بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

ترمیم و رفوگری انواع فرش در محل

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ ترمیم و رفوگری فرش از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
ترمیم و رفوگری انواع فرش در محل

قیمت ترمیم و رفوگری انواع فرش در محل

نام خدمت قیمت تومان
اعلاء شویی فرش ماشینی متری 8000 تا 12000 تومان
خشکشویی فرش ماشینی در محل شروع از متری 9000 تومان
خشکشویی فرش دستباف در محل شروع از متری 13000 تومان
شستشوی موکت متری 7.000 تومان
روفرشی 6 متری 50.000 تومان
روفرشی 12 متری 110.000 تومان
هزینه ایاب ذهاب هر فرش 20.000 تومان
شستشوی فرش دستباف نفیس شروع از متری 65.000 تومان
شستشوی فرش دستباف نفیس بین 30.000 الی 65.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
50 هزارتومان
100 هزارتومان
300 هزارتومان
  • درصورتی که راه پله‌های داخلی خانه فرش شده باشد با توجه به خواست مشتری کار خشکشویی فرش یا خشکشویی موکت در محل انجام می‌شود.
  • ماشینی و دستباف بودن فرش، زیاد بودن تعداد گره‌های فرش و داشتن شانه بالا علاوه بر بالا بردن کیفیت فرش، کار شستشوی فرش و لکه‌بری فرش را سخت‌تر می‌کند که بر قیمت قالیشویی تاثیرگذار است.
  • تعمیرات و رفوگری قالی هم بر تخمین قیمت قالیشویی اثرگذار است. تعمیراتی شامل سوختگی، پوسیدگی، پارگی، ترمیم ریشه‌ها و سر ریشه دوزی فرش توسط پین‌ورک انجام می‌شود.
هزینه دقیق، پس از ثبت سفارش و بر اساس قیمت اتحادیه قالیشویی مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

مراقبت و نگهداری از فرش یکی از نکات بسیار ضروری در مورد خانه‌داری و همچنین نظافت است. اگر در نظافت و نگهداری این وسیله پرارزش دقت لازم را نداشته باشید، ممکن است مشکلات و آسیب‌های جدی به فرش شما وارد شود.

شاید برای فرش شما مشکلاتی اعم از؛ سوختگی، پاره شدن، جرخوردگی، ساییدگی و سایر مشکلات مشابه رخ‌داده باشد که برای رفع این مشکلات و تعمیر و به‌اصطلاح رفوگری فرش نیاز داشته باشد.

 

این نکته را هم نباید فراموش کرد که ‌ترمیم و رفوی فرش امری بسیار تخصصی و سخت است و اگر توسط نیروهای غیرحرفه‌ای انجام شود، احتمال دارد آسیب فرش شما بیشتر شود، ازاین‌رو پیشنهاد می‌شود برای ترمیم فرش خود از افراد متخصص این حوزه کمک بگیرید.

پین ورک با راه‌اندازی خدمت‌ ترمیم و رفوی فرش، در تلاش است که مشکلات و آسیب‌های واردشده فرش دستباف یا ماشینی شما را در اسرع وقت و در بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد. این اطمینان خاطر به شما داده می‌شود که خدمت ‌ترمیم و رفوی فرش در پین ورک توسط افراد متخصص و خبره این حوزه انجام می‌شود و از بابت انجام آن جای نگرانی وجود ندارد. برای استفاده از خدمت ‌ترمیم و رفوی فرش در محل توسط پین ورک، به سایت یا اپ پین ورک مراجعه کرده و درخواست خود را به‌صورت کاملاً رایگان در آنجا ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید.

ترمیم و رفوگری انواع فرش در محل را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - ترمیم و رفوگری انواع فرش در محل

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?رفو کردن فرش سوخته در پین ورک به چه صورت است؟
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دلیل سهل‌انگاری جسمی بسیار داغ مانند اتو را روی فرش گذاشته باشید و فرش بسوزد. برای ترمیم و رفوی فرش سوخته درصورتی‌که پرزهای فرش به حالت خوابیده درآمده باشند، می‌توان از یک‌تکه یخ برای بازگردانی حالت پرزها استفاده کرد. برای ترمیم بهتر پیشنهاد می‌شود از نیروهای ترمیم و رفوی فرش پین ورک استفاده نمایید.
?رفو کردن فرش پاره شده در پین ورک به چه صورت است؟
اگر نشانه‌هایی از پوسیدگی روش فرش شما نمایان نباشد، ترمیم لبه‌های پاره فرش امکان‌پذیر است. برای ترمیم این بخش لازم است که از قسمت زیرین محل پارگی فرش و با استفاده از سوزن رفوگری بزرگ و نخ فرش‌بافی به‌صورت پیش و پس فرش را بدوزیم. اگر توانایی لازم برای این کار را ندارید می‌توانید از خدمت‌ترمیم و رفوی فرش پین ورک استفاده نمایید.
?رنگ‌برداری فرش دستبافت توسط پین ورک به چه صورت است؟
ماهیت فرش‌های دستبافت این‌گونه است که اگر با آب یا مایعات تماس داشته باشند از خودرنگ پس می‌دهند و چهره قالی از حالت اولیه خود خارج می‌شود. برای همین توصیه می‌شود قبل از شستشوی قالی دستبافت خود حتماً آن را تست کنید که رنگ می‌دهد یا خبر. برای این کار می‌توانید از یک گوش پاک‌کن مرطوب استفاده کرده و آن را روی فرش بکشید اگر سر گوش پاک‌کن رنگی شد، قالی شما رنگ می‌دهد. شستن فرش دستبافت امری تخصصی است که اگر به آن توجه نشود ممکن است رنگ قالی شما از بین برو ازاین‌رو پیشنهاد می‌شود از نیروهای ترمیم و رفوی فرش پین ورک استفاده نمایید.
?خدمت‌ترمیم و رفوی فرش در پین ورک شامل چه خدماتی است؟
خدمات‌ترمیم و رفوی فرش در پین ورک بسیار گسترده است و شامل خدماتی همچون؛ رفو کردن فرش ساییده، رفو کردن فرش با حاشیه پوشیده، رفو کردن فرش پاره، رفو کردن فرش سوخته، رفو گیری فرش دستبافت و...
?هزینه خدمات‌ترمیم و رفوی فرش در پین ورک چگونه محاسبه می‌شود؟
هزینهٔ ترمیم و رفوی فرش به عوامل مختلفی بستگی دارد که ازجملهٔ آن‌ها می‌توان به موارد همچون؛ میزان آسیب‌دیدگی فرش و نوع فرش بستگی دارد. همان‌طور که مشهود است هرچه میزان آسیب‌دیدگی فرش بیشتر باشد، زمان و توان ترمیم آن بالاتر رفته و هزینه آن‌هم بیشتر می‌شود.
?نحوه ثبت سفارش برای دریافت خدمت‌ترمیم و رفوی فرش در پین ورک به چه صورت است؟
ثبت سفارش در پین ورک کاملاً رایگان است و برای ثبت اولیه درخواست خود می‌توانید از طریق اپ یا سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید. پس از ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه انجام خدمت‌ترمیم و رفوی فرش را در اختیار شما قرار می‌دهند. در صورت توافق در مورد قیمت، سفارش شما تکمیل خواهد شد و در غیر این صورت سفارش شما به‌صورت کاملاً رایگان لغو خواهد شد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 12

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین