پین ورک

بهترین نیروهای متخصص نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی را پیدا کنید.

در مورد کار خود به ما کمی اطلاعات بدهید تا بهترین متخصص را به شما معرفی کنیم.

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرف‌شویی در آشپزخانه قوت قلبی برای خانم‌های خانه است و در سه سوت ظرف‌های کثیف را شسته شده تحویل می‌دهد. درصورتی‌که ماشین ظرف‌شویی شما نیاز به تعمیر پیداکرده، ممکن است ظرف‌های زیادی در سینک آشپزخانه جمع شود. اما نگران نباشید و تنها کار را به دست متخصصین پین‌ورک بسپارید. همین حالا وارد اپلیکیشن پین‌ورک شوید و سفارش خود را برای تعمیر ماشین ظرف‌شویی ثبت نمایید و خیالتان بابت همه‌چیز راحت باشد... پشتیبانان ما از ابتدای ثبت سفارش تا اتمام کار تعمیرکار همه‌چیز را بررسی و پیگیری می‌نمایند. صفرتا صد عیب‌یابی، سرویس و تعمیر ماشین ظرف‌شویی در محل توسط متخصصین مجرب و دوره‌دیده پین‌ورک با کمترین هزینه و بالاترین سرعت در اعزام نیرو و انجام کامل تعمیرات ماشین ظرف‌شویی انجام می‌شود.

در ادامه تعمیرکاران ماشین ظرف‌شویی پین ورک، شما را با لیستی از مشکلات متداولی که ممکن است با ماشین ظرف‌شویی خود مواجه داشته باشید آشنا می‌کنند.

مشکلات ماشین ظرف‌شویی

برای اینکه بتوانید ماشین ظرف‌شویی خود را تعمیر کنید و مشکلات آن را رفع نمایید باید با نحوه کار آن آشنا باشید. ماشین ظرف‌شویی برخلاف ماشین ظرف‌شویی پر از آب نمی‌شود، نحوه کار این دستگاه به این صورت است که حدود 2 الی 3 گالن آب درون وان با مواد شوینده مخلوط شده، این کار توسط بازوهای چرخشی به‌صورت اسپری انجام می‌شود. آبی که برای شستشو مصرف می‌شود تخلیه‌شده و برای آبکشی ظروف آب تازه جایگزین می‌شود.

در کف ماشین ظرف‌شویی، المنت گرمایی وجود دارد که دمای آب برای شستشو و خشک‌کردن ظروف را تا 50 درجه سانتی‌گراد افزایش می‌دهد این چرخه معمولاً چند بار تکرار می‌شود تا زمان شستن ظروف به اتمام برسد. حالا با مشکلات متداولی که ممکن است با آن روبرو شوید شما آشنا می‌کنیم، اگر مشکل شما حل نشد، پیشنهاد می‌شود از یک تعمیرکار ماشین ظرف‌شویی برای رفع این مشکل کمک بگیرید. پین ورک با داش تن تکنسین‌های ماشین ظرف‌شویی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

ظروف خوب شسته نمی‌شوند

این مشکل ممکن است به خاطر دلایل مختلفی ازجمله؛ بارگذاری بیش‌ازحد ظرف، قرار دادن ظروفی در پایین دستگاه به‌طوری‌که بازوی چرخشی امکان چرخش را ندارد، باشد. حتماً از دستورالعمل‌های ماشین ظرف‌شویی خود آگاهی کافی داشته باشید و سپس اقدام به بارگذاری ظروف کنید.

دلیل دیگر این موضوع می‌تواند، ایراد در واشر محفظه تخلیه بالا باشد. این قطعه بر روی پوشش تخلیه در بالای ایمپلر گردش قرار دارد، اگر این واشر شل شده باشد امکان سفت کردن آن وجود دارد در غیراینصورت باید کل مجموعه را عوض کرد.

اگر مشکل شما ادامه‌دار بود، بازوهای چرخشی را بررسی کنید. ببینید که آیا این بازوها آزادانه حرکت می‌کنند و سوراخ‌های روی آن‌ها باز است یا خیر. ممکن است خرده غذاها باعث مسدود شدن محفظه‌های بازوی چرخشی شده باشند که باید آن را خوب تمیز کنید. اگر هنوز هم ماشین ظرف‌شویی شما ظروف را خوب تمیز نمی‌کند، باید با یک تعمیرکار ماشین ظرف‌شویی در این رابطه مشورت بگیرید، اگر به دنبال تعمیرکار ماشین ظرف‌شویی در تهران هستید با پین ورک در تماس باشید.

خشک نشدن ظرف‌ها در ماشین ظروف شویی

یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلاتی که ممکن است در مورد ماشین ظرف‌شویی با آن روبرو شوید، خشک نشدن ظرف‌هاست. یکی از مهم‌ترین دلایلی که ظروف درون دستگاه خشک نمی‌شوند، خراب بودن المنت گرمایی است. برای اینکه از صحت درستی این قطعه مطمئن شوید، ابتدا ماشین ظرف‌شویی را از برق بکشید سپس با مولتی متر ازنظر پیوستگی، المنت را چک کنید.

علت دیگر این مشکل ممکن است به دلیل خرابی در ترموستات حد بالا باشد. وظیفهٔ اصلی این قطعه این است که مانع بیش از داغ شدن ماشین ظرف‌شویی شود. اگر این قطعه آسیب‌دیده باشد، احتمال دارد گرم‌کننده را قبل از خشک‌کردن ظروف خاموش کند.

دلیل دیگر خشک نشدن ظروف می‌تواند، عدم وجود مایع کمک آبکشی باشد. حتماً بررسی که مخزن مایع کمک آبکشی پر باشد، اگر مایع در آن وجود داشت، درپوش توزیع‌کننده را بررسی کنید که به‌درستی تنظیم‌شده باشد. اگر مشکل شما همچنان پابرجا بود، باید از تعمیرکار ماشین ظرف‌شویی کمک بگیرید، پین ورک بهترین تعمیرکننده ماشین‌های ظرف‌شویی شماست.

صدای زیادی ماشین ظرف‌شویی در هنگام شستن ظروف

یک ماشین ظرف‌شویی سالم در هنگام شستن ظروف بسیار کم سروصدا است، ولی اگر در چرخهٔ شستن ظروف صدای زیادی ساتع می‌شود ماشین ظرف‌شویی شما دچار مشکل شده است. علت این مشکل به خاطر ایراد در فن‌ها یا آسیب دیدن موتور باشد.

برخی اوقات این صدا به خاطر خراب بودن پمپ تخلیه باشد، کار این پمپ ایجاد فشار در بازورهای چرخشی یا در برخی از مدل‌های جدید تخلیه آب است.

یکی دیگر از علت‌های سروصدای زیاد ماشین ظرف‌شویی، خرابی کاسه‌نمد یا حلقه بلبرینگ بازوها باشد. این قطعات پلاستیکی هستند و اگر هرز یا فرسوده شده باشند، مانع درست‌ کار کردن بازوهای چرخشی می‌شوند و صدای ناهنجاری را تولید می‌کنند.

ایجاد سروصدای بالای ماشین ظرف‌شویی، ممکن است به خاطر عدم کارکرد درست بازوهای چرخشی باشد. اگر این بازوها لق شده باشند باید قسمت توپی آن‌ها را تعویض کنید تا سفت شوند. اگر بازهم صدای ناهنجاری از ماشین ظرف‌شویی شما شنیده می‌شود، با تعمیرکاران ماشین ظرف‌شویی پین ورک در ارتباط باشید.

نشتی آب ماشین ظرف‌شویی

نشت آب جز آن دسته از مشکلاتی است که بسیار آزاردهنده است و باعث بروز مشکلاتی جانبی دیگر برای شما می‌شود. دلایل مختلفی هم برای نشتی آب از ماشین ظرف‌شویی وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌شود به مواردی همچون؛ خرابی پمپ، خرابی واشرهای درب ماشین ظرف‌شویی و شل بودن شیرهای ورودی آب اشاره کرد.

اولین دلیل نشتی آب از ماشین ظرف‌شویی ممکن است به خاطر خراب شدن پمپ باشد. محفظه‌های پمپ یک نوع واشر پلاستیکی دارند که وظیفهٔ آب‌بندی پمپ که در قسمت زیرین به کف متصل می‌شود را بر عهده دارد، حال با مرور زمان و فرسایش توسط تماس با مواد شوینده این قطعه نشتی پیدا کند و آب را به بیرون نشت دهد.

علت دیگر این مشکل ممکن است به خاطر شل بودن واشرهای درب باشد. اگر نشتی آب از قسمت‌های جلویی ماشین ظرف‌شویی است باید واشرهای درب را بررسی کنید. این واشرها از پلاستیک‌های بسیار نرمی به نام وینیل ساخته‌شده‌اند و کار عایق‌بندی درب را انجام می‌دهند. زمانی که این واشرها فرسوده شوند، انعطاف‌پذیری آن‌ها کم شده و عمل عایق‌بندی را به‌خوبی انجام نمی‌دهند. اگر مشکل از این قسمت بود، حتماً واشرهای درب ماشین ظرف‌شویی را تعویض نمایید.

علت دیگر نشتی آب را در لوله‌های ورودی و خروجی آب بررسی کنید. شیرهای ورودی ماشین ظرف‌شویی در پشت روکش پایینی قرار دارند آن‌ها را بررسی کنید که آیا آب از آن‌ها نشتی می‌دهد یا خیر. اگر مشکل شما همچنان ادامه داشت، تعمیرکاران ماشین ظرف‌شویی ورک آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در هر ساعت از شبانه‌روز هستند.

روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی

روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی جز آن دسته از مشکلاتی است که اگر دانش و توانایی کافی برای رفع آن را نداشته باشید، ممکن است هزینه‌های زیادی را برای شما به وجود آورد. مهم‌ترین دلایلی که ماشین ظرف‌شویی روشن نمی‌شود به خاطر دلایلی همچون؛ بسته شدن درب، مشکل کنترل الکتریکی دستگاه، رله استارت و فیوز حرارتی باشد.

برخی از مدل‌های ماشین ظرف‌شویی کنترل الکترونیکی دارند، از یک فیوز حرارتی برای پروتست بر کنترل دستگاه استفاده می‌کنند. این فیوزها معمولاً در بالای دستگاه و کنار سایر مدارها قرار دارد، در صورتی خرابی این فیوز، برد کنترل برق را دریافت نمی‌کند و ماشین روشن نمی‌شود. برای چک کردن این قسمت ماشین را از برق جدا کنید و سپس به پنل کنترل دسترسی داشته باشد و سیم‌های اتصال فیوز حرارتی به برد کنترل را با مولتی متر بررسی کنید.

در برخی دیگر از ماشین‌های ظرف‌شویی از رله استارت در موتورپمپ استفاده می‌شود، رله استارت در کنار موتور قرار دارد. نقش رله استارت تأمین برق موتور در زمان کارکرد موتور است. این قطعه دارای یک پلونگر متحرک در داخل است که یکسری اتصالات را به کار می‌اندازد. اگر ماشین روشن نمی‌شود، دلیل آن این است که برق از مدار به موتور نمی‌رسد و باید آن را با یک مولتی متر بررسی کنید.

