بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر یخچال، فریزر و ساید جنرال الکتریک

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر یخچال و ساید جنرال الکتریک از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر یخچال، فریزر و ساید جنرال الکتریک

قیمت تعمیر یخچال، فریزر و ساید جنرال الکتریک

نام خدمت قیمت تومان
شارژ گاز یخچال 450.000 تومان
تعویض لاسیتک درب یخچال 180.000 تومان
تعویض لولای درب یخچال 150.000 تومان
تعمیر برد یخچال 400.000 تومان
تعویض فن موتور یخچال 140.000 تومان
شستشوی مدار 100.000 تومان
تعویض ترموستات یخچال 150.000 تومان
ریگلاژ درب یخچال 100.000 تومان
تعویض فن داخل 130.000 تومان
تعویض خازن 140.000 تومان
تعمیر یخساز 300.000 تومان
تعمیر آب سردکن 200.000 تومان
تعویض فن ساید بای ساید 150.000 تومان
تعویض کمپرسور یخچال 250.000 تومان
نصب ساید بای ساید 140.000 تومان
تعویض مگنت 150.000 تومان
تعویض موتور دمپر 100.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
450 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر یخچال، فریزر و ساید جنرال الکتریک

 • تعمیر یخچال و فریزر در محل
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید و دوقلو در محل
 • تعمیر و تعویض موتور یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر فریزر، یخساز و آبسردکن یخچال
 • تعویض لاستیک درب یخچال
 • تعویض فیلتر، ترموستات و فن یخچال

چرا تعمیر یخچال، فریزر و ساید جنرال الکتریک پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر یخچال جنرال الکتریک با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر یخچال پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

یخچال جنرال الکتریک باکیفیت بالا و عملکرد دقیق توانسته در بسیاری منازل جای خود را پیدا کند. یخچال‌های جنرال الِکتریک بسیار مدرن هستند و همین مدرن بودن باعث می‌شود که دچار اختلال در عملکرد و خرابی شوند که البته تعمیر آن‌ها نیاز به تخصص دارد و کار هرکسی نیست. پین ورک؛ نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک با داشتن متخصصان حرفه‌ای درزمینهٔ تعمیر کردن یخچال جنرال الکتریک به‌طور تضمینی قادر به تعمیر این نوع از یخچال هستند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یکی از مشکلاتی که برای هرکسی ممکن است به وجود آید خرابی یخچال‌فریزر یا خرابی ساید بای ساید می‌باشد که می‌تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد.

اگر یخچال‌فریزر جنرال الکتریک شما بسیار سروصدا می‌کند ممکن است اجزای داخلی یخچال به علت تغییر درجه حرارت صدای ترک خوردن ایجاد کنند همچنین ممکن است کشوهای یخچال جابه‌جاشده باشند و یا تراز یخچال به‌هم‌خورده باشد و باعث ایجاد صدا شود تراز پایه‌های جلوی یخچال باید با شیب حدود 10 تا 15 درجه انجام شود. درنهایت اگر موفق به عیب‌یابی یخچال جنرال الکتریک نشدید می‌توانید تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را به کارشناسان ماهر پین ورک بسپارید.

یخچال جنرال الکتریک نیز باوجود کیفیت و دوام بسیار ممکن است در معرض یک سری عیوب متداول قرار بگیرد که درنهایت به تعمیر نیاز پیدا می‌کند. روشن نشدن یخچال، کار کردن بدون توقف، سروصدای زیاد، نشت آب و سرمای نامتعادل و خرابی برد از عیب‌های رایج در یخچال جنرال الکتریک است.

یکی از راه‌های عیب‌یابی یخچال جنرال الکتریک شناخت کامل ارور های آن است تا علت هرکدام از مشکل‌هایی که با آن مواجه می‌شوید را بفهمید. اگر قادر به رفه این اورها نبودید، نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در خدمت شماست.

 • ارور CC در یخچال جنرال الکتریک نشان می‌دهد که دمای فریزر بیشتر از 2 ساعت یا 120 دقیقه بسیار بالا بوده و پایین نیامده است.
 • ارور CI در یخچال جنرال الکتریک نشان‌دهنده وجود مشکل در بخش یخ‌ساز یا Ice Maker یخچال می‌باشد. ممکن است قطعه‌های کوچک یخ در جایخی گیرکرده باشند و باعث بروز این ارور می‌شود.
 • ارور DF در یخچال جنرال الکتریک معمولاً به خاطر دیفراست نکردن یا یخ‌زدایی در 24 ساعت گذشته است همچنین امکان دارد که یکی از قطعات سیستم دیفراست نیز مشکل پیداکرده باشد.
 • ارور PF در یخچال جنرال الکتریک حاکی از این است که مشکلی در برق ورودی به موتور یا کمپرسور یخچال وجود دارد. این ارور معمولاً به‌صورت چشمک‌زن سبزرنگ بر روی نمایشگر نشان داده می‌شود.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از معروف‌ترین مدل‌های یخچال جنرال الکتریک مدل ساید بای ساید جنرال الکتریک می‌باشد ساید بای سایدهای جنرال الکتریک دارای نهایت قدرت و کیفیت بالایی می‌باشند و به همین علت بسیار طرفدار پیداکرده است.

برای اینکه یخچال ساید بای ساید شما به‌طور مداوم نیاز به تعمیر و تعویض نداشته باشد باید حتماً هنگام استفاده از یخچال از محافظ برق استفاده کنید همچنین یخچال خود را با 2 سانتی‌متر فاصله از دیوار و بقیه وسایل قرار دهید تا برای گردش هوافضای مناسب باشد. برای شروع کار کردن یخچال پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی مثلاً 4 قرار دهید تا سرما به حد لازم برسد.

هنگامی‌که یخچال شما سرمای خود را از دست می‌دهد و دمای یخچال و فریزر شما بسیار بالا می‌رود ممکن است به علت کمبود گاز موجود در یخچال باشد.

برای رفع این مشکل باید گاز یخچال جنرال الکتریک شارژ شود بعد از اتمام کار ممکن است یخچال به مدت 12 الی 15 ساعت یکسره کار کند اما باگذشت زمان به‌صورت عادی شروع به کار کردن می‌کند و یخچال سرمای خود را به دست می‌آورد.

اگر بازهم مشکل یخچال شما حل نشود کارشناسان ماهر پین ورک که به‌صورت کاملاً تخصصی درزمینهٔ تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دوره‌های کافی را دیده‌اند قادر به رفع مشکلات یخچال شما هستند.

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

برد الکترونیکی یخچال قلب تپنده یخچال می‌باشد و تمام فرآیندهایی که یخچال جنرال الکتریک انجام می‌دهد باید از طریق برد الکترونیکی دستور اجرا را دریافت نماید. برد یخچال به دلایل مختلفی مانند نوسانات شدید برق، خرابی شدن برد یخچال براثر عمر طولانی، ریختن مایعات بر روی بدنه و پشت یخچال و وارد شدن آسیب فیزیکی به یخچال خراب می‌شود. پین ورک؛ نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک آماده تعمیر برد یخچال شماست.

 چگونه می‌توان از خراب شدن برد جلوگیری کرد؟

 • استفاده از محافظ برق: هنگام استفاده از یخچال حتماً باید از محافظ برق استفاده شود زیرا محافظ برق از وارد شدن جریان بیشتر از 240 ولت جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود که برد یخچال سالم بماند.
 • جلوگیری از آسیب فیزیکی: یکی از نکته‌هایی که باید بسیار موردتوجه قرار بگیرد جلوگیری از آسیب فیزیکی به یخچال است هنگام جابه‌جایی یخچال ممکن است آسیبی به آن وارد شود که باعث خرابی برد شود و نیاز به تعویض داشته باشد.
 • دست‌کاری نکردن برد یخچال: اگر برد یخچال جنرال الکتریک شما خراب شود و اطلاعات و تجربه کافی برای تعمیر آن را ندارید نباید برد را به‌منظور تعمیر کردن آن دست بزنید زیرا این کار باعث می‌شود برد یخچال شما خراب‌تر شود. تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک نیاز به دانش تخصصی بسیار زیادی در خصوص تعمیرات برد یخچال دارد به همین علت برای تعمیر برد یخچال خود می‌توانید از تعمیرکاران حرفه‌ای ما کمک بخواهید.
 • ارور HRS دربارهٔ برد یخچال است که از ارور های خطرناک در یخچال جنرال الکتریک به‌حساب می‌آید. ارور HRS مستقیماً به وجود مشکل در برد الکتریکی یخچال جنرال الکتریک اشاره دارد در صورت مشاهده این ارور یخچال را از برق بیرون کشیده و با کارشناسان حرفه‌ای و باتجربه پین ورک برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

یکی از مشکلاتی که ممکن است بسیاری از مصرف‌کنندگان با آن روبه‌رو شوند برفک زدن یخچال‌فریزر است برفک یخچال‌فریزر باعث افت کارکردهای سرمایش در یخچال خواهد شد و با جلوگیری نکردن از عملکرد یخ‌زدگی و برفک، مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد. از مهم‌ترین مواردی که باعث برفک زدن فریزر شما می‌شود می‌توان به قرار دادن یخچال در مکان نامناسب و خرابی یک قطعه از یخچال یا آسیب‌دیدگی ترموستات یخچال می‌توان اشاره کرد. اگر دما و رطوبت محیط آشپزخانه زیاد باشد با هر باز و بسته شدن درب یخچال رطوبت و هوا بیرون وارد یخچال‌فریزر شما می‌شود و باعث ایجاد برفک در دستگاه شما می‌شود. همچنین برای تمیز کردن برفک برای سرعت بخشیدن به روند برفک‌زدایی می‌توانید از حوله‌ای با آب گرم استفاده کنید. در بعضی مواقع داخل قسمت فریزر جنرال الکتریک قندیل میزند به‌طوری‌که گویی آب به داخل فریزر سرازیر شده و منجمد شده است و تبدیل به قندیل شده است برای رفع این مشکل باید قطعاتی از قبیل شیر برقی و دستگاه یخ‌ساز مورد تست و بررسی قرار بگیرند. اگر برای رفع و عیب یابی مشکلات یخچال خود، میتوانید روی تعمیرکاران یخچال جنرال الکتریک پین ورک حساب کنید

تعمیر یخچال، فریزر و ساید جنرال الکتریک را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر یخچال، فریزر و ساید جنرال الکتریک

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چرا درب یخچال جنرال الکتریک خوب بسته نمی‌شود؟
علت این مشکل می‌تواند خرابی لاستیک دور درب یخچال باشد که به‌احتمال‌قوی نیاز به تعویض دارد همچنین ممکن است لولای درب خراب‌شده باشد و یا نیاز به ریگلاژ داشته باشد
?چرا در کف ساید جنرال الکتریک آب جمع می‌شود؟
سیستم داخلی معمولاً برای جلوگیری از برفک زدن فریزر به کمک یک المنت برفک‌ها را آب می‌کند و این آب به‌وسیله سوراخ انتهای دستگاه خارج و به کاسه درین می‌رود زمانی که این کاسه پوسیده باشد یا گرفتگی داشته باشد این حالت اتفاق می‌افتد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 3

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین