بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

برقکاری سیار

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ برق کاری سیار از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
برقکاری سیار

قیمت برقکاری سیار

نام خدمت قیمت تومان
سیم‌کشی روکار متری 5.500 تومان
سیم‌کشی توکار متری 6.500 تومان
تعویض کلید و پریز- هر عدد 6.000 تومان
نصب کلید و پریز- همراه با سیم کشی و قراردادن قوطی 8.000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
80 هزارتومان
120 هزارتومان
900 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه برقکاری سیار

 • خدمات برقکاری و سیم کشی خانگی و صنعتی در تهران
 • سیم کشی برق تک فاز و سه فاز
 • سیم کشی روکار و توکار
 • تعمیر، تعویض و نصب کلید و پریزهای برق در خانه
 • تغییر سیم کشی و جابجایی محل کلید و پریزها
 • افزودن انشعاب برای کلید و پریزها
 • تعمیرات و تعویض فیوز و جعبه تقسیم
 • عیب یابی و رفع ایرادهای قطعی و اتصالی سیم کشی برق

چرا برقکاری سیار پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص برق کاری سیار با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از برق کار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و برق کار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین برق کاری ساختمان پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

برق‌کاری ساختمان و خدمات مربوط به آن ساعات مشخصی ندارد و هرلحظه ممکن است ساختمان شما دچار مشکلات برقی شود و نیاز به حضور برق‌کار در ساختمان باشد. حال اگر این مشکل و نیازمندی در ساعات آخری شب، پیدا کردن یک برق‌کار معتبر و قابل‌اطمینان را برای شما سخت خواهد کرد.

پین ورک با راه‌اندازی خدمت برق‌کاری شبانه‌روزی این مشکل را برای شما حل کرده است.

برق‌کارهای شبانه‌روزی پین ورک، حرفه‌ای، متعهد و قابل‌اطمینان هستند و قادر هستند در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر نقطه از تهران خدمات برقی شبانه‌روزی ازجمله؛ تعمیرات برق، عیب‌یابی سیم‌کشی، خدمات برق شبانه‌روزی ساختمان را به شما ارائه کنند.

قطعاً در مواقعی به برق‌کار شبانه‌روزی نیاز خواهید پس زمانی که به این خدمت نیاز داشتید به اپ یا سایت پین ورک مراجعه کرده و درخواست خود مبنی بر برق‌کار شبانه‌روزی را ثبت نمایید.

یکی از مشکلاتی که بسیاری با آن دسته و نجه نرم می‌کنند، عدم پیدا کردن به‌موقع و سریع یک برق‌کار قابل‌اطمینان برای امور برقی ساختمان است.

پین ورک ارائه‌دهنده خدمت سیم‌کشی و برق‌کشی ساختمان با در اختیار داشتن بهترین برق‌کارهای سیار در تهران آماده ارائه خدمات متنوعی همچون؛ سیم‌کشی ساختمان، رفع قطع برق، نصب جعبه‌تقسیم و سایر خدمات مشابه برق‌کشی ساختمان در تمامی نقاط تهران است که این خدمات شامل؛ برق‌کار سیار، برق‌کار سیار در تهران، برق‌کار سیار شمال تهران، برق‌کار سیار جنوب تهران و برق‌کار فوری نیز است.

دیگر لازم نیست نگران یافتن برق‌کار سیار باشید، پین ورک راه‌حل شماست. برای استفاده از برق‌کار سیار به سایت یا اپ پین ورک مراجعه نمایید و درخواست خود را ثبت نمایید، پس‌ازآن همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

شاید اگر بخواهیم به اهمیت برق‌کاری ویلا اشاره‌کنیم باید به همین یک جمله بسنده کنیم که، برق‌کاری ویلا و نورپردازی آن به زیبایی ویلای شما اضافه می‌کند البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که برای برق‌کاری ویلا باید از یک برق‌کار متخصص ویلا کمک گرفت.

پین ورک با داشتن بهترین نیروی برق‌کاری ویلا آماده ارائه خدمات متنوعی در حوزه برق‌کاری ویلا به شما عزیزان است که ازجمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ برق‌کاری تمام‌اتوماتیک ویلا، برق‌کاری نیمه‌خودکار ویلا، سیم‌کشی ویلای لواسان، برق‌کاری ویلای شمال، برق‌کار ویلا و برق‌کار شبانه‌روزی ویلا اشاره کرد.

برای بهره‌مندی از این خدمات و سایر خدمات مربوطه برق‌کاری ویلا به سایت یا اپ پین ورک مراجعه کرده و با توجه به نیاز خود درخواست خود را ثبت نمایید، این اطمینان به شما داده می‌شود که پین ورک بهترین برق‌کار ویلا را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برقکاری سیار را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - برقکاری سیار

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?رخ دادن خرابی برق در ساختمان ناشی از چیست؟
اکثر رخدادهای خرابی برق ساختمان ناشی از اتصال سیم‌های برق و بار الکتریکی مازاد در مدار است که برای رفع آن‌ها باید هرچه سریع‌تر با یک برق‌کار شبانه‌روزی ساختمان تماس بگیرید.
?چرا کلید و پریزهای برق‌کار نمی‌کند؟
بروز این مشکل دو علت دارد، استفاده از محصولات غیراستاندارد که منجر به عدم کارکرد اتصال برق‌ها می‌شود و دلیل دیگر اشکال در سیم‌کشی در مدار یا پریز باشد.
?پایین آوردن هزینهٔ برق مصرفی
یکی از مشکلاتی که بسیاری از آن گلایه دارند بالا بودن هزینهٔ برقی مصرفی روی قبض است. اگر شما حس می‌کنید هزینهٔ با مصرف برق شما اختلاف دارد باید حتماً سیم‌کشی‌های برق ساختمان خود را بررسی کنید، به‌طور حتم مشکل اتصال برقی درجایی از ساختمان شما وجود دارد. برق‌کارهای شبانه‌روزی پین ورک آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.
?علت سوسوزدن نور لامپ چیست؟
شاید شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید که در روزهای طوفانی و زمان‌هایی که باد شدید می‌وزد، لامپ‌ها کم‌نور می‌شود و در برخی مواقع سوسو میزند که علت بروز این مشکل عدم سیم‌کشی اصولی آن‌هاست و عدم توجه به آن ممکن است باعث بروز خسارت‌های به ساختمان شود. برای این منظور و بررسی سیم‌کشی ساختمان حتماً از برق‌کارهای شبانه‌روزی پین ورک کمک بگیرید.
?خدمت برق‌کاری ساختمان پین ورک ساعات محدودی برای استفاده دارد؟
خیر، شما می‌توانید از خدمت برق‌کاری ساختمان ما در هرلحظه از شبانه‌روز و در نقطه از تهران استفاده نمایید. ما در پین ورک بهترین برق‌کارهای شبانه‌روزی را برای شما ارسال خواهیم کرد.
?چگونه می‌توانم از خدمت برق‌کاری شبانه‌روزی پین ورک استفاده کنم؟
برای بهره‌مندی از خدمت برق‌کاری شبانه‌روزی ساختمان، می‌توانید با مراجعه به اپ یا سایت پین ورک درخواست خود را برای برق‌کار شبانه‌روزی ثبت نمایید، پس از ثبت درخواست اولیه همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و نحوه انجام خدمت را برای شما شرح خواهند داد.
?علت اتصالی برق ساختمان چیست؟
اتصالی برق در ساختمان دلایل مختلفی دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ اتصال سیم‌های برق، خراب شدن فیوز، ضعیف بودن سیم‌های مورداستفاده و... که برای بررسی دقیق‌تر موضوع به حضور برق‌کار سیار در محل نیاز است.
?علت خراب شدن فیوز مینیاتوری چیست؟
یکی از مشکلات رایجی که در این نوع از فیوزها وجود دارد، روشن نشدن یا قرار نگرفتن آن‌ها در حالت on است. دلیل بروز این مشکل به خاطر وجود اتصال کوتاه قوی باشد که این مشکل ممکن است به‌کل سیستم برقی ساختمان شما آسیب وارد کند، برای رفع آن حتماً با برق‌کاران سیار پین ورک تماس بگیرید.
?منظور از برق‌کار سیار چیست؟
پین ورک با راه‌اندازی این خدمت سعی دارد شما عزیزان در اسرع وقت بتوانید با نزدیک‌ترین برق‌کار ارتباط داشته باشید. در این خدمت شما بدون اتلاف وقت و تنها با یک ثبت سفارش ساده، پین ورک نزدیک‌ترین برق‌کار را به محل موردنظر شما اعزام خواهد کرد.
?خدمت برق‌کار سیار پین ورک چه مناطقی از تهران را پوشش می‌دهد؟
خدمت برق‌کاری سیار در تهران شامل تمام مناطق تهران ازجمله؛ مناطق جنوبی تهران، مشیریه، خراسان، شاپور، شوش، جوادیه، یاخچی آباد، آب منگل، خزانه فلاح، کاروان (رضویه)، منیریه، مناطق شمالی و شرق تهران، حشمتیه، وحیدیه، پیروزی، شمس‌آباد، نظام‌آباد، نارمک، تهران‌پارس، نیرو هوایی، شهرک امید، مجیدیه، حکیمیه، رسالت، هفت‌حوض و غیره را شامل می‌شود.
?برق‌کاری تمام‌اتوماتیک ویلا چیست؟
منظور از برق‌کاری تمام‌اتوماتیک ویلا، هوشمندی سازی تمامی لوازم برقی و صوتی و تصویری مورداستفاده در ویلا است که توسط برق‌کارهای ویلای پین ورک انجام خواهد شد.
?منظور از برق‌کاری نیمه‌خودکار ویلا چیست؟
منظور از برق‌کاری نیمه‌خودکار ویلا، تنها هوشمندی سازی وسایل سرمایش و گرمایش ویلا و سازه‌های باغچه ویلا است.
?برای سیم‌کشی ویلا از برق چند فاز استفاده می‌شود؟
برای ویلا به متراژ حدود 200 تا 400 متر از برق تک فاز که شامل 25 آمپر و 65 آمپر است استفاده می‌شود. البته برای ویلای شمال به همین متراژ از کنتور تک فاز 25 آمپری استفاده می‌شود.
?علت قطع شدن برق ویلا با فیوز 25 آمپر چیست؟
علت بروز این مشکل در اکثر ویلاها, اشکال در جعبه‌تقسیم و پریدن فیوز است. برای بررسی بیشتر نیاز به حضور برق‌کار ویلا در محل است.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 19

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین