و حرفه‌ای آمادهٔ خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

انواع ارور یخچال مدیا

ما در ادامه به ۶ مورد از کد های خطای و ارور یخچال‌ مدیا می‌پردازیم تا در هنگام برخورد با آنها معنی و مفهوم آنها را بدانید.

تعمیر یخچال مدیا در محل

بهترین متخصص با کمترین قیمت

۱ . ارور E1 یخچال مدیا

اگر صفحه نمایش یخچال‌فریزر شما کد خطای E1 را نشان می‌دهد، علت این مشکل آسیب دیدن و معیوب شدن سنسور حرارتی یخچال می‌باشد.

  • برای رفع این مشکل اول از همه اتصالات دستگاه و المنت به‌کاررفته در یخچال را بررسی کنید. اگر مشکل از این قسمت‌ها نبود این امکان وجود دارد که برد یخچال‌فریزر مدیا شما دچار خرابی شده است و به تعمیر نیاز دارد.

۲ . ارور E2 یخچال مدیا

ارور E2 به این معنی می‌باشد که سنسور حرارتی موجود در فریزر دچار مشکل شده است.

  • در بیشتر مواقع مشکل این قطعه با تعویض برطرف می‌شود. این نکته را در نظر بگیرید که ساختار یخچال‌فریزر مدیا به دلیل پیچیدگی که دارد به یک تخصص خاصی نیاز دارد. ازاین‌رو حتماً برای تعویض قطعات از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

۳ . ارور E5 یخچال مدیا

کد خطای E5 در یخچال‌فریزر مدیا نشان‌دهنده وجود مشکل در سنسور دیفراست یا سیستم یخ زدایی می‌باشد.

  • برای رفع این مشکل ابتدا اتصالات دستگاه و سنسور دیفراست را بررسی کنید تا از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل پیدا کنید. سپس برای رفع ارور پیشنهاد میشود که از یک تعمیرکار مجرب برای عیب‌یابی حرفه‌ای یخچال‌فریزر خود کمک بگیرید.

۴ . ارور E6 یخچال مدیا

اگر خطای E6 بر روی یخچال مدیا شما نمایش داده شده است به‌احتمال‌زیاد دستگاه در ایجاد ارتباط با برد اصلی با مشکل روبه‌رو شده است.

  • برای رفع این مشکل تنها کافی است برد دستگاه مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز عوض شود. برای انجام این کار بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. پین ورک یکی از تعمیرگاه‌های مجاز و نمایندگی رسمی در زمینه تعمیرات یخچال‌فریزر مدیا با در اختیار داشتن بهترین تکنسین‌های متخصص و ماهر آمادهٔ خدمت‌رسانی می‌باشد. برای دریافت اطلاعات و خدمات بیشتر هم‌اکنون با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

۵ . ارور E9 و EA یخچال مدیا

ظاهر شدن کد خطای E9 یا همان EA بر روی صفحه نمایش یخچال به علت دمای بالا یخچال می‌باشد. این امکان وجود دارد که تنظیمات دمای دستگاه به‌هم‌خورده باشد. عوامل دیگری مانند خرابی درب یخچال و یا معیوب شدن فن دستگاه باعث ایجاد این ارور بر روی صفحه نمایش یخچال‌فریزر مدیا شما شود.

  • برای رفع این مشکل ابتدا تنظیمات یخچال‌فریزر را بررسی کنید.اگر تنظیمات درست باشد ممکن است که مشکل از برد یخچال باشد. بنابراین برد الکترونیکی یخچال‌فریزر مدیا را بررسی کنید. علت کار کردن مداوم یخچال فریزر چیست؟

۶ . ارور EC یخچال مدیا

زمانی که یخچال‌فریزر مدیا شما کد خطای EC را نشان می‌دهد،  علت آن وجود مشکل و خطا در مدار EEPROM دستگاه است.

  • این مشکل به یک عیب‌یابی حرفه‌ای و تخصصی نیاز دارد که یک فرد نابلد نمی‌تواند آن را انجام دهد. ازاین‌رو برای برطرف کردن این مشکل این کد خطا حتماً از یک کارشناس متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

با پین ورک از حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران بهره‌مند شوید.

همان‌طور که گفته شد یخچال‌فریزر مدیا ۶ کد خطای اصلی دارد. ما سعی کردیم تمامی نکات مربوط به کدهای خطای یخچال‌فریزر مدیا و دلایل بروز آن را برای شما شرح دهیم.. این نکته را در نظر بگیرید که کوچک‌ترین بی‌دقتی و اشتباه در تعمیر یخچال مدیا می‌تواند خسارت مالی جبران‌ناپذیری را به شما تحمیل کند. اگر دانش و مهارت شما در زمینه تعمیرات یخچال کافی نیست از تعمیر قطعات معیوب یخچال فریزر خودداری کنید.

به‌هرحال امروزه یخچال در بیشتر خانه ها وجود دارد و اغلب کسانی که از یخچال استفاده می‌کنند این موضوع را می‌دانند که خرابی یخچال می‌تواند مشکلات بسیاری جدی برای آن‌ها ایجاد کند. ازاین‌رو اگر خطایی در یخچال‌فریزر خود مشاهده کردید و یا حس کردید که یک یا چند قطعه به‌کاررفته در دستگاه معیوب شده است و به تعویض نیاز دارد حتماً از یک تعمیرکار و تکنسین مجرب و ماهر کمک بگیرید.

پین ورک مرکز تخصصی تعمیرات یخچال‌فریزر مدیا قسمت تعمیر دستگاه در محل را نیز برای شما مشتریان آماده کرده است تا شما دیگر مجبور به جابجایی یخچال خود نشوید. ازاین‌رو شما می‌توانید با خیالی راحت تعمیر و تعویض قطعات دستگاه خود را به تکنسین‌های پین ورک بسپارید. برای تماس با پین ورک می‌توانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

3 سال پیش رضا حاجیلو

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.