دلیل دیگر روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی ممکن است به خاطر چفت نشدن درب یا کلید چفت درب باشد. تمامی اجزای چفت درب برای بسته نگه‌داشتن درب ماشین ظرف‌شویی است تا آب از آن بیرون نزند، همچنین کلید چفتی برای بسته شدن درب وجود دارد که مسئول برق‌رسانی به کنترل الکترونیکی است. اگر این مجموعه به‌درستی عمل نکند، کلید چفت درب هم به‌درستی عمل نخواهد کرد، برق به کنترل‌ها نخواهد رسید و ماشین ظرف‌شویی روشن نمی‌شود.

اگر مسائل بالا را بررسی کردید و مشکل از موارد بالا نبود، باید تایمر و کنترل الکترونیکی را بررسی کنید. تایمرهای ماشین ظرف‌شویی از اتصالات الکتریکی توسط یک موتور کوچک کار می‌کنند و همگی درون محفظه تایمر قرار دارند، برای بررسی سلامت این اتصالات باید از یک مولتی متر استفاده کنید. اگر مشکل روشن نشدن ماشین ظرف‌شویی هم همچنان ادامه‌دار بود، پیشنهاد می‌شود که از تعمیرکار معتبر و متخصص برای این کار کمک بگیرید، زیرا این مشکل معمولاً به برق دستگاه مربوط می‌شود و درستکاری ماشین ظرف‌شویی باعث بروز مشکلات دیگری هم می‌شود. پین ورک با داشتن بهترین تعمیرکاران ماشین ظرف‌شویی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

سرویس تعمیر ماشین ظرف‌شویی پین ورک

هر دستگاه الکترونیکی برای نصب نیاز به متخصص دارد، زیرا نصب اصولی و صحیح ماشین ظرف‌شویی اهمیت بسیار بالایی دارد و اگر ماشین ظرف‌شویی به‌درستی نصب نشود باعث بروز مشکلاتی در ادامه می‌شود. علاوه بر نصب، تعمیر و بازدید دوره‌ای دستگاه شما باعث افزایش عمر دستگاه و کاهش بروز مشکلات در آن می‌شود. نکته مهم در مورد تعمیر و بازدید ماشین‌های ظرف‌شویی این است که به دلیل پیچیدگی‌های قطعات آن نیاز به حضور متخصصین باسابقه و کارکشته است تا مشکلات دستگاه شما در اسرع وقت رفع شود تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود.

پین ورک با داشتن بهترین تعمیرکاران ماشین ظرف‌شویی در تهران آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان درزمینهٔ؛ تعمیر ماشین ظرف‌شویی، نصب ماشین ظرف‌شویی در برندهای مختلف است. برای بهره‌مندی از خدمات متنوع پین ورک به سایت یا اپ ورک مراجعه نمایید.

قیمت تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی

نوع خدمت

قیمت

(هزار تومان)
تعمیر موتور ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض موتور ماشین ظرفشوییتوافقی
تعمیر المنت ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض المنت ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض چاهک ماشین ظرفشوییتوافقی
سرویس چاهک ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشوییتوافقی
تعمیر برد ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض برد ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض سنسور ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض موتور ساعت ماشین ظرفشوییتوافقی
نشت یابی و رفع آبریزی از درب جلوتوافقی
نشت یابی و رفع آبریزی از داخل دستگاهتوافقی
تعمیر تایمر مکانیکی یا دیجیتالی ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض کمک فنر ماشین ظرفشوییتوافقی
تعویض میکرو سوییچ ماشین ظرفشوییتوافقی

نکات مهم

  • هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بر اساس برند ماشین ظرفشویی، هزینه قطعات معیوب و دستمزد تعمیرکار می‌باشد.
  • اولویت متخصصین در تعمیر قطعه معیوب ماشین ظرفشویی است و در مرحله بعد تعویض قطعات و استفاده از قطعات فابریک خود برند ماشین ظرفشویی است.
  • برای رفع رسوبات و اختلالات و گرفتگی‌های ماشین ظرفشویی بهتر است در بازه‌های زمانی معین با استفاده از مواد مختلف میتوانید فضای داخلی ماشین را شستشو دهید.
  • به دلیل وزن زیاد و مشکلات جابه جایی ماشین ظرفشویی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل توسط متخصصین پین‌ورک انجام می‌شود.

چرا تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را به پین‌ورک بسپارید؟

متخصصین قابل اعتماد

متخصصین آموزش دیده

قیمت شفاف و سهولت در سفارش

پشتیبانی و پیگیری دائمی

درباره ی پین ورک

در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی و سرویس ماشین ظرفشویی و دسترسی به بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی در تهران، کافی است اپلیکیشن پین‌ورک را دانلود کرده و سفارش تعمیر ماشین ظرفشویی را ثبت نمایید. در اپلیکیشن پین‌ورک قبل از ثبت نهایی سفارش می‌توانید از قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی از طرف متخصصین را مشاهده نمایید و براساس قیمت و نظر سایر مشتریان بهترین تعمیرکار را انتخاب نمایید.

برندهایی که به پین ورک اعتماد کردند

دانشگاه علامه طباطباییاتو خسروانیخبرگزاری دانشجوفدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایرانال سی وایکیکیلیلیان مد

با نصب اپلیکیشن پین‌ورک، تخفیف بگیر!

شماره تماس خود را ارسال کنید تا برای اولین سفارش خود تخفیف دریافت کنید. همچنین مقایسه قیمت و نیروها در اپلیکیشن پین‌ورک راحت تر است.

محافظت شده توسطreCAPTCHA گوگل حریم خصوصی وشرایط.
پین‌ورک - موبایل

سوالات متداول

چه زمانی نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی پیدا می‌کنید؟

ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خوب تمیز نمی‌کند. ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی‌کند. ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود. ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را لکه دار تحویل می‌دهد. ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خشک نمی‌کند.

راه‌های افزایش عمر ماشین ظرفشویی چیست؟

تمیز کردن داخل ماشین ظرفشویی و گندزدایی تنظیم کردن زمان و دور ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظروف تعمیر کردن قفسه‌ها و سبدهای ظروف و قطعات شکسته تمیز کردن دریچه ماشین ظرفشویی تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی پر نکردن بیش از حد ماشین ظرفشویی تمیز کردن درپوش و درزگیرهای ماشین ظرفشویی کار کردن ماشین ظرفشویی به صورت خالی با سرکه

شستشوی ماشین ظرفشویی را به چه صورت انجام دهیم؟

برای شستشوی خارج ماشین ظرفشویی از آب و مواد شوینده استفاده کنید و سپس با دستمال خشک نمایید. برای شستشوی داخل ماشین ظرفشویی برای ایمنی بیشتر ابتدا دستگاه را از برق بکشید و از شوینده‌های مخصوص شستن ماشین ظرفشویی استفاده نمایید و داخل آن را به طور کامل هر سه ماه یکبار تمیز نمایید. علاوه بر اینها برای مراقبت و نگهداری بیشتری ماشین ظرفشویی می‌توانید به آب داخل سینک سرکه اضافه نمایید. سرکه اثر ضدعفونی‌کنندگی دارد و لکه‌های چرب را از بین می‌برد. برای اینکه آب سینک رفشویی را چند مرتبه عوض نکنید بهتر است ابتدا از ظروف تمیزتر برای شستشو داخل ماشین ظرفشویی شروع کنید و با ظروف چرب و کثیف به اتمام برسانید. برای صرفه جویی در مواد شوینده ماشین ظرفشویی بهتر است داخل یک قوطی ته مانده‌های صابون را با دو قاشق جوش شیرین و آب جوش مخلوط نمایید. از این مخلوط می‌توانید به عنوان مایع ظرفشویی خانگی استفاده نمایید.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی چیست؟

هنگام کار با وسائل برقی منزل اول از همه فیوز و برق را چک کنید که نسوخته باشد، سپس درب ماشین ظرفشویی را باز و بسته نمایید تا مطمئن شوید به طور کامل بسته شده است. در غیر این صورت نیاز به تعمیر موتور ماشین ظرفشویی است. اگر مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی برطرف نشد با متخصصین پین‌ورک تماس بگیرید.

مزایای داشتن ماشین ظرفشویی چیست؟

استفاده از ماشین ظرفشویی باعث می‌شود مصرف آب به میزان زیادی کاهش می‌یابد. به طور مثال شستشوی یک دست 144 پارچه با دست 85 لیتر آب مصرف می‌کند اما شستشوی با ماشین ظرفشویی 16 لیتر آب مصرف می‌کند. استفاده از ماشین ظرفشویی باعث می‌شود خانم خانه زمان کمتری را در آشپزخانه بگذراند و بیشتر کنار مهمانان و اعضای خانواده باشد. استفاده از ماشین ظرفشویی باعث می‌شود از آب داغ برای شستشوی ظروف استفاده نماییم و ضدعفونی کردن ظروف به درستی انجام شود، اما در شستشو با دست تنها از آب ملایم استفاده می‌شود. استفاده از ماشین ظرفشویی باعث می‌شود ظروف خش‌دار و کدر نشوند و در صورت استفاده از مواد شوینده مناسب ظروف همیشه براق و شفاف باقی می‌مانند. ماشین ظرفشویی باعث می‌شود استفاده از مایع ظرفشویی به میزان قابل توجهی کاهش یابد و با استفاده از مقدار کمی پودر، شستشوی ظروف به طور کامل انجام شود. استفاده از ماشین ظرفشویی باعث می‌شود که مواد شوینده هیچ تماسی با پوست نداشته باشد و پوست در معرض آسیب خشک شدن و پوست پوست شدن قرار نگیرد. استفاده از ماشین ظرفشویی باعث می‌شود ظروف چینی و کریستال لب پر نشوند و امکان شکسته شدن ظروف به صفر می‌رسد.

علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی چیست؟

برای شستشوی کامل و تمیز ظروف به آبگیری کامل ماشین ظرفشویی احتیاج است. برای رفع عیب آبگیری نکردن ابتدا شیر ورودی آب را بررسی کنید و در صورت خراب بودن آن را تعویض نمایید. مورد بعدی شناور و سوئیچ شناور باید بررسی شود. اگر چیزی داخل این قطعه گیر کرده باشد آبگیری به درستی انجام نمی‌شود و در صورت نیاز شناور تعویض شود. همچین برای رفع مشکل می‌توانید از تکنسین‌های مجرب پین‌ورک کمک بگیرد.

دلیل چکه کردن ماشین ظرفشویی چیست؟

چکه کردن ماشین ظرفشویی یکی از شایع‌ترین مشکلات آن می‌باشد. این مشکل اغلب به دلیل پاره شدن شلنگ آب یا خراب شدن واشرهای المنت درب ظرفشویی رخ می‌دهد. تعویض واشرهای درب ظرفشویی می‌تواند مشکل چکه کردن آب از ماشین ظرفشوی برطرف شود. اگر مشکل از این موارد نبود، پمپ تخلیه آب را چک نمایید. در صورت برطرف نشدن مشکل با متخصصین پین‌ورک در ارتباط باشید.

دلیل پر سروصدا بودن ماشین ظرفشویی چیست؟

وجود صدا هنگام کار با ماشین ظرفشویی طبیعی است، اما ممکن است این صداها به طور ناگهانی افزایش یابد که دلیل آن مشکل در یک قطعه از دستگاه می‌باشد. این مشکل می‌تواند از خرابی پمپ ماشین ظرفشویی یا ناهماهنگی چرخش بازوهای شستشو باشد. برای برطرف شدن سروصدای ماشین ظرفشویی پیچ بازوی شستشو را تنظیم نموده تا زمان چزخش به قفسه‌های داخلی ماشین ظرفشویی برخورد نکنند. درصورتی که موفق به از بین بردن صدا هنگام شستشوی ماشین ظرفشویی نشده‌اید از تعمیرکاران پین‌ورک کمک بگیرید.

آیا متخصصین پین‌ورک انواع مدل‌های ماشین ظرفشویی را شامل می‌شود؟

ماشین ظرفشویی با توجه به قدرت عملکرد و ظرفیت شامل دو مدل ایستاده(توکار) و رومیزی می‌باشد. ماشین ظرفشویی ایستاده ظرفیت بیشتری نسبت به مدل رومیزی دارد.

نمک ماشین ظرفشویی چه ویژگی‌هایی دارد؟

این نمک متفاوت از نمک آشپزخانه است. نمک ماشین ظرفشویی درجه بندی‌های مختلفی از نظر کریستال‌های سدیم کلرید دارد. نمک ماشین ظرفشویی فاقد ناخالصی و افزودنی‌های اضافی مانند ید است. هر گونه افزودنی موجب خرابی در سیستم می‌شود. نمک ماشین ظرفشویی دارای مقدار حداقل مواد معدنی نظیر آهن و منگنز است تا خللی در کار شستشوی ظروف پیدا نشود. در صورتی که از نمک ماشین ظرفشویی یا شوینده‌های ظرفشویی به درستی استفاده نشود، موجب خرابی و در نتیجه تعمیر ظرفشویی می‌شود.

هر یک از ارورهای ماشین ظرفشویی به چه معناست؟

ارور F5 : این ارور در ماشین ظرفشویی کننود به معنای کافی نبودن آب داخل ماشین ظرفشویی می‌باشد. ارور FE : این ارور در ماشین ظرفشویی ال جی به معنای آبگیری بیش از حد ماشین ظرفشویی است. ارور F3 : این ارور در ماشین ظرفشویی مجیک به معنای خطای تخلیه آب در ظرفشویی است. ارور F2 : این ارور در ماشین ظرفشویی فاگور به معنای وارد نشدن آب داخل ظرفشویی است. ارور E4 : این ارور در ماشین ظرفشویی دوو به معنای سریز شدن آب از ماشین ظرفشویی است. ارور L40 : این ارور در ماشین ظرفشویی آاگ به معنای خطای کار هیدروستات دستگاه است. ارور H4 : این ارور در ماشین ظرفشویی بکو به معنای خطای سنسور دمای ظرفشویی است. ارور E02 : این ارور در ماشین ظرفشویی زیمنس به معنای خرابی رله برد برای گرم کردن المنت است. ارور L40 : این ارور در ماشین ظرفشویی فریجیدر به معنای عدم تخلیه آب در ظرفشویی فریجیدر است. ارور D07 : این ارور در ماشین ظرفشویی سامسونگ به معنای نشتی آب دستگاه است.

درباره پین ورک

پین‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز به آن احتیاج پیدا میکنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت های مقرون به صرفه و شفاف ارائه می‌کند. ارائه می‌دهد. این خدمات شامل: نظافت منزل ، نظافت پارکینگ و راه پله ، نظافت محل کار ، کارواش سیار ، خدمات باغبانی ، سمپاشی منازل و تعمیر لوازم خانگی و... هستند که با توجه به نیازتان می‌توانید به راحتی در سایت یا اپلیکیشن از این خدمات استفاده کنید. تمامی پین ورک از فیلتر‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌ای عبور کرده اند و ۱۰۰٪ مطمئن و متعهد هستند.

شعبه امور مشتریان:

میدان ونک، خیابان حقانی، چهارراه جهان کودک، پلاک ۴۰، طبقه دوم

شماره تماس:

87700770 - 021

چرا به پین‌ورک اعتماد کنم؟

نماد اعتمادعضو اتحادیه

پین‌ورک را دانلود کن

دانلود پین‌ورک از کافه بازاردانلود پین‌ورک از پلی استور
حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به پین‌ورک است.All rights reserved, © Copyright 2020 Pinwork.ir