بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر فر اجاق‌گاز

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر فر اجاق گاز از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر فر اجاق‌گاز

قیمت تعمیر فر اجاق‌گاز

نام خدمت قیمت تومان
تعویض ترانس 75.000 تومان
تعویض بویین 50.000 تومان
تعویض ترموکوبل 45.000 تومان
تعویض سیم ترموکوبل 50.000 تومان
تعویض سر شعله 40.000 تومان
تعویض شیشه 70.000 تومان
سرویس کامل 150.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
40 هزارتومان
100 هزارتومان
150 هزارتومان
  • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
  • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

آشپزخانه قلب تپندهٔ هر خانه است. و این قلب تپنده بدون اجاق‌گاز معنا و مفهومی ندارد. فقدان یا خرابی این عضو مهم موجب بروز مشکلاتی در تهیهٔ وعده‌های غذایی و به طبع باعث ایجاد اختلال درروند عادی زندگی می‌شود. تیم تخصصی تعمیر فر اجاق‌گاز پین ورک با پیش‌بینی این شرایط آمادهٔ رفع این دردسرهای عظیم است. پین ورک؛ نمایندگی معتبر تعمیرات اجاق گاز، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت تعمیر فر اجاق گاز شما در محل است.

مشکلات فر اجاق‌گاز

در این قسمت از مقاله توجه شما را به تعدادی از محتمل‌ترین مشکلات پیش‌آمده برای فر اجاق‌گاز دار که توسط گروه تخصصی تعمیرات فر گاز پین ورک، جمع‌آوری‌شده است، را جلب می‌نماییم.

شعله غیریکنواخت در فر اجاق‌گاز

اولین و راحت‌ترین قدم برای بررسی اینکه چرا شعله اجاق‌گاز، یکنواخت نمی‌سوزد، این است که از محل دقیق اجزای سر شعله اجاق باید مطمئن شد که در صورت عدم قرارگیری صحیح آن‌ها در جای خود، فندک الکتریکی نیز کار نخواهد کرد.

 

استشمام بوی گاز در فر اجاق‌گاز

از متداول‌ترین مشکلات در آشپزخانه‌ها، استشمام بوی گاز است که پیشنهاد تیم تعمیر فر گاز پین ورک به شما، قطع شبکه گاز به‌عنوان اولین و ایمن‌ترین قدم می‌باشد. ابن اتفاق ممکن است در اثر نشتی شلنگ یا همان ورودی گاز باشد که در وضعیت مطلوب خود قرار ندارد.

 

بروز مشکلات برقی فر اجاق‌گاز

از رایج‌ترین مشکلات مشهود در فر گاز، مشکل برقی است که برای رفع این عیب ابتدا باید از وصل بودن کابل برق و جریان ورودی آن، اطمینان حاصل کرد. و هم‌چنین از سالم بودن دوشاخه پریز و جریان انتقال برق نیز باید مطمئن شد.

 

دود دادن فر اجاق‌گاز

گاها منظره‌ای دودی مه مانند در آشپزخانه‌ها، می‌تواند نوید یک اتفاق بد را بدهد، که این دود نه‌تنها بر رنگ، بو و مزه غذا تأثیر می‌گذارد بلکه این دود غلیظ می‌تواند آغاز یک آتش‌سوزی باشد که اگر متوجه این دود در هنگام غذا پختن شدید، سریعاً با تیم تخصصی تعمیر فر گاز در پین ورک تماس حاصل نمایید.

 

خاموش شدن فر

فندک و المنت کباب‌پز می‌توانند عامل ایجاد این مشکل باشند، البته از وسیله به نام ترموستات که، عامل کنترل دمای داخل فر می‌باشد، نباید غافل شد. اگر ترموستات دچار مشکل شود، فر گرما نمی‌دهد و نتیجه آن جز خاموش شدن‌های مکرر در هنگام پخت‌وپز نیست.

 

تمیز بودن فر اجاق‌گاز

تمیزی در خصلت خانم‌هاست و تمیز بودن اجاق بعد از هر بار آشپزی نیز از این قاعده مستثنا نیست. پخش شدن روغن‌های داغ، ذرات غذایی و گرمای زیاد عوامل اصلی در کثیفی فر اجاق‌گاز دار هستند. برای تمیز کردن روی اجاق‌گاز شما می‌توانید از وسایلی هم چون سرکه، جوش‌شیرین و آب ولرم به همراه مواد شوینده استفاده کنید.

یادتان باشد که تمیز بودن اجاق‌گاز شما همواره علاوه بر القای ظاهر زیبا به آشپزخانه شما، می‌تواند در سبک طبخ و طعم غذای شما نیز تأثیرگذار باشد. پین ورک؛ نمایندگی معتبر تعمیرات اجاق گاز، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت تعمیر فر اجاق گاز شما در محل است.

تعمیر فر اجاق‌گاز را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر فر اجاق‌گاز

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چرا لامپ فر اجاق‌گاز کار نمی‌کند؟
ابتدا از وصل بودن دستگاه خود به برق و سالم بودن دوشاخه پریز مطمئن شوید. و هم‌چنین از محکم بسته شدن و سوختن لامپ اطمینان حاصل نمایید.
?چرا شعله گاز در حال سوختن سروصدای زیادی ایجاد می‌کند؟
احتمالاً این دلیل می‌تواند بنا بر اضافه بودن هوای موجود در شعله باشد. اما برای حل این مشکل بهتر است سریعاً با متخصصان ما در پین ورک تماس حاصل نمایید.
?آیا خدمات تعمیر فر اجاق‌گاز دار در پین ورک انجام می‌شود؟
بله، پین ورک با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص درزمینهٔ تعمیر گاز فر دار آماده ارائه خدمات نصب و تعمیر به شما عزیزان می‌باشد.
?چگونه می‌توانیم با پین ورک ارتباط برقرار کنیم؟
شما عزیزان می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن پین ورک با همکاران ما ارتباط برقرار نمایید. پرکاربرد بودن فر اجاق‌گاز دار، بعضاً می‌تواند منجر به ختم مشکلات فنی زیادی شود، که حل این معضل را باید به دستان ماهرانه نیروی مجرب تعمیر فر اجاق‌گاز دار در پین ورک سپرد. تعمیرکاران پین ورک با بهره‌گیری از دانش روز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. کافی است با مشاوران ما در پین ورک تماس حاصل نمایید.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 4

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین