پین ورک

بهترین نیروهای متخصص نظافت منزل در تهران ( ویژه ) را پیدا کنید.

در مورد کار خود به ما کمی اطلاعات بدهید تا بهترین متخصص را به شما معرفی کنیم.

نظافت منزل در تهران ( ویژه )

تصور اینکه بعد از یک روز پرکار به خانه برگردید و با گردوخاک و کثیفی مواجه شوید، قطعاً منظر خوشایندی برای شما نخواهد داشت، ولی فرض کنید که این اتفاق برعکس باشد؛ یعنی وقتی به خانه بازگشتید، با کشیدن انگشت روی اجسام و مبلمان خود، هیچ گردوخاک و جرمی روی آن‌ها دیده نشود! اگر بدنبال روش‌های تمیز کردن مبلمان خود هستید، روش‌های پین ورک جوابگوی شماست.

امروزه به خاطر گسترش زندگی ماشینی و مشغله‌های فراوان زندگی روزمره، به برخی کارهای مهم زندگی مانند نظافت منزل خود نرسیم و حتی آن را فراموش کنیم که این مورد اصلاً برای هیچ‌کسی که به نظافت منزل خود اهمیت می‌دهد اصلاً خوب نیست و همیشه جز دغدغه‌های وی خواهد بود. با پیشرفت تکنولوژی و زندگی دیجیتال، شرکت‌های خدماتی مختلفی درزمینهٔ نظافت منزل وجود دارد که شرکت پین ورک یکی از باسابقه‌ترین و مجرب‌ترین؛ شرکت درزمینهٔ نظافت منزل و محل کار است.

پین ورک با داشتن تیمی مجرب از بهترین و زبده‌ترین نیروهای خدماتی در تهران در حوزه نظافت منزل آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است تا در هر نقطه از تهران و هر ساعت از شبانه‌روز از خدمات نظافت پین ورک در جهت نظافت و پاکیزگی منزل خود استفاده کنید.

خدمات نظافت منزل پین ورک شامل خدمات متنوعی ازجمله؛ نظافت آشپزخانه، نظافت سالن و پذیرایی، نظافت اتاق‌خواب‌ها و سرویس‌های بهداشتی است. نظافت آشپزخانه نیز شامل تمیز کردن کابینت‌ها، شستن ظروف، تمیز کردن داخل یخچال است.

البته این تمام ماجرا نیست و ما در پین خدماتی متنوعی از نظافت را شامل می‌شویم که می‌توان به نظافت آپارتمان و نظافت منزل ویلایی اشاره کرد.

نظافت منزل آپارتمان توسط پین ورک

نظافت خانه‌های آپارتمانی با خانه‌هایی ویلایی کاملاً متفاوت است، به دلیل اینکه متراژ خانه‌های آپارتمانی محدود به یک واحد است و نسبت به خانه‌های ویلایی کوچک‌تر است و معمولاً زمان کمتری را صرف تمیز کردن می‌برد ولی سختی و ظرافت خاص خود را دارد که تیم نظافتی پین ورک به‌تمامی این ریزه‌کاری‌های آشنایی کامل دارند و می‌توانند به بهترین وجه ممکن نظافت منزل آپارتمانی شما را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهند، فقط کافی است همین‌الان برای نظافت منزل آپارتمانی خود با پین ورک تماس بگیرید.

نظافت منزل ویلایی

نظافت منازل ویلایی با توجه به شرایط منزل مانند وجود راه‌پله، حیاط و حتی پارکینگ با نظافت منزل آپارتمانی کاملاً متفاوت است و پروسه نظافت به دسته‌های مختلفی از جمله؛ نظافت راه‌پله و نظافت پارکینگ تقسیم بندی میشود. نظافت خانه ویلایی بسیار زمان‌بر است که این مشکل را هم تیم پین ورک حل کرده است. نیروهای نظافتی شرکت ما تماماً آموزش‌دیده‌اند و توانایی نظافت منازل ویلایی شما را به نحو احسنت دارند.

نظافت منزل شرق تهران با پین ورک

نظافت منزل در پین ورک تنها به محدودی خاصی از تهران شامل نمی‌شود، و تمامی مناطق 22 گانه شهرداری تهران را شامل خدمت نظافت منزل پین ورک می‌شود. ساکنان محترم شرق تهران، می‌توانند نیروی خدماتی خود را از سایت پین ورک که دارای بهترین و باتجربه‌ترین نیروی خدماتی در سطح شهر تهران است را برای نظافت منزل خود درخواست کنند. تمامی نیروهای پین ورک آموزش‌دیده‌اند و شما با خیال راحت می‌توانید نظافت منزل خود را به آن‌ها واگذاری نمایید.

ما در پین ورک این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که تمامی سفارش‌های انجام‌شده در بالاترین کیفیت انجام می‌شود و اگر احیاناً شما از نحوه انجام خدمت راضی نبودید می‌توانید آن را با تیم پشتیبانی ما در پین ورک در میان بگذارید، کارشناسان ما در اسرع وقت نگرانی شما را رفع خواهند کرد.

خدمت نظافت منزل شرق تهران شامل چه خدماتی است؟

نظافت منزل شرق تهران توسط پین ورک شامل خدماتی همچون؛ شامل نظافت آشپزخانه، نظافت سالن و پذیرایی، نظافت اتاق‌خواب‌ها و سرویس‌های بهداشتی به‌صورت کامل (ترفندهای تمیز کردن سرویس بهداشتی) و طبق روندی که به آن‌ها آموزش داده‌شده از گوشه‌ای‌ترین و بالاترین نقطه در هر اتاق شروع به نظافت می‌کنند است. نظافت آشپزخانه می‌تواند شامل تمیز کردن داخل یخچال و کابینت‌ها باشد، در صورت نیاز به دیوار شویی بعد از انتخاب نیروی نظافتچی آقا، این مورد را داخل باکس توضیحات سفارش که در سایت و صفحه اپلیکیشن ارائه می‌شود وارد کنید. دقت کنید که پر کردن جزئیات بیشتر برای سفارش به پشتیبان‌های ما کمک می‌کند که بهترین نظافتچی را در اختیار شما قرار دهد.

نظافت منزل غرب تهران توسط پین ورک

همان‌طور که گفتیم ما در پین ورک محدودیت خاصی برای ارائه خدمت نظافت منزل به شما شهروندان تهرانی را نداریم و شما ساکنان عزیز غرب تهران هم‌اکنون می‌توانید از طریق اپ یا سایت پین ورک سفارش خود در حوزه نظافت منزل را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش اولیه همکاران با ما شما در مورد نحوه انجام سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

پین ورک این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که تمامی نیروهای تحت کار، از فیلترهای مختلف ازجمله؛ دریافت سوپیشنه، گواهی عدم اعتیاد عبور کرده‌اند و شما همشهریان عزیزان با آسودگی خاطر می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید. پس همین‌الان برای خدمت نظافت منزل خود با ما در پین ورک تماس بگیرید.

خدمت نظافت منزل غرب تهران شامل چه خدماتی است؟

این خدمت هم مانند نظافت منزل شرق تهران شامل همان خدمات است که شامل؛ نظافت آشپزخانه، نظافت سالن و پذیرایی، نظافت اتاق‌خواب‌ها و سرویس‌های بهداشتی به‌صورت کامل و طبق روندی که به آن‌ها آموزش داده‌شده از گوشه‌ای‌ترین و بالاترین نقطه در هر اتاق شروع به نظافت می‌کنند است.

قیمت نظافت منزل

معیارهای مختلفی برای تعیین نظافت منزل وجود دارد که در تعیین قیمت گذار مؤثر است ولی به‌طورکلی قیمت نظافت منزل در پین ورک توسط نیروی آقا برای 5 ساعت اول 130 هزارتومان و برای نیروی خانم برای 5 ساعت اول 140 هزارتومان است. البته ما در پین ورک معیارهای ثابتی هم برای قیمت گذار وجود دارد که روی قیمت نظافت منزل تأثیرگذار نیست که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شستشو دیوار (فقط نیروی آقا)
 • شستن و طی کشیدن سرامیک‌ها
 • نظافت پذیرایی و اتاق‌ها
 • نظافت آشپزخانه و کابینت‌ها
 • نظافت سرویس بهداشتی و حمام
 • شستشوی پنجره
 • شستشوی لباس‌ها

که تمامی ذکرشده جزو برنامه نظافت است و لازم نیست هزینهٔ اضافی برای هرکدام پرداخت کنید. اگر خدمتی در بالا نبود و شما لازم به انجام آن را دارید مانند، پاک کردن لوستر یا شستن و نظافت پرده، شما می‌توانید پس از سفارش نیروی نظافتی با شرکت تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

نیروهای نظافت منزل پین ورک

همان‌طور که گفته شد، تمام نیروهای پین ورک به‌خصوص نیروهای نظافتی ما از یک فرایند و فیلترهای سخت‌گیرانه و دقیق عبور خواهند کرد تا شما شهروندان عزیز تهرانی با اطمینان خاطر و آسودگی کار نظافت منزل خود را به آنان واگذار نمایید. نمونهٔ کوچکی از این اقدامات برای انتخاب نیروی کار برای نظافت منزل به شرح زیر است؛ افرادی که تمایل به همکاری دارند با شرکت تماس می‌گیرند و در شرکت حضور پیدا می‌کنند. پس از مصاحبه حضوری و تخصصی، دریافت مدارک و تضمین‌های لازم و استعلام اطلاعات از مرکز تشخیص هویت، جذب اولیه می‌شوند. همچنین شرکت در دوره‌های آموزشی پین‌ورک برای آن‌ها اجباری بوده. پس از اتمام کار، نظافتچی از طرف مشتریان بعد از هر سفارش امتیازدهی می‌شود که بر ادامه همکاری آن‌ها با پین‌ورک بسیار مؤثر خواهد.

چه زمانی به نظافتچی منزل نیاز پیدا خواهیم کرد؟

نظافت منزل کار سخت و زمان‌بری است به‌خصوص اگر پس یک مهمانی رسمی یا دورهمی دوستانه از نیروهای خدماتی پذیرایی پین ورک استفاده کرده‌اید ولی توان نظافت منزل را ندارید و اینجا باید شما بدنبال نیروهای نظافتجی پین ورک باشید که راه حل شماست و یا وقتی‌که مدت‌زمانی طولانی را بیرون از خانه هستید و زمانی را هم که در خانه هستید خستگی کار، اجازه نظافت را به شما نمی‌دهد که درصورتی‌که با این شرایط مواجه شدید، پیشنهاد می‌شود که از نیروی خدماتی نظافت منزل پین ورک استفاده کنید.

یکی دیگر از مسائل مهم که خیلی از افراد در هنگام درخواست نیروی نظافتی با آن مواجه هستند؛ اعتماد و درست انجام دادن آن است که ما در پین ورک این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می‌دهیم که تمامی نیروهای نظافتچی ما آموزش‌دیده و برای این کار توجیه شده‌اند و اصلاً جای نگرانی نیست و با خیالی آسوده می‌توانید از خدمات نظافت منزل ما استفاده نمایید.

سفارش آنلاین خدمت نظافت منزل پین ورک برای من چه مزایایی دارد؟

به‌طور حتم استفاده از یک نظافتچی مطمئن و کاربلد می‌توانید باعث سرعت بخشیدن به سایر کارهای روزمره شما در منزل شود ولی این تنها مزیت استفاده از نیروی خدماتی نظافتی پین ورک نیست و استفاده از این خدمت مزایای دیگری هم برای شما دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • قیمت مشخص برای نظافت: یکی از کارهایی که ما در تیم پین ورک انجام داده‌ایم، حذف پرداخت‌های اضافه از سبد نظافت بوده و آن‌ها را در یک قالب واحد به نام نظافت قرارداده‌ایم تا شما عزیزان یک نظافت کامل و جامع را بدون هیچ پرداخت اضافه‌ای تجربه کنید. تمامی این قیمت‌ها ثابت و در سایت پین ورک درج‌شده است.
 • استفاده از نیروهای متخصص و آموزش‌دیده: دغدغهٔ اصلی اکثر افراد این است که آیا فرد ارسالی برای نظافت منزل، آیا تجربه و مهارت کافی را دارد که جواب ما در پین ورک بله است. تمامی نیروهای نظافتی ما آموزش‌دیده هستند و شما کاملاً می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید.
 • صرفه‌جویی در زمان: مهم‌ترین نکته در مورد نظافت صرفه‌جویی در زمان است ممکن است اگر خود شما بخواهید خانهٔ خود را نظافت کنید یک روز از وقت شما را اشغال کند و از سایر کارهای روزمره خود بازبمانید این در حالی است که میانگین زمان نظافت منزل توسط نیروهای پین ورک 5 ساعت است.
 • انتخاب بهترین نظافتچی تهران: یکی از چالش‌های انتخاب نظافتچی قبل از پین ورک این بوده که آیا نیروی خدماتی در کار خود خبره و توانایی لازم را دارد یا خیر که این معضل را به‌طور کامل حل کرده است و شما می‌توانید به نیروهای خدماتی پس از انجام خدمت امتیازدهید و این امتیازدهی در سفارش‌های بعدی تأثیر بسیار زیادی دارند.

نکاتی که باید در مورد نیروهای خدماتی و خدمت نظافت منزل پین ورک بدانید

 • انعام به نیروهای خدماتی: این موضوع کاملاً سلیقه‌ای و به عهدهٔ خود مشتری است. ولی نکتهٔ مهم اینجاست که پین‌ورک در دوره‌های آموزشی به متخصصین آموزش می‌دهد که هیچ‌گاه از مشتری طلب انعام نکنند. در صورت بروز چنین اتفاقی که خود نیروی خدماتی از شما طلب انعام کرد با آن‌ها برخورد شده و جریمه خواهند شد و در صورت تکرار این رفتار از سیستم حذف خواهند شد.
 • تغییر زمان سفارش: در صورتی بروز هرگونه واردکردن اطلاعات اشتباه اعم از آدرس یا زمان سفارش، تنها کافی است با تیم پشتیبانی تماس گرفته و تاریخ جدید سفارش را به آن‌ها اعلام کنید.
 • زمان موردنیاز برای نظافت منزل: این مسئله به متراژ و میزانی که شما به تمیز کردن نیاز دارید بستگی دارد، جدا از این مورد، نوع خدمتی که مدنظر دارید نیز در کم یا زیادشدن این زمان تأثیر زیادی دارد. برای مثال سفارش‌هایی که شامل دیوار شویی باشند حداقل 8 ساعت به زمان احتیاج داشته درحالی‌که برای نظافت معمولی 5 ساعت کافی است! اگر در حین خدمات به زمان بیشتر از 5 ساعت نیاز داشتید، بلافاصله با شرکت تماس گرفته و تعداد ساعت بیشتری که مدنظر دارید را ثبت کنید.
 • عدم رضایت از خدمت انجام‌شده: اگر در یک ساعت اول کار از کار نیروی خدماتی راضی نبودید، با پشتیبانی پین ورک تماس گرفته و مسئله خود را مطرح کنید و ما نیروی خدماتی را با یک فرد دیگر جابجا خواهیم کرد.
 • وسایل موردنیاز نیروی نظافتی: خیر. اما مشتری می‌تواند از نیرو بخواهد که مواد شوینده موردنیاز را تهیه کند. فاکتور این خرید در انتهای سفارش باید توسط مشتری به نیرو پرداخت شود.
 • هزینه رفت‌وآمد نیروی خدماتی: اگر کار نظافت خانه طول کشید و از ساعت 20 عصر برای خانم و ساعت 21 برای آقا، گذشت، مشتری موظف است هزینهٔ برگشت نیرو را باید 30 هزار تومان پرداخت کند.

نظافت منزل را جدی بگیرید

طبق آخرین مطالعات صورت گرفته بهداشت محیطی که در آن زندگی می‌کنید بر روی روحیه و احساسات شما تأثیر فراوانی می‌گذارد، حال امروزه با شیوع کرونا، نظافت منزل و نظافت محل کار اهمیت دوچندانی پیداکرده است به‌طوری‌که علاوه بر اینکه زیبایی را به خانه شما به ارمغان می‌آورد باعث بالا رفتن سطح بهداشت منزل شما نیز می‌شود.

نظافت منزل دغدغه‌ای اصلی خیلی از افراد است اما این مسئله با پین ورک رفع شده است. پین ورک با داشتن نیروهای خبره و مجرب در حوزه نظافت منزل و نظافت آپارتمان، آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان عزیز در جهت پاکیزگی فضای خانهٔ شماست.

لیست قیمت نظافت منزل تهران

نوع خدمت

قیمت

(هزار تومان)
شستشوی دیوارجزو برنامه نظافت (فقط نیروی آقا)
شستن و طی کشیدن سرامیک هاجزو برنامه نظافت
نظافت پذیرایی و اتاق هاجزو برنامه نظافت
نظافت آشپزخانه و کابینت هاجزو برنامه نظافت
نظافت سرویس بهداشتی و حمامجزو برنامه نظافت
شستشوی پنجرهجزو برنامه نظافت
شستشوی لباس هاجزو برنامه نظافت
نظافت توسط نیروی آقا5 ساعت اول 130000 تومان
نظافت توسط نیروی خانم5 ساعت اول 140000 تومان

نکات مهم

 • برای هر ساعت اضافه نظافتچی آقا 13000 تومان و هر ساعت اضافه نظافتچی خانم 15000 تومان می‌باشد.
 • قیمت نظافت منزل برای نظافتچی خانم و نظافتچی آقا بر اساس تعداد ساعات و نوع نظافت تعیین می‌شود.
 • قیمت دستمزد نظافتچی خانم بیشتر از دستمزد نظافتچی آقا می‌باشد.
 • برای انجام کارهای سنگین در منزل مانند شستشوی دیوار یا شستشوی پنجره از نظافتچی آقا بهره‌مند شوید.
 • برای اطلاع از دستمزد نظافتچی برای انجام خدمات نظافت منزل، وارد اپلیکیشن پین‌ورک شوید.
 • هزینه بازگشت نیروی خدماتی آقا از 9 شب به بعد 30000 تومان
 • هزینه بازگشت نیروی خدماتی خانم از 8 شب به بعد 30000 تومان

چرا نظافتچی منزل از پین‌ورک بگیریم؟

متخصصین قابل اعتماد

متخصصین آموزش دیده

قیمت شفاف و سهولت در سفارش

پشتیبانی و پیگیری دائمی

نظافت منزل با پین‌ورک

نظافتچی‌های پین‌ورک در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما هستند. برای ثبت درخواست، اپلیکیشن نظافت منزل پین‌ورک را دانلود کنید و سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید. قبل از ثبت نهایی سفارش با پروفایل و سوابق نظافتچی‌های پین‌ورک آشنا می‌شوید و قیمت نظافت منزل توسط نظافتچی را مشاهده می‌کنید، همچنین از نظر و تجربه سایر مشتریان درباره عملکرد هر یک از نظافتچی‌ها مطلع می‌شوید. روش دیگر برای ثبت سفارش اقدام از طریق تماس تلفنی با شرکت می‌باشد. در این صورت پشتیبانان ما بهترین نظافتچی را براساس بالاترین امتیاز به محل شما اعزام می‌کنند.

برندهایی که به پین ورک اعتماد کردند

دانشگاه علامه طباطباییاتو خسروانیخبرگزاری دانشجوفدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایرانال سی وایکیکیلیلیان مد

با نصب اپلیکیشن پین‌ورک، تخفیف بگیر!

شماره تماس خود را ارسال کنید تا برای اولین سفارش خود تخفیف دریافت کنید. همچنین مقایسه قیمت و نیروها در اپلیکیشن پین‌ورک راحت تر است.

محافظت شده توسطreCAPTCHA گوگل حریم خصوصی وشرایط.
پین‌ورک - موبایل

سوالات متداول

نظافت منزل توسط پین‌ورک شامل چه خدماتی است؟

طبق روندی که نظافتچی‌ها آموزش می‌بینند از گوشه‌ای‌ترین و بالاترین نقطه در هر اتاق شروع به نظافت می‌کنند. خدمات نظافت پین‌ورک شامل نظافت آشپزخانه، نظافت سالن و پذیرایی، نظافت اتاق خواب‌ها و سرویس‌های بهداشتی است. نظافت آشپزخانه نیز شامل تمیز کردن کابینت‌ها، شستن ظروف، تمیز کردن داخل یخچال می‌باشد. در صورت نیاز به دیوارشویی منزل بعد از انتخاب نیروی نظافتچی آقا، داخل باکس توضیحات در اپلیکیشن این مورد را وارد کنید. نوشتن جزئیات بیشتر باعث انتخاب نیروی نظافتچی بهتر می‌شود.

خدمات نظافت منزل پین‌ورک به چند ساعت زمان نیاز دارد؟

جواب این سوال به متراژ خانه، نوع خدمت مورد نظر و میزان کیفی خانه شما بستگی دارد. معمولا برای نظافت معمولی توسط پین‌ورک 5 ساعت زمان کافی است اما اگر سفارش شامل دیوارشویی نیز باشد حداقل 8 ساعت زمان نیاز می‌باشد.

ترتیب نظافت منزل توسط پین‌ورک به چه صورت است؟

در ابتدا نیروهای نظافتچی پین‌ورک نظر مشتری را در این باره شنیده و مشورت‌های لازم صورت می‌گیرد. در صورتی که مشتری نظری در این باره نداشته باشد، نظافتچی بر طبق آموزش‌های ارائه شده توسط شرکت به دو شیوه می‌تواند عمل کند. در روش اول ابتدا نظافت آشپزخانه صورت می‌گیرد دلیل آن هم این است که آشپزخانه اهمیت بیشتری در نظافت دارد و وقت گیرتر است : نظافت آشپزخانه، نظافت سالن پذیرایی، نظافت اتاق خواب‌ها و در آخر نظافت سرویس بهداشتی. روش دوم از نظافت اتاق خواب‌ها شروع می‌شود و در این مدت شما می‌توانید از آشپزخانه استفاده کنید : نظافت اتاق خواب‌ها، نظافت سالن پذیرایی، نظافت آشپزخانه و در آخر نظافت سرویس‌های بهداشتی. در هر دو روش سرویس بهداشتی به دلیل رفت و آمد بالا آخرین مرحله از نظافت منزل می‌باشد.

معیارهای پین‌ورک برای جذب و تایید صلاحیت نیروهای نظافتچی چیست؟

نظافتچی‌های پین‌ورک طی یک روند سختگیرانه انتخاب می‌شوند و آموزش‌های لازم جهت همکاری به آن‌ها داده می‌شود. مراحل جذب نیرو توسط پین‌ورک به این صورت می‌باشد : فرد در صورت همکاری با مجموعه تماس می‌گیرد سپس در شرکت برای مصاحبه حضوری و تخصصی حاضر می‌شود. مدارک و تضمین‌های لازم از آن‌ها دریافت و کارهای سابقه و سوءپیشینه آن‌ها از مرکز تشخیص هویت و پلیس امنیت انجام می‌شود. پس از گذراندن این مراحل در دوره‌های آموزشی که برای همه نیروها اجباری است شرکت می‌کنند و سپس به عنوان نیروی متخصص در پین‌ورک مشغول به کار می‌شوند. علاوه بر این مراحل پس از شروع به کار، توسط مشتری‌ها امتیازدهی می‌شوند که این امتیازات و نظرات مشتریان بسیار بر ادامه همکاری آن‌ها با پین‌ورک تاثیرگذار است.

زمان ثبت سفارش به چه نکاتی بهتر است دقت کنید؟

قبل از ثبت سفارش ابتدا جزئیات کار را برای خود مشخص کنید. آیا به چند نظافتچی برای نظافت منزل احتیاج دارید؟ آیا نیاز به دیوارشویی یا شستن شیشه‌های پنجره دارید؟ تمام این موارد می‌تواند انتخاب را برای شما آسان‌تر کند و نتیجه کار بهتری داشته باشید. در صورتی که دیوارشویی یا شستشوی شیشه‌های پنجره در گزینه‌های نظافت منزل شما وجود دارد بهتر است از نظافتچی آقا کمک بگیرید تا خروجی کار بهتر شود و می‌توانید برای انجام سایر کارهای نظافتی منزل نیز از نظافتچی خانم استفاده کنید. زمان سفارش را هم بهتر است از یک روز قبل‌تر مشخص کنید با توجه به مسافت و زمان کافی برای حاضر شدن نیروی نظافتچی و حضور به موقع آن‌ها در محل این مورد بهتر است از سوی مشتری رعایت شود.

برای درخواست نیروی نظافتچی خانم چه شرایطی وجود دارد؟

در صورت درخواست نظافتچی خانم باید چند نکته را مد نظر داشته باشید. برای سفارش نظافتچی خانم از پین‌ورک سفارش باید توسط یک خانم ثبت شود و حتما یک خانم در خانه هنگام نظافت منزل توسط نظافتچی خانم حضور داشته باشد. اگر مواردی مانند دیوارشویی، جابه جایی وسائل و شستشوی شیشه‌های پنجره در گزینه‌های سفارش نظافت منزل شما وجود دارد بهتر است از نظافتچی آقا استفاده کنید تا کارها خروجی بهتری داشته باشند.

در صورتی که برخی از جزئیات سفارش شما مانند تمیز کردن لوستر در گزینه‌های نظافت منزل پین‌ورک وجود نداشت چه اقدامی انجام دهید؟

در این صورت برای ثبت سفارش خود باید با شرکت تماس بگیرید و جزئیات سفارش خود را با پشتیبانان ما در میان بگذارید تا هماهنگی‌های لازم با نظافتچی صورت بگیرد.

آیا نیاز به پرداخت انعام از طرف مشتری به نیروی نظافتچی وجود دارد؟

پرداخت انعام از سوی مشتری به نظافتچی کاملا شخصی است و به عهده شماست. اما پین‌ورک در آموزش‌های خود به متخصصین این نکته را به یادآوری می‌کند که هیچگاه از مشتری طلب انعام نکنند. در صورت گزارش چنین اتفاقاتی از سوی مشتری به آن‌ها برخورد شده و جریمه می‌شوند و در صورت تکرار این رفتار از سیستم حذف می‌شوند.

آیا امکان تغییر زمان سفارش از سوی مشتری وجود دارد؟

بله. در صورتی که زمان را به هر دلیلی اشتباه وارد کرده باشید کافی با پشتیبانان ما تماس بگیرید و موضوع را با آن‌ها در میان بگذارید و زمان جدید سفارش را اعلام کنید تا هماهنگی‌های لازم با نظافتچی صورت بگیرد.

در صورتی که در حین کار نظافتچی متوجه شوید که به زمان بیشتری برای نظافت منزل نیاز است چه اقدامی باید صورت گیرد؟

همان زمان با شرکت تماس بگیرید و موضوع را با پشتیبانان ما در میان بگذارید و تعداد ساعات مد نظر خود را ثبت کنید. اگر بدون اطلاع دادن به شرکت با نظافتچی هماهنگ کنید، شرکت هیچ مسئولیتی برای ساعات اضافه را به عهده نمی‌گیرد.

در صورت تاخیر نیرو چه اقدامی باید انجام دهید؟

اگر نیرو بالای ده دقیقه تاخیر داشته باشد جریمه می‌شود و در صورت تکرار تاخیرها از سیستم حذف می‌شود. نیروی نظافتچی موظف است به میزانی که تاخیر داشته کار کند و درخواست هزینه بیشتر از مشتری را نداشته باشد.

اگر از کیفیت کار ارائه شده توسط نیروی نظافتچی راضی نبودید چه کاری باید انجام دهید؟

در صورتی که در یک ساعت اول از کار نظافتچی رضایت نداشتید با شرکت تماس گرفته و موضوع را با پشتیبانان در میان بگذارید تا نیروی خدماتی جدید در اختیار شما قرار بگیرد. پشتیبانان ما در طول سفارش نیز همواره همراه شما خواهند بود و تمام مشکلات را برطرف می‌کنند.

آیا نظافتچی موظف است وسائل نظافتی را همراه داشته باشد؟

خیر. آماده کردن وسائل نظافتی به عهده مشتری است. اما مشتری می‌تواند با نیرو نظافتچی مشورت کند و مواد و ابزارهای لازم توسط نیرو خریداری شود و در آخر فاکتور این خرید توسط مشتری پرداخت شود.

آیا هزینه رفت و آمد نیروی نظافتچی به عهده مشتری است؟

اگر کار نظافت منزل از ساعت 20 به بعد ادامه داشته باشد، مشتری موظف است هزینه برگشت نیرو را تا سقف 20 هزار تومان پرداخت کند.

آیا می‌توان نیروی نظافتچی را در خانه تنها گذاشت؟

خیر. منزل خود را در حین کار نیروی نظافتچی ترک نکنید. طلا، ارز و اشیاء قیمتی را هم برای جلوگیری از بوجود آمدن هرگونه سوءتفاهم در دسترس و جلوی چشم قرار ندهید. با وجود اینکه پین‌ورک تمام مسائل اخلاقی را به نیروهای خود یادآوری می‌کند و از موارد امینیتی کاملا بررسی می‌شوند باز هم بهتر است برای جلوگیری از هر گونه مسئله و مشکلی از سوی مشتری نیز این موارد کاملا رعایت شود.

آیا نیروی نظافتچی می‌تواند با خود یک یا چند همراه داشته باشد؟

خیر. داشتن همراه برای نیروی نظافتچی از طرف پین‌ورک به هیچ عنوان قابل قبول نیست و در صورت چنین اتفاقی جریمه خواهند شد.

آیا پذیرایی مانند ناهار و شام جزو وظایف مشتری است؟

خیر، نیرو به هیچ عنوان اجازه درخواست این موضوع را ندارد و این موضوع کاملا شخصی و به عهده مشتری است. نیرو موظف است در سفارش‌ها وعده غذایی خود را به همراه داشته باشد.

آیا در پین‌ورک نظافت منزل و نظافت راه پله و مشاعات خدماتی جدا از هم در نظر گرفته شده است؟

بله. در صورت درخواست نظافت راه پله و مشاعات باید گزینه مجزا از نظافت منزل را انتخاب کنید.

درباره پین ورک

پین‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز به آن احتیاج پیدا میکنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت های مقرون به صرفه و شفاف ارائه می‌کند. ارائه می‌دهد. این خدمات شامل: نظافت منزل ، نظافت پارکینگ و راه پله ، نظافت محل کار ، کارواش سیار ، خدمات باغبانی ، سمپاشی منازل و تعمیر لوازم خانگی و... هستند که با توجه به نیازتان می‌توانید به راحتی در سایت یا اپلیکیشن از این خدمات استفاده کنید. تمامی پین ورک از فیلتر‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌ای عبور کرده اند و ۱۰۰٪ مطمئن و متعهد هستند.

شعبه امور مشتریان:

میدان ونک، خیابان حقانی، چهارراه جهان کودک، پلاک ۴۰، طبقه دوم

شماره تماس:

87700770 - 021

چرا به پین‌ورک اعتماد کنم؟

نماد اعتمادعضو اتحادیه

پین‌ورک را دانلود کن

دانلود پین‌ورک از کافه بازاردانلود پین‌ورک از پلی استور
حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به پین‌ورک است.All rights reserved, © Copyright 2020 Pinwork.ir