بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر مبل

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر مبل از پین ورک معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر مبل

قیمت تعمیر مبل

نام خدمت قیمت تومان
رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل 9 نفره 800.000 - 2.500.000 تومان
رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل کلاسیک 9 نفره 600.000 - 1.700.000 تومان
رویه کوبی و تعویض اسفنج مبل استیل 9 نفره 1.200.000 - 2.000.000 تومان
رویه کوبی و تعویض اسفنج مبل استیل کلاسیک 9 نفره 1.000.000 - 2.500.000 تومان
رویه کوبی و تعویض اسفنج مبل راحتی پارچه ای 7 نفره 1.300.000 - 2.500.000 تومان
رویه کوبی و تعویض اسفنج مبل راحتی ال شکل 7 نفره 1.200.000 - 2.500.000 تومان
تعویض فوم کف انواع مبل استیل و راحتی 300.000 - 1.000.000 تومان
ورق کاری هر مبل تقریبا 500.000 تومان
ورق طلا و نقره هر صندلی تقریبا 300.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
100 هزارتومان
300 هزارتومان
200 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر مبل

 • طراحی و ساخت مبلمان براساس سلیقه مشتری در تهران
 • تعمیر و ساخت مبل استیل، راحتی، کاناپه و …
 • تعویض پارچه مبلی و تعمیر و تعویض رویه مبلمان
 • تعمیر و تعویض نشیمن و اسفنج مبل
 • رنگ رزی مبلمان و منسوجات چوبی

چرا تعمیر مبل پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر مبلمان با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از نیروی ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و نیروی فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر مبل در محل پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

در صورتی که مبلمان منزل و محل کار شما خراب شده و نیاز به تعمیر مبل دارید، متخصصن پین ورک به شما کمک می‌کنند تا با تعمیر مبلمان‌تان علاوه بر ایجاد جلوه‌ای نو، صرفه‌جویی مالی نیز داشته باشید.

هرچند گذر زمان حتی بهترین و گران‌ترین مبلمان را نیز دچار فرسودگی می‌کند، اما خبر خوب اینکه در صورتی که مبل شما از کلاف خوبی برخوردار باشد، به راحتی می‌توانید اقدام به تعمیر و نوسازی آن نمایید.

اگر مبل‌های منزل شما حالت و شکل اولیه خود را از دست داده‌اند، از متخصصین پین‌ورک برای تعمیر مبل، رویه کوبی مبل، تعویض رویه مبل، تعمیر فوم مبل، تعمیر نشیمن انواع مبل راحتی، سلطنتی، استیل، چرم و چوبی کمک بگیرید.

کافیست درخواست تعمیر مبل خود را ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر مبل از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.

تعمیر مبل

نکات مهم در خرید مبل

برخی از نکاتی که باید قبل از خرید مبل به آن‌ها دقت کنیم، عبارتند از:

۱٫ دکوراسیون منزل

مبلمان همواره نقش اصلی را در دکوراسیون و دیزاین داخلی منزل ایفا می کند به همین دلیل باید در انتخاب آن نهایت دقت را به خرج دهید. پیش از خرید مبلمان حتما به دکوراسیون منزل خود توجه کنید و از خود سوال کنید. که آیا من قصد دارم دکوراسیون منزل را بعد ها تغییر دهم یا به همین صورت باقی خواهد ماند؟

اگر جواب شما منفی است و فکر می کنید که پس از مدتی کوتاه دکوراسیون و دیزاین داخلی منزلتان را تغییر می دهید. پس بهتر است از همان ابتدا دیزاینی را که در آینده ای نزدیک برای منزل خود انتخاب می کنید را انتخاب کرده و سپس با توجه به آن نسبت به خرید مبلمان جدید اقدام کنید. در غیر این صورت می توانید بر اساس دکوراسیونی که در حال حاضر دارید رنگ، ظاهر و… مبلمانتان را انتخاب کنید.

۲٫ جنس پارچه رومبلی

رنگ و جنس پارچه اولین چیزی است که سبب جذب شما به مبلمان در نمایشگاه مبل و یا فروشگاه ها می‌شود. به همین دلیل نیز همانطور که در فوق اشاره شد ابتدا رنگ مبلمان را انتخاب کرده و سپس جنس پارچه مبلی را انتخاب کنید.
هرچه مبلمانی را که انتخاب می‌کنید، جنس پارچه رومبلی خوب و باکیفیتی داشته باشد، طول عمر مبلمان شما نیز بیشتر خواهد بود و در آینده نردیک نیاز به تعویض پارچه رومبلی نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که باید نسبت به جنس پارچه رومبلی مبل‌های راحتی، وسواس و دقت بیشتری به خرج دهید. چراکه مبلمان راحتی در طول شبانه روز و به طور مداوم مورد استفاده هستند.

۳٫ کلاف مبل

از دیگر نکاتی که باید قبل از خرید مبل به آن دقت کنیم، کلاف مبل است. کلاف یا اسکلت مبل حرف اول را در انتخاب مبل می‌زند، یعنی اگر شما طرح، رنگ و مدل یک مبل را پسندیده باشید، اما کلاف آن کیفیت لازم را نداشته باشد نباید آن را برای خرید انتخاب کنید. چراکه کلاف بی کیفیت پس از مدت کوتاهی آسیب می بیند. در صورت آسیب مبلمان دیگر نمی‌توان آن را تعمیر کرد و شما مجبور به هزینه دوباره و تعویض مبلمان خود خواهید بود.

بهترین چوب برای مبل استیل و نیمه استیل چوب راش است، اما این نوع چوب برای مبلمان راحتی مناسب نیست. مبلمانی که جنس کلاف آن‌ها از چوب سفید است، مناسب خرید نیستند چراکه این نوع چوب از کیفیت و مقاومت کمتری برخوردار است. البته چوب‌های روس (افرا، کاج) مقاوم و بادوام هستند.

تعمیرات مبل و نکات مهم آن

تعمیرات مبل به فرایندی گفته می‌شود که با استفاده از آن مبلمانی که آسیب دیده‌اند و قابل استفاده نیستند، ترمیم و بازسازی می‌شوند و معایب آن رفع می‌شود. تعمیرات مبل انواع مختلفی بسته به طراحی مبل, جنس مبل و مواد استفاده شده در آن دارد که با توجه به نوع فرسودگی آن به کارگاه یا محل کار انتقال داده می شود.

اما نکاتی که باید قبل از تعمیرات مبل بدانید، عبارتند از:

 • قبل از سفارش تعمیر مبل خود به تعمیر کار، از تعمیر کار درخواست نمونه کارهای خودش را بکنید و پس از رضایت، عکس کامل مبل خود را برای او ارسال کنید. تعمیرکار پس از مشاهده عکس می‌تواند نکات ابتدایی تعمیر مبل را با شما در میان بگذارد.
 • با توجه به اینکه در فرآیند تعمیر مبل، پارچه رویه را شما باید تهیه کنید می توانید مشاوره لازم را در رابطه با خرید پارچه مثل نوع آن یا محل خرید آن، از تعمیرکار خود بگیرید. توجه داشته باشید که می توانید با توافق، خرید پارچه را به عهده تعمیر کار مبل قرار دهید که البته با توجه به تفاوت سلیقه ها و فراوانی انواع پارچه، این کار را پیشنهاد نمی کنیم.
 • در مورد مبل هایی که کلاف خوبی ندارند، پیشنهاد می شود از پارچه گران قیمت برای تعمیر مبل استفاده نکنید. بهتر است از تعمیرکار خود در این زمینه هم مشاوره بگیرید. چرا که به دلیل نوع طراحی مبل، شما به سادگی نمی توانید متوجه شوید که کلاف در چه شرایطی است.
 • قبل از ارسال مبل برای تعمیرکار یا زمانی که تعمیرکار برای دریافت مبل شما می آید. توافق های لازم برای هزینه ایاب و ذهاب را صورت دهید و به دیگر هزینه های تعمیر مبل اضافه کنید.
 • فوم ها انواع مختلفی دارند، بهتر است مشخص کنید از چه فوم یا ابری برای تعمیر مبل استفاده شود. (فوم سرد یا گرم یا…)
 • یادتان باشد که بدترین زمان برای تعمیر مبل، روزهای پایانی سال است. به دلیل محدود بودن زمان و سفارشات زیاد، کیفیت تعمیر مبل شما پایین می آید پس با کمی برنامه ریزی زمان دیگری را برای تعمیر مبل انتخاب کنید و کیفیت تعمیر مبل خود را بالا ببرید.

تعمیر مبل

مزایا و معایب مبلمان چرم

مزایای مبل چرم

 • چرم یک متریال ضخیم و مقاوم است و تقریبا هر خراش و خط و خشی که به هر دلیلی روی چرم بیافتد، با کمی پولیش چرم محو می شود و خود چرم کاناپه هم آسیبی نمی‌بیند.
 • اگر چیزی روی مبلمان چرمی ریخت، با یک دستمال ساده نم دار خیلی سریع پاک می شود، اما مبلمان پارچه ای را باید با دستمال و اسکاچ پاک کنید و بعد برای لکه بری مناسب شستشو کنید، در هر صورت چرم هم تا حدی مقاومت دارد اگر چرم مبل شما سفید است و یک لیوان قهوه روی آن ریختید ممکن است هاله کمی از آن باقی بماند، اما مطمئنا فاجعه بزرگتری برای مبلمان پارچه ای در چنین شرایطی رخ خواهد داد.
 • چرم طبیعی، بو ها را خیلی کمتر از پارچه به خود جذب می کند. بنابراین در خانه هایی که افراد سیگار می کشند و یا حیوان خانگی دارند ازین بابت می توانند کمی راحت تر باشند.
 • همچنین مو و پرز و ذرات غذا بسیار سریع با یک برس از روی آن پاک می‌شود که باز برای افرادی که حیوان خانگی دارند، مناسب است.
 • مبلمان چرمی عمر طولانی و دوام بالایی دارد و تا چهار برابر مبلمان پارچه ای یا چرم مصنوعی می تواند برایتان کار کند. و این می تواند گران بودن این مبل را توجیه کند و شما را قانع کند که مبل چرم بخرید.

معایب مبلمان چرم

 • قیمت بالا، اولین مشکل خرید مبلمان چرم است. پیشتر گفتیم که دوام بالای مبل چرم توجیه کننده هزینه بالای آن است.  اما به هر حال قیمت بالای این مبل خیلی ها را دلسرد می کند.
 • اگر در خانه بچه کوچک و بازیگوشی دارید که مدام می خواهد روی مبلتان بالا و پایین بپرد، پیشنهاد ما خرید مبل پارچه ایست چراکه در مبل چرم فنر بکار نمی رود تا جوابگوی این پرش ها باشد.
 • بعضی از افراد حس چرم را دوست دارند و عده ای هم دقیقا برعکس از برخورد بدنشان با چرم بیزارند و این یک ملاک برای انتخاب است.
 • در زمستان روی مبل چرمی کمی سرد است و تابستان ها هم عرق می کنید، گرچه می توانید یک روکش روی آن بیندازید. اما اگر دمای خانه تان معمولا ثابت و ملایم است هنوز چرم جزو انتخاب های شماست.
 • بعضی از انواع چرم خش می افتد و آسیب می بیند، اما چرم طبیعی مرغوب خیلی مقاوم است. شناخت این موارد را به یک کارشناس چرم با تجربه و بی طرف بسپارید تا ریسک انتخاب شما کمتر شود.
 • تنوع رنگ و طرح مبلمان چرم بسیار کم است و در مقایسه با مبلمان پارچه ای شما در واقع تنوعی ندارید.
 • مبلمان چرم نیاز به نگهداری دارد، همانطور که مبل پارچه ای را هر از چند مدت یکبار شستشو می کنید. مبلمان چرم را هم باید با کرم های مخصوص تر و تازه نمایید.

مشکلات متداول تعمیر مبل

حتی اگر شرایط اقتصادی این چند سال را هم ندیده بگیریم باز هم تعمیر به نظر به صرفه می‌‌آید. اگر می‌خواهید دستی به سر و روی خانه تان بکشید می توانید با هزینه به مراتب کمتر از خرید مبلمان جدید مبل های خود را نو کنید. در بسیاری از موارد هزینه تعمیر حتی از نصف هزینه خرید مبلمان جدید هم کمتر است.

در ادامه با مشکلات رایج در تعمیر مبلمان و نحوه رفع آنها آشنا می‌شوید:

۱- خراشیدگی مبل

در صورتی که بدنه مبلمان سالم است و چوب کمی خراش دارد، می‌توان سطوح خراشیده را به آسانی ترمیم کرد، اما اگر آسیب‌دیدگی عمیق باشد، بهتر است از متخصصان درخواست کرد تا با استفاده از تجهیزات مناسب آسیب‌دیدگی را برطرف کنند و دوباره چوب را صیقل دهند و رنگ کنند.

در صورت سالم بودن مبلمان می‌توان پس از تمیز کردن سطح مبل، از واکس مخصوص برای افزایش عمر چوب و جلا بخشیدن به آن استفاده کرد.

۲- تغییر رنگ بدنه مبلمان

برای تغییر رنگ سرویس چوبی یا مبلمان قبل از هرچیزی باید درمورد جنس آن اطلاعات بدست آورد. اینکه جنس مبلمان چوبی است یا ام دی اف یا متریال دیگری، اگر چوبی است نوع چوب چیست؟ جنس روکش و یا نوع رنگ روی بدنه چیست؟ و سوالاتی از این دست می‌تواند در رسیدن به نتیجه مطلوب موثر باشد. پس از اطلاع از موارد فوق نوبت به انتخاب رنگ و پوشش جدید خواهد رسید.

۴- فرورفتگی تشک مبل

بعد از مدتی استفاده از مبل ها فوم, اسفنج و یا فنر مبلمان دچار خرابی می شوند و همین موضوع باعث می شود که تشک یا کفی مبل دچار فرورفتگی شود.

ما میتوانیم بسته به نوع خرابی تشک مبل را با بهترین فوم های باکیفیت مانند مموری فوم جایگزین کنیم تا به این ترتیب تشک ها مانند روز اول زیبا و قابل استفاده باشند.

تعمیر مبل

خدمات تعمیرات مبل

تعمیرکاران ما در پین ورک با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات و بازسازی مبلمان انواع خدمات زیر را با بهترین هزینه برای شما در محل انجام می‌دهند.

 • تعمیرات مبل با رویه کوبی
 • تعمیرات مبل با تعمیر کلاف مبل
 • تعمیرات مبل با تعمیر چوب و رنگ کاری
 • تعمیرات مبل پارچه ای
 • تعمیرات مبل چرم
 • تعمیرات مبل راحتی
 • تعمیرات مبل استیل
 • و …

هزینه تعمیر مبل در محل

لیست قیمت در جدول بالای صفحه به صورت حدودی در اختیار شما عزیزان قرار دارد. اغلام دقیق قیمت و هزینه تعمیر مبل شما. بعد از ثبت سفارش و میزان خرابی مبلمان, توسط پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما اعلام می گردد.

نگران هزینه‌های اضافی نباشید, در پین ورک هیچ‌گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود. تمامی هزینه‌ها طبق نرخ اتحادیه بوده و در صورت امجام خدمات توسط تعمیرکاران ما, ضمانت نامه کتبی ۳ ماه الی ۱۲ ماهه تقدیم شما می گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات مبل پین ورک

 • پین ورک تعمیرکاران و متخصصین آموزش دیده با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مبلمان, از در اختیار دارد.
 • ما دارای چندین مرکز با تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه در تهران هستیم. که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات مبلمان را برطرف کنند.
 • دز سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار ما در محل حاضر می شود. اولویت ما تعمیر قطعات مبل شما است.
 • در صورت لزوم به تعمیرات از اجناس اورجینال استفاده می گردد.
 • در پین ورک هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.
 • در پایان کار ضمانت نامه تعمیرات مبلمان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

تعمیر مبل در تمام نقاط تهران

۱٫ تعمیر مبل در غرب تهران

شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر،شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک. آزادی، فردوس، دهکده المپیک, شهرک امیر کبیر، کن, ورد آورد.

۲٫ تعمیر مبل در شرق تهران

تهران نو، تهران پارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد. حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

۳٫ تعمیر مبل در شمال تهران

تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد, مبارک‌آباد، اقدسیه. زعفرانیه، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد. پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک, جنت آباد.

۴٫ تعمیر مبل در مرکز تهران

یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی). تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه. لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

۵٫ تعمیر مبل در جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی آباد، نعمت‌آباد، یاخچی آباد، امیربهادر، آذری. اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران. شهرری، کوی سیزده آبان، دولت آباد,شهرک رسالت,بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

در هر صورت اگر مبل‌مان منزل شما حالت و شکل اولیه خود را از دست داده‌اند، از متخصصین پین‌ورک برای تعمیر مبل، رویه کوبی مبل، تعویض رویه مبل، تعمیر فوم مبل، تعمیر نشیمن انواع مبل راحتی، سلطنتی، استیل، چرم و چوبی کمک بگیرید.
کافیست درخواست تعمیر مبل خود را ثبت کنید.! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر مبل از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.

تعمیر مبل را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر مبل

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?قیمت تعمیر مبل در پین‌ورک چگونه محاسبه می‌شود؟
هزینه تعمیر مبل به عوامل مختلفی چون دستمزد تعمیرکار مبل، هزینه رنگ کاری بدنه مبل، مدت زمان تعمیر مبل، تعداد مبل، نوع تعمیر و نوع مبل بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه تعمیر مبل راحتی با هزینه تعمیر مبل استیل در مواردی مانند جنس پارچه و میزان ظرافت کار می‌تواند متفاوت باشد.
?تعمیرات مبل ارزان چه تفاوتی با هزینه به صرفه تعمیر مبل توسط پین‌ورک دارد؟
در تعمیرات مبل ارزان بدون درنظر گرفتن اسکلت مبل تعمیرات مبل را انجام می‌دهند و پس از مدتی ممکن است مبل نیاز به تعویض فنر، تعویض فوم و در کل مورد تعمیر مبل مجدد قرار گیرد. اما تعمیرکاران مبل پین‌ورک با تضمین تعمیر مبل را با قیمت مناسب انجام می‌دهند تا دوباره شما درگیر مشکلات خرابی و از فروپاشی مبل نشوید.
?آیا حمل و نقل مبل هزینه‌ای برای مشتری دارد؟
خیر. در صورت نیاز به حمل و نقل هیچ هزینه‌ای برای مشتری محاسبه نمی‌شود.
?تعمیرات مبل در پین‌ورک شامل چه مواردی می‌شود؟
تعمیرات انواع مبل شامل: تعمیر مبل راحتی، تعمیر مبل استیل، تعمیر مبل چرم، تعمیر مبل سلطنتی تعمیراتی نظیر رویه کوبی مبل ، رنگ کاری مبل ، تعویض پارچه مبل ، تعویض رویه مبل ، دوخت کاور مبل ، تعمیر فوم مبل ، تعویض اسفنج مبل ، تعمیر نشیمن مبل ، تعمیر مبل شکسته ، تعمیر دسته مبل ، تعمیر پایه شکسته مبل ، تعمیر مبل چرم پوسته پوسته شده ، تعمیر صندلی ، تعمیر جک صندلی شامل خدمات تعمیرات مبل پین‌ورک است.
?از چه راه‌هایی می‌توانیم سفارش خود را در پین‌ورک ثبت کنیم؟
شما می‌توانید از طریق تماس با قسمت پشتیبانی شرکت پین‌ورک سفارش خود را ثبت کنید، در این صورت پشتیبانان ما بهترین تعمیرکار مبل در نزدیک ترین محل به شما اعزام می‌کنند. روش دیگر ثبت سفارش از طریق نصب اپلیکیشن خدمات پین‌ورک است. در این صورت شما با مشاهده پروفایل متخصصین و نظرات دیگر مشتریان می‌توانید بهترین تعمیرکار مبل در تهران را انتخاب کنید.
?چه زمانی بهتر است برای ثبت سفارش تعمیر مبل اقدام کنید؟
در صورتی که مبل‌تان از کلاف خوبی برخوردار است اما نشیمن و فوم‌های آن دچار کهنگی شده‌اند و یا در صورت شکستگی ناحیه‌هایی از مبل اقدام به تعمیر مبل و نوسازی مبل نمایید.
?مزایای استفاده از خدمات تعمیر مبل توسط پین‌ورک چیست؟
انواع خدمات تعمیر مبل را می‌توانید در پین‌ورک با بهترین هزینه بیابید. در صورت انتقال مبلمان به کارگاه هزینه حمل و نقل مبلمان برای شما رایگان می‌باشد. تخمین هزینه تعمیر مبل توسط متخصصین پین‌ورک به صورت رایگان می‌باشد. در کمترین زمان ممکن می‌توانید به بهترین و نزدیکترین تعمیرکار مبل توسط پین‌ورک دست پیدا کنید.
?خدمات تعمیر مبل پین‌ورک چه مناطقی از تهران را پوشش می‌دهد؟
تعمیرات مبل شرق تهران توسط پین‌ورک شامل تعمیرات مبل افسریه و تعمیرات مبل تهرانپارس و ... تعمیرات مبل غرب تهران توسط پین‌ورک شامل تعمیر مبل ستارخان ، تعمیرات مبل بلوار فردوس ، تعمیرات مبل تهرانسر، تعمیرات مبل مرزداران و ... تعمیرات مبل شمال تهران توسط پین‌ورک شامل تعمیرات مبل جنب آباد و ... تعمیرات مبل جنوب تهران توسط پین‌ورک شامل تعمیرات مبل یافت آباد و ...
?آیا می‌توان نیروی تعمیرکار را در خانه تنها گذاشت؟
خیر. با وجود فیلتر‌های سخت گیرانه پین‌ورک، تائید سوء پیشینه تعمیرکار و دیگر موارد امنیتی باز هم شدیداً توصیه می‌شود که جهت جلوگیری از هرگونه ابهام یا سوءتفاهم، در مدتی که تعمیرکار در منزل شماست، نیرو را در خانه تنها نگذارید.
?شرکت کدام نیروی تعمیرکار مبل را برای ما می‌فرستد؟
اگر اولین سفارش خود را ثبت می‌کنید یا تعمیرکاری خاصی مد نظر شما نیست، سیستم به صورت پیش‌فرض سفارش شما را روی صفحه اپلیکیشن متخصصینی که بالاترین امتیاز را داشته باشند ارسال می‌کند و در صورت تائید نیروی تعمیرکار، ثبت خواهد شد.
?اگر نیرو تاخیر داشت، چه باید کرد؟
تعمیرکاری که بالای 20 دقیقه تاخیر داشته باشند جریمه شده و در صورت تکرار تاخیر ها از سیستم حذف می‌شوند! نیرو موظف است به مقداری که تاخیر داشته است و بدون درخواست هزینه بیشتر کار خود را ادامه دهد
?چگونه زمان سفارش را تغییر دهیم؟
در صورتی که زمان سفارش را اشتباه وارد کرده باشید یا بخواهید سفارش خود را به روز های بعد موکول کنید کافی است با تیم پشتیبانی تماس گرفته و تاریخ جدید سفارش را به آن ها اعلام کنید.
?آیا دادن انعام به نیروی تعمیرکار جزو وظایف مشتری است؟
این موضوع کاملا شخصی و به عهده ی خود شما است. اما نکته‌ی مهم اینجاست که پین‌ورک در دوره هایی که متخصصین سپری می‌‌کند به آن ها آموزش می‌دهند که هیچگاه از مشتری طلب انعام نکنند. در صورت بروز چنین اتفاق هایی با آن ها برخورد شده و جریمه خواهند شد. و در صورت تکرار این رفتار از سیستم حذف خواهند شد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
394
خیر 385

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین