از روکش‌های صندلی توالت غالباً به عنوان یک لایه محافظ در مقابل میکروب‌های موجود در دستشویی عمومی استفاده می‌شود. اگر یک توالت کاملاً تمیز باشد به احتمال زیاد نیازی به استفاده از یک پوشش ندارید. اگر توالت در وضعیت قابل قبولی نیست روکش را بیرون آورده و آن را روی توالت قرار دهید تا فلاپر به کاسه توالت آویزان شود. هنگامی که استفاده‌تان از دستشویی تمام شد برای دور انداختن روکش کافی است دستشویی را بشویید.در این مطلب از مجله پین‌ورک به موضوع نحوه استفاده از روکش صندلی توالت فرنگی می‌پردازیم.

روش اول | گذاشتن روکش صندلی توالت فرنگی

استفاده از روکش توالت فرنگی

۱ . بیرون کشیدن مستقیم پوشش صندلی توالت از جعبه.

برای نحوه استفاده از روکش صندلی توالت فرنگی وارد دستشویی شوید و به دنبال جعبهٔ پلاستیکی که حاوی درپوش صندلی توالت است باشید. قسمت بیرون یکی را بگیرید و آن را به آرامی بالا بکشید تا آن از بقیه جدا شود. روکش صندلی ممکن است با کمی تلاش بیرون بیاید.

۲ .  ۳ درز داخلی آن را فشار دهید تا بخش میانی آن آزاد شود.

در روکش صندلی توالت فرنگی در امتداد جعبه ۳ ضمیمه کاغذ کوچک وجود دارد که فلاپر را به حلقه بیرونی محکم می‌کند. قبل از اینکه روکش توالت را تنظیم کنید انگشتان را به‌آرامی جدا کنید تا فلاپر داخل کاسه بیفتد. در سمت چپ ۱ درز همچنین هم در وسط و هم سمت راست ۱ درز وجود دارد. شما می‌توانید به‌راحتی کاغذ را فشار دهید تا درزهای آن به‌آسانی پاره شود. با انجام دادن این کار از پاره کردن کل فلاپر خودداری کنید.

۳ . روکش صندلی را روی توالت قرار دهید تا فلاپر داخل کاسه شود.

روکش صندلی توالت فرنگی در بخش میانی و دایره‌ای توالت قرار می‌گیرید. فلاپر را طوری تنظیم کنید که داخل کاسه بیفتند و حلقه بیرونی صندلی توالت را کاملاً بپوشاند. قسمتی از پوشش که فلاپر به آن متصل است باید جلوی لبه توالت روبه روی مکانیسم قرار بگیرد. اگر صندلی توالت را به عقب بکشید اشکالی ندارد زیرا تا زمانی که صندلی توالت پوشانده شده باشد فرقی نمی‌کند.

۴ . هنگامی‌که کار تمام شد سیفون را بکشید تا به‌طور خودکار پوشش صندلی دور انداخته شود.

پس از اتمام کار شما مجبور نیستید که آن را بردارید و دور بیندازید. این روکش‌ها از موادی ساخته‌شده‌اند که هنگامی‌که آب به آن‌ها می‌خورد می‌شکنند. به‌راحتی هنگامی‌که کارتان تمام شد فلاش تانک را بکشید.


مقالات مرتبط :


روش دوم | تصمیم‌گیری در مورد استفاده از پوشش

نحوه استفاده از روکش توالت فرنگی

۱ . برای تعیین وضعیت کلی توالت را بررسی کنید.

وقتی وارد دستشویی عمومی می‌شوید در صورت امکان یک غرفه با یک صندلی و کاسه تمیز را انتخاب کنید. اگر توالت بدون لکه و سفید است می‌توانید بدون اضافه کردن روکش از آن استفاده کنید. صندلی‌های توالت تهدیدی برای میکروب یا بیماری‌ها نیستند مگر اینکه بسیار کثیف و یا در شرایط بسیار بدی باشند. وقتی در یک دستشویی با چند غرفه هستید به‌راحتی چند مورد را نگاه کنید و به تمیزترین غرفه بروید. شما می‌توانید تصمیم خود را بر اساس تمیزی کلی و نظر شخصی خود پایه‌گذاری کنید.

نحوه استفاده از روکش توالت فرنگی

۲ . در صورت وجود ادرار یا بقایای قابل‌مشاهده روکش صندلی را قرار دهید.

اگر صندلی توالت کثیف است استفاده از روکش صندلی توالت فرنگی یک ایده خوبی است. این کار را در صورت مشاهده قطره‌های مایع-خاک و یا بقایای قابل‌مشاهده روی صندلی یا اطراف کاسه توالت انجام دهید.

نحوه استفاده از روکش توالت فرنگی

۳ . اگر هرگونه بریدگی یا زخم باز دارید پوشش صندلی توالت را انتخاب کنید.

اگر در قسمت زیرین خود خراش یا زخم دارید ایده خوبی است که از روکش صندلی توالت فرنگی استفاده کنید زیرا میکروب‌ها به‌احتمال‌زیاد از طریق زخم‌های باز شیوع پیدا می‌کنند. در این موارد روکش صندلی توالت به‌خوبی کار می‌کند و لایه دیگری برای دفاع در برابر باکتری‌ها است.

نحوه استفاده از روکش توالت فرنگی

۴ . درک کنید که سایر وسایل زندگی اغلب میکروب بیشتری دارند.

مواردی مانند اسفنج‌ها، تخته‌های برش و پیشخوان‌های آشپزخانه اغلب میکروب‌های بیشتری نسبت به صندلی توالت دارند. به‌طورکلی صندلی‌های توالت نسبتاً تمیز هستند این مسئله را هنگام تصمیم‌گیری در مورداستفاده از روکش صندلی توالت به خاطر بسپارید. روکش صندلی توالت یک‌بارمصرف می‌تواند برای محیط‌زیست مضر باشد بنابراین سعی کنید هرچند وقت یک‌بار از آن‌ها استفاده کنید.

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید

2 سال پیش ملیحه احمدی

درباره نویسنده

سلام. من ملیحه احمدی به عنوان یه عضو کوچک از پین ورک در کنار شما هستم تا بتونم مطالب متنوع و جالبی رو با شما به اشتراک بذارم. یکی از ویژگی‌هایی که منو به نوشتن محتواهای جدید ترغیب می‌کنه، روحیه‌ی بالا برای یادگیری مطالب جدید و بکارگیری خلاقیت در نوشته‌هام هست. امیدوارم این مطالب به اندازه کافی براتون جذاب و به دلتون نشسته باشه :)

مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.