پین‌ورک درخواست آنلاین خدمات منزل

شستشوی پارکینگ و از بین بردن رد لاستیک و روغن ماشین

شستشوی پارکینگ

با در نظر گرفتن این روز های پر مشغله که همه ما دچار آن هستیم، یافتن زمان کافی برای نظافت پارکینگ بسیار سخت است. ما در پین‌ورک درک می کنیم که این موضوع چقدر مهم است و در این مقاله میخواهیم نه اهمیت و نحوه شستشوی پارکینگ بپردازیم. با ما همراه باشید:

چرا نظافت پارکینگ مهم است؟

تمیز نگه داشتن پارکینگ ، نه تنها ایمنی ساکنین را حفظ می کند، بلکه چهره ساختمان را نیز بهبود می بخشد. یک پارکینگ کثیف نشانگر افرادی است که برای نگهداری نظافت هیچ اهمتی قائل نیستند! علاوه بر این، با تمیز کردن پارکینگ می توانید از انواع مختلف آسیب ها جلوگیری کنید و از تعمیرات پرهزینه جلوگیری کنید.

مراحل شستشوی پارکینگ:

۱٫ نظافت پارکینگ

در این روش جمع آوری گرد و خاک و آشغال توسط دستگاه های نظافتی مخصوص انجام می شود که انواع آن در پایین اشاره شده است.

* جاروب خیابانی

برای نظافت و شستشوی پارکینگ دستگاه های متفاوتی با توجه به نوع آلودگی پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال آلودگی سطحی و جمع آوری خاک و گرد و غبار در سطح، می توان از دستگاه جاروب خیابانی یا سوییپر استفاده نمود که همان کار جارو کشیدن را انجام داده و خاک را از محوطه پاک می نماید.

* مکنده 

همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است، مکنده برای جمع آوری زباله های درشت و همچنین برای کنج ها و مکان هایی که که قابل دسترس نمی باشد و فضا برای ورود این مناطق کم است.

۲٫ شستشوی 

پس از انجام نظافت و جمع آوری گرد و غبار و زباله های خشک نوبت به شستشوی کف و سایر سطوح اعم از دیوارها و ورودی ها می رسد. جهت شستشوی کف و سایر سطوح در مکان های با مساحت کوچک که نیاز به استفاده از دستگاه های صنعتی نمی باشد، می توان از تی و مواد شوینده مناسب استفاده نمود.

 

۳٫ از بین بردن لکه های خاص کف زمین در شستشوی پارکینگ

* رد لاستیک 

گامازول ماده پاک کننده بسیار قوی می باشد که قابلیت از بین بردن آلودگی های ثبیت شده مانند رد لاستیک در کف و هنگان نظافت پارکینگ را دارا می باشد. تنوع استفاده از این محصول بسیار بالا می باشد و میتوان در سطوح مختلف به ویژه سیمانی، اپوکسی، کاشی و انواع سنگ استفاده نمود. گامازول یک ماده حلال شوینده قوی است.

پاک کردن رد لاستیک پارکینگ

* روغن 

برای از بین بردن لک های روغن کافیست برسی که موهای زبری دارد را با آب مرطوب کرده، سپس به جوش شیرین آغشته کنید و روی لکه های مورد نظر بکشید و در نهایت با آب بشوئید. این کار را تا محو کامل لکه ها ادامه بدهید.

پاک کردن رد لکه روغن از پارکینگ

 


اگر به دنبال یک تیم تخصصی و قابل اعتماد برای شستشوی پارکینگ خونه ت هستی همین الان تو سایت پین ورک آنلاین سفارشت رو ثبت کن. کافیه روی لینک زیر کلیک کنی


 

5/5 ( 1 نظر )
۲
نویسنده مطلب زهرا طباطبایی
زهرا طباطبایی هستم! از روز های اول فعالیت "مجله پین ورک" دست به قلم شدم و نوشتم و یاد گرفتم و با بزرگ شدنش من هم بزرگ تر شدم... و توی این مدت، به قول " آنتوان کلیما " همیشه برام خود نوشتن مهم بوده; خیلی مهم تر از انتشارش!!! امیدوارم قلمم رو دوست داشته باشید :)

۲ دیدگاه

 • مجید نیکوحرف
  6 ماه پیش

  سلام برای تمیزکاری
  آسان جرم های تثبیت شده ، رد سیاه لاستیک ماشین ، رسوبات آب و روغن صنعتی از روی کفپوش اپوکسی و خطوط ترافیکی پارکینگ ها ، سالن و انبار های صنعتی ، محلول پایه آب تمیزکننده رد لاسیتک را به شما پیشنهاد می کنیم شماره تماس ۰۹۱۲۳۲۰۶۴۳۵

 • مجید نیکوحرف
  6 ماه پیش

  معرفی مایع تمیزکننده ” رَدِ لاستیک ”
  (Tier mark remover)
  سلام
  برای تمیزکاری آسان ” جرم پایدار ” و “رد لاستیک” یا همان خط سیاه لاستیک ماشین از روی کفپوش اپوکسی ، پلی اورتان و خطوط ترافیکی پارکینگ مجتمع های مسکونی ، تجاری ، سوله و انبار محیط های صنعتی و… ، استفاده از محلول تمیزکننده ” رَدِ لاستیک ” را به شما پیشنهاد می کنیم .
  – کاربری آسان بدون نیاز به ماشین آلات نظافتی ، کاهش هزینه سربار و صرفه جوئی ریالی
  – از بین بردن همزمان آلودگی های رسوبی و چربی روغن های صنعتی
  – کاهش تعداد دفعات شستشو و صرفه جوئی در مصرف آب
  – حفظ نظافت و جلوه ظاهری کفپوش
  از جمله مزایای استفاده از محلول تمیزکننده ” رَدِ لاستیک ” محسوب می گردد .
  نمونه آزمایشی رایگان
  شماره تماس ۰۹۱۲۳۲۰۶۴۳۵
  باتشکر نیکوحرف