بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

نام خدمت قیمت تومان
نشت یابی و رفع آبریزی 250.000 - 400.000 تومان
پمپ تخلیه 400.000 تومان
تعویض یا تعمیر برد 600.000 تومان
جرم گیری 100.000 تومان
نصب 100.000 - 150.000 تومان
تعویض آکوا 200.000 تومان
تعویض موتور 600.000 تومان
تعویض سنسور 400.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
600 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

 • تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل
 • تعمیر ماشین ظرفشویی مدل های رومیزی و ایستاده
 • راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی و تعمیر مخزن رزین آن
 • عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی
 • سرویس کامل و دوره ای ظرفشویی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

اگر به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود نیاز دارید و یا می‌خواهید اطلاعاتی در مورد این دستگاه به دست آورید. پیشنهاد می‌کنم متن زیر را بخوانید. مطالب زیر شامل اطلاعاتی در مورد این ماشین ظرفشویی و مشکلات متداول این دستگاه است. همچنین می‌توانید با تیم تخصصی پین ورک و چگونگی پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود توسط ما، اطلاعات بیشتری به دست آورید.لوگو کنوود

در مورد برند کنوود

کنوود در اصل یک برند موفق ژاپنی است که در سال ۱۹۴۶ توسط کنث وود ایجاد شد. دفتر مرکزی این برند در حال حاضر، در منطقۀ هاچی‌اوجی شهر توکیو، در کشور ژاپن واقع شده است. تجهیزات صوتی این برند در سراسر دنیا بیشتر از سایر محصولاتش خودنمایی می‌کند. یکی دیگر از شاخه‌های تولیدی کمپانی کنوود، تولید لوازم خانگی است.

از ویژگی‌های محصولات کنوود می‌توان به طراحی هوشمندانه، قیمت مقرون به صرفه و طول عمر بالای محصولاتش اشاره کرد. در سال ۲۰۰۸ برای موفقیت بیشتر در زمینۀ تولیدات، با کمپانی جی وی سی ادغام می‌شود. نتیجۀ این اتحاد به وجود آمدن شرکت  جی وی سی کنوود کورپوریشن است.

نصب ماشین ظرفشویی کنوود

نصب ماشین ظرفشویی کنوود پروسۀ چندان پیچیده و مشکلی به نظر نمی‌آید. ولی جالب است بدانید بسیاری از مشکلات ماشین ظرفشویی در آینده، نتیجۀ نصب ناقص و غیر اصولی دستگاه است. پس اگر نیاز به نصب ماشین ظرفشویی کنوود دارید، از متخصصین حرفه‌ای این کار استفاده نمایید. ما در پین ورک مسئولیت نصب ماشین ظرفشویی شما را به عهده می‌گیریم و به شما تضمین می‌دهیم که اگر این پروسه به دست ما انجام شود، شما در آینده مشکلات به مراتب کمتری را تجربه خواهید کرد. به این صورت می‌توانید مطمئن باشید که در زمان و هزینه‌های بعدی راجع به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود صرفه جویی نموده‌اید.

سرویس ماشین ظرفشویی کنوود

حالا که ماشین ظرفشویی شما از کار افتاده است، می‌توانید به اهمیت سرویس این دستگاه ارزشمند خانه و آشپزخانه پی ببرید. ماشین‌های ظرفشویی فارغ از نوع و برند خود، به طور مستمر در طول شبانه روز در حال استفاده هستند. پس بدیهیست که ممکن است زودتر از سایر وسایل خانه نیاز به تعمیر و بررسی داشته باشند.

اگر می‌خواهید آرامش بعد از صرف وعده‌های غذایی را از دست ندهید، پیشنهاد می‌کنیم حداقل سالی ۲بار را به سرویس و عیب یابی ماشین ظرفشویی کنوود اختصاص دهید. همین حالا می‌توانید با پشتیبانی مرکز تخصصی پین ورک تماس بگیرید و زمان مد نظر خود را برای سرویس ماشین ظرفشویی خود اعلام کنید. متخصصین برند کنوود در مرکز خدماتی ما، در زمان مقرر به منزل شما می‌آیند و نسبت به سرویس این دستگاه اقدام خواهند کرد.

حالا هم می‌توانید مطمئن شوید که این دستگاه در طول شبانه روز به طور مرتب، وظیفۀ شستشوی ظروف را به نحو احسن انجام خواهد داد. ضمن اینکه شما با این کار از هزینه‌های تعویض قطعات و یا تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود تا حدود زیادی جلوگیری نمودید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی کنوود

لیست زیر شامل مهم‌ترین مشکلاتیست که به طور مشترک برای  سایر صاحبان ماشین ظرفشویی کنوود اتفاق افتاده است. به احتمال زیاد شما هم با یکی از این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنید. مطالب زیر به شما کمک می‌کند که شناخت دقیق‌تری از ماشین ظرفشویی خود داشته باشید. همچنین تلاش کردیم در صورت نیاز به تعمیر جزئی خودتان از پس تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود بربیایید.

نمایشگر ماشین ظرفشویی کنوود

ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

در بیشتر اوقات، ماشین‌های ظرفشویی در صورت عدم کارکرد مناسب، خطاهایی را بر روی صفحۀ نمایشگر خود نشان می‌دهند. شما با مراجعه به دفترچۀ راهنمای ماشین ظرفشویی کنوود می‌توانید علت از کار افتادن ماشین ظرفشویی خود را بررسی نمایید.

اگر به هر دلیلی دسترسی به دفترچۀ راهنما ندارید ما در لینک زیر ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود را برای شما آماده کرده‌ایم. به این صورت می‌توانید به وسیلۀ این ارورها، عیب یابی دقیق‌تری از مشکل ماشین ظرفشویی کنوود داشته باشید.

ارورهای ماشین ظرفشویی کنوود

شنیدن صدای غیر معمول

اگر ماشین ظرفشویی شما هنگام کار کردن سر و صدای زیاد و غیر طبیعی دارد موارد زیر را بررسی کنید:

 • مطمئن شوید که ظروف را درست در ماشین ظرفشویی قرار می‌دهید. گیر کردن بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی کنوود به ظروف ممکن است باعث ایجاد این سر و صدای غیر طبیعی باشد.
 • از تراز بودن ماشین ظرفشویی خود مطمئن شوید. لرزش این دستگاه هنگام کارکردن ممکن است باعث تکان خوردن شدید و به هم خوردن تراز دستگاه شود. پیچ های تنظیم ارتفاع ماشین ظرفشویی کنوود را بررسی کنید و نسبت به تراز کردن آن اقدام نمایید.
 • گاهی اوقات گیر کردن و یا عبور بقایای غذا از فیلتر ماشین ظرفشویی کنوود باعث ایجاد سر و صدای غیر طبیعی در این دستگاه است. اگر هنگام تخلیۀ دستگاه این سر و صدا را می‌شونید به احتمال زیاد مشکل از فیلتر یا پمپ تخلیه دستگاه است. به‌طوری‌که اگر یاتاقان‌ها و بلبرینگ‌های پمپ فرسوده باشند می‌توانند در هنگام کار صدای زیادی را تولید کنند. دلیل دیگر سروصدای دستگاه، پروانه تخلیه است. پروانه تخلیه از طریق شلنگ تخلیه به فاضلاب متصل است، اگر پروانه خراب باشد باعث تولید می‌شود و باید آن را تعویض کرد.
 • شکستگی یا لق شدن بازوهای آبپاش هم می‌تواند دلیلی برای ایجاد این سر و صدا باشد. پس ماشین ظرفشویی را خالی کنید و عملکرد بازوهای آبپاش را بررسی نمایید.

در صورتی که هنوز مشکل ماشین ظرفشویی شما پابرجاست. پیشنهاد می‌کنیم برای بررسی بیشتر از متخصصین ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود استفاده کنید. برای این کار می‌توانید از طریق همین صفحه ثبت سفارش را انجام دهید و در کمترین زمان مشکل ماشین ظرفشویی خود را برطرف نمایید.

مشکل در سیستم تخلیۀ ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلات رایج دیگر، کار نکردن پمپ تخلیۀ ماشین ظرفشویی کنوود است. در ابتدا موارد زیر را بررسی نمایید:

 • شلنگ تخلیه نباید هیچ پیچ و تابی خورده باشد. در صورت مشاهدۀ پیچ خوردگی سریعا نسبت به صاف کردن شلنگ اقدام نمایید.
 • بقایای غذا می‌تواند باعث مسدود شدن شلنگ تخلیۀ ماشین ظرفشویی کنوود باشد. شلنگ را به دقت بررسی نمایید و کاملا تمیز کنید.
 • به عملکرد پمپ تخلیه توجه کنید، اگر می‌شنوید که پمپ در حال کارکردن است ولی خروجی ندارد به احتمال زیاد مشکل از پمپ است و باید نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام نمایید.

اگر شلنگ تخلیه را بررسی کرده‌اید و مطمئن شدید که پسماندهای غذا در مسیر خروجی دستگاه وجود ندارد. می‌توانید مطمئن شوید که برای بررسی بیشتر نیاز به تعمیرکار مجرب دارید. تعمیرکاران برند کنوود در پین ورک آماده هستند که سریعا به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود شما بپردازند.

عدم آبگیری مناسب ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلات، در مورد ماشین‌های ظرف‌شویی کنوود پر نشدن آب داخل ماشین است. برای رفع این مشکل باید شیرهای ورودی آب موردبررسی قرار گیرد تا اگر انسداد یا انفصالی در آن‌ها رخ‌داده است نسبت به رفع آن اقدام کنید. نکتهٔ دیگر که باید به آن توجه کنید سوئیچ شناور است، کار این سوئیچ این است که از سرریز شدن آب جلوگیری کند، مطمئن شوید که این سوئیچ به‌درستی کار می‌کند.

تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی کنوود ظروف را کاملا تمیز نمی‌کند، در گام اول، نسبت به تمیز کردن خود ماشین ظرفشویی اقدام کنید.

 • اول از همه کناره‌های درب و واشر درب ماشین ظرفشویی کنوود را بررسی کنید. در صورت مشاهدۀ پسماند‌های غذا، آن‌ها را کاملا تمیز نمایید.
 • بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی کنوود مظنون بعدی این مشکل است. به دقت بازوهای آبپاش را بررسی نمایید. حفره‌های روی این قسمت باعث می‌شود آب با فشار مناسب باعث شستن ظروف شود. بقایای غذا را از داخل این حفره‌ها کاملا تمیز نمایید.
 • شستشوی با اسیدهای ضعیف و خوراکی مانند سرکه یا آبلیمو می‌تواند کمک کننده باشد. سه فنجان سرکه را در یک ظرف تقریبا تخت بریزید و در قفسۀ بالای ماشین قرار دهید. سپس ماشین ظرفشویی را روشن کنید و از برنامۀ معمول شستشو استفاده نمایید.

در صورتی نکات بالا را اجرا کردید و از کیفیت شویندۀ خود مطمئنید. ماشین ظرفشویی شما نیاز به بررسی بیشتری دارد. برای بررسی بیشتر و تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود همین حالا با شمارۀ  ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی کنوود

اگر ماشین ظرفشویی کنوود روشن نمی‌شود. ابتدا پریز برق متصل به دستگاه را چک کنید. اگر مطمئن هستید که پریز برق دارد احتمالا مشکل شما در موارد زیر است:

 • مشکل در برد ماشین ظرفشویی کنوود، یکی از دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی است. در صورت خرابی برد دستگاه باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.
 • مطمئن شوید که درب ماشین ظرفشویی کنوود کاملا بسته است. در صورت هرگونه نقص در مکانیزم قفل، درب این دستگاه روشن نمی‌شود. تعمیر و یا تعویض میکروسوویچ درب ماشین ظرفشویی می‌تواند مشکل شما را حل کند.
 • مطمئن شوید که قفل کودک دستگاه را اجرا نکرده باشید. زمانی که قفل کودک روشن باشد ماشین ظرفشویی شما روشن نخواهد شد و هیچ کدام از دکمه‌ها کار نخواهند کرد.
 • اگر احساس می‌کنید جریان برق هنگام ورود سریعا قطع می‌شود و صدای پریدن فیوز دستگاه را می‌شونید. باید پنل و جعبۀ فیوز ماشین ظرفشویی بررسی شود. در صورت خرابی فیوز یا رلۀ استارت باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

در بیشتر موارد، به علت وجود جریان غیر مجاز برق یا فرسودگی برد دستگاه، برای حل این مشکل نیاز به تعویض برد خواهید داشت. ما در مرکز تخصصی پین ورک به قطعات اصلی و اورجینال ماشین ظرفشویی کنوود دسترسی داریم. تمامی این قطعات دارای ضمانت نامۀ رسمی هستند. ما به شما اطمینان می‌دهیم در مجموعۀ پین ورک، پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود با سرعت و کیفیت تمام انجام خواهد شد.

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی کنوود

ابتدا باید مطمئن شوید که برنامۀ شستشوی سریع را انتخاب نکرده باشید. در این صورت ماشین ظرفشویی شما ظروف را خشک نمی‌کند. در غیر این صورت:

 • مظنون اصلی المنت‌های حرارتی ماشین ظرفشویی کنوود است. مشکل در این بخش باعث می‌شود که ظروف شما به طور کامل خشک نشود. المنت‌های حرارتی را چک کنید و با مولتی متر مطمئن شوید که چریان در این قطعه وجود دارد.
 • گاهی اوقات هم مشکل در پنل برق دستگاه است که برق کافی را به المنت‌های حرارتی نمی‌رساند. اگر غیر از خشک کردن ظروف مشکلات دیگری مانند خاموش شدن ناگهانی دستگاه دارید، احتمالا پنل برق شما به مشکل خورده است. معمولا جریان مناسب برای ماشین‌های ظرفشویی ۱۵ آمپر است و در صورت زیاد و کم شدن جریان، مشکلات زیادی ماشین ظرفشویی شما را تهدید می‌کند.
 • یکی از شایع‌ترین دلایل هم می‌تواند خراب شدن مسیر خروجی بخار دستگاه باشد. خرابی این دریچه باعث می‌شود که بخار آب از ماشین ظرفشویی خارج نشود و در نهایت ظروف شما با رطوبت از دستگاه خارج شود.

اگر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود و یا تعویض قطعات آن دارید می‌توانید روی تکنسین‌های برند کنوود در مجموعۀ ما حساب کنید.

نشت آب از بدنه ماشین ظرف‌شویی

نشت آب از بدن ماشین ظرف‌شویی دلایل مختلفی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مشکلات در؛

 • شیر ورودی آب،
 • بازوی مرکزی شستشوی دستگاه، بازوی پایینی شستشو، بازوی بالایی شستشو
 •  واشر درب ماشین ظرف‌شویی

اشاره کرد.

در صورت نشت آب از قسمت موتور ماشین ظرف‌شویی، حتماً باید؛ پروانه و واشرها، واشر پمپ و آب‌بند دستگاه موردبررسی قرار گیرد.

برای بررسی و عیب‌یابی هریک از موارد بالا می‌توانید با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ درخواست تعمیرکار کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

ما در مرکز تخصصی پین ورک، مسئولیت کامل تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود را بر عهده می‌گیریم. سپردن پروسۀ تعمیر به دست افراد غیر متخصص باعث بروز مشکلات بیشتری برای این دستگاه ارزشمند می‌شود. اگر به سلامت ماشین ظرفشویی خود اهمیت می‌دهید، پیشنهاد ما سپردن تعمیر این دستگاه به دست افراد متخصص است. ما با جذب بیش از ۸۰۰۰ تعمیرکار در برندهای مختلف و احراز هویت دقیق متخصصان به شما تضمین می‌دهیم که تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود شما به دست متخصصین همین برند انجام خواهد گرفت.

در پین ورک اولویت با تعمیر است نه تعویض. در صورتی که مجبور به تعویض قطعات ماشین ظرفشویی باشیم،از قطعات اورجینال و اصلی برند کنوود استفاده خواهیم کرد و به شما ضمانت نامۀ کتبی این قطعه را ارائه می‌دهیم. تمامی هزینه‌های دریافتی نیز طبق تصویب اتحادیه است و تعمیرکاران ما بعد از انجام خدمات، موظف به ارائۀ فاکتور رسمی و شفاف به شما خواهند بود. در صورت بروز هرگونه ابهام و یا مشکل، تیم پشتیبانی ما در تمام شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود. تمام تلاش ما ارائۀ یک خدمت صادقانه و شفاف، سریع و با کیفیت و ارزان و مقرون به صرفه است.

برندهای تحت پوشش

وجود بیش از ۸۰۰۰ متخصص و تجهیزات بروز و مناسب باعث شده است تا با افتخار یکی از بزرگترین مراکز خدماتی را تشکیل دهیم. لیست زیر شامل  بخشی از برندهایی است که تحت پوشش مرکز تخصصی تعمیرات پین ورک در زمینۀ تعمیرات ماشین ظرفشویی قرار دارد:

اگر برند ماشین ظرفشویی شما در این لیست قرار ندارد، کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا کمتر از ۱۵ دقیقه تعمیرکار برند مورد نظر با شما ارتباط برقرار کند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

هزینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در پین ورک

ما به قیمت‌های اعلام شده توسط اتحادیه پایبندیم و اطمینان می‌دهیم که هیچ هزینۀ اضافی از شما دریافت نخواهیم کرد. شما با یک استعلام ساده می‌توانید متوجه شوید که قیمت‌های ما نسبت به سایر مراکز ارزان‌تر و مقرون به صرفه است.

تمامی هزینه‌های احتمالی به صورت تقریبی در بالای همین صفحه به شما اعلام شده است. مطمئنا تا حضور تعمیرکاران ما و بررسی دقیق ماشین ظرفشویی شما، نمی‌توان قیمت دقیقی برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در نظر گرفت. بعد از حضور تعمیرکاران ما هزینۀ دقیق تعمیر به شما اعلام می‌گردد و در صورت تایید شما پروسۀ تعمیر ماشین ظرفشویی انجام خواهد گرفت. در انتها نیز فاکتور رسمی تمام خدمات انجام شده توسط تعمیرکار مورد نظر به شما اهدا می‌شود.

از زمان ثبت سفارش تا بعد از خدمت انجام شده نیز تیم پشتیبانی ما، شما را همراهی خواهند کرد و در صورت بروز هرگونه اشکال سریعا نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

ما چه مناطقی را پوشش می دهیم؟

چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگذار شما عزیزان باشیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در مرکز تهران

 • میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و…

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شمال تهران

 • فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در غرب تهران

 • آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شرق تهران

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در جنوب تهران

 • آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان،  یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

چرا از پین ورک استفاده کنیم؟

 • مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود
 • امکان تعمیرات در محل و منزل شما
 • سهولت در ثبت درخواست برای دریافت خدمات.
 • تعمیرات سریع و با کیفیت در همان روز
 • قیمت‌گذاری ارزان و مقرون به صرفه
 • متخصصین قابل اعتماد و کارآزموده
 • تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

? تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در پین ورک شامل چه خدماتی است؟
پین ورک با دارا بودن بهترین قطعات، تجهیزات و تعمیرکاران آموزش دیده هرگونه خرابی ظرفشویی الگانس در زمینه: تعمیر سنسور دما ،برد اصلی و الکتریکی ،سوئیچ درب ماشین ظرف شویی کنوود، پمپ فاضلاب ظرفشویی و… را به راحتی برای شما عزیزان انجام می‌دهد. تمامی این خدمات هم در سریع ترین زمان و در منزل شما انجام خواهد شد.
?آیا امکان رزرو خدمات در مجموعۀ پین ورک وجود دارد؟
بله، ما به صورت شبانه روزی و در 7روز هفته پاسخگوی نیاز شما خواهیم بود. شما می‌توانید در هر زمانی که مایلید با چند کلیک ساده و یا ارتباط تلفنی با بخش پشتیبانی خدمت مورد نظر خود را رزرو کنید. همچنین برای بررسی و سرویس دوره‌ای می‌توانید تنها، با یک بار تماس با بخش پشتیبانی و درخواست خدمات دوره‌ای خیال خودتان را برای همیشه از بررسی و سرویس ماشین ظرفشویی کنوود و یا سایر خدمات راحت کنید.
?در صورت نارضایتی از خدمت ارائه شده چه اقدامی انجام دهیم؟
تمام تلاش ما در مرکز تخصصی پین ورک ارائۀ یک خدمت بی‌دردسر، سریع و با کیفیت است. شما از زمان ثبت سفارش می‌توانید با پشتیبانان ما در پین ورک ارتباط برقرار کنید. ما صدای شما را به صورت کامل و شفاف خواهیم شنید و در صورت هرگونه نارضایتی شما سریعا مشکل را برطرف خواهیم کرد تا خاطره‌ای ماندگار را از حضورمان در ذهن شما بجای بگذاریم.
?چگونه از ضمانت نامه ماشین ظرفشویی کنوود استفاده کنیم؟
در صورتی که تاریخ گارانتی ماشین ظرفشویی شما به پایان نرسیده است پیشنهاد می‌کنیم از خود نمایندگی کنوود خدمت را به صورت رایگان دریافت نمایید. اگر تاریخ گارانتی اصلی کنوود تمام شده‌است با مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی کنوود در پین ورک تماس بگیرید. در صورت نیاز به تعویض قطعات تمام قطعات تعویضی از جانب ما اورجینال و با ضمانت خواهد بود و در صورت خرابی این قطعه در مدت زمان گارانتی به طور کامل پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.
?روند ثبت درخواست سفارش برای تعمیر ماشین ظرف‌شویی در پین ورک به چه صورت می‌باشد؟
ثبت سفارش در پین ورک به‌صورت رایگان است، برای ثبت سفارش اولیه خود می‌توانید ابتدا از طریق سایت یا اپ پین ورک به بخش ثبت سفارش واردشده و سپس سفارش موردنظر خود را وارد کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
?قیمت تعمیرات ماشین ظرف‌شویی کنوود در پین ورک به چه صورت محاسبه می‌شود؟
پس از ثبت سفارش اولیه، کارشناسان ما در پین ورک با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات کامل در مورد قیمت تقریبی و نحوۀ اجرای تعمیر ماشین ظرف‌شویی کنوود در اختیار شما قرار می‌دهند. قیمت دقیق تعمیر بعد از حضور تعمیرکار در منزل و بررسی دقیق دستگاه مشخص خواهد شد و در صورت تمایل شما پروسۀ تعمیر انجام می‌گیرد. در پایان تعمیرکاران ما موظف به ارائۀ فاکتور رسمی به شما می‌باشند.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
189
خیر 189

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین