بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

درخواست خود را ثبت کنید! زیر15دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی حایر از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی حایر پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی حایر با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

قبل از اینکه برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر خود اقدام کنید، بهتر است درباره شرکت حایر علی الخصوص تولید ماشین ظرفشویی آن بیشتر بدانید.

شرکت حایر (HAIER) شرکتی چینی و چندملیتی می‌باشد که در زمینه‌های گوناگونی اعم از تولید انواع لوازم الکترونیکی و خانگی مانند ماشین ظرف‌شویی فعالیت دارد.

همان‌طور که می‌دانید این دستگاه مکانیکی برقی نیز ازجمله لوازمی است که به‌مرورزمان و براثر کار کردن با آن ممکن است شاهد خرابی قطعاتی از آن شویم. قطعاتی که در ماشین ظرف‌شویی وجود دارند کمی پیچیده هستند پس بهتر است برای تعمیر آن از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

پین ورک نمایندگی معتبر تعمیرات ماشین ظرف‌شویی حایر با داشتن بهترین تجهیزات و لوازم و نیز حرفه‌ای‌ترین و مجرب‌ترین متخصصین و تعمیرکاران درزمینهٔ ماشین ظرف‌شویی آماده خدمت‌رسانی به شما مصرف‌کننده گرامی می‌باشد.

کافیست درخواست تعمیر ظرفشویی حایر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه،یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

مشکلات رایج و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

قبل از تعمیر ماشین ظرفشویی حایر، عیب یابی ایراد دستگاه اهمیت ویژه‌ای دارد. اگر مشکل ماشین ظرفشویی به درستی عیب یابی نشود، تعمیر نیز دقیق و درست نبوده و ممکن است به زودی دچار خرابی و سایر مشکلات شود. عیب‌ها و مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی حایر به شرح زیر است:

۱٫ روشن نشدن ماشین ظرفشویی حایر

گاهی اوقات ممکن است که ماشین ظرفشویی حایر شما روشن نشود که البته دلایل مختلفی دارد. ممکن است اشکال از پریز برق یا دوشاخه برق ظرفشویی باشد.

در این مواقع قبل از اقدام برای تعمیر پریز و دوشاخه برق را چک کنید و اگر مشکل حل نشد برای تعمیر اقدام کنید. در مواردی که مشکل از رله استارت، سلکتور  و فیوز حرارتی و یا سایر قطعات باشد، نیازمند تعمیر دقیق توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی حرفه‌ای هستید.

۲٫ سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی حایر

معمولا ماشین‌های ظرفشویی هنگام شست و شوی ظروف سر و صدا دارند‌. توجه داشته باشید اگر سر و صدای دستگاه شما بیشتر از حد ممکن و غیرطبیعی بود، ممکن است دچار مشکل شده باشد.

لازم به ذکر است که نحوه‌ی چیدن ظروف نیز در ایجاد سر و صدای زیاد ماشین بی تاثیر نیست، بنابراین در چینش ظروف در ماشین ظرفشویی دقت لازم را بکار بگیرید.

۳٫ استشمام بوی نامطبوع از ماشین ظرفشویی حایر

اگر از ماشین ظرفشویی حایر خود بوی نامطبوع و تعفن استشمام می‌کنید و یا ظروف شسته شده بوی نامطبوعی دارند،حتما هر چه زودتر برای تعمیر آن اقدام کنید.
ممکن است فیلتر تخلیه توسط پسماندهای ظروف و ذرات گرفته باشد. اگر هر چه زودتر برای تعمیر اقدام نکنید ممکن است مشکل دستگاه شما بیشتر شود.

۴٫ نشتی آب از ماشین ظرفشویی 

از رایج‌ترین مشکلات ماشین‌ ظرفشویی حایر، نشتی آب از دستگاه است که در صورت عدم تعمیر به موقع، خسارات جدی به ماشین ظرفشویی وارد می‌شود‌. در زمان بروز این مشکل با حجمی از آب به روی زمین مواجه می‌شوید.

مشکل نشتی ماشین ظرفشویی حایر در بیشتر مواقع مربوط به مسدود و پاره شدن شلنگ تخلیه، سالم نبودن واشر لاستیکی، عدم بسته شدن درب ظرفشویی، معیوب بودن پمپ دستگاه و… است.

۵٫ تمیز نشستن ظروف

افرادی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام می‌کنند در بیشتر موارد از تمیز نشستن ظروف گله دارند. زمانی که ظروف شما پس از شست و شو به صورت کامل پاکیزه و تمیز نشد، یعنی عملکرد ماشین ظرفشویی دچار اختلال شده و هر چه زودتر باید برای تعمیر اقدام کنید.

۶٫ عدم تخلیه آب

اگر ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نمی‌کند و یا روند تخلیه کند است، با یک مشکل جدی رو به رو هستید و باید هر چه زودتر برای عیب‌یابی دستگاه اقدام کنید.‌ جدی نگرفتن این مشکل موجب بروز مشکلات جدی‌تر می‌شود.

از دلایل عدم تخلیه آب می‌توان به شل بودن تسمه، عدم ارسال فرمان تخلیه از برد الکترونیک، آسیب شلنگ تخلیه، گرفتگی فیلتر تخلیه و… اشاره کرد.

۷٫ عدم آبگیری درست 

ماشین ظرفشویی حایر برای شروع شست وشو به آب نیاز دارد. گاهی افراد مشاهده می‌کنند که ماشین ظرفشویی آبگیری نمی‌کند.

ممکن است مشکل از خرابی قفل درب باشد و یا ناشی از خرابی برد دستگاه است. در برخی موارد نیز معیوب بودن شیر ورودی آب و شیلنگ‌های متصل به آن است .

۸٫ خشک نکردن ظروف

در برخی موارد ماشین ظرفشویی پس از شست و شوی ظروف، آن‌ها را خشک نمی‌کند، در این صورت علت این مشکل را در موارد زیر جستجو کنید:

 • شاید هیتر یا المنت گرمایی دچار مشکل شده باشد که با تعویض قطعات، مشکل قابل حل است.
 • در برخی از مواقع مشکل از ترموستات است و باید برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید.
 • مخزن آبکشی و کلاهک شوینده دچار ایراد شده است. در این مواقع کمک گرفتن از تعمیرکار متخصص ضروری است.

در صورت رویارویی با هرگونه مشکل در ماشین ظرفشویی حایر خود اعم از خراب شدن قطعاتی مانند غلتک قفسه و محور، موتور، هیدروستات، تایمر، المنت، ترموستات، هیدروستات، میکرو سوییچ، برد، چکه کردن آب، آبگیری نکردن، پخش نشدن مواد شویند، خوب شسته نشدن یا خشک نکردن و… می‌توانید تعمیر ظرف‌شویی حایر خود را به پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی بسپارید.

به‌منظور استفاده از خدمات تعمیرات پین ورک تنها کافی است به سایت مراجعه و یا اپلیکیشن پین ورک را نصب کرده و به‌صورت رایگان سفارش خود را ثبت کنید.

بنابراین درخواست تعمیر ظرفشویی حایر خود را ثبت کنید.! و یا با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید.
زیر ۱۵ دقیقه،یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

تعمیر ماشین ظرفشویی

مزایای تعمیر ماشین ظرفشویی در محل

تصور کنید که بعد از یک مهمانی پر جمعیت شروع به شست و شوی ظروف می‌کنید و متوجه می‌شوید که عملکرد آن دچار مشکل شده است و باید برای تعمیر آن اقدام کنید. در این مواقع چه می‌کنید؟

معمولا افراد در این مواقع به دنبال تعمیرکار هستند تا مشکل پیش آمده را حل کنند. بهترین روش برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده از خدمات تعمیرات در منزل می‌باشد. مزایای تعمیرات لوازم خانگی در محل به شرح زیر می‌باشد:

 •  صرفه اقتصادی؛

با انتخاب تعمیرکار از مرکز تخصصی تعمیرات پین ورک خیالتان از بابت هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی راحت خواهد بود‌. زیرا هزینه‌های تعیین شده در پین ورک کاملا مقرون به صرفه  بوده و تمامی هزینه‌ها شفاف و مشخص است.

 •  صرفه جویی در زمان؛

در تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در منزل، علاوه بر اینکه هزینه‌های اضافی تعمیر و خرید مجدد را به حداقل ممکن می‌رسانید، در زمان خود نیز صرفه جویی می‌کنید.
دیگر لازم نیست مدت زمان طولانی را برای تعمیر صبر کنید و در کمترین زمان ممکن ماشین ظرفشویی شما پس از تعمیر قابل استفاده است.

 •  عدم نیاز حمل و نقل دستگاه

هنگامی که از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل استفاده می‌کنید، دیگر نیاز نیست که دستگاه خود را به کارگاه و یا مرکز تخصصی تعمیر منتقل کنید‌ و زحمات بسیاری را متحمل شوید.

 •  نظارت بر عملکرد متخصصین

با انتخاب تعمیرکاران متخصص پین ورک، می‌توانید نظارت کامل بر عملکرد تعمیر داشته باشید و از بابت شیوه‌ تعمیر نیز آسوده خاطر خواهید بود.

تعمیر انواع برندهای ماشین ظرفشویی در پین ورک

تیم پین ورک، به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی از تعمیرکاران مجرب لوازم خانگی من جمله ماشین ظرفشویی بهره مند است که تخصص لازم در زمینه تعمیرات انواع برندهای لوازم خانگی را دارند.
اگر برند ماشین ظرفشویی شما جزء یکی از موارد زیر است، می‌توانید با نهایت اطمینان تعمیر آن‌ها را به متخصصین پین ورک بسپارید.

– ماشین ظرفشویی بوش؛

یکی از برترین برندهای ماشین ظرفشویی که سایر برندها نیز با آن رقابت دارند، برند بوش است. از تاسیس شرکت بوش در آلمان بیشتر از ۱۳۳ سال می‌گذرد و سابقه درخشان آن در بازار شناخته شده است.

قیمت ماشین‌های ظرفشویی بوش نسبت به سایر برندها بیشتر است و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش نسبت به خرید مجدد کاملا عاقلانه و مقرون به صرفه است.

– ماشین ظرفشویی سامسونگ؛

سامسونگ بزرگترین کارخانه تولید لوازم منزل در کره جنوبی است و به جرئت می‌توان گفت که خرابی در ماشین ظرفشویی سامسونگ در موارد بسیار نادر پیش می‌آید.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر است با مراکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی معتبر، همچون پین ورک مراجعه نمایید.

– ماشین ظرفشویی ال جی؛

ماشین‌های ظرفشویی ال جی دارای شهرت جهانی هستند و در ایران نیز این برند طرفداران خاص خود را دارد.

اگر از ظرفشویی ال جی استفاده می‌کنید، بهتر است سالانه برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و سرویس آن از طریق کارشناسان پین ورک اقدام کنید تا سالیان طولانی قادر به استفاده از آن باشید.

– ماشین ظرفشویی دوو؛

شرکت دوو با بیشتر از نیم قرن سابقه درخشان یکی از برترین تولیدکنندگان لوازم خانگی است و تعمیرکاران متخصص نمایندگی دوو در شرکت پین ورک همواره آماده خدمات رسانی به مشتریان هستند.

اگر برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نیاز به تعمیرکارانی مجرب و حرفه ای دارید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید.

– ماشین ظرفشویی اسنوا؛

برند شناخته شده اسنوا دارای بهترین ماشین‌های ظرفشویی است که ضمن کیفیت ویژه عملکرد منحصر به فردی نیز دارند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در پین ورک

پین ورک؛ بهترین مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی 

برای تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در برخی از موارد به قطعات خاصی نیاز است.

متخصصان و تعمیرکار پین ورک از باکیفیت‌ترین قطعات متناسب با برند ماشین ظرفشویی شما استفاده می‌کنند‌ تا دستگاه شما بعد از تعمیر بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد‌.

نحوه‌ی ثبت سفارش در پین ورک به شدت ساده بوده و زمان زیادی را در انتظار تعمیرکار نخواهید بود.

به سادگی در عرض چند دقیقه می‌توانید سفارش خود را برای تعمیر از طریق سایت پین ورک pinwork.ir و یا دانلود و نصب اپیکیشن پین ورک ثبت نمایید.

کلیه‌ی متخصصین و تعمیرکاران مرکز تعمیر پین ورک مجرب و آموزش دیده هستند و با تجربه و تخصص خود قادر به حل مشکلات لوازم منزل شما می‌باشند.

لازم به ذکر است که پین ورک این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است که نظارت خود را در مورد تعمیر اعلام کرده و با امتیاز دهی به عملکرد تعمیرکاران کیفیت کار آن‌ها را مورد ارزیابی قرار دهند.

زمانی که از خدمات مرکز تخصصی تعمیرات پین ورک خدمات دریافت می‌کنید به صورت ۲۴ ساعته می‌توانید از خدمات پشتیبانی کارشناسان و متخصصین بهرمند شوید.

کارشناسان پین ورک تمام مدت آماده پاسخگویی بوده و می‌توانید برای تعمیر لوازم منزل با آن‌ها مشورت کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در پین ورک

هزینه نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی با توجه به برند و نوع مشکل ماشین ظرفشویی به صورت متغیر است.

کلیه‌ هزینه‌های تعمیرات لوازم خانگی در پین ورک، طبق نرخ اعلامی از سوی اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیرکاران لوازم خانگی می‌باشد‌.
قیمت تعمیر ظرفشویی با توجه به مشکلات زیر تعیین می‌شود:

 • سر و صدای بسیار زیاد ماشین ظرفشویی
 • از کار افتادن دکمه‌های ظرفشویی
 • خشک نشدن ظروف
 • نشتی و آبریزش ظرفشویی
 • عدم پخش مواد شوینده در داخل دستگاه
 • بسته و قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی
 • شروع نشدن سیکل شست و شو
 • از کار افتادن فیلتر پمپ
 • خرابی نوار پلاستیکی درب دستگاه
 • خرابی بازوهای آبپاش
 • خرابی المنت هیتر ظرفشویی
 • و…

تمامی هزینه‌های تعمیر با توجه به موارد نام برده شامل دستمزد تعمیرکار، هزینه قطعات مورد استفاده، هزینه عیب یابی و ایاب و ذهاب تعمیرکار می‌شود.

به جرئت می‌توانیم بگوییم که وقتی پین ورک انتخاب شماست از کیفیت کار تعمیرکار و هزینه‌های مربوط به آن‌ها، آسوده خاطر خواهید بود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر ظرفشویی در تمام مناطق ۲۲گانه تهران

مرکز تعمیرات تخصصیِ پین ورک، انواع ماشین‌های ظرفشویی و کلیه خدمات تعمیرات را در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر می‌شود:

 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی در مرکز تهران

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، گیشا، شهرآرا و…

 • نمایندگی تعمیر ظرفشویی در شمال تهران

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

 • تعمیر ظرفشویی در غرب تهران

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و

 • تعمیر ظرفشویی در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

 • تعمیر ظرفشویی در جنوب تهران

آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، شهرک ولیعصر، وحدت اسلامی، میدان قزوین و …

در صورت نیاز به خدمات تعمیرات پین ورک در هر یک از نقاط مختلف شهر تهران و کرج ، می‌توانید سفارش خود را از طریق اپلیکیشن پین ورک، مراجعه به سایت این مرکز به آدرس pinwork.ir و یا تماس با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰ ثبت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چه دلایلی سبب تمیز شسته نشدن ظرف‌ها در ماشین ظرف‌شویی حایر می‌شوند؟
فشار بازوی اسپری کننده به‌وسیله ایمپلر شستشو و تخلیه، به‌وسیله ایمپلر تخلیه انجام می‌شود، اگر پره‌ها یا توپی ایمپلرها صدمه‌دیده باشند، می‌توانند باعث خوب شسته نشدن ظرف‌ها شوند. المنت گرم‌کننده از دیگر مواردی است که باید آن را به‌وسیله یک مولتی متر بررسی کنید. در صورت خرابی، این قطعه باید عوض شود. از باقی نماندن شوینده قبلی، بسته نبودن محفظه شوینده، شکسته نشدن یا شل نشدن اسپینر و چرخش درست آن، سالم بودن لوله آب‌رسان، تمیز بودن و بسته نشدن فیلترها و ... اطمینان حاصل فرمایید. برای بررسی موارد مذکور و تعمیر می‌توانید با تعمیرکاران تیم پین ورک در تماس باشید.
?دلیل روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی چیست؟
اگر ظرف‌شویی شما دارای کنترل الکترونیکی است ممکن است برای پروتست برد کنترل از فیوز حرارتی استفاده کند. برق دریافت نکردن برد کنترل و درنتیجه روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی می‌تواند از دلایل خرابی فیوز حرارتی باشد. برای دسترسی به فیوز حرارتی می‌توانید آن را در کنار مجموعه برد مدار پیدا کنید و آن را بررسی کنید. رله استارت، کلید انتخاب‌گر، تایمر، موتور محرک، کلید چفت درب و ... از دیگر مواردی هستند که باید برای حل مشکل روشن نشدن بررسی کنید. بدین منظور می‌توانید از متخصصین ما در پین ورک کمک بگیرید.
?خرابی چفت درب ماشین ظرف‌شویی را چگونه تعمیر کنیم؟
زبانه درب نخستین عاملی است که باید آن را چک و در صورت نیاز تعمیر کنید. محل قرارگیری زبانه درب، بالای دیگ می‌باشد. درست تنظیم نشدن زبانه درب نیز می‌تواند باعث فعال نشدن چفت درب شود. تنظیم کردن چفت درب بسیار مهم است زیرا می‌تواند باعث نشتی آب هم بشود. خرابی کلیدهای درب، قطعی داشتن آن و نرسیدن برق به کنترل و همچنین هرز شدن یا فرسودگی چفت درب نیز می‌توانند از دیگر عواملی باشند که برای تعمیر باید بررسی شوند. برای تعمیر چفت درب می‌توانید از تعمیرکاران تیم پین ورک کمک بگیرید.
?دلیل تخلیه نکردن ماشین ظرف‌شویی حایر چیست؟
پمپ تخلیه قطعه‌ای می‌باشد که عمل تخلیه آب را انجام می‌دهد. اگر شیلنگ تخلیه شما بسته‌شده باشد، تخلیه صورت نمی‌گیرد. از گرفته نبودن پروانه پمپ، فاضلاب و فیلترها نیز اطمینان حاصل فرمایید. تکه‌های آشغال باقی‌مانده غذا نیز می‌تواند باعث گرفتگی و درنتیجه تخلیه نکردن آب شود. اگر تمامی موارد مذکور را بررسی کردید و بازهم مشکل شما حل نشد، برد الکترونیکی ظرف‌شویی شما باید بررسی شود. به دلیل حساسیت و پیچیدگی برد برای بررسی و تعمیر آن بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. برای این کار می‌توانید با پین ورک در تماس باشید.
?خدمات نمایندگی ماشین ظرف‌شویی حایر در پین ورک شامل چه خدماتی است؟
ما در پین ورک با بهره‌گیری از مجرب‌ترین و زبده‌ترین متخصصان و بهترین تجهیزات در محل آماده خدمات‌رسانی و تعمیر درزمینهٔ ایجاد صدای زیاد، خراب شدن قطعاتی مانند المنت، میکرو سوییچ، شیر برقی، تایمر، برد الکترونیکی، آبگیری نکردن، تخلیه نشدن آب، خشک نکردن ظرف‌ها و ... می‌باشیم.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
155
خیر 151

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین