بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بیم از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی بیم پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بیم با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

اگر نگران تعمیر ماشین ظرفشویی بیم خود هستید، با اطمینان به شما میگوییم که بهتر است نگرانی را کنار بگذارید و به دستورالعمل‌های پین ورک در تعمیر ماشین ظرفشویی عمل کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

برند لوازم خانگی بیم، یکی از محبوب‌ترین برندها است که این روزها طرفداران زیادی دارد. همان‌طور که انسان‌ها به مرور زمان فرسوده می‌شوند، وسایل پر کاربرد منازل مانند ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیز به‌مرور زمان دچار فرسودگی شده و به تعمیر نیازمند هستند.

امروزه که با قیمت بالای لوازم خانگی، همچنین تعمیر آن‌‌ها مواجه هستیم، انتخاب مناسب یک مرکز تخصصی تعمیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی بیم به یک نگرانی تبدیل شده است.

کافی است یک بار از خدمات مرکز تخصصی تعمیر پین ورک برای تعمیر لوازم الکتریکی خود استفاده کنید و به قول معروف به یک مشتری وفادار تبدیل شوید. حال در عرض کمتر از ۲ دقیقه درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی بیم را ثبت کنید.
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بیم از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر می‌شود.

به تاخیر انداختن تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

اگر وسایل برقی مانند ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی به‌درستی استفاده شوند به تعمیر احتیاج پیدا نمی‌کنند و یا اینکه دیرتر این اتفاق می‌افتد. به هر حال تیم پین ورک سعی دارد در این وضعیت اقتصادی به کاربران خود کمک کند تا از وسایل الکتریکی خود به‌خوبی مراقبت کرده و استفاده کنند. حال چه کنیم تا تعمیر ماشین ظرفشویی بیم به تعویق بیفتد؟

تمیز کردن برای به تعویق افتادن تعمیر ماشین ظرفشویی کرال

۱. تمیز کردن فیلتر و صافی؛

اگر ماشین ظرفشویی خود را به‌خوبی تمیز کنید تعمیر ماشین ظرفشویی بیم شما سال‌ها به تعویق خواهد افتاد.

سبد قسمت پایینی ماشین ظرفشویی را دربیاورید. حالا با یک برس مویی نرم آن را تمیز کنید. این‌گونه هر مواد ریز و درشتی که به صافی چسبیده باشند را جدا کنید. البته می‌توانید فیلتر را با چرخاندن به جهت خلاف عقربه‌های ساعت بیرون بیاورید و قسمت زیرین آن را با مسواک نرم نیز تمیز کنید.

۲. یک چرخه شستشو با سرکه؛

خیلی از افراد فکر می‌کنند چون ماشین ظرفشویی با مواد شوینده در ارتباط است، احتیاجی به تمیزکاری و شستشو ندارد. این تفکر کاملا اشتباه است. ماشین ظرفشویی جایگاهی برای تجمع باکتری‌ها است. برای اینکه از این تجمع جلوگیری شود، همچنین دستگاه شما کاملا تمیز شود تا از تجمع چربی و ذرات کوچک دچار مشکل نشود، بهتر است آن را یک بار در ماه، خالی و بدون ظروف روشن کرد.

آیا باید ماشین ظرفشویی را خالی و بدون پودر و ظرف روشن کنیم؟ در ادامه به شما خواهیم گفت چگونه یک چرخه شستشوی بی‌عیب و نقص برای تمیزکاری داشته باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

ابتدا یک ظرف شیشه‌ای یا پلاستیکی را با یک فنجان از سرکه سفید پر کنید و در سبد بالایی ماشین ظرفشویی خود قرار دهید. حالا تنظیمات دستگاه خود را روی شستشوی همیشگی تنظیم کنید. با این کار تعمیر ماشین ظرفشویی بیم شما به تعویق می‌افتد. دستگاه شما عملکرد بهتری نیز خواهد داشت.

چرا سرکه را در محفظه جاپودری نریزیم؟ و چرا سرکه را روی سطوح ماشین ظرفشویی نریزیم؟
خوب جواب این سؤال‌ها سخت نیستند. اگر سرکه را روی سطوح دستگاه بریزیم، یا در محفظه جا پودری بریزیم، به یک باره بیرون می‌ریزد و چون سرکه مایع است با یک بار تخلیه آب، سرکه نیز از چرخه شستشو خارج می‌شود.

در حالی که ظرف پر از سرکه به‌مرور از سرکه خالی می‌شود و در چرخه شستشو تا انتهای برنامه شستشو خواهد بود.

۳. به‌موقع روشن کردن ماشین؛

صد در صد بارها شنیده‌اید وسایل برقی را در اوج مصرف روشن نکنید. به‌راستی علت چیست؟ آیا علت آن فقط صرفه‌جویی در مصرف برق است؟
جواب خیر است! زمان اوج مصرف، نوسانات برقی زیاد است. به همین دلیل بهتر است وسایل برقی در این ساعات روشن نشوند. این‌گونه تعمیر انواع ماشین ظرفشویی مثل بیم نیز به تعویق می‌افتد. شاید اطلاع نداشته باشید که علت احتیاج داشتن تعمیر و تعویض بورد ماشین ظرفشویی بیم و دیگر برندها همین امر است.

۴. دو شاخ را از پریز کشیدن بعد از اتمام کار؛

یکی دیگر از علت‌هایی که بورد انواع ماشین ظرفشویی از جمله بیم به تعمیر یا تعویض احتیاج پیدا می‌کنند به پریز ماندن دوشاخ آن بعد از استفاده است. بعد از اینکه کار ماشین ظرفشویی یا حتی ماشین لباسشویی شما تمام می‌شود فورا باید دوشاخ آن را از برق کشید. این‌گونه تعمیر ماشین ظرفشویی بیم به تعویق می‌افتد.

۵. باز گذاشتن درب ماشین ظرفشویی بعد از اتمام چرخه شستشو؛

همان‌طور که می‌دانید چرخه شستشو انواع ماشین ظرفشویی با آب گرم انجام می‌شود. به همین دلیل باید بعد از اتمام چرخه شستشو، درب ماشین ظرفشویی را باز گذاشت تا بخار حاصل از این چرخه خارج شود.

اگر این کار انجام نشود به‌مرور زمان بخار حاصل موجب خرابی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی می‌شود. پس بهتر است برای اینکه تعمیر ماشین ظرفشویی بیم شما به تعویق بیفتد حتما درب ماشین ظرفشویی را بعد از اتمام چرخه شستشو باز بگذارید.

در صورتی که نمیتوانید به تنهایی تعیر ماشین ظرفشویی را انجام دهید، کافیست درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی بیم را ثبت کنید.
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر می‌شود.

ارورهای متداول در ماشین ظرفشویی بیم

یک تعمیرکار متخصص و کار بلد، با انواع ارورهای ماشین ظرفشویی بیم آشنا است. برای تعمیر ماشین ظرفشویی ارورها یا کد خطاها نقش مهمی را ایفا می‌کنند. البته این امر به تخصص تعمیرکار نیز بستگی دارد. به این صورت که با توجه به هر ارور، کاملا بداند کدام قسمت به تعمیر احتیاج دارد. بد نیست با برخی از کد خطاهای ماشین ظرفشویی بیم آشنا شوید.

 • کد خطای اف ۲ (Error F2): نشان‌دهنده خطای عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی
 • کد خطای اف ۳ (Error F3): نشان‌دهنده خطای تخلیه آب ماشین ظرفشویی
 • کد خطای اف ۵ (Error F5): نشان‌دهنده خطای کافی نبودن آب داخل ماشین ظرفشویی
 • کد خطای آی ای (Error IE): نشان‌دهنده خطا در ورودی آب مثل نشتی شیر ورودی ماشین ظرفشویی
 • کد خطای ای آی (Error FE): نشان‌دهنده خطای کافی نبودن آب در داخل ماشین ظرفشویی
 • کد خطای ۰۴ (Error 04): نشان‌دهنده خطای خشک‌کن ماشین ظرفشویی

به یاد داشته باشید که برند ماشین ظرفشویی بیم دارای مدل‌های مختلف است. ممکن است برخی مدل‌ها دارای کد خطاهای بیشتری باشند. اصلا نگران نباشید مرکز تخصصی تعمیر پین ورک دارای متخصصین امر است. به‌راحتی می‌توانند علت ایجاد کد خطاهای ماشین ظرفشویی بیم شما را تشخیص داده و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر کنند. کافی است در خواست تعمیر ماشین ظرفشویی بیم را در کمترین زمان ممکن ثبت کنید!

پین ورک و تعمیر ماشین ظرفشویی از انواع برندها

تیم پین ورک علاوه بر اینکه دارای متخصصین در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی بیم است، دارای متخصصین تعمیر دیگر برندها نیز هست:

در صورت نیاز به خدمات تعمیرات پین ورک، کافیست درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی بیم را ثبت کنید.
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر می‌شود.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی

جابجایی ماشین ظرفشویی هزینه بالا و صرف زمان زیادی را می‌طلبد. علاوه بر این موارد، ممکن است به دلیل سنگینی و حجیم بودن، بدنه آن نیز دچار خط و خش شود و از زیبایی آن نیز بکاهد. مرکز تخصصی تعمیر پین ورک دارای خدمات در محل فوری است. هزینه تعمیر تخصصی پین ورک برای تعمیر ماشین ظرفشویی نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهد، دارای هزینه پایینی است.

برای آگاهی بیشتر در این زمینه می‌توانید به جدول هزینه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی بیم توسط تیم پین ورک در همین صفحه مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران

پین ورک تمام خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی بیم شما را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می‌دهد.

برخی از این محله‌ها عبارت‌اند از:

– تعمیر ماشین ظرفشویی در مرکز تهران؛

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهر آرا و …

– تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران؛

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، دارآباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و …

– تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران؛

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

– تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران؛

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

– تعمیر ماشین ظرفشویی در جنوب تهران؛

آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، شهرک ولیعصر، میدان قزوین و …

پین ورک؛ بهترین خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

درست است که به‌تازگی مراکز زیادی برای تعمیر در محل ایجاد شده‌اند. ما به‌طور خلاصه به شما می‌گوییم چرا باید خدمات مرکز تخصصی تعمیر پین ورک را برای تعمیر در محل تعمیر ماشین ظرفشویی بیم و دیگر لوازم برقی خانگی خود انتخاب کنید.

 • استفاده از متخصصین حرفه‌ای:

امروزه با بالا رفتن قیمت انواع لوازم خانگی، به‌خصوص لوازم برقی، هر شخصی به لوازم خانگی خود بیش از پیش اهمیت می‌دهد. پین ورک با در نظر داشتن مسئولیت حرفه‌ای خود، افراد متخصص در این امر را برای ارائه بهترین خدمات در نظر گرفته است.

 • استفاده از متخصصین قابل اعتماد:

متخصصین شاغل در پین ورک دارای صلاحیت تأیید شده از طرف پین ورک هستند. می‌توانید به آن‌ها اعتماد کرده و آن‌ها را با اطمینان کامل به منزل خود راه دهید.

 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت:

پین ورک از قطعات اصلی و باکیفیت برای تعویض قطعات ماشین ظرفشویی بیم شما استفاده می‌کند.

 • خوش قول بودن:

مطمئنا شما هم با مراکز تعمیر که دارای متخصصین بدقول بوده‌اند برخورد داشته‌اید. تیم پین ورک همان ساعتی را که با مشتری هماهنگ می‌کند در محل حاضر می‌شود. دیگر نیازی به هماهنگی مجدد نیست.

 • قیمت شفاف:

قیمت‌ها و هزینه‌های پین ورک همیشه شفاف هستند، کافی است لیست قیمت‌ها را ببینید و سپس تصمیم بگیرید.

 • سهولت در ثبت سفارش:

ثبت سفارش در پین ورک بسیار ساده است. با صرف زمان کمتر از ۲ دقیقه این امر امکان‌پذیر است.

 • پشتیبانی دائمی:

پشتیبان‌های پین ورک به‌طور دائمی همراه شما خواهند بود. از زمان ثبت سفارش تا حضور متخصص امر و تعمیر ماشین ظرفشویی بیم این پشتیبانی وجود دارد. پین ورک می‌خواهد مطمئن شود که سفارش شما بدون نقص و به‌طور کامل انجام شده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت پین ورک یا تماس با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ -۰۲۱ ثبت سفارش کنید.

حال درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی خود را ثبت کنید!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بیم از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بیم را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چرا ظرف‌شویی بیم حین شست‌وشو فلش میزند؟
معمولاً ظرف‌شویی‌ها در شرایط اضطراری فلش می‌زنند، علت اول ممکن است به دلیل خرابی هیتر باشد و آب درون ظرف‌شویی بیش‌ازحد گرم شده باشد و به همین دلیل ظرف‌شویی اخطار می‌دهد. احتمال بعدی خراب شدن پمپ و ناتوان بودن دستگاه در خشک‌کردن ظروف است. برای بررسی بیشتر هر چه سریع‌تر با همکاران ما تماس حاصل نمایید.
?چرا در حین شست‌وشو با ظرف‌شویی بیم از آن آب خارج می‌شود؟
یکی از جدی‌ترین مشکلات در تمامی ظرف‌شویی‌ها نشت آب است که علل گوناگونی دارد. اولین احتمال خراب شدن لاستیک درب است که باید تعویض شود، احتمال بعدی پارگی و یا گیرکردن چیزی در لوله تخلیه است. اگر بازهم مشکل ادامه داشت پمپ شما دچار مشکل شده است. همکاران ما در پین ورک برای حل این مشکل می‌توانند به شما عزیزان کمک کنند.
?چرا برای شست‌وشو ظروف در ظرف‌شویی بیم از آن آبی خارج نمی‌شود؟
این مشکل نیز متداول است و احتمال خرابی قطعات گوناگون را در پی دارد. اولین احتمال خرابی قفل درب است که فرمان باز بودن می‌دهد و آب برای شست‌وشو خارج نمی‌شود. احتمال بعدی پارگی و یا مسدود شدن شلنگ ورودی آب است، فشار کم آب منزل نیز می‌تواند مؤثر باشد. اگر مشکل شما همچنان ادامه داشت برای تعمیر با همکاران ما تماس بگیرید.
?خدمت تعمیر ظرف‌شویی بیم شامل چه تعمیراتی است؟
ازآنجایی‌که پین ورک نمایندگی معتبر تعمیرات ظرف‌شویی بیم است و تمام تعمیرکاران پین ورک آموزش‌دیده هستند، هرگونه مشکل ظرف‌شویی شما از قبیل: خرابی قفل درب، موتور، پمپ و… را با بهترین قطعات در اسرع وقت برای شما همراهان همیشگی انجام خواهد داد.
?نحوه ثبت سفارش تعمیر ظرف‌شویی بیم در پین ورک به چه صورت است؟
در ابتدا برای راحتی بیشتر و سرعت شما می‌توانید به سایت و یا اپلیکیشن پین ورک مراجعه کنید. روز مناسب خود را انتخاب کرده و به چند سؤال درباره ظرف‌شویی خود پاسخ می‌دهید، پس‌ازآن همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و تمامی اطلاعات دلخواه شما و هزینه تعمیر را به اطلاع شما خواهند رساند. در صورت تمایل شما عزیزان درخواستتان ثبت‌شده و در صورت عدم تمایل رایگان لغو خواهد شد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
170
خیر 162

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین