بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

خدمات کفسابی و سنگسابی

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ کفسابی و سنگسابی از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
خدمات کفسابی و سنگسابی

قیمت خدمات کفسابی و سنگسابی

نام خدمت قیمت تومان
کفسابی موزاییک هر مترمربع 11.000 تومان
کفسابی موزاییک برای زیرکار هر مترمربع 10.000 تومان
کفسابی بتن هر مترمربع 13.000 تومان
کفسابی سنگ گرانيت با رزين هر مترمربع 27.000 تومان
کفسابی سنگ گرانيت بدون رزين هر مترمربع 22.000 تومان
کفسابی سنگ مرمريت بدون بتونه هر مترمربع 15.000 تومان
کفسابی سنگ مرمريت با بتونه هر مترمربع 18.000 تومان
کفسابی سنگ مرمريت با رزين هر مترمربع 21.000 تومان
کفسابی سنگ دهبيد هر مترمربع 22.000 تومان
کفسابی سنگ تراورتن هر مترمربع 17.000 تومان
کفسابی درجه یک سنگ تراورتن هر متر مربع 22.000 تومان
کفسابی لاشه سنگ هر مترمربع 21.000 تومان
شستشو كف با مواد شوينده 5.500 تومان
استفاده از رزین هر مترمربع 5.500 تومان
اسیدشویی کف هر مترمربع 6.500 تومان
قدرت بتونه با سیمان سفید 4.000 تومان
کفسابی جزئی توافقی
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
120 هزارتومان
340 هزارتومان
980 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه خدمات کفسابی و سنگسابی

 • خدمات سنگسابی و کفسابی انواع سنگ های ساختمانی در تهران
 • کفسابی سرامیک، موزاییک، بتن با دستگاه سمباده
 • سنگ سابی گرانیت، مرمریت، دهبید، تراورتن و انواع سنگ
 • ساب زدن انواع سنگ و سرامیک و موزاییک (+ پولیش کف)
 • اسیدشویی و شستشوی کف با بهترین متریال
 • بتونه کاری کف و رزین کف

چرا خدمات کفسابی و سنگسابی پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص کفسابی و سنگسابی با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از نیروی ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و نیروی فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین سنگسابی و کفسابی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

اگر سنگ کف ساختمان شما دچار ظاهر نامناسب شده و درخشندگی و شفافیت خود را بر اثر شستشو با مواد نامناسب، ریختن مایعات، سوختگی های سطحی، ریختن رنگ، گچ و سیمان از دست داده است؛ زمان مناسبی است تا با خدمت کفسابی و سنگسابی پین‌ورک آشنا شوید. کفسابی و سنگسابی باعث یکدست شدن، رفع پستی و بلندی سنگ و برگشتن کیفیت اصلی انواع سنگ، موزائیک، گرانیت، مرمر، تراورتن و دهبید و … می‌شود.

پین‌ورک دارای افراد متخصص در سنگسابی و کفسابی است که به آن‌ها کفساب گفته می‌شود. متخصصین پین‌ورک، کفسابی و سنگسابی ساختمان‌ها، رستوران، دانشگاه‌ها، تالارها و هتل‌ها و اماکن دولتی و تجاری را با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های سنگسابی و کفسابی و استفاده از بهترین لقمه سنگسابی انجام می‌دهند. بهترین کیفیت سنگسابی و کفسابی را با پین‌ورک تجربه کنید.

خدمات کفسابی و سنگسابی را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - خدمات کفسابی و سنگسابی

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?مزایای استفاده از کفسابی و سنگسابی ساختمان توسط پین‌ورک چیست؟
• اعزام کف ساب های متخصص و کاربلد و آگاه به کفسابی انواع جنس سنگ، موزاییک و گرانیت و پارکت و ...می‌باشند. • انتخاب مواد باکیفیت و هدفمند متناسب با جنس کف ساختمان از طرف کفساب پین‌ورک انجام می‌شود. • انجام کفسابی و سنگسابی باعث می‌شود تا نظافت سنگ آسان‌تر صورت گیرد. • کفسابی ساختمان باعث می‌شود خیلی سریع و راحت و بدون مصرف بیش از اندازه آب و استفاده از دستگاه‌های پیشرفته کف ساختمان تمیز شود. • این عملیات باعث زیبایی چهره سنگ، شفافیت، درخشندگی و افزایش وضوح و کیفیت سنگ می‌شود. • باعث یکدست شدن سطح روی سنگ، از بین رفتن پستی و بلندی‌های سنگ می‌شود. • عملیات بندکشی یا درزگیری برای پر کردن فضاهای خالی بین سنگ‌ها به وسیله چسب بتن و سیمان یا رزین در کفسابی و سنگسابی توسط پین‌ورک انجام می‌شود. اینکار باعث ماندگاری بیشتر و جلوگیری از لق زدن سنگ می‌شود.
?چه زمانی نیاز کفسابی و سنگسابی کف ساختمان احساس می‌شود؟
بعد از بنایی ساختمان حتما گچ، سیمان و رنگ زیادی بر روی کف ساختمان ریخته می‌شود که پاک کردن آن‌ها به این راحتی‌ها نیست و باید تمیز شدن و بازگشت کیفیت کف ساختمان از خدمات کفسابی و سنگسابی استفاده نمایید. اگر کف ساختمان شما سرامیک است و به طور مداوم نیز تمیز می‌شوند اما از آنجایی که سرامیک لک‌های زیادی را به خود می‌گیرد و در مرور زمان کدر می‌شود بهتر است برای افزایش جلا و درخشندگی سرامیک کف ساختمان از خدمات کفسابی استفاده نمود. همچنین کفسابی پارکت و کفسابی موزاییک جزو مواردی است که نمی‌توان به راحتی از آن‌ها گذشت. اگر برای شفافیت و تمیزی کف منزل و ساختمان اهمیت ویژه‌ای قائل هستید از خدمات کفسابی و سنگسابی پین‌ورک بهره ببرید. اگر در ساخت منزل و ساختمان از سنگ گرانیت استفاده شده است باید بیشتر به جلوه و زیبایی آن اهمیت داد چرا که هزینه زیادی برای استفاده از سنگ گرانیت برای ساختمان شده است پس بهتر است برای تمیز و شفاف نمودن آن از سنگسابی گرانیت استفاده کنید. همچنین اگر بر اثر شستشو با مواد اسیدی و مواد شوینده نامناسب، رسوباتی بر روی سنگ شما ایجاد شده است؛ اگر سنگ کف ساختمان دارای پستی بلندی های زیادی می‌باشد؛ اگر چرک و کثیفی بر روی سنگ کف ساختمان شما مشاهده می‌شود؛ اگر بین سنگ‌های کف ساختمان فضای خالی وجود دارد و باعث لق شدن سنگ‌ها شده است؛ از بین بردن هر یک از این موارد کار آسانی نیست و باید توسط متخصص کفساب انجام شود و می‌توانید با استفاده از کفسابی و سنگسابی کف ساختمان را تمیز و براق و درخشان نمایید.
?تفاوت انواع کفسابی در چیست؟
انواع کفسابی عبارتند از کفسابی معمولی، کفسابی ایتالیایی، کفسابی درجه یک و کفسابی نانوساب. کفسابی معمولی به دلیل حجم کار کم و انجام کار در زمان کمتر نسبت به سایر ساب زنی ها، در پروژه های بزرگ مقرون به صرفه می‌باشد. کفسابی ایتالیایی طرفدار زیادی دارد و بسیار پرمتقاضی است و باعث درخشش و جلای بالای سنگ می‌شود. کفسابی درجه یک، با زدن چند ساب مخصوص کیفیت کار را بسیار بالا می‌برد و تنها کفساب های حرفه‌ای و باتجربه این کار را انجام می‌دهند. نانوساب به تازگی در صعنت رواج پیدا کرده است و باعث افزایش ماندگاری سنگ، ضد آب و ضد جرم شدن سنگ می‌شود.
?پس از اتمام کفسابی و سنگسابی ساختمان به چه نکاتی باید دقت کنید؟
پس از اتمام کار کفساب باید گوشه و کنارهای دیوار و قرنیزها نظافت شود. قسمت‌های مختلف کف ساختمان از نظر شفافیت باید یکدست و یکنواخت باشد. بندکشی سنگ ها برای جلوگیری از لق زدن سنگ ها باید به درستی توسط رزین و چسب بتن ایتالیایی انجام شده باشد. جاهایی مثل کنار کنج ها و دیوارها که قابلیت کفسابی با دستگاه وجود ندارد باید به صورت دستی ساب خورده باشد.
?ویژگی‌های یک کفساب حرفه‌ای و باتجربه چیست؟
• سنگسابی یک کار تخصصی است و باید توسط متخصص ساب زنی انجام گیرد و انجام کار باکیفیت آن بسیار به تجربه و مهارت فرد بستگی دارد. • کفساب بایدد دقت بالایی در انجام کفسابی و سنگسابی کف ساختمان داشته باشد تا رضایت کامل مشتری بدست آید. • متخصص کفساب باید بتواند با استفاده از دستگاه کفسابی سنگ را جلا بدهد و کیفیت کار بالایی را نشان دهد. • یک کفساب حرفه‌ای باید بتواند کارهای خود را زمانبندی کند و طبق برنامه بدون اتلاف وقت کار کفسابی را به اتمام برساند. • سنگساب ماهر باید آگاهی کاملی از انواع سطوح و سنگ‌ها داشته باشد و با استفاده از مواد استاندارد و مناسب اقدام به کفسابی، سنگسابی، نانوساب و ساب زنی نماید. • انتخاب لقمه سنگ و تشخیص مرغوب و نامرغوب بودن سنگ نیز به عهده کفساب می‌باشد و اینکه هر لقمه سنگی مناسب چه سطوح و کاری می‌باشد.
?خدمات کفسابی و سنگسابی در پین‌ورک شامل چه مواردی می‌شود؟
• کفسابی و سنگسابی انواع سنگ چون گرانیت، موزاییک، مرمر، تراورتن، دهبید و ... • انجام خدمات کفسابی در سراسر تهران و حومه تهران شامل کفسابی و سنگابی اماکن دولتی و تجاری، منازل، پارکینگ، بیمارستان، رستوران، دانشگاه، ادارات و سازمان ها، هتل و ... • بندکشی و پر کردن درز بین سنگ ها با استفاده رزین و چسب بتن • استفاده از دستگاه های پیشرفته و لقمه سنگ های مرغوب برای کفسابی و سنگسابی • انجام پولیش و نانو جهت براقیت و شفافیت روی سنگ ها
?کفسابان پین‌ورک از چه دستگاه های کفسابی و سنگسابی استفاده می‌کند؟
• دستگاه کفسابی سه فاز : برای راه اندازی این دستگاه نیاز به برق سه فاز است و قدرت بیشتر در ساب زنی و انجام بهینه کار دارد. • دستگاه کفسابی تک فاز : برای راه انداختن این دستگاه میتوان از برق معمولی استفاده کرد و قدرت کمتری نسبت به دستگاه کفسابی سه فاز دارد. • دستگاه ساب پله : این دستگاه مدل کوچک تر دستگاه کفسابی تک فاز است و برای کفیابی ستگ پله از آن استفاده می‌شود. • دستگاه ساب زنی دستی : از این دستگاه برای ساب زنی کنار دیوارها و چهارچوب ها استفاده می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 12

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین