بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر یخچال یخساران

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر یخچال یخساران از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر یخچال یخساران

قیمت تعمیر یخچال یخساران

نام خدمت قیمت تومان
شارژ گاز یخچال 450.000 تومان
تعویض لاسیتک درب یخچال 180.000 تومان
تعویض لولای درب یخچال 150.000 تومان
تعمیر برد یخچال 400.000 تومان
تعویض فن موتور یخچال 140.000 تومان
شستشوی مدار 100.000 تومان
تعویض ترموستات یخچال 150.000 تومان
ریگلاژ درب یخچال 100.000 تومان
تعویض فن داخل 130.000 تومان
تعویض خازن 140.000 تومان
تعمیر یخساز 300.000 تومان
تعمیر آب سردکن 200.000 تومان
تعویض فن ساید بای ساید 150.000 تومان
تعویض کمپرسور یخچال 250.000 تومان
نصب ساید بای ساید 140.000 تومان
تعویض مگنت 150.000 تومان
تعویض موتور دمپر 100.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
200 هزارتومان
450 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر یخچال یخساران

 • تعمیر یخچال و فریزر در محل
 • تعمیر یخچال ساید بای ساید و دوقلو در محل
 • تعمیر و تعویض موتور یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • تعمیر فریزر، یخساز و آبسردکن یخچال
 • تعویض لاستیک درب یخچال
 • تعویض فیلتر، ترموستات و فن یخچال

چرا تعمیر یخچال یخساران پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر یخچال یخساران با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر یخچال پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

وجود یخچال‌فریزر در هر خانه‌ای ضروری است و تنها وسیله‌ای است که باید 24 ساعته کار کند تا از خراب شدن و فاسدشدن مواد غذایی جلوگیری کند اما باگذشت زمان ممکن است این دستگاه دچار مشکل شود و با صدا دادن بیش‌ازحد، داغ کردن موتور، خنک نکردن مواد غذایی و ازکارافتادن یخچال وجود مشکلی را به ما نشان دهد.

 

 

همچنین بدیهی است تا زمانی که این دستگاه خراب نشود نمی‌توانیم به اهمیت این دستگاه ارزشمند پی ببریم. یکی از پرطرفدارترین مدل‌های یخچال در بازار یخچال‌فریزر یخساران است که توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند. اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که یخچال یخساران مانند سایر یخچال‌ها ممکن است دچار مشکل شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. با توجه به به‌روز شدن تکنولوژی موجود در تولید افراد عادی بدون داشتن اطلاعات کافی نمی‌توانند تعمیر یخچال یخساران را انجام دهند.

تعمیرکاران حرفه‌ای یخچال پین ورک، نمایندگی معتبر یخچال یخساران بادانش و تخصص کافی که دارند می‌توانند یخچال شمارا عیب‌یابی کنند و در کمترین زمان مشکل یخچال یخساران شمارا برطرف کنند.

تعمیر یخچال یخساران را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر یخچال یخساران

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چرا موتور یخچال یخساران بیش‌ازحد داغ می‌شود؟
گرم شدن موتور یخچال می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد اما یک دلیلی که بسیار رایج است و باعث داغ شدن موتور یخچال می‌شود خرابی فن یخچال می‌باشد. وظیفهٔ این قطعه ایجاد جریان هوا بین لوله‌های کندانسور است که باعث خنک شدن یخچال شما می‌شود بنابراین اگر فن خراب‌شده باشد داغ شدن بیش‌ازحد موتور یخچال را به دنبال دارد. علت دیگری که ممکن است باعث داغ شدن موتور یخچال شود کار کردن یخچال در محیط گرم است. تمامی موتورهای یخچال تنها در دمای نرمال می‌توانند کار کنند و اگر یخچال در محیطی قرار بگیرد که دمای هوا بسیار بالا باشد باعث داغ شدن بیش‌ازحد موتور می‌شود.
?خرابی لاستیک دور درب یخچال یخساران چه تأثیری در نگه‌داری مواد غذایی می‌گذارد؟
لاستیکی که دور درب یخچال وجود دارد نقش بسیار مهمی در نگه‌داری از مواد غذایی دارد و این امکان وجود دارد که باگذشت زمان و استفاده کردن طولانی‌مدت از یخچال لاستیک دور درب دستگاه دچار خرابی و پوسیدگی شود و اجازه ندهد که درب یخچال به‌خوبی بسته شود. همین امر سبب وارد شدن هوای گرم به داخل و خروج هوای سرد می‌شود که درنتیجه فاسدشدن مواد غذایی موجود در یخچال را به دنبال دارد. در صورت بسته نشدن درب یخچال و خرابی لاستیک دور آن می‌توانید با وارد شدن و ثبت سفارش در سایت پین ورک از خدمات حرفه‌ای تعمیرکاران ما بهره‌مند شوید.
?ارورهای یخچال یخساران
در بعضی موارد ممکن است یخچال یخساران شما اروری دهد و شما به دلیل ندانستن معنی ارورها به آن‌ها توجه نکنید و باگذشت زمان باعث خرابی بیشتر یخچال خود شوید. در اینجا شما بامطالعه این مطلب می‌توانید مشکل یخچال را متوجه شوید و بدون نیاز به تعمیرکار یخچال خود را تعمیر کنید. ارور E1 در یخچال یخساران نشان‌دهندهٔ مشکلی در فن کندانسور است که برای رفع این مشکل ابتدا باید سیم‌های داخلی فن را چک کنید سپس اگر مشکلی نبود مدار برد اصلی را بررسی کنید. اگر نتوانستید مشکل را برطرف کنید می‌توانید از متخصصان پین ورک کمک بگیرید. ارور E2 نشان می‌دهد که فن داخلی یخچال دچار مشکل شده است. علت بروز این مشکل می‌تواند قطع شدن سیم‌های ارتباطی فن باشد و یا موتور فن سوخته باشد. هنگامی‌که دمای یخچال یخساران به‌طور عجیبی کاهش پیدا کند دستگاه با ارور E3 این مشکل را به شما نشان می‌دهد تا با برطرف کردن این مشکل از یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال جلوگیری شود. یکی از مهم‌ترین ارور های یخچال یخساران ارور E4 می‌باشد که به علت عملکرد غیرعادی دیفراست ظاهر می‌شود برای رفع این مشکل حتماً باید از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید. اگر نمایشگر یخچال شما ارور E5 را نشان می‌دهد به علت وجود ایراد در سنسور داخلی یخچال می‌باشد برای رفع این ارور ابتدا سیم‌های ارتباطی سنسور را بررسی کنید سپس در صورت خرابی سنسور یخچال می‌توانید آن را تعویض کنید. اگر یخچال شما نیز این ارور ها را نشان می‌دهد و شما نیز نتوانستید این مشکلات را برطرف کنید دستگاه شما به یک تعمیرات تخصصی نیاز دارد که می‌توانید با انتخاب پین ورک از خدمات حرفه‌ای ما استفاده کنید و با کمترین هزینه یخچال خود را تعمیر کنید
?علت برفک زدن یخچال‌فریزر یخساران چیست؟
مهم‌ترین عاملی که باعث می‌شود یخچال‌فریزر برفک بزند قرار دادن یخچال در محیط گرم و عدم رعایت فاصله 10 سانتی‌متری از دیوار است زیرا در این حالت هوا نمی‌تواند به‌صورت کامل جریان داشته باشد. همچنین عامل دیگری که باعث بروز این مشکل می‌شود خرابی ترموستات می‌باشد که از مهم‌ترین قطعات تعبیه‌شده در یخچال می‌باشد بنابراین بهتر است برای تعمیر یا تعویض این قطعه مهم از کارشناسان ماهر و متخصص پین ورک کمک بگیرید.
?این قطعه مهم از کارشناسان ماهر و متخصص پین ورک کمک بگیرید. هزینه تعمیر یخچال یخساران چقدر می‌باشد؟
برای تعمیر یخچال یخساران نمی‌توان یک قیمت معینی را مشخص کرد چون هزینه تعمیر به عوامل مختلفی ازجمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد که بعد از عیب‌یابی و بررسی دستگاه توسط متخصصین پین ورک به شما اعلام می‌شود.
?دریافت خدمات تعمیر یخچال از پین ورک چه مزیت‌هایی دارد؟
با توجه به اینکه شرکت پین ورک تعمیر یخچال یخساران را در منزل انجام می‌دهد دیگر لازم نیست کاربر برای پیدا کردن یک تعمیرکار قابل‌اعتماد و متخصص وقت خود را تلف کند و یا نگران جا ب جایی و انتقال یخچال خود باشد. همچنین تعمیرکاران پین ورک تلاش می‌کنند تا جایی که ممکن است قطعات معیوب را تعمیر کنند تا شما مجبور به تعویض قطعات گران‌قیمت نشوید.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 2

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین