بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

خدمات کفسابی و سنگسابی

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ کفسابی و سنگسابی از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
خدمات کفسابی و سنگسابی

قیمت خدمات کفسابی و سنگسابی

نام خدمت قیمت تومان
کفسابی موزاییک هر مترمربع 11.000 تومان
کفسابی موزاییک برای زیرکار هر مترمربع 10.000 تومان
کفسابی بتن هر مترمربع 13.000 تومان
کفسابی سنگ گرانيت با رزين هر مترمربع 27.000 تومان
کفسابی سنگ گرانيت بدون رزين هر مترمربع 22.000 تومان
کفسابی سنگ مرمريت بدون بتونه هر مترمربع 15.000 تومان
کفسابی سنگ مرمريت با بتونه هر مترمربع 18.000 تومان
کفسابی سنگ مرمريت با رزين هر مترمربع 21.000 تومان
کفسابی سنگ دهبيد هر مترمربع 22.000 تومان
کفسابی سنگ تراورتن هر مترمربع 17.000 تومان
کفسابی درجه یک سنگ تراورتن هر متر مربع 22.000 تومان
کفسابی لاشه سنگ هر مترمربع 21.000 تومان
شستشو كف با مواد شوينده 5.500 تومان
استفاده از رزین هر مترمربع 5.500 تومان
اسیدشویی کف هر مترمربع 6.500 تومان
قدرت بتونه با سیمان سفید 4.000 تومان
کفسابی جزئی توافقی
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
120 هزارتومان
340 هزارتومان
980 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه خدمات کفسابی و سنگسابی

 • خدمات سنگسابی و کفسابی انواع سنگ های ساختمانی در تهران
 • کفسابی سرامیک، موزاییک، بتن با دستگاه سمباده
 • سنگ سابی گرانیت، مرمریت، دهبید، تراورتن و انواع سنگ
 • ساب زدن انواع سنگ و سرامیک و موزاییک (+ پولیش کف)
 • اسیدشویی و شستشوی کف با بهترین متریال
 • بتونه کاری کف و رزین کف

چرا خدمات کفسابی و سنگسابی پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص کفسابی و سنگسابی با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از نیروی ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و نیروی فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین سنگسابی و کفسابی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

اگر محل سکونت و یا کار شما قدیمی باشد، حتما تا به حال از خدمات کفسابی و سنگسابی استفاده کرده‌اید. شاید بپرسید ضرورت و اهمیت کفسابی و سنگسابی چیست؟ و چه تاثیری دارد؟

بخش‌های مختلف یک ساختمان از جمله کف، بعد از گذشت چند سال بر اثر عوامل گوناگون، مانند شرایط آب و هوایی، آلودگی‌های محیطی، گرد و غبار و… دچار فرسودگی و تغییر ظاهر می‌شوند و دیگر آن جذابیت اولیه را نخواهند داشت.

در چنین مواقعی ممکن است راهکارهای گوناگونی مانند تعویض کفپوش ساختمان به ذهنتان برسد، اما بعد از کمی بررسی متوجه می‌شوید که انجام کاشی کاری و سرامیک کاری نیاز به صرفه زمان و هزینه بسیار زیادی دارد.

از این رو سعی می‌کنید که بهترین و مناسب‌ترین روش را برای تعمیر آن پیدا کنید، اما چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟!

و اگر می‌خواهید ظاهر کفپوش ساختمان خود را با کمترین زمان و هزینه مانند روز اول تمیز، زیبا، درخشان و یکدست سازید؛ توصیه می‌کنیم که حتماً از خدمات کفسابی و سنگسابی پین ورک استفاده کنید.

کافیست درخواست کفسابی و سنگسابی خود را ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص کفسابی و سنگسابی از شرکت ما معرفی می‌گردد.
بعد از تاییدتان، فرد متخصص در سریع ترین زمان به محل شما اعزام خواهد شد.

خدمات کفسابی و سنگسابی

اگر کفپوش محل زندگی و یا محل کارتان یکنواخت نیست و ناهمواری‌های زیادی در آن مشاهده می‌شود، کفسابی و سنگسابی ساختمان بهترین راه حل است.

علاوه بر این، اگر کف ساختمان بر اثر عوامل گوناگونی، مانند؛ رنگ آمیزی، بنایی، گچکاری، بازسازی و… دچار لکه و کثیفی شده باشد، بدون شک از بین بردن آنها تنها با یک دستمال امکان‌پذیر نخواهد بود و یا اینکه زمان و انرژی زیادی را از شما خواهد گرفت.

بنابراین امروزه از روش ساب زدن سنگ کف یا کفسابی ساختمان برای از بین بردن هر نوع لکه و آلودگی‌های به وجود آمده بر روی موزاییک، سرامیگ، بتن و… استفاده می‌شود که هم به زمان و هم به انرژی کمتری نیاز دارد و هم درخشندگی و زیبایی خاصی را در کفپوش ایجاد خواهد کرد.

کفسابی ساختمان

قبل از اینکه به بررسی عملیات کفسابی ساختمان بپردازیم، لازم است به این نکته اشاره کنیم که کفسابی بر خلاف باور عمومی دو واژه کاملاً متفاوت از یکدیگر می‌باشند.

به این صورت که متخصص کف‌سابی با استفاده از ابزارآلات مخصوص خود هر نوع مصالح به کار برده شده در کف ساختمان مانند؛ بتن، موزاییک، سنگ و… را تمیز و درخشان می‌کند.

این در حالیست که سنگسابی ساختمان توسط فرد سنگ‌ساب و تنها برای تمیز کردن سطوحی مورد استفاده قرار می گیرد که از انواع سنگ های ساختمانی مانند؛ مرمر، گرانیت، تراورتن و… تشکیل شده اند.

در فرایند کفسابی با استفاده از دستگاهی به نام ساب سنگ عملیات یکسان سازی و تمیزکاری سطوح مختلف انجام می شود. در این عملیات برای اینکه سطوح مورد نظر به بالاترین سطح تمیزی و یکنواختی برسند لازم است که ۸ دور به وسیله لقمه های گوناگونی که در زیر دستگاه ساب زنی نصب می شود، سابیده شوند.

کفسابی نانوساب

نانو ساب یک تکنولوژی جدید برای کفسابی و به معنی استفاده از مواد نانو برای تقویت کف ساختمان است. برای انجام کفسابی نانوساب باید ابتدا کفسابی معمولی روی سطح کف‌پوش انجام داد و سپس آن را با لایه‌ای از مواد نانو که با توجه به متریال ساختمانی یا جنس کف‌پوش انتخاب می‌شود، پوشاند. مزایای کفسابی نانوساب شامل موارد زیر است:

 • ضدآب شدن و عدم لکه پذیری کف‌پوش
 • تقویت کف‌پوش و افزایش طول عمر آن
 • کاهش هزینه‌های بعدی شست و شوی کف ساختمان
 • کدر و مات نشدن و آلودگی ناپذیری کف ساختمان
 • براق و درخشان شدن هرچه بیشتر کف ساختمان
 • عدم ساییدگی و فرسایش کف‌پوش

نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که جهت انجام خدمات کفسابی نانوساب باید از نیروی متخصص و حرفه‌ای این زمینه کمک بخواهید چرا که درصورت استفاده‌ی ناصحیح از مواد نانو ممکن است نتیجه‌ی معکوس بگیرید و به کف‌پوش‌های ساختمان آسیب بزنید؛ لذا پیشنهاد ما در اینجا به شما شرکت پین‌ورک می‌باشد.

برای استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی پین ورک، کافیست درخواست خود را ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص کفسابی و سنگسابی از شرکت ما معرفی می‌گردد.
بعد از تاییدتان، فرد متخصص در سریع ترین زمان به محل شما اعزام خواهد شد.

خدمات کفسابی و سنگسابی پین ورک

سنگسابى ساختمان

سابيدن سنگ يا سنگسابى كه ساب سنگ هم ناميده مى‌شود ؛ باعث تميزى و جلاى كفپوش سنگى مى‌شود. همچنين موجب صاف شدن ناهموارى‌هاى غير اصولى سنگ شده و عمليات نوسازى سنگ فرسوده را به بهترين شكل انجام مى‌دهد.

كاربردهاى سنگسابی عبارتند از:

۱٫ از بين بردن لكه‌ها و جرم‌های روی به سطح سنگ

بعد از انجام پروژه‌هاى ساختمانى لكه‌هايى از جنس رنگ، سيمان، گچ و… روى سطوح ايجاد مى‌شوند. اين لكه‌ها با روش‌هاى معمول از بين نمى روند. متخصصين با كمك ماشين آلات ساب و با استفاده از مواد مخصوص، اين جرم‌ها را تراشيده و سطوح را صاف و صيقلى مى كنند.

لكه‌هاى ناشى از مواد اسيدى، جوهر نمك، مواد شوينده و حتى رد لاستيك خودروهاى پاركينگ ساختمان و به طور كلى هر گونه جرم و لكه ديگرى، به راحتى از طريق اين عمليات از بين مى‌روند.

۲٫ براى تراز كردن سنگ‌هاى كف

بنا به دلايل زيادى امكان تراز نبودن سنگ‌ها وجود دارد. نشست ساختمان و سهل انگارى سازندگان، از جمله اين دلايل مى‌باشد. با عمليات سنگسابى اين مشكل به راحتى قابل رفع بوده و نتيجه آن، سطحى صاف و بدون ناهموارى است.

۳٫ براى درخشندگى و جلاى بيشتر سنگ‌هاى کهنه

با گذشت زمان لايه‌اى از رسوبات سطح سنگ را پوشانده و ظاهرى كدر ايجاد مى‌كند.
با كفسابى سنگ اين لايه تراشيده مى‌شود و با استفاده از پوليش، سطحى درخشان و اصطلاحاً شيشه‌اى را جايگزين مى‌كنند.

۴٫ براى ترميم آسيب و شكستگى‌ سطوح سنگى

سنگ‌ها ممكن است به هر دليلى دچار شكستگى شوند. برخورد اجسام سنگين و كيفيت پايين به كار رفته در توليد، از عمده‌ترين دلايل شكستن سطوح سنگى مى‌باشند.
در اين صورت عمليات سنگسابى با تجهيزات ويژه و استفاده از مواد پركننده تنها راه حل مؤثر خواهد بود. همچنين در اين عمليات خط و خش‌هاى ايجاد شده روى سطوح سنگى، از بين خواهند رفت.

نقطه اشتراك همه عمليات هاى سنگسابى، شگفت زده شدن مشتريان بعد از اتمام پروژه مى‌باشد! اين تاثیر ناشى از زيبايى بصرى چشم نوازى است كه در سنگ ایجاد می‌شود و به محيط نیز می‌بخشد. البته این همه ماجرا نیست. سنگسابی مزایای دیگری هم دارد که در ادامه برای شما بازگو می‌کنیم.

چه زمانی به خدمات کفسابی و سنگسابی نیاز داریم؟

 1. بعد از بنایی ساختمان حتما گچ، سیمان و رنگ زیادی بر روی کف ساختمان ریخته می‌شود که پاک کردن آن‌ها به این راحتی‌ها نیست و باید برای تمیز شدن کف ساختمان از خدمات کفسابی و سنگسابی استفاده نمایید.
 2. حتی اگر کف ساختمان شما سرامیک است و به طور مداوم نیز تمیز می‌شوند، باز هم ممکن است سرامیک لک‌های زیادی را به خود بگیرد و به مرور زمان کدر ‌شود.
  بنابراین بهتر است برای افزایش جلا و درخشندگی سرامیک کف ساختمان از خدمات کفسابی استفاده کنید.
 3. اگر به شفافیت و تمیزی کف منزل و ساختمان خود اهمیت میدهید و بر این موارد حساس هستید، از خدمات کفسابی و سنگسابی پین‌ورک بهره ببرید.
 4. اگر در ساخت منزل و ساختمان از سنگ گرانیت استفاده شده است، باید بیشتر به جلوه و زیبایی آن اهمیت داد، چراکه هزینه زیادی برای این متریال ساختمان شده است.

در هر صورت اگر بر روی سنگ بر اثر شستشو با مواد اسیدی و مواد شوینده نامناسب، رسوباتی ایجاد شده است؛ اگر سنگ کف ساختمان دارای پستی بلندی های زیادی می‌باشد؛ اگر چرک و کثیفی بر روی سنگ کف ساختمان شما مشاهده می‌شود؛ اگر بین سنگ‌های کف ساختمان فضای خالی وجود دارد و باعث لق شدن سنگ‌ها شده است؛ از بین بردن هر یک از موارد ذکر شده باید توسط متخصص کفساب انجام شود.

کافیست درخواست خدمات کفسابی و سنگسابی خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص کفسابی و سنگسابی از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، فرد متخصص در سریع ترین زمان به محل شما اعزام خواهد شد.

مزایای کفسابی و سنگسابی 

 • افزايش طول عمر مفيد سنگ
 • جلوگيرى از هزينه زياد تعويض سنگ
 • رفع پستى و بلندى‌هاى سنگ
 • جلوه بصرى زيبا
 • دوام بيشتر سنگ

بايد اين نكته را به خاطر داشته باشيد كه نتيجه عمليات سنگسابى، ارتباط مستقيمى با حرفه‌اى بودن تيم عملياتى، انتخاب مواد مرغوب و استفاده از دستگاه‌هاىی با تكنولوژى روز توسط تيم اجرا مى‌باشد.

پين ورک pinwork از بهترين شركت‌هاى ارائه خدمت كفسابى و سنگسابى مى‌باشد. متخصصين پين ورك با تكيه بر سال‌ها تجربه ، آماده ارائه خدمات با نازل ترين قيمت و بالاترين كيفيت به شما هستند.

در اين مجموعه، شما مى‌توانيد بر اساس نياز و بودجه خود، بهترين خدمات را دريافت كنيد.

 1. انجام کفسابی و سنگسابی باعث می‌شود تا نظافت سنگ آسان‌تر صورت گیرد.
 2. کفسابی ساختمان باعث می‌شود خیلی سریع و راحت و بدون مصرف بیش از اندازه آب و استفاده از دستگاه‌های پیشرفته کف ساختمان تمیز شود.
 3. عملیات کفسابی و سنگسابی باعث زیبایی چهره سنگ، شفافیت، درخشندگی و افزایش وضوح و کیفیت سنگ می‌شود.
 4. کفسابی و سنگسابی باعث یکدست شدن سطح روی سنگ، از بین رفتن پستی و بلندی‌های سنگ می‌شود.

در پین ورک به همراه کفسابی و سنگسابی ، عملیات بندکشی یا درزگیری برای پر کردن فضاهای خالی بین سنگ‌ها به وسیله چسب بتن و سیمان یا رزین در کفسابی و سنگسابی نیز انجام می‌شود. اینکار باعث ماندگاری بیشتر و جلوگیری از لق زدن سنگ می‌شود.

در پین ورک اعزام کف ساب‌های متخصص و کاربلد و آگاه به کفسابی انواع جنس سنگ، موزاییک و گرانیت و پارکت و … با ضمانت تحویل کار با کیفیت صورت می‌گیرد.

متخصصین پین ورک، متعهد به استفاده از مواد باکیفیت ، متناسب با جنس کف ساختمان برای مشتری هستند.

کفسابی و سنگسابی

دستگاه‌های مورد استفاده برای کفسابی و سنگسابی

دستگاه کفسابی سه فاز :

برای راه اندازی این دستگاه نیاز به برق سه فاز است و قدرت بیشتر در ساب زنی و انجام بهینه کار دارد.

دستگاه کفسابی تک فاز :

برای راه انداختن این دستگاه میتوان از برق معمولی استفاده کرد و قدرت کمتری نسبت به دستگاه کفسابی سه فاز دارد.

دستگاه ساب پله :

این دستگاه مدل کوچک تر دستگاه کفسابی تک فاز است و برای کفیابی سنگ پله از آن استفاده می‌شود.

دستگاه ساب زنی دستی :

از این دستگاه برای ساب زنی کنار دیوارها و چهارچوب‌ها استفاده می‌شود.

ویژگی‌های متخصص سنگساب و کفساب حرفه‌ای

سنگسابی یک کار تخصصی است و باید توسط متخصص ساب زنی انجام گیرد و انجام کار باکیفیت آن بسیار به تجربه و مهارت فرد بستگی دارد.

کفساب بایدد دقت بالایی در انجام کفسابی و سنگسابی کف ساختمان داشته باشد تا رضایت کامل مشتری بدست آید.

متخصص کفساب باید بتواند با استفاده از دستگاه کفسابی سنگ را جلا بدهد و با ارئه کیفیت کار بالا رضایت مشتری را جلب نماید.

یک کفساب حرفه‌ای باید بتواند کارهای خود را زمانب‌ندی کند و طبق برنامه بدون اتلاف وقت کار کفسابی را به اتمام برساند.

سنگساب ماهر باید آگاهی کاملی از انواع سطوح و سنگ‌ها داشته باشد و با استفاده از مواد استاندارد و مناسب اقدام به کفسابی، سنگسابی، نانوساب و ساب زنی نماید.

انتخاب لقمه سنگ و تشخیص مرغوب و نامرغوب بودن سنگ نیز به عهده کفساب می‌باشد و اینکه هر لقمه سنگی مناسب چه سطوح و کاری می‌باشد.

پس بسیار مهم است که متخصص سنگساب یو کفسابی مجرب باشد و از مرکز خدمات معتبری انتخاب شده باشد.

پین ورک با برخورداری از بهترین و مجرب ترین کفساب و سنگسابها، آماده ارائه خدمات با تضمین کیفیت کار می‌باشد.

کافیست درخواست خدمات کفسابی و سنگسابی خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص کفسابی و سنگسابی از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، فرد متخصص در سریع ترین زمان به محل شما اعزام خواهد شد.

انواع خدمات کفسابی و سنگسابی در پین ورک

 • کفسابی و سنگسابی انواع سنگ هچون گرانیت، موزاییک، مرمر، تراورتن، دهبید و …
 • انجام خدمات کفسابی در سراسر تهران و حومه تهران شامل کفسابی و سنگابی اماکن دولتی و تجاری، منازل، پارکینگ، بیمارستان، رستوران، دانشگاه، ادارات و سازمان ها، هتل و …
 • بندکشی و پر کردن درز بین سنگ ها با استفاده رزین و چسب بتن
 • استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و لقمه سنگ‌های مرغوب برای کفسابی و سنگسابی
 • انجام پولیش و نانو جهت براق کردن و شفافیت روی سنگ‌ها

هزینه‌ کفسابی و سنگسابی

هزینه‌ی انواع کفسابی و سنگسابی با توجه به متراژ کفسابی، جنس کف، منطقه و محله انجام امور کفسابی، میزان پستی و بلندی و کثیفی سنگ و مواد و دستگاه‌های مورد استفاده تعیین می‌شود.

یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده‌ خدمات کفسابی و سنگسابی پین‌ورک می‌باشد که با اعزام کارشناس به محل و بررسی شرایط مختلف ذکر شده، هزینه‌ی کفسابی و سنگسابی را به مشتری اعلام می‌نماید.

پین‌ورک علاوه بر کفسابی و سنگسابی، خدمات دیگری نیز همچون نماشویی، نظافت منزل، نظافت راه پله، پارکینگ و مشاعات ساختمان و … نیز انجام می‌دهد که جهت دریافت هریک از خدمات موردنیاز خود می‌توانید با شماره‌ ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید.

چرا باید از خدمات کفسابی و سنگسابی پین ورک استفاده کنیم؟

مزایای استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی پین ورک به شرح زیر می‌باشد:

_ سهولت در ثبت درخواست؛

پین ورک برای مشتریان خود راه‌های متعددی جهت ثبت سفارش قرار داده است. کاربران با توجه به مراحل زیر می‌توانند برای ثبت سفارش اقدام کنند:

 • – دانلود و نصب رایگان اپلیکیشن pinwork
 • – مراجعه به وبسایت پین ورک به آدرس www.pinwork.ir و ثبت درخواست
 • – تماس با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ و ثبت درخواست

_ مهارت و تخصص پرسنل پین ورک؛

کلیه‌ی پرسنل پین ورک دارای مهارت و تخصص در زمینه کاری خود هستند و با تائید آنها برای انجام کار کیفی، هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت.

_ استفاده از تجهیزات مناسب؛

تیم پین ورک مجهز به تجهیزات مناسب و درجه یک بوده و خدمات کفسابی و سنگسابی ‌شما توسط بهترین کفساب و سنگساب طبق استاندار انجام خواهد شد.

_ مقرون به صرفه بودن خدمات؛

اگر به دنبال بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی با قیمتی مقرون به صرفه هستید، پین ورک بهترین گزینه پیش روی شماست.

هزینه‌ی خدمات کفسابی و سنگسابی پین ورک زیر نظر صنف و اتحادیه خدمت مربوطه، تعیین شده و کاملا منصفانه است.

_ دسترسی آسان به خدمات؛

فرقی نمی‌کند در شرق تهران هستید یا غرب تهران. پین ورک آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران می‌باشد.

مراکز رسمی ارائه دهنده‌ی خدمات پین ورک در تمامی مناطق تهران شامل موارد زیر می‌شود:

 • کفسابی و سنگسابی در مرکز تهران

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، گیشا، شهرآرا و…

 • کفسابی و سنگسابی در شمال تهران

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

 • کفسابی و سنگسابی در غرب تهران

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و  …

 • کفسابی و سنگسابی در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

 • کفسابی و سنگسابی در جنوب تهران

آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، شهرک ولیعصر، وحدت اسلامی، میدان قزوین و …

برای استفاده از خدمات منحصر به فرد پین ورک در زمینه خدمات کفسابی و سنگسابی کافیست همین الان درخواست خود را ثبت کنید.
در کمتر از ۱۵ دقیقه بهترین نیروی کار توسط کارشناسان پین ورک انتخاب و به شما معرفی می‌شود. پس از تائید شما متخصص مجرب پین ورک در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند.

با واگذاری کفسابی و سنگسابی ساختمان خود به پین ورک از جلوه دکوراسیون منزل و محل کار خود لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شیوه‌ ارائه خدمات پین ورک در زمینه کفسابی و سنگسابی ، می‌توانید با شماره تماس ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس گرفته و همچنین از کارشناسان پین ورک مشاوره رایگان دریافت کنید.

خدمات کفسابی و سنگسابی را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - خدمات کفسابی و سنگسابی

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?مزایای استفاده از کفسابی و سنگسابی ساختمان توسط پین‌ورک چیست؟
• اعزام کف ساب های متخصص و کاربلد و آگاه به کفسابی انواع جنس سنگ، موزاییک و گرانیت و پارکت و ...می‌باشند. • انتخاب مواد باکیفیت و هدفمند متناسب با جنس کف ساختمان از طرف کفساب پین‌ورک انجام می‌شود. • انجام کفسابی و سنگسابی باعث می‌شود تا نظافت سنگ آسان‌تر صورت گیرد. • کفسابی ساختمان باعث می‌شود خیلی سریع و راحت و بدون مصرف بیش از اندازه آب و استفاده از دستگاه‌های پیشرفته کف ساختمان تمیز شود. • این عملیات باعث زیبایی چهره سنگ، شفافیت، درخشندگی و افزایش وضوح و کیفیت سنگ می‌شود. • باعث یکدست شدن سطح روی سنگ، از بین رفتن پستی و بلندی‌های سنگ می‌شود. • عملیات بندکشی یا درزگیری برای پر کردن فضاهای خالی بین سنگ‌ها به وسیله چسب بتن و سیمان یا رزین در کفسابی و سنگسابی توسط پین‌ورک انجام می‌شود. اینکار باعث ماندگاری بیشتر و جلوگیری از لق زدن سنگ می‌شود.
?چه زمانی نیاز کفسابی و سنگسابی کف ساختمان احساس می‌شود؟
بعد از بنایی ساختمان حتما گچ، سیمان و رنگ زیادی بر روی کف ساختمان ریخته می‌شود که پاک کردن آن‌ها به این راحتی‌ها نیست و باید تمیز شدن و بازگشت کیفیت کف ساختمان از خدمات کفسابی و سنگسابی استفاده نمایید. اگر کف ساختمان شما سرامیک است و به طور مداوم نیز تمیز می‌شوند اما از آنجایی که سرامیک لک‌های زیادی را به خود می‌گیرد و در مرور زمان کدر می‌شود بهتر است برای افزایش جلا و درخشندگی سرامیک کف ساختمان از خدمات کفسابی استفاده نمود. همچنین کفسابی پارکت و کفسابی موزاییک جزو مواردی است که نمی‌توان به راحتی از آن‌ها گذشت. اگر برای شفافیت و تمیزی کف منزل و ساختمان اهمیت ویژه‌ای قائل هستید از خدمات کفسابی و سنگسابی پین‌ورک بهره ببرید. اگر در ساخت منزل و ساختمان از سنگ گرانیت استفاده شده است باید بیشتر به جلوه و زیبایی آن اهمیت داد چرا که هزینه زیادی برای استفاده از سنگ گرانیت برای ساختمان شده است پس بهتر است برای تمیز و شفاف نمودن آن از سنگسابی گرانیت استفاده کنید. همچنین اگر بر اثر شستشو با مواد اسیدی و مواد شوینده نامناسب، رسوباتی بر روی سنگ شما ایجاد شده است؛ اگر سنگ کف ساختمان دارای پستی بلندی های زیادی می‌باشد؛ اگر چرک و کثیفی بر روی سنگ کف ساختمان شما مشاهده می‌شود؛ اگر بین سنگ‌های کف ساختمان فضای خالی وجود دارد و باعث لق شدن سنگ‌ها شده است؛ از بین بردن هر یک از این موارد کار آسانی نیست و باید توسط متخصص کفساب انجام شود و می‌توانید با استفاده از کفسابی و سنگسابی کف ساختمان را تمیز و براق و درخشان نمایید.
?تفاوت انواع کفسابی در چیست؟
انواع کفسابی عبارتند از کفسابی معمولی، کفسابی ایتالیایی، کفسابی درجه یک و کفسابی نانوساب. کفسابی معمولی به دلیل حجم کار کم و انجام کار در زمان کمتر نسبت به سایر ساب زنی ها، در پروژه های بزرگ مقرون به صرفه می‌باشد. کفسابی ایتالیایی طرفدار زیادی دارد و بسیار پرمتقاضی است و باعث درخشش و جلای بالای سنگ می‌شود. کفسابی درجه یک، با زدن چند ساب مخصوص کیفیت کار را بسیار بالا می‌برد و تنها کفساب های حرفه‌ای و باتجربه این کار را انجام می‌دهند. نانوساب به تازگی در صعنت رواج پیدا کرده است و باعث افزایش ماندگاری سنگ، ضد آب و ضد جرم شدن سنگ می‌شود.
?پس از اتمام کفسابی و سنگسابی ساختمان به چه نکاتی باید دقت کنید؟
پس از اتمام کار کفساب باید گوشه و کنارهای دیوار و قرنیزها نظافت شود. قسمت‌های مختلف کف ساختمان از نظر شفافیت باید یکدست و یکنواخت باشد. بندکشی سنگ ها برای جلوگیری از لق زدن سنگ ها باید به درستی توسط رزین و چسب بتن ایتالیایی انجام شده باشد. جاهایی مثل کنار کنج ها و دیوارها که قابلیت کفسابی با دستگاه وجود ندارد باید به صورت دستی ساب خورده باشد.
?ویژگی‌های یک کفساب حرفه‌ای و باتجربه چیست؟
• سنگسابی یک کار تخصصی است و باید توسط متخصص ساب زنی انجام گیرد و انجام کار باکیفیت آن بسیار به تجربه و مهارت فرد بستگی دارد. • کفساب بایدد دقت بالایی در انجام کفسابی و سنگسابی کف ساختمان داشته باشد تا رضایت کامل مشتری بدست آید. • متخصص کفساب باید بتواند با استفاده از دستگاه کفسابی سنگ را جلا بدهد و کیفیت کار بالایی را نشان دهد. • یک کفساب حرفه‌ای باید بتواند کارهای خود را زمانبندی کند و طبق برنامه بدون اتلاف وقت کار کفسابی را به اتمام برساند. • سنگساب ماهر باید آگاهی کاملی از انواع سطوح و سنگ‌ها داشته باشد و با استفاده از مواد استاندارد و مناسب اقدام به کفسابی، سنگسابی، نانوساب و ساب زنی نماید. • انتخاب لقمه سنگ و تشخیص مرغوب و نامرغوب بودن سنگ نیز به عهده کفساب می‌باشد و اینکه هر لقمه سنگی مناسب چه سطوح و کاری می‌باشد.
?خدمات کفسابی و سنگسابی در پین‌ورک شامل چه مواردی می‌شود؟
• کفسابی و سنگسابی انواع سنگ چون گرانیت، موزاییک، مرمر، تراورتن، دهبید و ... • انجام خدمات کفسابی در سراسر تهران و حومه تهران شامل کفسابی و سنگابی اماکن دولتی و تجاری، منازل، پارکینگ، بیمارستان، رستوران، دانشگاه، ادارات و سازمان ها، هتل و ... • بندکشی و پر کردن درز بین سنگ ها با استفاده رزین و چسب بتن • استفاده از دستگاه های پیشرفته و لقمه سنگ های مرغوب برای کفسابی و سنگسابی • انجام پولیش و نانو جهت براقیت و شفافیت روی سنگ ها
?کفسابان پین‌ورک از چه دستگاه های کفسابی و سنگسابی استفاده می‌کند؟
• دستگاه کفسابی سه فاز : برای راه اندازی این دستگاه نیاز به برق سه فاز است و قدرت بیشتر در ساب زنی و انجام بهینه کار دارد. • دستگاه کفسابی تک فاز : برای راه انداختن این دستگاه میتوان از برق معمولی استفاده کرد و قدرت کمتری نسبت به دستگاه کفسابی سه فاز دارد. • دستگاه ساب پله : این دستگاه مدل کوچک تر دستگاه کفسابی تک فاز است و برای کفیابی ستگ پله از آن استفاده می‌شود. • دستگاه ساب زنی دستی : از این دستگاه برای ساب زنی کنار دیوارها و چهارچوب ها استفاده می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
317
خیر 324

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین