پین ورک

بهترین نیروهای متخصص نمایندگی تعمیرات لپ تاپ را پیدا کنید.

در مورد کار خود به ما کمی اطلاعات بدهید تا بهترین متخصص را به شما معرفی کنیم.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

لپ‌تاپ جز پرکاربردترین ابزار دیجیتالی است که بسیاری از افراد در طول روز از آن استفاده می‌کنند. حمل و استفاده از این وسیله دیجیتالی ممکن است مخاطراتی برای شما داشته باشد، از مشکلاتی همانند روشن نشدن لپ‌تاپ، صدا دادن فن، کارنکردن پورت‌های usb و یا مشکلات نرم‌افزاری که ممکن است با آن مواجه شوید.

وجود هریک از مشکلات بالا باعث ایجاد اختلال در کار روزانه شود، اگر شغل شما به‌گونه‌ای باشد که به لپ‌تاپ وابسته باشید، باعث می‌شود که شما از ادامه بازبمانید. در صورت مواجه‌شدن با چنین مشکلاتی به دنبال تعمیرکار لپ‌تاپ و یا نمایندگی رسمی تعمیر لپ‌تاپ خواهید بود.

پین ورک با راه‌اندازی سرویس تعمیر لپ‌تاپ در محل آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در جهت تعمیر تخصصی لپ‌تاپ با کمک بهترین تعمیرکاران لپ‌تاپ در تهران است، برای استفاده از خدمت تعمیر لپ‌تاپ در محل پین ورک به اپ یا سایت پین ورک مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

نمایندگی معتبر تعمیرات لپ‌تاپ

حتماً برای شما هم این نکته مهم باشد که برای تعمیر لپ‌تاپ خود به نمایندگی معتبر تعمیر لپ‌تاپ مراجعه کنید. پین ورک، نمایندگی معتبر لپ‌تاپ پس از بازبینی‌های نهایی و عیب‌یابی اولیه، اقدامات لازم برای تعمیر لپ‌تاپ انجام خواهند داد. متخصصان و تعمیرکاران لپ‌تاپ پین ورک با توانایی و دانش بروز خود توانسته‌اند مشکلات و تعمیرات انواع برند لپ‌تاپ را به بهترین شکل ممکن رفع کنند و رضایت شما عزیزان در این مسئله جلب نمایند.

تعمیر مشکلات متداول لپ‌تاپ

تعمیر آداپتور لپ‌تاپ

آداپتور یا شارژر لپ‌تاپ جز مهم‌ترین اجزای برقی لپ‌تاپ است به‌طوری‌که اگر به‌درستی عمل نکند، لپ‌تاپ شما با مشکلی مثل، شارژ نشدن باتری لپ‌تاپ مواجه خواهید شد. یکی از خدماتی که تعمیرکاران لپ‌تاپ در پین ورک به مشتریان خود ارائه می‌دهند، تعمیر آداپتور است. اگر تعمیر این قطعه را جدی نگیرید، ممکن است باعث بروز مشکلاتی بیشتر در لپ‌تاپ شما شود.

از اجزای این‌که ممکن است در خرابی آداپتور دخیل باشند می‌توان به برد که دارای برق 220 ولت است نام برد که خرابی آن باعث ازکارافتادن آداپتور لپ‌تاپ شود. از قطعات دیگر که در خرابی آداپتور امکان دارد نقش داشته باشد می‌شود به؛ مدار، کابل ورودی برق، مدار پاور جک، فیوزهای مدار و خازن اشاره کرد. لازم به توضیح است که تعمیر و ترمیم صحیح این قطعه باید توسط تعمیرکاران معتبر لپ‌تاپ صورت گیرد، هرگونه خطا و اشتباه در تعمیر آداپتور دستگاه باعث بروز مشکلاتی بیشتر برای شما می‌شود. پین ورک با استفاده از بهترین تعمیرکاران لپ‌تاپ آماده خدمت‌رسانی به شما است.

تعمیر صفحه‌نمایش لپ‌تاپ

همان‌طور که میدانید مانیتور یا صفحه‌نمایش لپ‌تاپ از ارکان اصلی لپ‌تاپ است به‌طوری‌که آسیب به آن باعث می‌شود که کار با لپ‌تاپ تقریباً غیرممکن شود. یکی دیگر از خدمات پر درخواست حوزه تعمیر لپ‌تاپ در پین ورک، تعمیر صفحه‌نمایش و LCD است. ازجمله دلایلی که ممکن است LCD شما دچار ایراد شود می‌توان به مواردی همچون؛ شکستن LCD در اثر ضربه، نوسانت برق، سوختگی پیکسل و آسیب به چیپ کارت گرافیک اشاره کرد.

برای رفع و عیب‌یابی این مشکل نیاز به حضور تعمیرکار لپ‌تاپ در محل است تا جزییات خسارت وارده را به شما شرح دهد، اگر مشکل از پیکسل سوخته باشد، مشکل از LCD است و باید تعویض شود و اگر مشکل از چیپ‌های گرافیکی و هایولتاژ باشد، نیاز است که دستگاه بازشده و عیب‌یابی بیشتر روی آن انجام شود.

از نشانه‌هایی که بیانگر خرابی و عیب در صفحه‌نمایش لپ‌تاپ است شامل موارد زیر است؛

 • آسیب و شکستگی LCD در اثر ضربه فیزیکی
 • رنگی شدن صفحه‌نمایش
 • سیاه شده صفحه‌نمایش در هنگام کار کردن با لپ‌تاپ
 • وجود خطوط موازی در صفحه‌نمایش

از عواملی که در خرابی صفحه‌نمایش لپ‌تاپ دخیل است شامل مواردی همچون؛

 • سوختگی و ازکارافتادن پیکسل‌ها
 • نوسان برق
 • آسیب چیپ گرافیک و هایولتاژ
 • خرابی و اتصال فلت مانیتور

در صورت بروز این مشکل برای لپ‌تاپ خود لازم است آن را به نمایندگی معتبر تعمیر لپ‌تاپ ببرید. پین ورک با بهره‌گیری از بهترین و متخصصین تعمیر لپ‌تاپ آماده خدمت‌رسانی به شما در جهت تعمیر LCD لپ‌تاپ است، تنها کافی است سفارش خود را در سایت یا اپ پین ورک ثبت نمایید.

تعمیر کیبورد لپ‌تاپ

قطعاً مهم‌ترین پل ارتباطی شما با لپ‌تاپ به‌وسیلهٔ کیبورد برقرار می‌شود به‌طوری‌که خرابی و عیب آن منجر به عدم استفاده از لپ‌تاپ می‌شود. مشکلاتی که ممکن است برای کیبورد لپ‌تاپ شما به وجود آید ناشی از بروز عوامل مختلفی ازجمله؛ مشکلات نرم‌افزاری، گیرکردن آشغال زیر دکمه‌های کیبورد، عدم اتصال کنداکتورها و ... باشد که در این صورت نیاز است که تعمیرکار معتبر لپ‌تاپ پس از بازبینی از لپ‌تاپ شما آن را بازکرده و در صورت نیاز کیبورد شما را تعمیر و یا تعویض نماید.

در برخی از کیبوردهای لپ‌تاپ، یک سری چراغ‌های LED پشت آن‌ها تعبیه‌شده است که باعث زیباتر شدن ظاهر آن می‌کنند که در صورت روشن نشدن آن‌ها این مشکل به خاطر خرابی بک لایت است. تعمیر و باز کردن کیبورد لپ‌تاپ کار ساده ولی درعین‌حال حساسی است به‌طوری‌که اشتباه در تعمیر آن منجر به بروز مشکلاتی مانند کل کیبورد و مادربرد می‌شود، پیشنهاد می‌شود برای تعمیر کیبورد آسیب‌دیده خود به نمایندگی‌های معتبر تعمیر لپ‌تاپ مراجعه نمایید. پین ورک با بهره‌گیری از بهترین تعمیرکاران لپ‌تاپ و بهره‌مندی از بروزترین تجهیزات تعمیر لپ‌تاپ، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

تعمیر باتری لپ‌تاپ

مزیت لپ‌تاپ‌ها نسبت به کامپیوترهای خانگی، قابل‌حمل بود آن‌هاست و این مزیت به‌وسیله باتری امکان‌پذیر است. باتری قطعه مهم و کلیدی در لپ‌تاپ شما است به‌طوری‌که خرابی و آسیب به آن موجب می‌شود که شما نتوانید به‌صورت قابل‌حمل از دستگاه استفاده نمایید.

مشکلات و عدم شارژ شدن باتری دستگاه ممکن است به خاطر کابل و یا مبدل برق باشد. اگر بازهم باتری لپ‌تاپ شارژ نشود ممکن است این مشکل به خاطر آداپتور یا جک باتری باشد که در این صورت نیاز است که مبدل تعویض گردد. در صورت بروز مشکلاتی برای باتری لپ‌تاپ شما، پین ورک با بهره‌گیری از بهترین تعمیرکاران لپ‌تاپ آماده خدمت‌رسانی به شما در جهت تعمیر باتری لپ‌تاپ شماست.

تعمیر قطعات سخت‌افزاری لپ‌تاپ

لپ‌تاپ از قطعات متعددی تشکیل‌شده است و بروی خطا و مشکل در هریک از این قطعات باعث اختلال در سیست شما می‌شود. در صورت بروز خطا و عیب در قطعات سخت‌افزاری دستگاه باید به این نکته توجه کنید که تعمیر آن باید توسط خبره و کار بلد این حوزه انجام شود تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود.

نکتهٔ مهم دیگر در مورد تعمیر قطعات سخت‌افزاری لپ‌تاپ این است که قطعهٔ جایگزین باید کیفیت و اصالت قطعه اولیه را داشته باشد تا عملکرد دستگاه تحت تأثیر تعویض آن قرار نگیرد؛ پین ورک، همواره در تلاش است که این دو فاکتور مهم یعنی کیفیت و اصالت قطعات استفاده‌شده در تعمیرات لپ‌تاپ در بالاترین سطح ممکن باشد تا تعمیر و عیب‌یابی سیستم به بهترین شکل ممکن انجام شود تا نتیجهٔ رضایت مشتری از خدمت انجام‌شده جلب گردد.

خدمات نرم‌افزاری لپ‌تاپ در محل پین ورک

پین ورک با داشتن بهترین متخصصان حوزه تعمیر لپ‌تاپ آماده ارائه خدماتی به شما همچون؛ نصب و تعویض ویندوز، نصب برنامه‌های کاربردی، نصب آنتی‌ویروس اورجینال، بکاپ گیری و ریکاوری اطلاعات دستگاه، تعمیر مشکلات نرم‌افزاری لپ‌تاپ، نصب درایورهای لپ‌تاپ و... در محل است. تمامی کاربران برندهای مختلف لپ‌تاپ ازجمله؛ دل، لنوو، سامسونگ، اچ پی، سونی، ایسر، اپل و... می‌توانند با اطمینان خاطر از خدمت تعمیر لپ‌تاپ پین ورک استفاده نمایند.

خدمات سخت‌افزاری لپ‌تاپ در محل پین ورک

توصیه می‌شود در صورت بروز مشکلاتی که تعمیر و عیب‌یابی آن‌ها نیازمند باز شدن دستگاه است، این کار توسط تعمیرکاران معتبر انجام شود تا از هرگونه بروز مشکل بیشتر و جدی‌تر جلوگیری گردد. پین ورک به بهره‌مندی از بهترین تعمیرکاران لپ‌تاپ خدمات متنوعی در حوزه تعمیر لپ‌تاپ به مشتریان خود ارائه می‌کند که خلاصه‌ای از این خدمات شامل موارد زیر است: تعمیر یا تعویض هاردهای SSD و HDD لپ‌تاپ، تعمیر و سرویس فن، تعمیر و تعویض صفحه‌نمایش، تعمیر کیبورد، تعمیر و تعویض لولای لپ‌تاپ، تعمیر و تعویض باتری، آداپتور لپ‌تاپ، تعمیر و تعویض قطعات سخت‌افزاری مانند، کارت گرافیک، کارت صدا و... که شما عزیزان به‌راحتی با مراجعه به اپ یا سایت پین ورک می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید.

تعمیرات انواع لپ‌تاپ در پین ورک

متخصصین پین ورک در حوزه تعمیر لپ‌تاپ، قادر به تعمیر و عیب‌یابی انواع لپ‌تاپ و سرفیس در محل هستند. تعمیرکاران معتبر لپ‌تاپ پین ورک این توانایی را دارند که برندهای مختلف لپ‌تاپ را در اسرع وقت و در بالاترین کیفیت ممکن تعمیر کنند، تمامی این اقدامات در جهت جلب رضایت شما عزیزان صورت گرفته است تا با اطمینان خاطر بالایی بتوانید از خدمات تعمیر لپ‌تاپ پین ورک استفاده نمایید. اگر بخواهیم به گوشه‌ای از این خدمات اشاره‌کنیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌کنیم؛

 • تعمیر لپ‌تاپ لنوو
 • تعمیر لپ‌تاپ ایسر
 • تعمیر لپ‌تاپ دل
 • تعمیر لپ‌تاپ اچ پی
 • تعمیر لپ‌تاپ اپل
 • تعمیر لپ‌تاپ ایسوس

سرویس کردن لپ‌تاپ در محل

برخی اوقات لپ‌تاپ شما بدون هیچ‌گونه ایرادی به‌خوبی کار می‌کند، اما پیشنهاد ما در پین ورک این است با سرویس کردن لپ‌تاپ خود این روند را طولانی‌تر کرده تا از آسیب‌های احتمالی که ممکن است گریبان گیر لپ‌تاپ شما شود جلوگیری کنید. سرویس کردن لپ‌تاپ شامل موارد مختلفی ازجمله؛

 • گردگیری فن لپ‌تاپ
 • گردگیری قطعات داخلی لپ‌تاپ
 • بررسی سلامت پورت‌های ورودی به لپ‌تاپ
 • بررسی عملکرد مادربرد
 • گردگیری کیبورد لپ‌تاپ

است که شما عزیزان به‌راحتی می‌توانید از این خدمت استفاده نمایید، تنها کافی است به سایت یا اپ پین ورک مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

چرا باید از متخصصان تعمیر لپ تاپ پین ورک کمک بگیریم؟

متخصصین قابل اعتماد

متخصصین آموزش دیده

قیمت شفاف و سهولت در سفارش

پشتیبانی و پیگیری دائمی

تعمیر لپ‌تاپ در پین ورک

تعمیر لپ‌تاپ جز آن دسته از کارهایی است که بسیار حساس و دارای ظرافت خاص خود است به‌طوری‌که اگر فرد تعمیرکار دانش و توانایی لازم برای تعمیر نداشته باشد ممکن است لپ‌تاپ با مشکلات جدی‌تری روبرو شود که هزینه‌های سنگین هم دربر داشته باشد. پین ورک با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات و تعمیرکاران لپ‌تاپ آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

برندهایی که به پین ورک اعتماد کردند

دانشگاه علامه طباطباییاتو خسروانیخبرگزاری دانشجوفدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایرانال سی وایکیکیلیلیان مد

با نصب اپلیکیشن پین‌ورک، تخفیف بگیر!

شماره تماس خود را ارسال کنید تا برای اولین سفارش خود تخفیف دریافت کنید. همچنین مقایسه قیمت و نیروها در اپلیکیشن پین‌ورک راحت تر است.

محافظت شده توسطreCAPTCHA گوگل حریم خصوصی وشرایط.
پین‌ورک - موبایل

مشکلات رایج لپ تاپ

مشکل صفحه آبی در ویندوز را چگونه رفع کنیم؟

یکی از مشکلات شایع در سیستم‌های عامل ویندوز، نمایش صفحه آبی که به آبی مرگ مشهور است. دلیل بروز چنین مشکلی در سیستم به خاطر وجود مشکلاتی در سخت‌افزار یا نرم‌افزار سیستم شماست که در این صورت به تعمیرکار لپ‌تاپ نیاز است تا از سلامت سخت‌افزار شما اطمینان حاصل کند و به عیب‌یابی و تعمیر آن بپردازد.

سیاه شدن صفحه لپ‌تاپ بعد از بالا آمدن ویندوز

اگر پس از روشن کردن لپ‌تاپ، چراغ‌ها و فن دستگاه شروع به کار می‌کند ولی هیچ تصویری به شما نمایش داده نمی‌شود و تصویر سیاه باقی می‌ماند، این مشکل معمولاً به اختلال در کارت گرافیک یا بایوس دستگاه شما باشد. البته جای نگرانی نیست و این مشکل رایج ولی قابل‌حل است و تعمیرکاران لپ‌تاپ پین ورک آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.

خدمت تعمیر لپ‌تاپ در پین ورک شامل چه خدماتی است؟

ما در پین ورک با بهره‌مندی از بهترین متخصصان تعمیر لپ‌تاپ، خدمات متنوعی در حوزه تعمیر لپ‌تاپ را به شما ارائه خواهیم داد که ازجمله این خدمات می‌شود به موارد زیر اشاره کرد؛ تعمیر انواع برند لپ‌تاپ، سرویس انواع لپ‌تاپ، راه‌اندازی اولیه لپ‌تاپ، نصب آنتی‌ویروس اورجینال، تعمیر و تعویض قطعات سخت‌افزاری، تعمیر و تعویض مادربرد و...

چگونه می‌توانم از خدمت تعمیر لپ‌تاپ پین ورک استفاده کنم؟

ثبت سفارش در پین ورک کاملاً رایگان است و شما عزیزان برای استفاده از خدمت می‌توانید به اپ یا سایت پین ورک مراجعه کرده و در قسمت ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت نمایید. پس‌ازآن همکاران ما در پین ورک برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی‌های لازم برای سفارش در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

درباره پین ورک

پین‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز به آن احتیاج پیدا میکنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت های مقرون به صرفه و شفاف ارائه می‌کند. ارائه می‌دهد. این خدمات شامل: نظافت منزل ، نظافت پارکینگ و راه پله ، نظافت محل کار ، کارواش سیار ، خدمات باغبانی ، سمپاشی منازل و تعمیر لوازم خانگی و... هستند که با توجه به نیازتان می‌توانید به راحتی در سایت یا اپلیکیشن از این خدمات استفاده کنید. تمامی پین ورک از فیلتر‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌ای عبور کرده اند و ۱۰۰٪ مطمئن و متعهد هستند.

شعبه امور مشتریان:

میدان ونک، خیابان حقانی، چهارراه جهان کودک، پلاک ۴۰، طبقه دوم

شماره تماس:

87700770 - 021

چرا به پین‌ورک اعتماد کنم؟

نماد اعتمادعضو اتحادیه

پین‌ورک را دانلود کن

دانلود پین‌ورک از کافه بازاردانلود پین‌ورک از پلی استور
حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به پین‌ورک است.All rights reserved, © Copyright 2020 Pinwork.ir