پین ورک

بهترین نیروهای متخصص نمایندگی معتبر تعمیر اجاق گاز و فر را پیدا کنید.

در مورد کار خود به ما کمی اطلاعات بدهید تا بهترین متخصص را به شما معرفی کنیم.

نمایندگی معتبر تعمیر اجاق گاز و فر

اجاق‌گاز، وسیله‌ای برای پخت‌وپز و جز ارکان اصلی آشپزخانه که در طول روز بسیار از آن استفاده می‌شود، خرابی آن دردسرساز است و باعث اختلال در زندگی روزمره می‌شود. قطعاً تابه‌حال با اجاق‌گاز خود مواجه شده‌ایم که در این صورت نیاز به حضور تعمیرکار در منزل برای تعمیر و عیب‌یابی آن است ولی مشکل دوم آنجایی آغاز می‌شود که نمی‌دانید برای تعمیر اجاق‌گاز باید به چه کسی مراجعه کنید که پین ورک این مشکل را برای شما حل کرده است. پین ورک، نمایندگی تعمیرات اجاق‌گاز با داشتن بهترین تعمیرکاران اجاق‌گاز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در زمینه‌های مختلفی ازجمله؛ تعمیر اجاق‌گاز، تعمیر گاز رومیزی، تعمیر گاز فردار، تعمیر اجاق‌گاز صفحه‌ای و سرویس اجاق‌گاز است. برای استفاده و بهره‌مندی از این خدمات به اپ یا سایت پین ورک مراجعه نمایید و سفارش خود را به‌صورت رایگان ثبت کنید.

پین ورک آماده تعمیر انواع اجاق گاز شما اعم از؛ اجاق گاز تکنوگاز، اجاق گاز سینجر، اجاق گاز اخوان، اجاق گاز پیلوت، اجاق گاز پادیسان، اجاق گاز لتو، اجاق گاز اسنوا، تعمیر فر گاز، تعویض شیشه اجاق گاز است.

چرا باید از تعمیرکارات اجاق گاز پین ورک استفاده کنیم؟

متخصصین قابل اعتماد

متخصصین آموزش دیده

قیمت شفاف و سهولت در سفارش

پشتیبانی و پیگیری دائمی

تعمیر اجاق‌گاز توسط تعمیرکاران پین ورک

اجاق‌گاز یکی از اصلی‌ترین و پرکاربرترین وسیله خانه است که در صورت خرابی و عدم کارکرد درست آن باعث بروز مشکلاتی برای شما می‌شود، پین ورک با بهره‌گیری از بهترین و تعمیرکاران انواع اجاق‌گاز، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در جهت تعمیر انواع اجاق‌گاز صفحه‌ای، اجاق‌گاز فردار و ... در محل است.

برندهایی که به پین ورک اعتماد کردند

دانشگاه علامه طباطباییاتو خسروانیخبرگزاری دانشجوفدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایرانال سی وایکیکیلیلیان مد

با نصب اپلیکیشن پین‌ورک، تخفیف بگیر!

شماره تماس خود را ارسال کنید تا برای اولین سفارش خود تخفیف دریافت کنید. همچنین مقایسه قیمت و نیروها در اپلیکیشن پین‌ورک راحت تر است.

محافظت شده توسطreCAPTCHA گوگل حریم خصوصی وشرایط.
پین‌ورک - موبایل

مشکلات رایج در اجاق گازها

روشن نشدن فر یا اجاق‌گاز

این مشکل ممکن است به خاطر بروز اختلالی در اجاق‌گاز باشد که ازجمله این اختلالات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ ایراد در فیوز گاز، ایراد در المنت کباب‌پز، آسیب المنت پخت، آسیب المنت سطح گرم‌کننده، آسیب سنسور دما که بررسی و رفع هریک از این قطعات نیازمند حضور متخصص و تعمیرکار اجاق‌گاز است.

خاموش شدن پیلوت اجاق‌گاز

علت بروز این مشکل ممکن است به خاطر رسیدن گاز کم به پیلوت باشد که برای رفع آن نیاز است شعله پیلوت را دوباره تنظیم کرد و یا ممکن است هوای زیادی به سمت مخلوط‌کن وارد می‌شود که برای رفع این مشکل باید در اجاق‌گازهای مخلوط‌کن دار، صفحه محفظه را کمی ببندید.

زرد بودن نوک شعله‌های اجاق‌گاز

علت این مشکل به خاطر کم بودن نسبت هوا در مخلوط‌کن است و برای رفع آن باید صفحه تنظیم مخلوط‌کن را کمی بازکنید و در اجاق‌گازهای جدید، فاصله بین نازل و لوله رابط را دوباره تنظیم کنید.

روشن نشدن فر اجاق‌گاز

این بروز این مشکل دو علت دارد، دلیل اول ممکن است به خاطر خاموش بودن شعله پیلوت باشد و باید آن را روشن کنید و دلیل دوم به خاطر تنظیم نبودن تایمر دستگاه باشد که باید تایمر فر را تنظیم کنید.

خدمت تعمیر اجاق‌گاز پین ورک شامل چه خدماتی است؟

پین ورک با بهره‌گیری از بهترین تعمیرکاران اجاق‌گاز، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در جهت؛ تعمیر اجاق‌گاز، تعمیر گاز، تعمیر گاز رومیزی، تعمیر اجاق‌گاز رومیزی، تعمیرات اجاق‌گاز فردار، تعمیر گاز صفحه‌ای، نمایندگی تعمیرات اجاق‌گاز، سرویس اجاق‌گاز است.

روند ثبت سفارش در پین ورک برای تعمیر اجاق‌گاز به چه صورت است؟

ثبت سفارش در پین ورک کاملاً رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش هم می‌توانید از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام نمایید. در هر دو حالت پس از تعیین روز و ساعت و پاسخ به چند سؤال ساده در مورد اینکه خدمت موردنظر برای خرابی چه نوع اجاق‌گازی است، می‌توانید درخواست خود را به‌آسانی ثبت کنید و منتظر بمانید تا متخصص با شما تماس بگیرد و قیمت دقیق تعمیر اجاق‌گاز به شما اعلام شود. درصورتی‌که با متخصص به توافق برسید، درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود در غیر این صورت سفارش شما به‌صورت رایگان لغو خواهد شد.

درباره پین ورک

پین‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز به آن احتیاج پیدا میکنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت های مقرون به صرفه و شفاف ارائه می‌کند. ارائه می‌دهد. این خدمات شامل: نظافت منزل ، نظافت پارکینگ و راه پله ، نظافت محل کار ، کارواش سیار ، خدمات باغبانی ، سمپاشی منازل و تعمیر لوازم خانگی و... هستند که با توجه به نیازتان می‌توانید به راحتی در سایت یا اپلیکیشن از این خدمات استفاده کنید. تمامی پین ورک از فیلتر‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌ای عبور کرده اند و ۱۰۰٪ مطمئن و متعهد هستند.

شعبه امور مشتریان:

میدان ونک، خیابان حقانی، چهارراه جهان کودک، پلاک ۴۰، طبقه دوم

شماره تماس:

87700770 - 021

چرا به پین‌ورک اعتماد کنم؟

نماد اعتمادعضو اتحادیه

پین‌ورک را دانلود کن

دانلود پین‌ورک از کافه بازاردانلود پین‌ورک از پلی استور
حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به پین‌ورک است.All rights reserved, © Copyright 2020 Pinwork.ir