بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تشخیص ترکیدگی لوله

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تشخیص ترکیدگی لوله از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تشخیص ترکیدگی لوله

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله

نام خدمت قیمت تومان
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه 180.000 تا 280.000 تومان
نشتی زیر کاسه توالت 500.000 تا 1.200.000 تومان
نشتی ناشی از فلاش تانک 200.000 تا 500.000 تومان
نشتی حمام 450.000 تا 1.100.000 تومان
نشتی موجود در لوله کشی ساختمان توافقی
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
180 هزارتومان
320 هزارتومان
460 هزارتومان
  • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
  • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

در صورتی‌که مشکوک به نشت لوله آب داخل ساختمان هستید یا اینکه رقم کنتور آب فضایی و عجیب شده و یا دچار مشکلاتی نظیر نم و رطوبت دیوار و سقف، بوی نامطبوع نم در ساختمان، ترکیدگی لوله شده‌اید کافی است برای برطرف کردن مشکل از پین‌ورک کمک بگیرید. پین‌ورک به سرعت نیروهای متخصص و دوره دیده خود را جهت تشخیص ترکیدگی لوله و رفع ترکیدگی لوله اعزام می‌کند.

نیروهای متخصص پین‌ورک تشخیص ترکیدگی لوله را با پیشرفته‌ترین دستگاه نشت یابی (دستگاه حرارتی و دستگاه مادون قرمز ) در سریع ترین زمان ممکن و بدون تخریب انجام می‌دهند. پین‌ورک خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص نشتی لوله فاضلاب، نشتی لوله آب، لوله کشی، رفع ترکیدگی لوله و رفع نشتی لوله را در با نازل‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می‌کند.

تشخیص ترکیدگی لوله را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تشخیص ترکیدگی لوله

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چه راه‌هایی برای ثبت سفارش تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله در پین‌ورک وجود دارد؟
روش اول برای ثبت سفارش تشخیص ترکیدگی لوله و تعمیر ترکیدگی لوله از طریق اپلیکیشن پین‌ورک است. می‌توانید اپلیکیشن را به طور رایگان دانلود و سفارش خود را ثبت نمایید و همچنین از قیمت‌ها اطلاع پیدا نمایید. روش دوم ثبت سفارش داخل سایت پین‌ورک می‌باشد. روش سوم نیز می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شرکت پین‌ورک اقدام نمایید تا پشتیانان ما بهترین نیرو را در اسرع وقت به محل شما اعزام نمایند.
?چه خدماتی برای تشخیص ترکیدگی لوله توسط پین‌ورک ارائه می‌شود؟
انجام خدمات لوله کشی تشخیص نشتی لوله فاضلاب تشخیص نشتی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله شوفاژ تشخیص ترکیدگی لوله موتورخانه تشخیص ترکیدگی لوله پکیچ تشخیص ترکیدگی لوله آب تعمیر ترکیدگی لوله تعمیر نشتی لوله انجام لوله کشی شبانه روزی
?تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چگونه انجام می‌شود؟
در گذشته برای تشخیص ترکیدگی لوله قسمت‌هایی زیادی از ساختمان کنده می‌شد تا به محل دقیق ترکیدگی لوله و نشت لوله فاضلاب یا آب برسند که اینکار علاوه بر اینکه آسیب زیادی به ساختمان وارد می‌کرد باعث صرف وقت و هزینه زیادی بابت تعمیر ترکیدگی لوله و کنده کاری‌های ساختمان نیز می‌شد. اما امروزه برای تشخیص ترکیدگی لوله از دستگاه‌های پیشرفته و فوق حساس از نوع آکوستیک و رادیویی استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها امواجی براساس ترکیدگی لوله ایجاد می‌کنند و باعث می‌شود آسیب‌های وارده به ساختمان و کنده‌کاری کاهش یابد و هزینه‌ی اضافی بابت تشخیص ترکیدگی لوله و ترمیم لوله پرداخت نمی‌شود. این دستگاه‌ها کوچک‌ترین امواج بر اثر ترکیدگی یا نشت را دریافت و شناسایی می‌کند.
?دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار می‌کند؟
دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یا دستگاه نشت یاب بر اساس امواج فراصوت یا مافوق صوت کار می‌کند. به این صورت که دستگاه روی دیوار یا زمین قرار داده می‌شود و امواج را به سمت هدف می‌فرستد و امواج بازگشتی را دریافت می‌کند. سپس دستگاه بر اساس امواج بازگشتی با استفاده از مدل‌های کامپیوتری تشخیص ترکیدگی لوله یا نشت لوله فاضلاب را اعلام می‌کند. انواع مختلفی مانند دستگاه حرارتی برای تشخیص ترکیدگی لوله و دستگاه مادون قرمز برای تشخیص ترکیدگی لوله وجود دارد.
?مزیت‌های استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چیست؟
تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله بدون کنده‌کاری تشخیص محل دقیق نشت لوله فاضلاب یا آب صرفه جویی در وقت و هزینه کاهش آسیب‌های وارده به ساختمان جلوگیری از گسترش نم و رطوبت در ساختمان
?برای مطلع شدن از نشتی لوله آب چه اقداماتی انجام دهیم؟
برخی از نشتی‌ها مانند چکه کردن شیرآلات، نشت شوفاژ و آبگرمکن به سادگی و وضوح مشخص می‌شوند. اما نشت لوله‌های پنهان شده در داخل ساختمان را نمی‌توان به راحتی تشخیص داد. در صورتی که نسبت به نشتی لوله داخل ساختمان شک دارید، برای بدست آوردن اطمینان ابتدا همه‌ی شیرها را کامل ببندید به طوری که هیچ شیری چکه نکند. از خاموش بودن ماشین لباسشویی و ظرفشویی نیز اطمینان حاصل کنید. سپس کنتور آب را نگاه کنید و رقم کنتور را یادداشت کنید. یک ساعت بعد دوباره به رقم روی کنتور نگاهی بیندازید. اگر رقم کنتور افزایش پیدا کرده باشد به معنای نشت لوله آب یا نشت لوله فاضلاب می‌باشد. اگر نشتی لوله ساختمان را جدی نگیرید منجر به نم در سقف، نم در سرویس بهداشتی یا حمام، ریزش گچ‌های دیوار، بوی نامطبوع نم دیوار و سقف و پرداخت هزینه اضافی بانت هدر رفت آب می‌شود.
?پس از مطلع شدن از نشتی لوله آب چه کنیم؟
پس از اینکه از نشت لوله آب در ساختمان اطمینان حاصل شد باید شیر فلکه آب را ببندید تا از هدر رفتن آب جلوگیری شود. سپس از شرکت‌های معتبر ارائه دهنده خدمات لوله کشی و رفع نشت لوله کمک بگیرید تا مشکل نشتی آب یا ترکیدگی لوله هرچه زودتر برطرف شود و آسیبی به ساختمان و تاسیسات لوله کشی ساختمان وارد نشود.
?چه عواملی موجب نشت و ترکیدگی لوله آب می‌شود؟
• افزایش ناگهانی فشار آب • نصب لوله داخل خاک‌های مرطوب و آهکی • نصب لوله و اتصالات نامرغوب و فرسوده شدن آن‌ها به مرور زمان • شل شدن اتصالات لوله‌های فلزی در اثر انبساط و انقباض • ترکیدگی لوله‌ها در اثر اتصال لوله‌های غیرهم جنس بر اثر فعل و انفعلات شیمیایی • پوسیدگی لوله آب و لوله فاضلاب • یخ زدگی لوله‌ها در شرایط آب و هوایی سرد
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 11

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین