همان‌طور که میدانید ماشین ظرفشویی باگذشت زمان دچار مشکلات جدی می‌شود که باید هرچه سریع‌تر برای حل آن‌ها اقدام کنید. ظرفشویی موریس دارای یک صفحه‌نمایش می‌باشد که هنگام مواجه‌شدن با یک مشکل ارور مخصوص را بر روی نمایشگر خود نشان می‌دهد. این نکته را در نظر بگیرید که بعضی از این ارورها تنها برای هشدار می‌باشد و نیازی به تعمیر تخصصی ندارد اما از سویی دیگر بعضی از کد های ظاهرشده بر روی صفحه‌نمایش دستگاه بسیار مهم و جدی می‌باشند و به یک عیب‌یابی حرفه‌ای و تعمیر تخصصی نیاز دارند. پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس و سایر برندهای مطرح اعم از؛ الجی، سامسونگ، مجیک و… با داشتن بهترین تعمیرکاران می‌تواند بهترین گزینه برای تعمیر ظرفشویی شما باشد. برای دریافت خدمات بیشتر با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

انواع کد خطا و ارور ظرفشویی موریس

۱ . کد خطای ارور E1 ظرفشویی موریس

اگر این ارور به این معنی می‌باشد که درب دستگاه باز است و یا به‌درستی بسته نشده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در محل

بهترین متخصص با کمترین قیمت

  • برای رفع این مشکل بهتر است قبل از تنظیم کردن شستشو ماشین ظرفشویی از بسته بودن درب اطمینان حاصل پیدا کنید.

۲ . کد خطای ارور E2 ماشین ظرفشویی موریس

هنگامی‌که ایرادی در شیر ورودی دستگاه وجود داشته باشد و آب به‌اندازهٔ کافی وارد دستگاه نشود بلافاصله کد خطای E2 بر روی نمایشگر ظرفشویی موریس ظاهر می‌شود.

۳ . کد خطای ارور E3 ظرفشوی موریس

نمایان شدن ارور E3 این معنی می‌باشد که ماشین ظرفشویی در تخلیه کردن آب موجود در دستگاه اشکال دارد و نمی‌تواند آب را به‌طور کامل خارج کند.

۴ . کد خطای ارور E4

اگر شما ارور E4 را بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی موریس خود مشاهده می‌کنید علت آن می‌تواند وجود ایراد در سنسور دمایی دستگاه باشد. در بیشتر مواقع خرابی برد الکترونیکی موجب بروز این ایراد در سنسور دمایی دستگاه می‌شود. توجه نکردن به آن موجب آسیب دیدن بیشتر قطعات دستگاه و ازکارافتادن کلی ماشین ظرفشویی شما می‌شود. بنابراین بهتر است برای تعمیر آن حتماً از یک متخصص درزمینهٔ تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس کمک بگیرید.

۵ . کد خطای ارور E6 ظرفشویی موریس

ظاهر شدن کد خطای E6 بر روی صفحه‌نمایش ماشین ظرفشویی موریس به معنای اشکال در اتصالات برق دستگاه می‌باشد.

  • برای رفع این مشکل مطمئن شوید که ظرفشویی به برق متصل است و برد الکترونیکی آن نیز به‌درستی کار می‌کند و هیچ‌گونه ایرادی در قطعات دستگاه وجود ندارد.

۶ . کد خطای ارور E7

یکی از رایج‌ترین ارورها، کد خطای E7 می‌باشد که مربوط به عملکرد کلی دستگاه می‌باشد. هنگامی‌که در کارکرد ظرفشویی موریس خلل ایجاد شود و نتواند به‌خوبی کار کند این ارور بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود.

  • برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا برد الکترونیکی دستگاه بررسی شود. با توجه به حساس بودن این مشکل و نیاز داشتن دستگاه به یک عیب‌یابی حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود که از فرد کاربلد و ماهر در این زمینه کمک بگیرید تا ارور ظاهرشده به‌طور کامل رفع شود. پین ورک با در اختیار داشتن ماهرترین تکنسین‌ها می‌تواند بهترین گزینه برای شما عزیزان باشد. برای دریافت اطلاعات و خدمات بیشتر با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

۷ . کد خطای ارور E8

یکی دیگر از کد های خطای ماشین ظرفشویی موریس ارور E8 می‌باشد که هنگام بالا رفتن دمای داخل ظرفشویی و داغ کردن تمام قطعات داخل آن بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی موریس شما ظاهر می‌شود تا شمارا از وجود این مشکل آگاه کند.

  • برای رفع این مشکل حتماً سنسور دما و سنسور گرم‌کننده دستگاه را بررسی کنید تا از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل پیدا کنید.

۸ . کد خطای ارور E9 ارور ظرفشویی موریس

بروز این ارور مربوط به کار کردن ماشین ظرفشویی بدون آب میباشد. هنگامی‌که در دستگاه آبی وجود ندارد و ظرفشویی به‌طور خشک کل دستگاه را گرم میکند شما با ارور E9 مواجه میشوید.

  • برای برطرف کردن این کد خطا بررسی سنسور دما و المنت‌ها را به یک تعمیرکار بسپارید تا مشکل از پایه رفع شود.

با پین ورک از بهترین تعمیرکاران ظرفشویی موریس بهره‌مند شوید

همان‌طور که گفته شد ماشین ظرفشویی موریس ۸ کد خطای اصلی دارد. در این مطلب به‌تمامی آن‌ها اشاره شد و دلایل بروز کد های خطای ماشین ظرفشویی موریس را برای شما شرح دادیم. این نکته را در نظر بگیرید که کوچک‌ترین بی‌دقتی و اشتباه در تعمیر و رفع ارورها می‌تواند خسارت مالی جبران‌ناپذیری را به شما تحمیل کند. اگر دانش و مهارت شما درزمینهٔ تعمیرات ماشین ظرفشویی کافی نیست از تعمیر قطعات معیوب ظرفشویی خودداری کنید. به‌هرحال امروزه ماشین ظرفشویی در بیشتر خانه‌ها وجود دارد. اغلب کسانی که از آن استفاده می‌کنند این موضوع را می‌دانند که خرابی این دستگاه می‌تواند مشکلات بسیاری جدی برای آن‌ها ایجاد کند.

ازاین‌رو اگر ارور ظرفشویی موریس را در دستگاه خود مشاهده کردید و یا حس کردید که یک یا چند قطعه به‌کاررفته در دستگاه معیوب شده است و به تعویض نیاز دارد؛ حتماً از یک تعمیرکار و تکنسین مجرب و ماهر کمک بگیرید. پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس قسمت تعمیر دستگاه در محل را نیز برای شما مشتریان آماده کرده است تا شما دیگر مجبور به جابجایی ظرفشویی خود نشوید. ازاین‌رو شما می‌توانید با خیالی راحت تعمیر و تعویض قطعات دستگاه خود را به تکنسین‌های پین ورک بسپارید. برای تماس با پین ورک و مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

2 سال پیش رضا حاجیلو

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.