بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر مگنترون

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر لامپ مگنترون مایکروفر از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر مگنترون

قیمت تعمیر مگنترون

نام خدمت قیمت تومان
تعمیر برد 180.000 تومان
تعویض برد 80.000 تومان
تعویض المنت 70.000 تومان
تعویض ترموستات 75.000 تومان
تعویض ترموستات 80.000 تومان
تعویض میکروسوئیچ 90.000 تومان
تعویض ورق نسوز 70.000 تومان
تعویض موتور صفحه گردان 75.000 تومان
تعویض ترانس های ولتاژ 90.000 تومان
تعویض دیود 60.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
70 هزارتومان
80 هزارتومان
180 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

این روزها زندگی افراد به یک زندگی ماشینی تبدیل شده است. هر خانه و خوابگاهی به یک دستگاه ماکروفر یا ماکرویو احتیاج دارد. به همین جهت تیم پین ورک برای تعمیر ماکروفر، همچنین تعمیر مگنترون ماکروفر خدمات لازم را برای تعمیر در محل ارائه می‌دهد.

یکی از مشکلات عمده انواع ماکروفرها و ماکروویوها در لامپی معروف به مگنترون است. همان‌طور که می‌دانید لامپ مگنترون، یک لامپ خلأ مانند است. مگنترون موجب گرما دادن به محیط داخل ماکروفر و ماکروویو می‌شود. اگر لامپ مگنترون ماکروفر یا ماکروویو شما دچار مشکل شود، نگرانی وجود ندارد.

مرکز تخصصی تعمیر پین ورک با حاضر شدن در محل می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیرمگنترون ماکروفر را انجام دهد. حال در عرض کمتر از ۲ دقیقه درخواست تعمیر مگنترون را ثبت کنید. زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیرمگنترون از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر می‌شود.

مگنترون چیست؟

اصلا می‌دانید مگنترون چه شکلی است؟ بهتر است عکس زیر را ببینید و با ظاهر مگنترون که در داخل دستگاه ماکروفر شما قرار دارد آشنا شوید.

تعمیر مگنترون

آنچه باعث می‌شود که غذا در انواع ماکروفر با حرارت کم بپزد لامپ مگنترون است. بهتر است به زبان ساده بگوییم مگنترون چیست؟ مگنترون، انرژی الکتریکی را به انرژی گرمایی تبدیل می‌کند. این‌گونه ماکروفر و ماکروویو کار می‌کنند.

حال به‌صورت علمی بیان می‌کنیم که مگنترون چیست؟ این مگنترون دارای یک لوله خلأ بنام وکیوم است. مرکز وکیوم توسط یک میله کاتدی احاطه شده، یک آند تو خالی نیز وجود دارد که دارای حفره‌هایی در آن است. در اثر عبور برق، الکترون‌ها میله کاتدی را گرم می‌کنند. میله کاتدی گرم شده، آندها را تحریک می‌کند. در آنجا نیز موج الکتریکی به همراه یک میدان مغناطیسی عمود به وجود می‌آید؛ بنابراین به دلیل میدان مغناطیسی، الکترون‌های تحریک‌شده تمایل دارند مستقیما به سمت آند حرکت کنند. این‌گونه است که مگنترون برای ماکروفر و ماکروویو، انرژی تولید می‌کند.

حال اگر مگنترون ماکروفر شما به تعمیر احتیاج داشته باشد، کافی است درخواست تعمیر مگنترون را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!

تعمیر مگنترون انواع ماکروفر

دلایل خرابی (نیاز به تعمیر) مگنترون

اگر لامپ مگنترون به مشکل بر بخورد یا بسوزد، ماکروفر شما دیگر کارایی ندارد. پس بهتر است علل مختلف خراب شدن مگنترون را موردبررسی قرار دهیم.

۱٫ ترک خورد آهنربا؛

این علت زمانی رخ می‌دهد که صدمه‌ای به آهن‌ربای مگنترون وارد شود. همین امر باعث کاهش میدان مغناطیسی می‌شود، سپس گرم شدن بیش از حد آهن‌ربا را به دنبال دارد. همین امر نیز باعث آسیب رساندن به مگنترون می‌شود. کاهش میدان مغناطیسی و گرمای شدید نیز باعث ایجاد دود می‌شود. به‌مرور زمان نیز موجب سوختن مگنترون می‌شود. به همین جهت تعمیر مگنترون ماکروفر خود را به تعویق نیندازید. این به تعویق انداختن منجر به سوختن مگنترون شده و نهایتا ماکروفر شما به‌جای تعمیر به تعویض مگنترون احتیاج پیدا می‌کند. این‌چنین هزینه بالایی را متحمل خواهید شد. پس کافی است درخواست تعمیر مگنترون را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!

۲٫ ترمینال‌های سوخته؛

جدا کننده موجود در مگنترون به عایق‌بندی کل مگنترون از حجوم ولتاژ مستقیم کمک می‌کند؛ اما اگر خسارتی به آن وارد شود منجر به خرابی عایق می‌شود. این خرابی عایق باعث سوختن ترمینال مگنترون می‌شود. این در هر چرخه پخت‌وپز افزایش می‌یابد و منجر به فرسودگی شدیدتر می‌شود.

مگنترون سوخته

۳٫ امواج سوخته؛

یک امواج گنبد مانند داخل مگنترون در ماکروویو و ماکروفر در قسمت داخلی جعبه رشته وجود دارد. دلیل ایجاد صدمه به آن، انعکاس پشت ماکروویو هنگام پخت‌وپز است. این امواج منعکس‌شده با متوقف شدن، به امواج گنبدی شکل ماکروفر آسیب می‌رسانند. نهایتا این امواج آسیب‌دیده به امواج سوخته تبدیل می‌شوند. این‌گونه تعمیر مگنترون ماکروفر شما باید به‌موقع انجام شود تا به هزینه‌های اضافی مانند تعویض مگنترون منجر نشود.

۴٫ اتصال شل مگنترون؛

این علت مشترکی است که برای مگنترون انواع ماکروفر اتفاق می‌افتد. این اتصال شل منجر به حرارت با مقاومت بالا می‌شود. این گرما سایر قسمت‌های مجاور مگنترون را می‌سوزاند و منجر به ایجاد لکه‌های سیاه و علائم سوختگی در ناحیه آسیب‌دیده می‌شود.

حال اگر به تعمیر مگنترون خود فکر می‌کنید کافی است درخواست تعمیر مگنترون را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!

۵٫ قوس داخلی؛

این اتفاق زمانی می‌افتد ک تشکیل گاز در داخل مگنترون وجود داشته باشد. اگر این گاز در داخل مگنترون وجود داشته باشد وقتی برق به‌طور ناگهانی اعمال شود، قوس داخلی اتفاق می‌افتد. بدین معنی که مگنترون از حالت عادی خارج‌شده و قوس برمی‌دارد. معمولا در این حالت تعمیر مگنترون ماکروفر بی‌فایده است و بهتر است تعویض انجام شود.

تست مگنترون با تداوم مقاومت

از آنجا که علل گفته‌شده در قسمت قبل، از نظر فیزیکی قابل‌مشاهده نیست، قبل از تعمیر مگنترون ماکروفر بهتر است یک آزمایش ساده انجام شود. تداوم مقاومت، با فرآیند آزمایش گونه به تست مگنترون کمک می‌کند. این آزمایش برای بررسی بین ترمینال‌های مگنترون با اهم‌متر است. قبل از تست، باید دوشاخ برق ماکروفر را از پریز برق بکشید. با اتصال اهم‌متر، تداوم مقاومت باید بی‌نهایت باشد. اگر عدد اهم‌متر ناپیوستگی را نشان دهد، مگنترون موجود در ماکروویو یا ماکروفر شما مشکلی دارد.

علائم مشاهده‌شده هنگام خرابی مگنترون ماکروفر

برخی از علائم وجود دارند که هنگام خراب شدن مگنترون به ما هشدار می‌دهند:

 • بدون حرارت دادن؛
 • بوی سوختن؛
 • اصوات قوسی؛
 • صدای ناگهانی.

هر یک از موارد بالا مشاهده شود، گرم شدن کاهش می‌یابد و قبل از پایان برنامه تنظیمی، دستگاه متوقف می‌شود. البته گاهی این اتفاق نمی‌افتد و همچنان دستگاه به کار خود ادامه می‌دهد. این امر ممکن است کمی خطرناک باشد. پس بهتر است اگر هنگام پخت‌وپز غذا در ماکروویو یا ماکروفر این علائم را مشاهده کردید، با جدا کردن منبع تغذیه اصلی، بلافاصله دستگاه را متوقف کنید. حال وقت آن است که مگنترون را تعویض یا تعمیر کنید. کافی است درخواست تعمیر مگنترون را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!

پین ورک و تعمیر مگنترون و تعمیر انواع برند ماکروفر و ماکروویو

مرکز تخصصی تعمیر پین ورک قادر است تعمیر مگنترون ماکروفر یا ماکرویو شما با برندهای مختلف را انجام دهد. همچنین تیم پین ورک تعمیر انواع برندهای مایکروفر و مایکرویو شما در محل را به عهده می‌گیرد:

تعرفه و هزینه تعمیر مگنترون ماکروفر

هزینه تعمیر همیشه به میزان آسیب‌دیده از مگنترون بستگی دارد؛ بنابراین بهتر است قبل از انتخاب گزینه تعویض یا تعمیر، ابتدا مشکل تشخیص داده شود. از آنجا که خرید مگنترون هزینه زیادی دارد، متخصصین ما در پین ورک سعی می‌کنند با تعمیر تخصصی مگنترون، مشکل شما را حل کنند. اگر آسیب‌دیدگی شدید باشد، باید با خرید مگنترون جدید، مگنترون را تغییر دهید. گاهی اوقات تعمیر نامناسب نیز می‌تواند دوباره مشکل‌ساز شود. اگر می‌خواهید مگنترون جدید جایگزین کنید، اطمینان حاصل کنید توسط یک تکنسین حرفه‌ای انجام می‌شود. پس‌مانده‌های مگنترون قبلی می‌تواند افراد را دچار شوک الکتریکی کند.

برای آگاهی بیشتر در این زمینه می‌توانید به جدول هزینه‌های تعمیر مگنترون توسط تیم پین ورک در همین صفحه مراجعه کنید.

تعمیر مگنترون ماکروفر در تهران

پین ورک تمام خدمات مربوط به تعمیر مگنترون انواع ماکروفر شما را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می‌دهد.

برخی از این محله‌ها عبارت‌اند از:

– تعمیر مگنترون ماکروفر در مرکز تهران؛

 • میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهر آرا و …

– تعمیر مگنترون ماکروفر در شمال تهران؛

 • فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، دارآباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و …

– تعمیر مگنترون ماکروفر در غرب تهران؛

 • آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

– تعمیر مگنترون ماکروفر در شرق تهران؛

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

– تعمیر مگنترون ماکروفر در جنوب تهران؛

 • آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین و …

پین ورک؛ بهترین خدمات تعمیر در تهران

درست است که به‌تازگی مراکز زیادی برای تعمیر در محل ایجاد شده‌اند. ما به‌طور خلاصه به شما می‌گوییم چرا باید خدمات مرکز تخصصی تعمیر پین ورک در محل را برای تعمیر مگنترون ماکروفر و ماکروویو و دیگر لوازم برقی خانگی خود انتخاب کنید.

 • استفاده از متخصصین حرفه‌ای: امروزه با بالا رفتن قیمت انواع لوازم خانگی، به‌خصوص لوازم برقی، هر شخصی به لوازم خانگی خود بیش از پیش اهمیت می‌دهد. پین ورک با در نظر داشتن مسئولیت حرفه‌ای خود، افراد متخصص در این امر را برای ارائه بهترین خدمات در نظر گرفته است.
 • استفاده از متخصصین قابل اعتماد: متخصصین شاغل در پین ورک دارای صلاحیت تأیید شده از طرف پین ورک هستند. می‌توانید به آن‌ها اعتماد کرده و آن‌ها را با اطمینان کامل به منزل خود راه دهید.
 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت: پین ورک از قطعات اصلی و باکیفیت برای تعویض قطعات مگنترون انواع ماکروفر شما استفاده می‌کند.
 • خوش قول بودن: مطمئنا شما هم با مراکز تعمیر که دارای متخصصین بدقول بوده‌اند برخورد داشته‌اید. تیم پین ورک همان ساعتی را که با مشتری هماهنگ می‌کند در محل حاضر می‌شود. دیگر نیازی به هماهنگی مجدد نیست.
 • قیمت شفاف: قیمت‌ها و هزینه‌های پین ورک همیشه شفاف هستند، کافی است لیست قیمت‌ها را ببینید و سپس تصمیم بگیرید.
 • سهولت در ثبت سفارش: ثبت سفارش در پین ورک بسیار ساده است. با صرف زمان کمتر از ۲ دقیقه این امر امکان‌پذیر است.
 • پشتیبانی دائمی: پشتیبان‌های پین ورک به‌طور دائمی همراه شما خواهند بود. از زمان ثبت سفارش تا حضور متخصص امر و تعمیر مگنترون ماکروفر این پشتیبانی وجود دارد. پین ورک می‌خواهد مطمئن شود که سفارش شما بدون نقص و به‌طور کامل انجام شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت پین ورک یا تماس با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ -۰۲۱ ثبت سفارش کنید.

حال درخواست تعمیر مگنترون ماکروفر خود را ثبت کنید! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر مگنترون از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد شد.

تعمیر مگنترون را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر مگنترون

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?مگنترون مایکروفر از چه بخش‌هایی تشکیل می‌شود؟
گودال آند-محفظه تصفیه-آنتن-صافی صدا- پایه-سیکل ساخت حالت مغناطیسی در مایکروفر-رادیات-صفحه قرارگیری-کیپ کننده-آهنربا و تابش اجزای تشکیل‌دهندهٔ مگنترون را تشکیل می‌دهند و هرکدام از آن‌ها نقش مشخصی را در مگنترون ایفا می‌کنند.
?عمده‌ترین و رایج‌ترین دلایل ونشانه های خرابی مگنترون مایکروفر چیست؟
استفادهٔ بسیار زیاد و افزایش استهلاک لامپ مگنترون مایکروفر گرم نکردن غذا بوی سوختگی سیم وجود صدایی شبیه صدای سوت شکستن آهنربای مگنترون سوختن سر لوله مگنترون مشکلاتی در سیم‌کشی دستگاه ایجادِ جرقه حین استفاده از مایکروفر و توجه نکردن به آن گذاشتن ظروف فلزی و براق درون محفظهٔ مایکروفر تغذیه نشدن لامپ اشعه به میزان کافی به دلیل خراب شدن ترانس ولتاژ بالا تمیز نکردن و عدم چربی زدایی داخل دستگاه
?در صورت نیاز به تعویض مگنترون دستگاه، قیمت آن چقدر است؟
قیمت مگنترون به عوامل زیادی همچون حجم، مقدار تولید انرژی، برند و کشور سازندهٔ آن بستگی دارد اما به‌طور میانگین بین 400 هزار تومان الی 1100000 متغیر می‌باشد. و اکثر برندهای قابل عرضه تا 6 ماه گارانتی دارند. شما می‌توانید جهت مشاورهٔ خرید با کارشناسان ما در مجموعه پین ورک تماس بگیرید تا بهترین پیشنهاد را به شما بدهند. از برندهای خوب می‌توان به آل جی، ناسیونال، سامسونگ، دوو و توشیبا اشاره کرد.
?در صورتی که سر لولهٔ اشعه مگنترون دچار شکستگی شود چه راهکاری وجود دارد؟
این لوله از جنس مس می‌باشد و باید بررسی کنید که دچار سوختگی و یا ذوب شدن نشده باشد زیرا اگر این اتفاق افتاده باشد چاره‌ای جز تعویض لامپ مگنترون ندارید. جهت چک کردنان مسئله باید داخل دستگاه را باز کرده و نزدیک لامپ یک ورقهٔ مقوایی را می‌توان دید که از جنس میکا می‌باشد؛ باید آن را جدا کرده و سپس پشت لامپ مگنترون را بررسی نمایید.
?شکستن آهنربای لامپ مگنترون
در صورتی که آهنربای لامپ مگنترون مایکروفر شما به دلیل دمای بیش‌ازحد و یا عدم استفاده درست دچار شکستگی شود تنها راهی که برای تعمیر دستگاه شما وجود دارد؛ تعویض این قطعه است. شما می‌توانید جهت تعویض این قطعه با قطعهٔ اورجینال خود در محل با مجموعهٔ پین ورک تماس بگیرید.
?تعمیر مایکروفر در پین ورک شامل چه خدماتی است؟
تعویض آهنربای لامپ مگنترون تصحیح سیم‌کشی مگنترون تعویض سر لوله مگنترون تعمیر ترانس‌های ولتاژ و خازن‌ها و سیم‌ها تعویض دیود دستگاه تعمیر سوییچ درب مایکروفر و غیره از جمله خدمات بی شمار پین ورک به شماست.
?آیا پین ورک خدمات خود را در محل مشتری هم ارائه می‌دهد؟
بله برای استفاده از خدمات پین ورک احتیاجی به طی کردن مسافت‌های طولانی و سپری کردن زمان زیاد در ترافیک و شلوغی ندارید و کارشناسان ما آمادهٔ خدمت در محل شما هستند.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
137
خیر 153

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین