اگر شما از یخچال‌های زیمنس استفاده می‌کنید ممکن است با اشکالاتی روبه‌رو شوید و کدهایی روی صفحه نمایشگر یخچال ببینید. با شناخت این کدهای خطا و ارور یخچال زیمنس می‌توانید مشکل یخچال خود را متوجه شوید اما باید بدانید که شما به‌تنهایی نمی‌توانید یخچال خود را تعمیر کنید و برای تعمیر آن باید از افراد حرفه‌ای کمک بگیرید، شما می‌توانید از افراد حرفه‌ای و تعمیرکاران ماهر پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیرات انواع یخچال مانند؛ الجی، سامسونگ، بوش و… کمک بگیرید برای دریافت خدمات و راهنمایی های بیشتر میتوانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

کد های خطا و ارور یخچال زیمنس

کد خطامعنی و عیب یابی
E1سنسور دمایی دچار اختلال و نقص شده است. برای تعمیر آن تعمیرکار حرفه ای باید سنسور دمایی را تعویض کند. برای بررسی این موضوع توصیه می شود، مقاله علت خرابی ترموستات یخچال فریزر را مطالعه نمایید.
E2این ارور یخچال زیمنس نشان دهنده عدم فعالیت سنسور تبخیر کننده در محفظه خنک کننده است. باید توسط نیروی متخصص و حرفه ای بررسی شود و در صورت خرابی تعویض شود. برای رفع مشکل یخ زدن یخچال، مطلب دلایل دیفراست و عدم یخ زدایی یخچال فریزر را مطالعه نمایید.
E3بیانگر خرابی سنسور دمایی فریزر است و پس از بررسی توسط تعمیر کار، در صورت نیازتعویض شود.
E4این ارور یخچال زیمنس نشان می دهد کنداسور یخچال فریزر دچار مشکل شده است. در صورت تشخیص خراب بودن آن توسط تعمیرکاران حرفه ای، باید آن را تعویض کنید.
E5بیانگر نقص سنسور دمایی محیط است که باید تعویض گردد
E6این ارور یخچال زیمنس زمانی رخ میدهد که تست سنسور تبخیر موفقیت آمیز نبوده است.
E9این ارور یخچال زیمنس یعنی برد اصلی یخچال از لحاظ نرم افزاری یا سخت افزاری دچار مشکل شده است.
E10زمانی ظاهر میشود که نرم افزار ماژول برق و برد اصلی یخچال دچار نقص شده است ، برای تعمیر آن می‌توانید یخچال را ۱۰ دقیقه از برق بکشید و خاموش کنید. درصورتی که مشکل همچنان ادامه داشت ، شما میتوانید از تعمیرکاران ماهر پین ورک؛ نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال کمک بگیرید.
E11نشان میدهد که برد نمایشگر دستگاه دچار اختلال شده است.
E20بیانگر آن است که برد اصلی و برد صفحه نمایشگر دستگاه باهم همخوانی ندارند. برای تعمیر آن باید برد دستگاه توسط تعمیر کار حرفه ای بررسی شود.
Er d1آلارم d1 نشانگر این است که دیفراست و سیستم برفک زدایی دچار اختلال شده است. ابتدا باید سنسور ها و اتصالات را چک کنید و در صورت خرابی میتوانید آن را تعویض کنید. برای تعویض آن باید از افراد حرفه ای کمک بگیرید. شما میتوانید از تعمیرکاران حرفه ای پین ورک؛ نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال کمک بگیرید. برای دریافت خدمات و راهنمایی های بیشتر میتوانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
Er c1هشدار c1 ارور یخچال زیمنس بیانگر این است که کمپرسور به مدت طولانی به صورت مداوم کارکرده است و سنسور دیفراست عدد بالای ۵ اهم رانشان میدهد. ممکن است باعث نشتی گاز سیکل محفظه فریزر شود و مجبور شوید گاز یخچال را شارژ کنید.
drنشانگر اشکال در میکروسوئیچ درب یخچال است.  پس از تشخیص خرابی میتوانید آن را تعویض کنید.
dfاشکال درب فریزر را بیان میکند که میتوانید آن را تعویض کنید.
Er EI یا EIیعنی سنسور دمای یخساز باید چک شود و درصورت خرابی تعویض شود.
Er Ef یا Efکد خطای یخچال زیمنس نشان دهنده آن است که آبگیری یخ ساز دچار اشکال شده است و فلومتر آن باید چک شود.  در صورت خرابی جایگزین شود.

با پین ورک از بهترین تعمیرکاران یخچال بهرمند شوید.

در این مطلب که توسط تعمیرکاران یخچال پین ورک گردآوری‌شده است انواع کدهای خطای و ارور یخچال زیمنس را برای شما شرح دادیم. یخچال از ضروری‌ترین لوازم هر خانه است که اگر به هر دلیلی خراب شود خسارات زیادی به شما وارد می‌کند.

تعمیر یخچال زیمنس در محل

بهترین متخصص با کمترین قیمت

توجه داشته باشید که این مطلب صرفاً جهت آگاهی بیشتر شما با کدهای خطای یخچال زیمنس تهیه‌شده است و ممکن است شما با خطایی روبه‌رو شوید که به‌تنهایی نتوانید آن را تعمیر کنید یا حتی خطایی دیده شود که در این مطلب شرح داده نشده است در این صورت شما می‌توانید از پین ورک؛ نمایندگی معتبر تعمیرات انواع یخچال کمک بگیرید. پین ورک با در اختیار داشتن کادری از بهترین نیروهای تعمیر یخچال آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و ارسال نزدیک‌ترین تعمیرکار به شماست. برای دریافت خدمات و اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

3 سال پیش رضا حاجیلو

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.