بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر یخچال فریزر اسنوا

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص در زمینه تعمیر یخچال فریزر اسنوا از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر یخچال فریزر اسنوا

قیمت تعمیر یخچال فریزر اسنوا

نام خدمت قیمت تومان
شارژ گاز یخچال 450.000 تومان
تعویض لاسیتک درب یخچال 180.000 تومان
تعویض لولای درب یخچال 150.000 تومان
تعمیر برد یخچال 400.000 تومان
تعویض فن موتور یخچال 140.000 تومان
شستشوی مدار 100.000 تومان
تعویض ترموستات یخچال 150.000 تومان
ریگلاژ درب یخچال 100.000 تومان
تعویض فن داخل 130.000 تومان
تعویض خازن 140.000 تومان
تعمیر یخساز 300.000 تومان
تعمیر آب سردکن 200.000 تومان
تعویض فن ساید بای ساید 150.000 تومان
تعویض کمپرسور یخچال 250.000 تومان
نصب ساید بای ساید 140.000 تومان
تعویض مگنت 150.000 تومان
تعویض موتور دمپر 100.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
450 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر یخچال فریزر اسنوا

 • تعمیر یخچال و فریزر در محل
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید و دوقلو در محل
 • تعمیر و تعویض موتور یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر فریزر، یخساز و آبسردکن یخچال
 • تعویض لاستیک درب یخچال
 • تعویض فیلتر، ترموستات و فن یخچال

چرا تعمیر یخچال فریزر اسنوا پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر یخچال اسنوا با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر یخچال پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

خراب شدن یا دچار عیب شدن یخچال‌ها امری طبیعی است که ممکن است برای هرکسی پیش بیاید. چنین اتفاقی حتی برای یخچال‌های اسنوا هم ممکن است بیفتد،‌ یخچال‌های باکیفیت ایرانی که طرفداران بسیاری هم دارند. اما در صورت بروز مشکل در یخچال اسنوا شما، هیچ جای نگرانی نیست چون پین ورک با اخذ مجوزهای لازم به‌عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در خدمت شما است تا مشکلتان را حل کند. پس اگر یخچال اسنوا شما نیاز به تعمیر دارد و به دنبال تعمیرکار حرفه‌ای یخچال هستید اما نمی‌دانید چه باید بکنید و به کجا مراجعه کنید، فقط کافی است در اپلیکیشن پین ورک برای تعمیر یخچال اسنوا خود ثبت سفارش کنید. همچنین با ما همراه باشید چراکه در ادامه پاسخ بسیاری از سؤالات خود را خواهید یافت.

آشنایی با محصولات اسنوا

یخچال‌های اسنوا در انواع مختلف ساید بای ساید، تک درب،‌ فریزر بالا و فریزر پایین تولید می‌شوند. LED‌ یخچال‌های اسنوا انرژی بسیار کمی مصرف کرده و نسبت به سایر یخچال‌ها نور بسیار زیادی تولید می‌کنند. همچنین ازآنجایی‌که اسنوا دوستدار محیط‌زیست است در یخچال‌ها از گاز 134R استفاده می‌کند که فاقد CFC است.

اما اجازه بدهید کمی در مورد گازهای یخچال توضیح دهیم، گازی که برای سرد کردن در یخچال‌های اولیه استفاده می‌شد گاز آمونیاک بود که مشکلات زیادی داشت، به‌عنوان‌مثال با مس و آلومینیوم ترکیب می‌شد، خاصیت انفجاری داشت و در صورت تماس با بدن انسان ممکن بود عوارض ناخوشایندی داشته باشد، از همین رو گاز آمونیاک با گاز فریون جایگزین شد. از گاز فریون امروزه هم به‌طور رایج استفاده می‌شود که مشکلات آمونیاک را ندارد، قابل اشتعال نیست و اگر با رطوبت ترکیب شود باعث خوردگی فلزات نمی‌گردد، اما اثر گلخانه‌ای ایجاد می‌کند و به لایهٔ اوزون آسیب می‌رساند. درنتیجهٔ مشکلاتی که گاز فریون ایجاد می‌کند، برای یافتن گاز جدیدی که مشکلات قبل را نداشته باشد تلاش زیادی شد که نتیجهٔ آن گاز 134R است. اگر یخچال اسنوا شما نیاز به تعمیر دارد میتوانید از تعمیرکاران یخچال اسنوا پین ورک کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا کاری بسیار تخصصی است و ما از بهترین متخصصین و تازه‌ترین تکنولوژی‌های تعمیر در این زمینه بهره می‌بریم و همیشه سعی در جلب رضایت مشتری داشته‌ایم و خوشبختانه تاکنون در این رابطه موفق بوده‌ایم. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کار ما به ‌عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا، این است که برخلاف بسیاری از تعمیرگاه‌ها دستگاه را به بیرون منتقل نمی‌کنیم و تعمیرات کاملاً در محل انجام می‌شود. این موضوع البته مزایای بسیاری برای شما دارد که ازجمله می‌توان به کاهش هزینه، انجام شدن کار در مقابل شما و به صفر رساندن احتمال آسیب به دستگاه به خاطر حمل‌ونقل اشاره کرد. البته تعمیر در محل فقط یکی از ویژگی‌های کار متخصصان ما است، از دیگر مسئولیت‌هایی که در قبال مشتری خود را موظف به انجام آن‌ها می‌دانیم، ارائه گارانتی رسمی، مشتری مداری، استفاده از قطعات فابریک و درجه‌یک و البته اعزام تعمیرکار حرفه‌ای است.

تعمیر برد یخچال اسنوا

مثل هر وسیلهٔ الکترونیکی دیگر یخچال هم دارای برد الکترونیکی است که این برد یا بر روی بدنهٔ یخچال قرار دارد و یا داخل آن. برد الکترونیکی درواقع به‌مانند مغز در انسان عمل می‌کند، یعنی مسئولیت کنترل همه‌چیز بر عهدهٔ آن است و اگر از کار بیافتد عملکرد یخچال نیز متوقف می‌شود. حتی اگر بخش کوچکی از برد یخچال اسنوا دچار مشکل شود موجب آن می‌شود که بخشی از یخچال اسنوا شما از کار بیافتد. برای مثال اگر چیپی که عمل دیفراست را کنترل می‌کند آسیب ببیند، خنک‌کنندگی یخچال از بین می‌رود و یخچال گرم خواهد شد. برای تعمیر برد یخچال اسنوا، میتوانید از تعمیرکاران یخچال پین ورک کمک بگیرید.

اما نکتهٔ بسیار مهمی که در صورت بروز مشکل در برد یخچال خود باید به آن توجه داشته باشید این است که تعمیر برد یخچال اسنوا کاری است به‌شدت تخصصی و نیازمند تکنسین‌های متخصص این امر است. هیچ‌وقت برد یخچال خود را برای تعمیر به تعمیرکارهای نامعتبر نسپارید چراکه به شما ضمانتی مبنی بر درست انجام شدن کار نخواهند داد، همچنین به‌احتمال‌زیاد این تکنسین‌ها از قطعات بی‌کیفیت برای تعمیر برد الکترونیکی یخچال شما استفاده خواهند کرد که طبیعتاً عمر کوتاهی دارند و شما را مجبور به تعمیر دوباره می‌کنند. اما برای آسودگی خیال شما پین ورک به‌عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال‌های اسنوا با کمک متخصصان زبده در این زمینه قادر است این مشکل را هم برای شما حل کند.

اما در ادامه به چند نکته برای پیشگیری از بروز سایر مشکلات احتمالی اشاره می‌کنیم، سعی کنید با رعایت کردن نکات زیر، تا جای ممکن از معیوب شدن دستگاه خود جلوگیری کنید:

 • پس از نصب یخچال اسنوا در مکان موردنظر، یخچال را تراز کنید
 • اگر قصد دارید یخچال را جابه‌جا کنید، توجه داشته باشید که کابل برق دچار کشیدگی نشود
 • بعد از جابه‌جایی حداقل به مدت 24 ساعت دستگاه را به برق متصل نکنید
 • هر شش ماه یک‌بار می‌بایست فیلتر تصفیه آب را تعویض کنید
 • بهتر است برای افزایش طول عمر دستگاه و کنترل نوسانات برق، از ترانس‌های محافظ استفاده کنید
 • برای این‌که هوا به‌درستی و به شکلی مناسب جریان داشته باشد، لازم است مابین یخچال و دیوارهای اطرافش به‌اندازهٔ 20 سانتی‌متر فاصله‌گذاری کنید

تعمیر یخچال فریزر اسنوا را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر یخچال فریزر اسنوا

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?مزایای ثبت سفارش تعمیر یخچال اسنوا در پین ورک چیست؟
با ثبت سفارش در سایت یا اپ پین ورک، شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان به بهترین متخصصان تعمیر یخچال‌های اسنوا دسترسی داشته باشید. همچنین پین ورک تمام مراحل کار را زیر نظر دارند و در صورت بروز هرگونه مشکلی شما همیشه می‌توانید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.
?روند ثبت سفارش تعمیر یخچال اسنوا در پین ورک چگونه صورت می‌گیرد؟
ثبت سفارش در پین ورک کاملاً رایگان است و شما هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن می‌توانید به‌راحتی و پس از تعیین روز و ساعت و توضیح درخواست خود، سفارش خود را به ثبت برسانید تا متخصصان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند
?چگونه به خدمات تعمیرات یخچال در پین ورک اعتماد کنم؟
برای انجام تعمیرات شما در همان ابتدای کار از خدماتی که قرار است برای شما انجام شود و همچنین تمام هزینه‌ها آگاه خواهید شد. در مورد کیفیت کار هم پشتیبانان پین ورک کاملاً فرآیند و کیفیت کار را بررسی می‌کنند. همچنین می‌توانید از تجربهٔ سایر مشتریان در اپلیکیشن پین ورک بهره‌مند شوید.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 3

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین