بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

درخواست خود را ثبت کنید! زیر15دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

نام خدمت قیمت تومان
تعویض پمپ تخلیه 500.000 تومان
تعویض میکرو سوییچ 450.000 تومان
تعمیر برد 800.000 تومان
تعویض دیگ ماشین 1.200.000 تومان
تعویض شیر برقی 500.000 تومان
نصب کامل 100.000 تومان
تعمیر تایمر مکانیکی 500.000 تومان
تعویض کمک فنر 300.000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی 700.000 تومان
تعویض کاسه نمد 800.000 تومان
تعویض موتور 700.000 تومان
تعمیر صفحه دیجیتال 800.000 تومان
تعویض خرطومی 80.000 تومان
تعویض یا تعمیر هیدروستات 400.000 تومان
نصب شیر ماشین لباسشویی 100.000 تومان
تعویض فیلتر 250.000 تومان
تعویض سنسور 500.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
80 هزارتومان
250 هزارتومان
1,2 میلیون
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

 • راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی
 • تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو، سطلی، در از جلو و …
 • عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض موتور لباسشویی
 • سرویس دوره ای و کامل ماشبن لباسشویی
 • تعمیر و تعویض تمامی قطعه های خراب شده

چرا تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

ممکن است ماشین لباسشویی پرکاربرد شما را همراهی نکند و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی و سایر برندها داشته باشید. شستن حجم عظیمی از لباس‌ها کاری زمان بر و خسته کننده است؛ اما این روزها ماشین لباسشویی کار شما را راحت کرده است. پس زودتر باید به فکر تعمیر باشید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی باید از تعمیرکاران حرفه‌ای و دارای تجربه کافی بهره ببرید. در این صورت مشکل به طور کامل و دقیق حل می‌شود و سایر بخش‌های دستگاه دستکاری نمی‌شود.

پین ورک؛ مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی به صورت تخصصی، به صورت تضمینی لوازم خانگی شما را تعمیر می‌کند. به خصوص برای کسانی که علاوه بر کیفیت و هزینه کار، سرعت هم برایشان اهمیت ویژه دارد.

درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود را ثبت کنید! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت از شرکت ما مشخص می شود.
بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

نگهداری از ماشین لباسشویی

از قدیم گفته اند، علاج واقعه را قبل از وقوع کنید. اگر ماشین لباسشویی‌تان را بهتر نگهداری کنید، کمتر نیازمند تعمیر می‌شوید. احتمالا شما که دارید این مقاله را می‌بینید، این نیاز برایتان وجود دارد؛ اما دانستن روش‌های نگهداری از ماشین لباسشویی، به شما کمک می‌کند تا پس از تعمیر، به این زودی‌ها سروکارتان به تعمیرکار نیفتد.

نکات زیر به شما کمک می‌کند تا ماشین لباسشویی سالم تری داشته باشید.

۱٫ بر روی ماشین لباسشویی جسم سنگین قرار ندهید

روی ماشین لباسشویی‌تان را خالی کنید. هیچ گاه کارهایی مانند نشستن روی لبه آن، قرار دادن جسم سنگین روی آن و … را انجام ندهید. به خصوص زمانی که دستگاه روشن است بیشتر مواظب باشید.

۲٫ فیلترهای دستگاه را دائما چک کنید

درون هر ماشین لباسشویی، فیلترهای مختلفی وجود دارد. این فیلترها را به صورت دوره‌ای مورد بررسی قرار دهید. اگر مواد اضافی و آشغال در آن جمع شده است، حتما آن‌ها را تمیز کنید. در غیر این صورت، ماشین لباسشویی‌تان به خوبی کار نمی‌کند.

۳٫ باز و بسته کردن درب ماشین

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد برای ماشین لباسشویی شان ذکر می‌کنند، ایراد در درب آن است.

درب ماشین لباسشویی بسیار حساس است. سعی کنید به آرامی آن را باز و بسته کنید. از بازی کردن کودکان با درب لباسشویی جلوگیری کنید. شکستن لولا یکی از رایج ترین ایراداتی است که برای لباسشویی پیش می‌آید.

۴٫ اجازه دهید داخل لباسشویی خشک شود

هنگامی که کار شستشو به اتمام می‌رسد، فورا درب آن را نبندید. حداقل نیم ساعت اجازه دهید درب باز باشد تا رطوبت موجود در بدنه خارج شود. رطوبت، باعث می‌شود تا بدنه فرسوده و زنگ زده شود. علاوه بر این، میکروب‌ها و قارچ‌ها نیز در محیط مرطوب رشد می‌کنند و بوی بدی به لباسشویی می‌دهند.

۵٫ بیش از اندازه در دستگاه لباس نریزید

اگر ظرفیت ماشین لباسشویی‌تان ۷ کیلوگرم است، همیشه هم لازم نیست اجازه دهید تا ظرفیت آن کامل شود. یک یا دو کیلو کمتر سبب می‌شود تا ماشین‌تان سالم بماند.

برخی افراد، به وزن پارچه توجهی ندارند و فقط حجم آن را در نظر می‌گیرند. به عنوان مثال پتوهایی که اندازه‌ای کوچک دارند. این لوازم در لباسشویی جا می‌شوند؛ اما بسیار سنگین هستند. به همین علت به مرور زمان سبب آسیب دیدن چرخ دنده‌ها می‌شوند.

۶٫ شستشوی ماشین لباسشویی

این دستگاه مستعد رشد قارچ و باکتری‌های مضر است. این میکروب‌ها محیط را اسیدی می‌کنند و سبب زنگ زدگی یا فرسوده شدن آن می‌شوند. به علاوه می‌توانند به لباس‌های شما هم وارد شوند.

برای شستن لباسشویی، آن را بر روی داغ ترین حالت ممکن بگذارید و یک فنجان سرکه در جاپودری آن بریزید. اجازه دهید تا شستشو بدون حضور لباس‌ها انجام گیرد.

۷٫ با سلکتور لباسشویی بازی نکنید!

ممکن است کودکان به این کار علاقه زیادی داشته باشند. چرخاندن سلکتور در خلاف جهت گردش آن، سبب می‌شود تا چرخ دنده‌های لباسشویی آسیب ببینند. به مرور زمان این بخش به خوبی کار نمی‌کند یا صداهای غیرطبیعی ایجاد می‌کند. از این رو نیازمند تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود می‌شوید.

۸٫ دقت کنید دستگاه تراز باشد

هنگامی که ماشین لباسشویی خود را نصب می‌کنید، متوجه باشید که باید کاملا تراز باشد. معمولا یک نقطه تراز بر روی این دستگاه وجود دارد که با دقت می‌توانید به کمک آن تراز را انجام دهید. اگر ماشین تراز نباشد، علاوه بر این که صدای زیادی تولید می‌کند، لرزش زیادی هم دارد. از این رو به مرور زمان این لرزش به سایر قطعات دستگاه آسیب وارد می‌کند.

سعی کنید هر چند وقت یک بار تراز بودن آن را بررسی کنید.

اگر نکات بالا را رعایت کنید، حداقل کمتر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود پیدا می‌کنید؛ اما با این حال ممکن است مشکلاتی برای این دستگاه پیش آید. در ادامه به ایرادات رایج ماشین لباسشویی و روش‌های حل آن‌ها می‌پردازیم.

چه موقع باید ماشین لباسشویی را تعمیر کرد؟

اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است، قطعا در کمترین زمان ممکن باید آن را به دست یک تعمیرکار خوب بسپارید. برخی از رایج ترین ایراداتی که در دستگاه به وجود می‌آید، موارد زیر هستند:

 • ماشین لباسشویی ایندزیت روشن نمی‌شود؛
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمی‌شود؛
 • آب توسط لباسشویی تخلیه نمی‌شود؛
 • درب ماشین پس از شستشو باز نمی‌شود؛
 • خطاهایی بر روی نمایشگر ماشین دیده می‌شود؛
 • لباس‌ها به خوبی خشک نمی‌شوند؛
 • از کناره‌های ماشین لباسشویی، نشت آب وجود دارد؛
 • ماشین روشن می‌شود؛ اما حرکت نمی‌کند؛
 • لرزش و صدای غیر عادی از ماشین شنیده می‌شود؛
 • لاستیک دور درب سیاه یا پاره شده است.

هر کدام از این نشانه‌ها را که در ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید، آن را از برق بکشید و برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود اقدام کنید.

با توجه به علائمی که گفته شد، تعمیرات زیر انجام می‌گیرد.

۱٫ تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ایندزیت

گاهی اوقات نوسانات برق، شستن زیاد لباس و ضربه‌های خارجی سبب می‌شود تا برد الکترونیکی در این دستگاه آسیب ببیند. برد الکترونیکی یک قطعه بسیار مهم است که تمام فرمان‌های لباسشویی را اجرا می‌کند. در صورتی که ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود یا کار نمی‌کند، به احتمال زیاد برد آن دچار مشکل شده است.

اگر می‌خواهید برد الکترونیکی آسیب نبیند، حتما از محافظ برق بر روی دستگاه خود استفاده کنید. تعمیر این قطعه نیاز به تخصص و مهارت کامل دارد. در صورتی که برد کاملا خراب شده باشد، آن را باید تعویض کنید.

۲٫ تعویض بلبرینگ کاسه نمد و سه نظام لباسشویی

درون دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت، یک کاسه نمد، یک شفت سه نظام و دو عدد بلبرینگ وجود دارند. این مجموعه کار چرخاندن محفظه‌ای را که در آن لباس می‌ریزیم انجام می‌دهد. اگر هنگام کار ماشین لباسشویی صدای غیر طبیعی شنیده می‌شود یا درام به خوبی نمی‌چرخد، باید به فکر تعمیر این قطعات باشید. برای تشخیص خرابی این قسمت، درام را با دست بچرخانید اگر صدای غیرطبیعی دارد، یعنی بلبرینگ‌های ماشین لباسشویی خراب شده است.

علت خرابی این بخش، ریختن بار زیاد و سرویس نکردن به موقع دستگاه ماشین لباسشویی است. هنگامی که دستگاه دچار این مشکل می‌شود، دیگر از آن استفاده نکنید. سریع تر برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت اقدام کنید.

برای تعمیر یا تعویض این قطعا، باید تمام اجزای لباسشویی باز شود. به همین علت باید آن را به یک تعمیرکار ماهر و خبره بسپارید.

۳٫ تعمیر موتور

از دیگر قطعات مهم لباسشویی، موتور آن است. موتور کار چرخاندن درام و روشن ماندن دستگاه را بر عهده دارد. ممکن است بخش‌هایی از موتور مشکل پیدا کرده باشد. به عنوان مثال، تمام شدن ذغال موتور، خراب شدن تاکومتر لباسشویی، بلبرینگ موتور و… را ببینید.

با توجه به این که کدام قسمت موتور دچار ایراد شده است، باید آن را تعمیر کرد. گاهی اوقات موتور سوخته است و نیاز است تا آن را تعویض کنید.

۴٫ خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی ایندزیت

هیدروستات وظیفه تنظیم سطح آب در داخل ماشین لباسشویی را بر عهده دارد. هیدروستات سنسور فشار ماشین لباسشویی است. در صورتی که هیدروستات مشکل داشته باشد، آب قطع نشده و درام پر از آب می‌شود.

در صورتی که این مشکل به وجود آمد، باید هیدروستات ماشین لباسشویی را تعمیر کنید. ممکن است نیاز باشد تا این قطعه با یک مدل سالم تعویض شود.

۵٫ خرابی پمپ تخلیه و تعمیر آن

اگر ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی‌کند، باید پمپ آن بررسی شود. در این صورت آب در داخل ماشین لباسشویی باقی می‌ماند و دستگاه ارور می‌دهد. همچنین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمی‌شود.

وجود شی خارجی مانند دکمه لباس، گیره، سکه و … می‌تواند سبب خراب شدن پمپ شود. پمپ را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

۶٫ تعویض کمک فنر دستگاه

دو کمک فنر در پایین ماشین لباسشویی و چند فنر نیز در بالای دیگ قرار دارند. اگر این فنرها خراب شوند، صدایی غیر طبیعی از ماشین لباسشویی شنیده می‌شود. ممکن است این فنرها از جای خود در رفته باشند. گاهی اوقات نیز پاره شدن آن‌ها سبب ایجاد مشکل شده است. در این صورت باید فنر را تعویض کرد.

البته دقت داشته باشید که فنر اصل و با کیفیت باید روی دستگاه قرار داده شود. پس شرکت‌های معتبر را که می‌توانند این قطعات را به صورت تضمینی برایتان مهیا کنند، برای انجام تعمیرات انتخاب کنید.

۷٫ خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ایندزیت

گاهی اوقات بدون این که موتور، برد الکتریکی و … دچار مشکل شده باشند، ماشین شروع به کار نمی‌کند. یکی از مواردی که لازم است کنترل کنید، میکروسوئیچ‌های درب ماشین است. تا زمانی که درب به طور کامل قفل نشده باشد، شروع به کار نخواهد کرد.

این قطعات، از باز شدن ناگهانی درب در هنگام شستشو جلوگیری می‌کنند. میکروسویئچ انواع مختلفی دارد. به همین علت باید هنگام تعویض آن دقت داشته باشید که مدل متناسب با دستگاه روی آن قرار گیرد.

۸٫ تعویض لاستیک دور درب

اگر می‌بینید که در حین شستن لباس‌ها آب از درب نشت می‌کند. باید سریع تر لاستیک دور درب را بررسی کنید. عواملی مانند گیر کردن لباس، فرو رفتن زیپ و … در لاستیک سبب پارگی آن می‌شوند. لاستیک به عنوان درزگیر عمل می‌کند. اگر اندکی پارگی در این بخش وجود داشته باشد، نشت آب از داخل ماشین به بیرون انجام می‌شود.

۹٫ سرویس لباسشویی به صورت دوره ای

نیاز نیست حتما منتظر بمانید تا ماشین لباسشویی خراب شود بعد به فکر درست کردن آن بیفتید. سرویس دوره‌ای این دستگاه شما را از پرداخت هزینه‌های بالاتر برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت معاف شوید. جرم گیری بازه ای، تمیز کردن پمپ‌ها، بررسی لاستیک دور درب و تمیز کردن آن و … از سایر خدماتی است که برای سرویس این دستگاه انجام می‌گیرد.

البته برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت می‌توانید از کدهای خطایی که گاهی اوقات نشان می‌دهد نیز بهره ببرید.

انواع کد خطا در ماشین لباسشویی ایندزیت و رفع آن‌ها

کمپانی سازنده ماشین لباسشویی ایندزیت، برای بهبود عیب یابی دستگاه، برنامه‌ای بر روی آن قرار داده است. این برنامه کد خطا موجود در دستگاه را بر روی نمایشگر ارائه می‌دهد. به همین علت تعمیرکار می‌تواند راحت تر به مشکل ایجاد شده برسد. حال برخی از این کدها را در ادامه بررسی می‌کنیم.

۱٫ کد خطای H20 در ماشین لباسشویی ایندزیت و راه حل آن

 • علت: بروز خطا در این دستگاه نشان دهنده عدم آبگیری صحیح است. ممکن است سوئیچ فشاری مشکل داشته باشد.
 • راه حل: شیلنگ متصل به سوئیچ را هوادهی کنید. در صورتی که مشکل حل نشد، لوله‌های ورودی آب و شیر برقی را بررسی کنید. می‌توانید با تعمیرکاران خبره در این زمینه تماس بگیرید تا سریع تر مشکل را حل کنند.

۲٫ کد خطا F01 لباسشویی ایندزیت

 • علت: وجود مشکل در مدار برد الکترونیکی، کار نکردن دستگاه، وجود یک اتصال کوتاه در بخش کنترل کننده موتور.
 • راه حل: دستگاه را از برق بکشید و پس از دو دقیقه باز آن را به برق بزنید. اگر مشکل برطرف نشد، سریع تر با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید. ممکن است برد نیاز به تعویض داشته باشد یا با تعمیر درست شود.

۳٫ کد خطا F02 و راه حل آن

 • علت: این خطا نشان می‌دهد که در برد موتور دستگاه مشکل ایجاد شده است. موتور قفل شده و درام نمی‌چرخد. این مشکل یا به صورت متناوب اتفاق می‌افتد یا کاملا درام حرکت نمی‌کند.
 • راه حل: بعد از دیدن این خطا، دستگاه را از برق بکشید. شستشو را ادامه ندهید؛ زیرا ممکن است موتور را از کار بیندازد. سریع تر با مرکز تعمیرات تخصصی پین ورک تماس بگیرید.

۴٫ ارور F03 لباسشویی ایندزیت

 • علت: ایراد در سنسور تشخیص دما یا برد دستگاه سبب این خطا می‌شود. معمولا نشان می‌دهد که سنسور ان تی سی متصل به ترمیستور مشکل پیدا کرده است. همچنین ماشین لباسشویی در حین سیکل شستشو و خشک کردن گرم نمی‌شود.
 • راه حل: ترمیستور، سنسور ان تی سی و اتصالات آن‌ها را بررسی کنید. البته این کار را باید به افراد متخصص بسپارید.

۵٫ کد خطای F04

 • علت: ایراد در سوئیچ فشار لباسشویی. در این حالت سوئیچ فشار روی مود خالی است.
 • راه حل: برای رفع این ارور، سویئچ و اتصالات آن و در نهایت لوله تغذیه کننده باید بررسی شود. این کار باید توسط فرد آموزش دیده برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت انجام شود.

۶٫ کد خطای F05

 • علت: این ارور نیز به سوئیچ فشار لباسشویی مربوط می‌شود. البته این بار سوئیچ فشار روی مود پر قرار دارد. درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود و درام پر از آب است. گرفتگی فیلتر پمپ و مسدود بودن آن نیز این خطا را ایجاد می‌کند.
 • راه حل: برای حل این مشکل، عامل انسداد را برطرف کنید. ممکن است پمپ خراب باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

۷٫ کد خطا F06 در ماشین لباسشویی ایندزیت

 • علت: بروز خطا در قفل درب لباسشویی. درب باز و بسته نمی‌شود و برنامه شستشو انتخابی اجرا نمی‌شود.
 • راه حل: باید بررسی کنید که چه چیزی مانع بسته شدن درب می‌شود. اگر مشکل را نتوانستید پیدا کنید، حتما سریع تر با تعمیرکار تماس بگیرید.

۸٫ کد خطا F07  در لباسشویی ایندزیت

 • علت: ایراد در برد الکترونیکی دستگاه، مشکل در رله هیتر. در این مواقع شستشو در وسط متوقف می‌شود یا لباسشویی آب را گرم نمی‌کند.
 • راه حل: قطعی احتمالی سیم‌های رابط را برطرف کنید. خرابی رله هیتر را بررسی کنید. ممکن است این بخش نیاز به تعویض داشته باشد.

۹٫ کد خطا F08 و راه حل آن

 • علت: بروز مشکل در هیتر دستگاه، رله خراب شده است. معمولا در وسط شستشو، کار متوقف می‌شود.
 • راه حل: هیتر و اتصالات آن را بررسی کنید. سوئیچ فشاری و اتصالات آن را چک کنید. همچنین اتصالات مربوط به ماژول را بررسی کنید.

۱۰٫ کد خطا F09

 • علت: مشکلات نرم افزاری، خطا در سیم کشی. در این مواقع، دستگاه کار نمی‌کند و چشمک می‌زند. همچنین ممکن است برنامه شستشو بر روی آن تنظیم نشود.
 • راه حل: دستگاه را یک بار روشن و خاموش کنید. اگر مشکل برطرف نشد، باید ماژول را جهت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تعویض کنید.

۱۱٫ کد خطا F10  در ماشین لباسشویی ایندزیت

 • علت: خرابی سوئیچ فشار، ناتوانی سنسور داخل سوئیچ در تشخیص وضعیت ماشین لباسشویی
 • راه حل: اتصالات سوئیچ و ماژول را بررسی کنید. لوله متصل به سوئیچ را چک کنید. کار را به یک تعمیرکار حرفه‌ای بسپارید.

۱۲٫ کد خطا F11  در لباسشویی ایندزیت

 • علت: کار نکردن پمپ لباسشویی، آب درام تخلیه نمی‌شود.
 • راه حل: مشکل فقط یک گرفتگی ساده نیست. پس باید پمپ و سیم کشی‌های آن را بررسی کنید. یک تعمیرکار مجرب این کار را به خوبی می‌داند.

۱۳٫ کد خطا F12

 • علت: اشکال در بردهای الکترونیکی. برد الکترونیکی بالای دستگاه با برد اصلی ارتباط برقرار نمی‌کند.
 • راه حل: دستگاه را روشن و خاموش کنید، اگر مشکل حل نشد با یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.

۱۴٫ کد خطا F13  در ماشین لباسشویی

 • علت: مشکل در تعیین دمای خشک کن، دما بالا خواهد رفت.
 • راه حل: مسدودی جریان هوا را بررسی کنید. همچنین گیر کردن موتور فن یا سوختن آن را چک کنید.

۱۵٫ کد خطا F14

 • علت: دما در خشک کن به اندازه کافی بالا نمی‌رود.
 • راه حل: المنت‌های حرارتی و هیترها را بررسی کنید. تعمیر این موارد را به تعمیرکار آموزش دیده بسپارید.

۱۶٫ کد خطا F15  در لباسشویی ایندزیت

 • علت: کنترل هیتر دستگاه مشکل پیدا کرده است. دستگاه آب را گرم نمی‌کند یا سیکل شستشو متوقف می‌شود.
 • راه حل: برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید. ممکن است نیاز به تعویض قطعات داشته باشید.

۱۷٫ کد خطا F17 و راه حل آن

 • علت: مشکل در قفل درب‌ها، باز و بسته نشدن درب
 • راه حل: قفل درب و اتصالات آن‌ها را بررسی کنید. پی سی بی متصل به قفل را هم چک کنید.

۱۸٫ کد خطا F18

 • علت: مشکل در برد الکترونیکی، برخی از قابلیت‌های پنل کاربری از کار می‌افتد و ارتباط بین ماژول اصلی و ماژول پنل قطع می‌شود.
 • راه حل: اتصالات و سیم کشی ماژول‌ها را بررسی کنید. به دلیل حساسیت این قطعه برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با یک مرکز تعمیر معتبر تماس برقرار کنید.

حال موقع آن رسیده است که بهترین مرکز معتبر را برای تعمیر لباسشویی ایندزیت پیدا کنید. ما به شما پین ورک را توصیه می‌کنیم. قطعا از خدمات مشتری پسند و عالی این مجموعه، راضی خواهید بود.

درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود را ثبت کنید! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت از شرکت ما مشخص می شود.
بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

چرا پین ورک بهترین است؟

ممکن است از خودتان بپرسید، چرا باید پین ورک را انتخاب کنید؟ ما به شما جواب می‌دهیم. با مزایایی که این شرکت معتبر دارد، رضایت همه مشتریان را به همراه داشته باشت. برخی از این مزایا، شامل موارد زیر هستند:

 • پین ورک پشتیبانی دائمی ‌دارد و هر وقت دوست داشته باشید می‌توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید؛
 • تعمیرکارانی که در پین ورک فعالیت می‌کنند، آموزش دیده هستند و تمام قطعات دستگاه را برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به خوبی می‌شناسند.
 • هزینه‌ها به صورت کاملا شفاف در اختیار مشتری قرار داده می‌شود و می‌توانید آن را در سایت ببینید؛
 • تمام قطعات مورد نیاز دستگاه به صورت اصل و مرغوب ارائه می‌شود؛
 • هزینه خدمات مناسب است؛
 • پین ورک خدمات ارائه شده توسط کادر اجرایی را تضمین می‌کند؛
 • کافیست درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را ثبت کنید! کار تعمیر در اسرع وقت و در محل انجام می‌گیرد؛

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تمام مناطق تهران

پین ورک خدمات خود را در بسیاری از مناطق تهران ارائه می‌کند. هر جایی که باشید، نزدیک‌ترین افراد زیر مجموعه برای شما اعزام می شوند. در این صورت کارتان هر چه سریع‌تر راه می‌افتد. از جمله این مناطق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در مرکز تهران

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیر آباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و…

 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شمال تهران

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در غرب تهران

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و…

 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و…

 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در جنوب تهران

آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، شهرک ولیعصر، وحدت اسلامی، میدان قزوین و…

سایر خدمات پین ورک

البته خدمت پین ورک منحصر به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نیست و خدمات زیادی ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات، موارد زیر را شامل می‌شوند:

چگونه از خدمات بی نظیر پین ورک استفاده کنیم؟

اگر می‌خواهید بهترین خدمات را دریافت کنید، قطعا تمام آنچه در نظر دارید، پین ورک برایتان مهیا کرده است. خدماتی کامل و منحصر به فرد!

اما چگونه می‌توان از خدمات پین ورک بهره برد؟ ثبت سفارش چگونه انجام می‌شود؟ کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • با پین ورک تماس بگیرید، شماره تلفن مجموعه، ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ است. گوشی تلفن را بردارید و با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.
 • اگر دوست دارید سفارش خود را آنلاین ثبت کنید، می‌توانید به سایت پین ورک به آدرس https://pinwork.ir مراجعه کنید.
 • در مورد مشکل دستگاه ماشین لباسشویی خودتان با کارشناسان صحبت کنید.
 • با توجه به مشکل دستگاه، نیروی متخصص در آن خصوص برای شما در کمتر از ۱۵ دقیقه تعیین می‌شود.
 • در صورتی که تایید کنید، در اسرع وقت تعمیرکار خبره پین ورک به محلی که آدرس آن را ارائه می‌دهید، اعزام می‌شود.
 • شما این امکان را دارید که در سایت، هزینه‌های تعمیرات مختلف سیستم را ببینید. پس نگرانی از بابت هزینه بالا ندارید.

اطمینان داشته باشید که پین ورک، تمامی فعالیت تعمیرکاران خود را تضمین می‌کند. به همین علت می‌توانید با خیالی آسوده کار تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را به آن‌ها بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?نامتعادل بودن مخزن ماشین لباسشویی به خاطر چیست؟
هنگامی‌که بار برای دستگاه خیلی سنگین است یا گاهی اوقات اگر سعی دارید یک مورد بزرگ را به‌تنهایی بشویید دستگاه، خطر را تشخیص می‌دهد. اگر مخزن خیلی زیاد یا به شکل نامتعادل حرکت کند، این فشار را به دستگاه وارد می‌کند و می‌تواند باعث شود که به‌طور کامل به اطراف چرخیده یا شکسته شود. توصیه می‌شود برای این کار از نیروهای متخصص و آموزش‌دیده پین ورک کمک بگیرید.
?تخلیه نشدن ماشین لباسشویی ناشی از چیست؟
ممکن است یک پمپ یا شیلنگ مسدود شده در اینجا مشکل داشته باشند. لباس‌ها می‌توانند در سیستم زهکشی گیر کنند و شیلنگ‌های منتهی به پمپ و گاهی خود پمپ را مسدود کنند.
?مخزن ماشین لباسشویی ایندزیت نمی‌چرخد؟
علت این مشکل می‌تواند مربوط به موتور معیوب باشد. برس های فرسوده یا مشکل کمربند هم باید بررسی شوند.
?علت سروصدای زیاد ماشین لباسشویی چیست؟
بلبرینگ‌های خراب می‌توانند باعث ایجاد سروصدا شوند و یا ممکن است چیزی مانند سکه یا جسم خارجی دیگر در مخزن گیرکرده باشد. فیلتر مسدود شده یا پمپ تخلیه نیز باعث می‌شود ماشین لباسشویی پرسروصدا شود.
?ماشین لباسشویی ایندزیت بوی بدی می‌دهد؟
ایجاد باکتری‌ها در کشوی مواد شوینده و درام موجب بوی ناخوشایند و ایجاد کپک می‌شود که برای سلامتی مضر است باعث بخش بوی بد در محیط شده است.
?درب ماشین لباسشویی گیرکرده است؟
هنگامی‌که دستگاه، آب را در درام تشخیص دهد قفل درب آزاد نمی‌شود تا از جاری شدن آب به بیرون جلوگیری کند. اگر این‌گونه نباشد مکانیسم قفل درب ممکن است معیوب باشد.
?علت صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی چیست؟
هر ماشین لباسشویی دارای یاتاقان‌هایی است که به چرخش کمک می‌کنند. یاتاقان یک جز مدور کوچک است که تعداد زیادی توپ کوچک فلزی) ساچمه(را در خود جای می‌دهد. گاهی اوقات یاتاقان‌ها به‌تازگی شکسته می‌شوند و بسیاری از توپ‌های فلزی که داخل آن قرارگرفته‌اند به رقص در اطراف واشر می‌پردازند و صدای خاصی ایجاد می‌کنند.
?پین ورک به‌عنوان نمایندگی تعمیرات مجاز ایندزیت چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد؟
پین ورک به‌عنوان نمایندگی تعمیرات ایندزیت با بهره‌گیری از تکنسین‌های آموزش‌دیده درزمینهٔ تعمیرات ایندزیت کلیهٔ تعمیرات را در منزل شما انجام می‌دهد. تعهد ما پس از تعمیر به پایان نمی‌رسد به‌منظور رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام‌شده را تضمین می‌نماییم. قیمت طبق نرخ‌های مصوب با فاکتور ارائه می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
159
خیر 149

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین