بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر پرینتر شارپ

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص تعمیر پرینتر شارپ از پین ورک معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر پرینتر شارپ

قیمت تعمیر پرینتر شارپ

نام خدمت قیمت تومان
روشن نشدن پرینتر 150.000 - 200.000 تومان
خرابی کاغذ کش 50.000 تومان
کمرنگ بودن پرینت 70.000 تومان
وصل نشدن به سیستم 170.000 تومان
جمع شدن کاغذ 200.000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
50 هزارتومان
70 هزارتومان
200 هزارتومان
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات پرینتر، قطعه اصلی توسط تعمیرکار پین‌ورک خریداری شده و فاکتور خرید به مشتری ارائه خواهد شد.
 • هنگام ثبت سفارش اطلاعاتی چون مدل دستگاه، آدرس محل موردنظر ، مشکل دستگاه و... با نیروها درمیان بگذارید تا بهترین تعمیرکار با تجهیزات مناسب به محل شما اعزام شود.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر پرینتر شارپ

 • تعمیر انواع پرینتر یا چاپگر در محل
 • نصب و راه اندازی پرینتر
 • تعمیرات انواع پرینتر های اداری، خانگی و مخصوص چاپ عکس
 • تعمیرات مدل های پرینترهای لیزری، حرارتی، سوزنی و جوهرافشان
 • تعمیر کارتریج خشک شده
 • شارژ کارتریج پرینتر

چرا تعمیر پرینتر شارپ پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر پرینتر شارپ با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر پرینتر پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

در هنگام خراب شدن پرینتر می تواند مشکلات بسیار دردسر ساز ایجاد شود. چرا به جای اینکه خودتان کار طولانی، پرهزینه و دشوار تعمیر را انجام دهید و حتی بیشتر به ماشین آسیب برسانید. چرا با مرکز تخصصی تعمیر پرینتر شارپ تماس نمی‌گیرید؟ ما کار را انجام خواهیم داد.

درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر پرینتر شارپ از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

آشنایی با محصولات شارپ (SHARP)

شرکتی ژاپنی با حوزه‌ی فعالیت بین‌المللی در تولید محصولات الکترونیکی است. مرکز فعالیت آن‌ها در بخش ساکای کشور ژاپن قرار دارد. شارپ از سال ۲۰۱۶ و به‌خاطر مشکلات مالی، به زیرمجموعه‌ای از شرکت فاکس‌کان تبدیل شد.

نام برند شارپ از یکی از اختراعات اولیه‌ی بنیان‌گذارش توکوجی هایاکاوا گرفته شد که یک مداد مکانیکی بود. تاریخچه‌ی این برند ژاپنی تا دهه‌های پایانی قرن بیستم با پیشرفت و فرمانروایی در صنعت الکترونیک همراه بود.

سپس بسیاری از حوزه‌های مورد فعالیت آن‌ها را تحت سلطه گرفت تا اینکه LCD به‌عنوان برگ برنده‌ی شارپ در رقابت معرفی شد. به‌هرحال با وجود معرفی محصولات جدید و سلطه‌ی ابتدایی در بازار نمایشگر، باز هم سال‌های بعدی برای شارپ با چالش همراه بود.

شارپ امروز گستره‌ی وسیعی از محصولات از نمایشگر تا مدار مجتمع، دستگاه‌های کپی، فاکس, پرینتر و لوازم خانگی تولید می‌کند. آن‌ها خود را با شعار صمیمیت و خلاقیت معرفی می‌کنند.
شارپ اکنون ۵۵ هزار کارمند در سرتاسر جهان دارد و آخرین آمارها، درآمد آن‌ها در سال ۲۰۱۷ را ۲/۰۵۰ تریلیون ین بیان می‌کنند.

مشکلات متداول پرینتر شارپ SHARP

۱- پرینتر چاپ نمی کند;

اگر پیام خطایی وجود ندارد که شما را در این مشکل راهنمایی کند، مطمئن شوید که چاپگر هنوز از طریق کابل USB یا اترنت متصل است یا اگر مدل بی سیم است، آیا Wi-Fi فعال است و یا به اینترنت متصل هستید یا نه. شبکه مناسب درایور چاپگر و نرم افزار باید روی رایانه ای که می خواهید از آن چاپ کنید نصب شود. ممکن است درایور خراب شده باشد.

باید دوباره نصب شود. صفحه بارگیری سازنده را برای آخرین نسخه بررسی کنید. اگر هنوزم کار نکرد، بخش عیب یابی را در کتابچه راهنمای کاربر چاپگر بررسی کنید و در صورت لزوم، با متخصصین ما در پین ورک تماس بگیرید.

۲- چاپگر من خیلی کند است;

بعضی از چاپگرها یوزپلنگ هستند و برخی دیگر تنبل هستند. اما ممکن است بتوانید حتی یک چاپگر کند را تهیه کنید تا کمی سرعت بیشتری بگیرد. مگر در مواردی که برای یک گزارش رسمی یا موارد مشابه به خروجی با کیفیت بالا نیاز دارید. در حالت پیش نویس (یا هر تنظیم کمترین کیفیت) چاپ کنید. از چاپ دو طرفه (دو طرفه) خودداری کنید. زیرا چاپگر باید سند را برگرداند تا در هر دو طرف چاپ شود. که می تواند سرعت آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

اگر می توانید بین درایورهای چاپگر یکی را انتخاب کنید، از درایور مستقر در میزبان یا PCL چاپ کنید. اگرچه درایورهای PostScript می توانند عکس ها را با کیفیت بالاتر چاپ کنند، اما ممکن است زمان زیادی طول بکشد و سرعت چاپ کند شود.

۳- متن چاپ شده کثیف به نظر می رسد;

چاپگرها از نظر کیفیت متن بسیار متفاوت هستند. جوهر افشان معمولاً متن مناسب برای استفاده در منزل، مدرسه یا مشاغل عادی را ارائه می دهد. در حالی كه بیشتر لیزرها قادر به چاپ متن واضح برای اسناد حرفه ای تر هستند. ما در بررسی های خود کیفیت متن را برای هر چاپگر ارزیابی می کنیم. اما با فرض اینکه افت کیفیت به تدریج یا ناگهانی را مشاهده کرده اید، چندین مورد وجود دارد که می توانید امتحان کنید که ممکن است آن را برطرف کند.

چه جوهر افشان و چه لیزر، از صحت تنظیمات چاپ خود اطمینان حاصل کنید. اگر در حالت پیش نویس هستید، به حالت با کیفیت بالاتر بروید (اگرچه سرعت چاپ شما را کم می کند). مطمئن شوید که نوع کاغذ ذکر شده در صفحه با آنچه روی آن چاپ می کنید مطابقت دارد. با چاپگرهای لیزری، ممکن است به این معنی باشد که تونر حل شده است. کارتریج (ها) را برداشته و چندین بار از یک طرف به آن طرف تکان دهید.

غالباً، یک کارتریج به این پاسخ می دهد، هرچند که در نهایت تونر آن تمام می شود و باید تعویض شود. برای جوهر افشان ، می توانید تمیز کردن نازل و ترازوی سر چاپ را امتحان کنید، که می توانید آن را از فهرست نگهداری چاپگر راه اندازی کنید. اگر این کمکی نکرد ، می توانید کارتریج ها را نیز جایگزین کنید (اگرچه احتمال دارد اگر کم بودند هشدار دریافت می کنید).

۴- چاپ Wi-Fi خیلی طولانی می شود;

 • قرار دادن چاپگر بسیار نزدیک به روتر باید باعث افزایش توان عملیاتی و کاهش زمان چاپ شود. اما روش های دیگری نیز برای بهبود عملکرد Wi-Fi در حالی که انعطاف پذیری محل قرارگیری چاپگر را حفظ می کند وجود دارد که چاپ بی سیم نوید می دهد.
 • مطمئن شوید که روتر شما کافی است. باید ۸۰۲٫۱۱n را پشتیبانی کند و باند ۵ گیگاهرتز و همچنین ۲٫۴ گیگاهرتز را ارائه دهد و سیستم عامل آن به روز است. برای افزایش کارایی در صورت نیاز می توانید یک توسعه دهنده بی سیم یا یک تکرار کننده اضافه کنید.

خدمات تعمیرات پرینتر شارپ در پین ورک

 • تعمیر یونیت فیوزینگ پرینتر شارپ SHARP

تعمیر یونیت فیوزینگ پرینتر شارپ

تعویض قطعات یونیت فیوزینگ شارپ، دشواری های خاص خود را دارد. برای انجام این کار حتما از متخصصین ما در پین ورک کمک بگیرید.

با این حال مراحل تعویض فیوزینگ شارپ جهت آشنایی کاربران گرامی با مراحل این عملیات در بخش ذیل عنوان می شود.

 1. در مرحله ی اول قاب سمت چپ،راست،پشت و جلوی پرینتر را باز کنید.
 2. پیچ های صفحه ی سمت راست فیوزینگ را باز کنید.
 3. پیچ سوم را از وسط چرخ دنده بزرگ روی صفحه ی راست فیوزینگ باز کنید.
 4. حال میتوانید قاب را کاملا باز کنید و ۳ عدد پیچ را هم از صفحه راست فیوزینگ باز نمایید.
 5. کابل کانکتور فیوزینگ پرینتر شارپ را فشار دهید،تا خار پشت آن باز شود.
 6. پنج کابل کانکتور کوچک را از برد جدا کنید.
 7. کانکتورهای تخت را باز کنید.
 8. پیچ سنسور خروج کاغذ را باز کنید و سپس سنسور خروج کاغذ را از چاپگر خارج کنید.
 9. حال نوبت به تعویض فیوزینگ پرینتر شما رسیده است.

به یاد داشته باشید که این کار نیاز به تجربه و مهارت در زمینه تعمیرات پرینتر دارد.

 • تعمیر مین برد پرینتر شارپ SHARP

تعمیر مین برد پرینتر شارپ

همانطور که اشاره کردیم نوسان برق، وارد شدن ضربه به پرینتر و اتصال کابل‌های غیر استاندارد و غیر اورجینال به پرینتر موجب آسیب‌دیدگی مین برد این دستگاه می‌شوند. برای کنترل نوسان برق می‌توان از محافظ برق استفاده کرد.

در واقع محافظ برق از بروز نوسان در جریان برق پرینتر جلوگیری می‌کند و مانع از خرابی برد پاور و مین برد پرینتر می‌شود.
علاوه‌بر این باید برای جلوگیری از خرابی و تعمیر مین برد پرینتر شارپ از وارد شدن هر گونه ضربه‌ای به این دستگاه و اتصال کابل‌های غیر استاندارد به آن جلوگیری کنید.

در صورت خرابی مین برد پرینتر شارپ می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر مین برد پرینتر شارپ را به مرکز تخصصی تعمیرات پرینتر شارپ بسپارید.

درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر پرینتر شارپ از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

 • تعمیر مگنت پرینتر شارپ SHARP

تعمیر مگنت پرینتر شارپ

اگر کارتریج پرینترهای لیزری در معرض رطوبت قرار گیرند تونر درون آنها آسیب دیده و در این مواقع پودر داخل کارتریج، پس از مدتی کاملاً خشک می‌شود.

این امر سبب می‌گردد تا قطعات داخلی کارتریج از قبیل چرخ دنده‌ها، اتصالات، فوم رول، مگنت و نهایتاً درام از حرکت ایستاده و اصطلاحاً قفل شوند.

ناگفته پیداست که در صورت خرابی مگنت‌ها، تونرها به خوبی باردار نشده و کیفیت چاپ پائین خواهد آمد. در صورت درست عمل نکردن مگنت صفحات چاپ شده ابری شکل و یا کمرنگ خواهند بود.

بنابراین در صورتی که خروجی دستگاه شما چنین نشانه‌هایی را به همراه داشت، می‌توانید علت اشکال پیش آمده را در بخش مگنت دستگاه و کارتریج جستجو کنید.

سرویس‌های تخصصی مرتبط با مگنت و البته سایر قطعات این دستگاه را می‌توانید از مخصصین پین ورک در محل دریافت کنید.

درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر پرینتر شارپ از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

 • تعمیر غلطک پرینتر شارپ SHARP

در حین پاکسازی غلطک ها، از اسپری کردن مستقیم مواد شوینده و پاک کننده بر روی غلطک های پرینتر شارپ و سایر قطعات داخلی دستگاه جدا خودداری نمایید. به جای این کار باید از پارچه بدون پرز، نم دار و تمیز استفاده نمایید.

تعمیر غلطک پرینتر شارپ

در صورتی که خرابی‌های پیش آمده در غلطک پرینتر شارپ بالا باشد، احتمالا گردگیری و تمیز کردن غلطک نتیجه‌ای نخواهد داشت.

در این صورت باید غلطک پرینتر را تعویض کنید. با این وجود قبل از هرگونه اقدامی برای تعویض و تعمیر غلطک پرینتر، توصیه می‌شود که این بخش از دستگاه را با دقت و احتیاط بررسی نمایید؛

چرا که اشکال پیش آمده در غلطک پرینتر، غالباً به دلیل وجود یک شی خارجی و گیر کردن آن میان محورها است و با اندک دستکاری برطرف خواهد شد.

برای مثال استفاده از کاغذ پاره شده، وجود جسم خارجی بین محورهای کاغذکش، استفاده از کاغذ نامناسب و غیراستاندارد و غیره سبب بروز اشکال در غلطک پرینتر شده و باعث می شود عملیات کاغذکشی توسط محورها به خوبی انجام نشود.

در صورت موفق نشدن برای رفع این مشکل, با متخصصین ما در پین ورک تماس بگیرید.

در صورت نیاز و حل نشدن مشکل با متخصصین ما پین ورک تماس بگیرید.

 • شارژ کارتریج پرینتر شارپ SHARP در محل

شارژ کارتریج شارپ از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات شارپ است. عملیات شارژ کارتریج با تکیه بر استانداردهای جهانی و استفاده از کارتریج‌های با کیفیت انجام می شود.

شارژ کارتریج در پین ورک، با سرویس و شارژ کارتریج شارپ نظیر تخلیه‌ کامل تونر باقیمانده داخل کارتریج و با دستگاه‌های مخصوص انجام می‌گردد.

علاوه براین، سلامت کلیه قطعات داخل کارتریج پیش از اقدام به شارژ مورد بررسی قرار می گیرند. در صورت نیاز به خدمات ارائه شده در این مرکز می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا مخصصین در ما در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شوند.

شارژ انواع کارتریج های پرینتر را به پین ورک بسپارید:

 • شارژ کارتریج جوهری شارپ SHARP
 • شارژ کارتریج سیاه و سفید SHARP
 • شارژ کارتریج لیزری شارپ SHARP
 • شارژ کارتریج رنگی شارپ SHARP
 • سایر خدمات تعمیرات پرینتر در پین ورک

 1. بکارگیری روشهای استاندارد عیب یابی موتور الکتریکی دستگاه.
 2. تعمیر موتور الکتریکی دستگاه چاپگر شارپ / تعمیر برد دستگاه .
 3. تشخیص مکانیزم کار سولونویید.
 4. رفع عیوب مربوط به مکانیزم روش های اسکن دستگاه چاپگر شارپ.
 5. تعمیر درام دستگاه پرینتر شارپ / تعویض درام دستگاه.
 6. تعمیر چرخ دنده های دستگاه پرینتر شارپ / تعویض چرخ‌دنده‌های دستگاه.
 7. عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی دستگاه پرینتر شارپ.
 8. عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی دستگاه پرینتر شارپ.
 9. رفع عیوب مربوط به مکانیزم مسیر حرکت کاغذ و ایجاد تصویر در دستگاه.
 10. عیب یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه چاپگر شارپ.
 11. عیب یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ.
 12. عیب یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه.
 13. تعمیر دولوپر دستگاه چاپگر شارپ.
 14. تعمیر فیوزینگ دستگاه پرینتر شارپ.
 15. گرد زدایی، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن.
 16. شارژ مواد مصرفی پرینتر ها از توسط تونر ، جوهر و یا تانک های افزایش حجم جوهر.
 17. ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن.
 18. تعمیر کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های جوهرافشان، لیزری، سوزنی و حرارتی شارپ.
 19. سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر شارپ جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات.
 20. تعمیر و تعویض قطعات مصرفی پرینتر های شارپ جهت کاهش هزینه مصرفی در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ.
 21. تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی پرینتر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیر آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی.
 22. تعمیر انواع دستگاه پرینتر شامل : تعمیر پرینتر چند منظوره شارپ، تعمیر پرینتر رنگی شارپ، تعمیر پرینتر سیاه و سفید شارپ.
 23. تعمیر انواع دستگاه پرینتر شامل :تعمیر پرینتر کاغذ حرارتی شارپ، تعمیر پرینتر کاغذ عادی شارپ، تعمیر پرینتر لیزری شارپ.
 24. رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه پرینتر شارپ / تعمیر کاستهای پرینتر شارپ.
 25. تعویض سنسورهای دستگاه پرینتر شارپ.
 26. عیب‌یابی و تعمیر سنسورهای دستگاه.
 27. و …

تعمیر انواع پرینترهای شارپ در محل

 •  مدل AR-6020N Sharp printer.
 • مدل AR-6023N Sharp printer.
 • مدل Sharp printer AR-X201.
 • مدل AR-6020D Sharp printer.
 • مدل Sharp printer AR-X311N.
 • مدل AR-M460N Sharp printer.
 • مدل AR-X202 Sharp printer.
 • مدل AR-6020 Sharp printer.
 • مدل MX-2614N Sharp printer.
 • مدل  DX-2500N Sharp printer.
 • مدل AR-6031N Sharp printer.
 • مدل Sharp printer AR-X180.
 • مدل AR-6131N  Sharp printer.
 • مدل AR-M451 Sharp printer.
 • مدل Used MX-B200 Sharp printer.
 • مدل AR-M452X Sharp printer.
 • مدل Sharp printer AR-X200D.
 • مدل Sharp printer AR-203EX.
 • مدل AR-5731 Sharp printer.
 • مدل Sharp printer AR-X201D.
 • مدل Sharp printer AR-X230N.
 • مدل Sharp printer AR-X231N.
 • مدل AR-5631X Sharp printer.
 • مدل MX-M264N Sharp printer.
 • مدل Used MX-M283N Sharp printer.
 • مدل MX-3100N Used Sharp printer.
 • مدل MX-4100N Used Sharp printer.
 • مدل Used MX-M200D Sharp printer.
 • مدل MX-M464N Sharp printer.
 • مدل MX-M260 Used Sharp printer.
 • مدل Used MX-M202D Sharp printer.
 • مدل MX-M503U Used Sharp printer.
 • مدل MX-M453N Used Sharp printer.
 • مدل MX-M363N Used Sharp printer.
 • مدل AR-M451 Used Sharp printer.
 • مدل MX-M754N Sharp printer.

همچنین در پین ورک متخصصین ما آماده تعمیر پرینتر از برندهای دیگر نیز هستند، از جمله:

هزینه تعمیرات پرینتر شارپ در پین ورک

لیست قیمت در جدول بالای صفحه به صورت حدودی در اختیار شما عزیزان قرار دارد. اغلام دقیق قیمت و هزینه ی تعمیر و تعویض قطعات پرینتر شارپ SHARP شما, بعد از ثبت سفارش و مدل دستگاه شما و میزان خرابی پرینتر, توسط پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما اعلام می گردد.

نگران هزینه های اضافی نباشید, در پین ورک هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود. تمامی هزینه ها طبق نرخ اتحادیه بوده و در صورت تعویض قطعات توسط تعمیرکاران ما, ضمانت نامه کتبی ۳ ماه الی ۱۲ ماهه تقدیم شما می گردد.

چرا پین ورک را انتخاب می کنیم؟

 • سرعت در ارائه خدمات:

با ثبت سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن یک متخصص برای شما تعیین میگردد. پس از هماهنگی و تاییدتان در کمتر از ۱ ساعت برای تعمیر در محل حاضر می شود.

 • متخصصان با تجربه:

پین ورک با بیش از ۸۰۰۰ مختصص و تعمیر کار در زمینه تعمیرات لوازم الکترونیکی مطمعن ترین انتخاب برای شما می باشد.

 • هزینه‌های منصفانه:

در پین ورک تمامی هزینه ها زیر نظر اتحادیه بوده و شما هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.

 • اولویت با تعمیر قطعات:

تلاش ما بر این است که قطعات معیوب دستگاه شما تعمیر گردد, تا از هزینه های اضافی جلوگیری شود. در صورت نیاز به تعویض با قطعات اصلی و اورجینال تعویض میگردند.

 • گارانتی خدمات:

تعمیرات و تعویض قطعات پرینتر شارپ شما در پین ورک از ۳ ماه الی ۱۲ ماه شامل گارانتی می شود. در پایان کار ضمانت نامه تعویض قطعات به شما تقدیم می گردد.

مزایای استفاده از پین ورک

پین ورک تعمیرکاران و متخصصین آموزش دیده با بیش از ۱۰سال سابقه کاری در زمینه لوازم الکترونیکی, از جمله تعمیر پرینتر شارپ SHARP در اختیار دارد.

ما دارای چندین مرکز با تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه در تهران هستیم, که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات پرینتر را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کنند.

در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار ما در محل حاضر می شود. اولویت ما تعمیر قطعات لوازم الکترونیکی شما است.

در صورت لزوم با قطعات اورجینال تعویض می گردد. در پین ورک هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید و در پایان کار ضمانت نامه تعمیر یا تعویض قطعات در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

تعمیر پرینتر شارپ SHARP در تمام نقاط تهران

 • تعمیرات پرینتر شارپ SHARP در غرب تهران

شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر،شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک, شهرک امیر کبیر، کن, ورد آورد.

 • تعمیرات پرینتر شارپ SHARP در شرق تهران

تهران نو، تهران پارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

 • تعمیرات پرینتر شارپ SHARP در شمال تهران

تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد, مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک, جنت آباد.

 • تعمیرات پرینتر شارپ SHARP در مرکز تهران

یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

 • تعمیرات پرینتر شارپ SHARP در جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی آباد، نعمت‌آباد، یاخچی آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت آباد,شهرک رسالت,بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

برای استفاده از خدمات تعمیرات پین ورک، کافیست درخواست تعمیر پرینتر خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر پرینتر شارپ از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود.

تعمیر پرینتر شارپ را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر پرینتر شارپ

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?نصب پرینتر شارپ
اگر می‌خواهید از پرینتر خود استفاده کنید و با مشکل روبرو شده‌اید، مراحل زیر را انجام دهید: اگر رایانه شما ویندوز 10 را اجرا می‌کند، ممکن است نصب برخی از پرینترها با آن دچار مشکل شود، یا ممکن است از عملکرد محدودی برخوردار باشند. موارد زیر را جهت نصب پرینتر خود انجام دهید: • پرینتر خود را جدا کرده و مجدداً راه‌اندازی کنید گاهی اوقات نصب مجدد پرینتر شما می‌تواند مشکل را حل کند. پرینتر خود را خاموش‌کنید و آن را جدا کنید، 30 ثانیه صبر کنید، پرینتر خود را دوباره وصل کنید و سپس آن را دوباره روشن کنید. • کابل‌ها یا اتصال بی‌سیم را بررسی کنید کابل‌ها (برای چاپگرهای سیمی) را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که کابل USB پرینتر به‌درستی از پرینتر به رایانه شخصی شما متصل شده است. اتصال بی‌سیم (برای پرینترهای بی‌سیم) را بررسی کنید. موارد زیر را انجام دهید: اطمینان حاصل کنید که گزینه بی‌سیم پرینتر روشن و در دسترس است. بسیاری از پرینترها دارای دکمه‌ای هستند که گزینه اتصال بی‌سیم برای پرینتر را در دسترس قرار می‌دهند. برای اینکه بدانید این دکمه پرینتر شما کجاست و برای یافتن دستورالعمل نحوه روشن کردن آن، دستورالعمل‌های همراه با پرینتر را مشاهده کنید و یا وب‌سایت سازنده را برای مطالعه دستورالعمل‌ها، بررسی کنید. اتصال بی‌سیم پرینتر را تست کنید. بسیاری از پرینترها این گزینه را برای آزمایش اتصال بی‌سیم پرینتر در دسترس قرار می‌دهند. دستورالعمل‌های همراه با پرینتر را بخوانید یا برای اطلاع از نحوه انجام این کار، وب‌سایت سازنده پرینتر را بررسی کنید. درصورتی‌که آن را بررسی کردید و پرینتر شما همچنان دچار مشکل است، ممکن است رایانه شخصی شما به شبکه بی‌سیم وصل نشود. رفع مشکلات پرینتر خود را به پین ورک بسپارید.
?در صورت راضی نبودن از خدمات پین ورک، چه می‌توان کرد؟
دغدغه پین ورک همواره رضایت مشتری و خیال آسوده شما برای سفارش خدمات آنلاین منزل است. درصورتی‌که به هر دلیلی از کیفیت کار رضایت نداشته باشید، پین ورک تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام می‌دهد.
?نصب پرینتر کابلی شارپ
1. اگر می‌خواهید یک پرینتر را مجدداً نصب یا اضافه کنید، کابل USB را از چاپگر خود به یک درگاه USB موجود در رایانه شخصی خود وصل کنید و سپس چاپگر را روشن کنید. 2.دکمه شروع را انتخاب کنید، سپس تنظیمات> دستگاه‌ها> چاپگرها و اسکنرها را انتخاب کنید. 3.تنظیمات چاپگر و اسکنر را بازکنید 4.اگر پرینتر شما در لیست قرار گیرد، می‌توان گفت که نصب‌شده است. 5.اگر پرینتر خود را در لیست نمی‌بینید، افزودن پرینتر یا اسکنر را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا دستگاه شما پرینترهای موجود را پیدا کند، دستگاه موردنظر خود را انتخاب کرده و سپس افزودن دستگاه را انتخاب کنید. می‌توانید یک صفحه را به‌طور آزمایشی چاپ کنید تا مطمئن شوید پرینتر به‌درستی کار می‌کند. اگر پرینتر را نصب‌کرده‌اید اما کار نمی‌کند، وب‌سایت سازنده را برای عیب‌یابی اطلاعات یا به‌روزرسانی‌های درایور بررسی کنید.
?چرا باید پین ورک را انتخاب کنیم؟
پین ورک با در اختیار داشتن بیش از 8000 متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و الکترونیکی در همه نقاط تهران, سهولت انتخاب بهترین تعمیر کار فقط با چند کلیک ساده, هزینه های منصفانه, گارانتی تعویض قطعات اصلی, به آسانی و با کیفیت بالا آماده خدمت رسانی و تعمیر لوازم برقی شما است.
?ثبت سفارش تعمیر پرینتر شارپ در پین ورک، چگونه انجام می‌شود؟
شما لازم نیست برای ثبت سفارش خود در این نمایندگی مبلغی پرداخت کنید و می‌توانید در هزینه‌های جانبی صرفه‌جویی کنید. تنها لازم است از طریق سایت و از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام به ثبت سفارش خود نمایید. درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود و در صورت به توافق نرسیدن با متخصص، سفارش شما به‌صورت رایگان لغو می‌شود.
?هزینه خدمات تعمیر پرینتر شارپ و پرداخت آن در پین ورک چگونه است؟
قیمت تعمیر پرینتر شارپ، پس از ثبت سفارش از طریق متخصص به شما گفته می‌شود. این هزینه توسط تکنسین و با توجه به نوع پرینتر شما محاسبه می‌شود. در صورت تمایل، ثبت سفارش شما کامل خواهد شد و تعمیرکاران پین ورک در زمان موردنظر در محل حاضر خواهند شد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
121
خیر 136

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین