بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

سیم کشی تلفن

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر سیم کشی تلفن از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
سیم کشی تلفن

قیمت سیم کشی تلفن

نام خدمت قیمت تومان
سیم کشی روکار ساختمان - متری 3.000 تومان
سیم کشی توکار ساختمان - متری 3.500 تومان
سیم کشی ساختمان نیمه ساخته - متری 4.000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
120 هزارتومان
400 هزارتومان
160 هزارتومان
  • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
  • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

اتصال درست سیم‌های تلفن داخل ساختمان خانگی و ساختمان‌های اداری یکی از مهم‌ترین سیم کشی‌ها می‌باشد. بدون داشتن سیم کشی درست تلفن تمام راه‌های ارتباطی مانند تماس‌های صوتی، اینترنت، استفاده از سایت‌های آنلاین و … . بنابراین از همان ابتدای کار باید انشعاب گیری‌های درست و از سیم‌های استاندارد استفاده شود تا کیفیت مکالمه در سطح بالایی انجام گیرد.

در راستای نیاز شما پین‌ورک دارای انواع خدمات سیم کشی تلفن شامل تعمیر سیم کشی تلفن، عیب یابی خط تلفن ثابت، رفع خرابی سیم کشی تلفن و … می‌باشد. در صورت تشخیص اشکال در سیم کشی تلفن تمام وسائل مانند گوشی‌های تلفن، مودم و دستگاه فکس متصل به پریز را جدا کنید و از تعمیرکاران پین‌ورک برای عیب یابی و رفع خرابی کمک بگیرید.

 

سیم کشی تلفن را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - سیم کشی تلفن

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چه مواردی بر روی هزینه سیم کشی تلفن اثر می‌گذارد؟
به طور کلی سیم کشی تلفن بر اساس متراژ سیم کشی تعیین می‌شود. و عواملی مانند تجهیزات و لوازم استفاده شده در سیم کشی، دستمزد تعمیرکار بر اساس میزان سختی کار، در صورت اضافه کردن سیم و انشعاب جدید عملیات داکت کشی نیز انجام می‌شود یا ممکن است بر اساس دستور مشتری سیم کشی به صورت توکار انجام شود که کندن دیوار را شامل می‌شود که همه این عوامل بر هزینه کار اثر می‌گذارد.
?آیا خدمت سیم کشی سانترال توسط متخصصین پین‌ورک انجام میشود؟
بله. سانترال در واقع یکی از ابزارهای مهم ارتباطی ساختمان‌های اداری و تجاری است که چند خط تلفن را بین بخش‌های مختلف ساختمان برقرار می‌کند. نصب و سیم کشی سانترال نیاز به تخصص و مهارت و تجربه دارد و به تجهیزات و لوازم بیشتری نسبت به سیم کشی یک خط تلفن نیاز دارد. در نتیجه هزینه نهایی آن بالاتر می‌رود.
?عیب یابی سیم کشی تلفن چگونه توسط خودتان انجام شود؟
الف)مشکل از خود تلفن ب)مشکل از پریز تلفن ج)مشکل اتصال کوتاه د)چک کردن جعبه تلفن در صورتی که بتوانید مشکل خرابی و یا قطع تلفن را پیدا کنید کلی در پرداخت هزینه‌ها صرفه جویی کرده‌اید. برای انجام این کار باید ابتدا مطمئن شوید که مشکل از سیگنال‌های مخابرات نیست. سیگنال‌ها از مخابرات تا جعبه تلفن فرستاده می‌شود. در صورتی که از تلفن بوقی شنیده نمیشد باید چند نکته را بررسی کنید. اول از همه ممکن است خرابی از تلفن باشد. با یک تلفن دیگر اتصالات را امتحان کنید. اگر از سالم بودن تلفن خود مطمئن شدید شاید مشکل از پریز تلفن باشد. تلفن را با پریز دیگری امتحان کنید در صورت شنیدن صدای بوق باید به رفع عیب پریز مورد نظر بپردازید. مشکل دیگری که میتوانید خود آن را تشخیص دهید اتصال کوتاه است. با وصل کردن یک مانومتر به سر هر سیم می‌توانید اتصال کوتاه در سیم‌ها تشخیص دهید. هر گونه اتصال بین سیم‌های تلفن باعث اشکال در دریافت سیگنال‌های مخابرات می‌شود. پس از تست این مورد تمام سیم‌ها را از هم جدا کنید. در آخر به سراغ جعبه تلفن منزل بروید. بدون هیچ گونه ترس از برقگرفتگی یا خطری در جعبه تلفن را باز کنید و تلفن خود را به یکی از سوکت‌ها وصل کنید در صورت شنیدن صدای بوق مشکل از سیم کشی تلفن ساختمان است و نیاز به برقکار تلفن دارید. اگر صدای بوقی بعد از وصل کردن تلفن به یکی از سوکت‌های جعبه تلفن شنیده نشد مشکل از مخابرات است و باید از طریق مخابرات مشکل را پیگیری نمایید.
?سیم کشی تلفن پین‌ورک شامل چه خدماتی می‌باشد؟
خدمات سیم کشی تلفن پین‌ورک شامل کابل کشی تلفن، مدار بندی خط های تلفن اصلی در ورودی ساختمان، عیب یابی سیم کشی تلفن و جابه جایی سیم تلفن، ترمینال بندی می‌باشد.
?چه نکاتی برای انجام خدمات سیم کشی تلفن باید رعایت شود؟
استفاده از کابل‌های استاندارد و دارای روکش مقاوم و یک تکه سیم کشی تلفن از سیم کشی ساختمان جدا می‌باشد و در صورت در کنار هم قرار گرفتن باعث کاهش کیفیت اتصالات تلفن می‌شود سیم‌های برق باید از مسیرهای امن عبود داده شوند از انشعاب گیری‌های غیرضروری باید جلوگیری شود
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 9

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین