پین ورک

بهترین نیروهای متخصص تعمیر ماشین لباسشویی را پیدا کنید.

در مورد کار خود به ما کمی اطلاعات بدهید تا بهترین متخصص را به شما معرفی کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی، یکی از مهم‌ترین وسایل آشپزخانه که وظیفهٔ شستشو لباس را بر عهده دارد جز ارکان اصلی هر خانه‌ای است. همان‌طور که میدانید ماشین لباسشویی جز وسایل ضروری زندگی است و خرابی و مشکلات آن‌ها گاها هزینه‌بر و تعمیر ماشین لباسشویی دردسرساز است.

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی نیازمند دانش و توانایی تخصصی است و اگر دنبال نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و یا تعمیرکار ماشین لباسشویی هستید، با پین ورک در تماس باشید. پین ورک با داشتن تیمی از بهترین متخصصان و تعمیرکاران ماشین لباسشویی در تهران آماده ارائه خدماتی متنوعی در حوزه تعمیر و نصب ماشین لباسشویی به شما عزیزان است.

عیب‌یابی و انجام تعمیرات ماشین لباسشویی نیازمند دانش فنی است، البته قبل از اینکه بتوانید مشکل را حل کنید باید درصدد پیدا کردن منشأ مشکل باشید، برای همین منظور در ادامه شما را با مشکلات متداولی که ممکن است با ماشین لباسشویی داشته باشید را آشنا می‌سازیم. اگر مشکل شما حل نشد و دنبال نمایندگی یا تعمیرکار معتبر ماشین لباسشویی برای تعمیر ماشین لباسشویی خود هستید، با پین ورک در ارتباط باشید.

مشکلات متداول ماشین‌های لباسشویی

به‌طور حتم هرکسی یک روز با وسیله برقی روزی با مشکل مواجه خواهد شد و به دنبال عیب‌یابی آن خواهید بود که امکان این کار برای شما وجود دارد درصورتی‌که دانش و توانایی انجام آن را داشته باشید، در غیر این صورت باعث می‌شوید که به دستگاه آسیب جدی‌تری وارد شود. در ادامه با مشکلات رایج در ماشین‌های لباسشویی بیشتر آشنا خواهید شد، توصیه می‌شود که اگر دانش و مهارت کافی در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی را ندارید، با تعمیرکاران ماشین لباسشویی پین ورک در تماس باشید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌توانید دلایل مختلفی داشته باشد که جمله آن‌ها می‌توان به مشکلات در برق‌رسانی دستگاه، موتور ماشین لباس‌شویی، کلید سوئیچ و برد کنترل اصلی آن باشد.

اولین چیزی که باید در مورد ماشین لباسشویی باید موردبررسی قرار گیرد، برق دستگاه است. با استفاده از یک مولتی متر ولتاژ خروجی ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

دلیل دیگر ممکن است به خاطر آسیب دیدن موتور باشد، اگر ماشین لباسشویی را روشن می‌کنید ولی دستگاه کار نمی‌کند و از موتور صدای ویز ویز و صداهای ناهنجار دیگری شنیده می‌شود، موتور شما آسیب‌دیده است باید با یک تعمیرکار معتبر ماشین لباسشویی دراین‌باره صحبت کنید.

خرابی کلید سوئیچ ممکن است دلیل دیگر روشن نشدن ماشین لباسشویی باشد، این قطعه پلاستیکی که در زیر درب قرار می‌گیرد و وظیفهٔ آن‌ها متوقف کردن دستگاه در هنگام باز شدن درب است. اگر با راه‌حل‌های بالا بازهم مشکلات شما حل نشد، حتماً با تعمیرکاران ماشین لباسشویی پین ورک تماس بگیرید.

جمع شدن آب درون ماشین لباسشویی و عدم تخلیه آن

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که افراد در هنگام استفاده با ماشین لباسشویی با آن مواجه هستند، جمع شدن آب داخل لگن ماشین لباسشویی است. علت این موضوع ممکن است به خاطر دلایل مختلفی ازجمله؛ خرابی پمپ تخلیه، خراب شدن شیر برقی، مسدود شدن لوله‌های خروجی آب و فاضلاب، جدا شدن شلنگ تخلیه پشت ماشین لباسشویی و مسدود شدن فیلتر تخلیه باشد.

یکی دیگر از دلایل جمع شدن آب درون لگن ماشین لباسشویی خاموش یا انتهای برنامه شستشو به خاطر این است که شیر الکتریکی یا شیر برقی خراب‌شده باشد. کارکرد این شیر به این صورت است که فرمان‌های مربوطه را از تایمر لباسشویی گرفته و باز می‌شود و آب داخل لگن سرازیر می‌شود.

حال علت اینکه ماشین لباسشویی، آب درون لگن ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌شود به عدم کارکرد نامناسب پمپ تخلیه مربوط می‌شود. پرزهای لباس ممکن است باعث مسدود شدن منافذ پمپ تخلیه‌شده باشد، درب پمپ را بازکرده و آن را تمیز کنید. در بدترین حالت ممکن این احتمال وجود دارد که پمپ تخلیه شما به‌طورکلی ازکارافتاده باشد که در این صورت شما به تعمیرکار ماشین لباسشویی دارید تا آن را تعویض یا تعمیر نماید. اگر به دنبال تعمیرکار ماشین لباس‌شویی هستید با پین ورک در تماس باشید.

نشت آب از ماشین لباسشویی

مشکل نشت آب جز آن دسته از معضلاتی است که باعث می‌شود مشکل بیشتر برای شما به وجود آید مثل خیس شدن فرش آشپزخانه شود. برای اینکه علت دقیق این موضوع را مطلع شوید، ابتدا یک برنامه شستشو برای ماشین لباسشویی تعریف کرده و سپس به قسمت‌های مختلف ماشین لباسشویی با دقت نگاه کنید که آب از کدام قسمت نشت پیدا می‌کند.

اگر نشت آب زمانی است که ماشین در حال چرخش است، احتمالاً شلنگ تخلیه مشکل پیداکرده است. شلنگ تخلیه را بررسی کرده و آن را از هرگونه جسم خارجی تمیز کنید.

یکی دیگر از محل‌هایی که آب از آن نشت پیدا می‌کند، جاپودری ماشین لباسشویی است. ترک خوردن و شکسته شدن جاپودری با مرور زمان به دلیل استفاده از مواد شیمیایی ممکن است اتفاق بیافتد. مورد دوم در درباره جاپودری، مسدود شدن یا انسداد جنت زیر آن باشد.

از دلایل دیگر برای نشت آب می‌توان به خراب شدن یا شل شدن شلنگ‌های ورودی آب اشاره کرد. شلنگ‌های متصل به پشت ماشین لباسشویی به دو شیر آب سرد و گرم متصل است که این اتصال توسط واشرهای پلاستیکی صورت می‌گیرد، با بررسی این شلنگ‌ها از اتصال صحیح آن‌ها اطمینان حاصل کنید. اگر هنوز هم ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، احتمال دارد مشکل در کاسه‌نمد، یا زنگ‌زدگی پمپ تخلیه باشد که در این صورت باید از یک تعمیرکار معتبر ماشین لباسشویی برای انجام این کار کمک بگیرید. پین ورک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی شماست.

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی شما بلافاصله بعدازاینکه تایمر حرکت داده شود باید آبگیری شود، اما این کار صورت نمی‌گرد که دلایل مختلفی ازجمله؛ خراب بودن پمپ لباسشویی، خراب بودن هیدرواستات، خراب بودن میکروسویئچ، خرابی شیرهای ورودی، قطع شدن سیم‌های رابط بین کلید تایمر لباسشویی، میکرو سوئیچ، هیدرواستات و شیر قطع و باز بودن درب ماشین لباسشویی است.

بردهای الکترونیکی ماشین لباسشویی از اعضای دخیل در هنگام آبگیری است و درصورتی‌که این قطعه آسیب‌دیده و یا معیوب باشد فرمانی برای شیر برق یا سایر قطعات ارسال نمی‌شود و درنتیجه آبگیری نیز صورت نمی‌گیرد.

سنسور آب یا سوئیچ تشخیص سطح آب وظیفهٔ تشخیص میزان آب ورودی به داخل دستگاه را بر عهده دارد و اگر این قطعه مشکلی داشته باشد، فرمان اشتباهی به شیرهای برق ارسال می‌کند و از آبگیری ماشین جلوگیری می‌کند.

گرم نشدن آب ماشین لباسشویی

برای عیب‌یابی این موضوع ابتدا باید سیم‌های رابط هیتر را جدا کرده و با یک سیم مخصوص، برق 220 ولت را به‌طور مستقیم و برای مدت‌زمان حدود 10 الی 15 ثانیه به هیتر وصل کنید. پس از جدا کردن برق، اگر پایه‌های المنت و هیتر گرم شده باشد، هیتر سالم است ولی برق به آن انتقال پیدا نمی‌کند که این مشکل ممکن است به خاطر تایمر باشد. صفحه‌های پنل تایمر را بازکرده و از اتصال سیم‌های آن اطمینان حاصل کنید.

دلیل دیگر گرم نشدن آب ماشین لباسشویی ممکن است به خاطر خرابی هیتراستات باشد که به دلیل نرسیدن برق به هیتر است. برای تست این قطعه به دانش و تخصص نیاز است، ابتدا ماشین را از برق کشیده و سپس رابط‌های اهم‌متر را به آن وصل کنید، در این حالت باید عقربه حرکت نموده در غیراینصورت باید قاب هیتراستات را باید جدا کرده و تعویض نمایید. برای این کار می‌توانید از تعمیرکاران پین ورک کمک بگیرید.

برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی

گاهی اوقات وقتی به بدنه ماشین لباسشویی وقتی دست می‌زنید، احساس برق گرفتی می‌کنید که این مشکل به خاطر بروز 2 اتفاق است؛ اتصال بدنه قطعات الکتریکی یا معیوب بودن سیم‌های رابط.

در مورد اتفاق اول یعنی اتصال بدنه قطعات الکتریکی، ابتدا باید تمامی سیم‌های رابط اجزای ماشین لباسشویی ازجمله؛ واترپمپ، هیدرو استات، شیر الکتریکی، پمپ و هیتر را قطع کنید و با کمک چراغ‌های سری به دنبال قطعه معیوب باشید و آن را تعویض یا تعمیر نمایید.

اگر تمامی قطعات الکتریکی سالم بودند، ممکن است ایراد در یکی از سیم‌های رابط باشد در این صورت برای شناسایی آن حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل ضروری است. با پین ورک در هر ساعت از شبانه‌روز تعمیرکار ماشین لباسشویی را به خانه بیاورید.

حل نشدن پودر لباسشویی در ماشین

شاید برای شما هم این اتفاق پیش‌آمده باشد که تمام پودرهایی که درون جاپودری ریخته‌اید به چلیک منتقل نمی‌شود و مقداری از پودر حل‌نشده درون ماشین لباسشویی باقی می‌ماند که این بروز این مشکل به خاطر موضوعات مختلفی ازجمله؛ دمای آب، پودر نامرغوب، آب سخت و جاپودری کثیف است.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است پودر در جاپودری باقی بماند و حل نشود به خاطر اضافه کردن پودر به دستگاه درزمانی که آب در دستگاه است. پیشنهاد می‌شود که قبل از شروع برنامه شستشو پودر را به جاپودری اضافه کنید.

دلیل دیگر حل نشدن پودر ممکن است به خاطر دمای آب باشد، برخی از مواد شوینده در آب سرد حل نمی‌شوند بنابراین پیشنهاد می‌شود که از آب گرم برای شستشوی استفاده کنید. اگر مشکل حل نشدن پودر رفع نشد، احتمالاً مشکل در مسیرهای انتقال‌دهنده است و این کار نیازمند حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی است. پین ورک با داشتن تعمیرکاران حرفه‌ای ماشین لباسشویی در تهران آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

لرزش‌های بیش‌ازحد ماشین لباسشویی

معمولاً بسیاری از مدل‌های قدیمی ماشین‌های لباسشویی با مشکل لرزش‌های بیش‌ازحد روبرو هستند، علت اولیه این لرزش‌ها دو چیز است؛ کمک‌فنرهای موتور ماشین لباسشویی و آسیب دیدن بلبرینگ‌های دیگ.

برای عیب‌یابی مشکل لرزش ماشین لباسشویی، لازم است که تسمه را از روی پولی بزرگ موتور ماشین لباسشویی جدا کنید و با دست آن را به حرکت درآورید، اگر صدای خرابی به گوش برسد، بلبرینگ‌های موتور خراب است.

برای تعویض بلبرینگ‌ها یا کمک‌فنرهای موتور ماشین لباسشویی، لازم است که ماشین لباسشویی به‌طور کامل باز شود و این کار نیاز به دانش و توانایی زیادی است. پین ورک با داشتن بهترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی در تهران آماده خدمت‌رسانی به شما است.

تعمیر ماشین لباسشویی خود را به پین ورک بسپارید

ماشین لباسشویی اگر به‌طور منظم و سالیانه سرویس شود، خرابی‌ها و مشکلات آن‌ها به میزان چشمگیری کاهش می‌یابد. پیشنهاد می‌شود که از تعمیرکاران معتبر برای سرویس ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، پین ورک با داشتن بهترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی در تهران، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

برندهایی که به پین ورک اعتماد کردند

دانشگاه علامه طباطباییاتو خسروانیخبرگزاری دانشجوفدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایرانال سی وایکیکیلیلیان مد

با نصب اپلیکیشن پین‌ورک، تخفیف بگیر!

شماره تماس خود را ارسال کنید تا برای اولین سفارش خود تخفیف دریافت کنید. همچنین مقایسه قیمت و نیروها در اپلیکیشن پین‌ورک راحت تر است.

محافظت شده توسطreCAPTCHA گوگل حریم خصوصی وشرایط.
پین‌ورک - موبایل

سوالات متداول

درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود، مشکل کجاست؟

باز نشدن درب ماشین لباسشویی ممکن است به خاطر آسیب دیدن قطعاتی نظیر؛ لولا و پین درپوش، میکرو سوئیچ درب ماشین لباسشویی و دستگیره درب ماشین لباسشویی باشد.

خدمت تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک شامل چه خدماتی است؟

در پین خدمات متنوعی در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی ارائه می‌شود که می‌توان به مواردی همچون؛ تعمیر لباس‌شویی، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیرات لباسشویی در منزل، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو، سرویس ماشین لباسشویی اشاره کرد.

چگونه می‌توانم از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمت تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک می‌توانید به اپ یا سایت پین ورک مراجعه کرده و در قسمت ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت اولیه سفارش، همکاران ما در پین ورک در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

درباره پین ورک

پین‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز به آن احتیاج پیدا میکنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت های مقرون به صرفه و شفاف ارائه می‌کند. ارائه می‌دهد. این خدمات شامل: نظافت منزل ، نظافت پارکینگ و راه پله ، نظافت محل کار ، کارواش سیار ، خدمات باغبانی ، سمپاشی منازل و تعمیر لوازم خانگی و... هستند که با توجه به نیازتان می‌توانید به راحتی در سایت یا اپلیکیشن از این خدمات استفاده کنید. تمامی پین ورک از فیلتر‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌ای عبور کرده اند و ۱۰۰٪ مطمئن و متعهد هستند.

شعبه امور مشتریان:

میدان ونک، خیابان حقانی، چهارراه جهان کودک، پلاک ۴۰، طبقه دوم

شماره تماس:

87700770 - 021

چرا به پین‌ورک اعتماد کنم؟

نماد اعتمادعضو اتحادیه

پین‌ورک را دانلود کن

دانلود پین‌ورک از کافه بازاردانلود پین‌ورک از پلی استور
حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به پین‌ورک است.All rights reserved, © Copyright 2020 Pinwork.ir