بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر برد هود

درخواست خود را ثبت کنید! زیر15دقیقه، یک متخصص در زمینۀ تعمیر برد الکترونیکی هود از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر برد هود

قیمت تعمیر برد هود

نام خدمت قیمت تومان
تعمیر موتور 130.000 تومان
تعویض موتور 60.000 تومان
تعمیر برد از 120.000 تومان
تعویض پروانه 60.000 تومان
سرویس کامل 150.000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
60 هزارتومان
120 هزارتومان
150 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

تعمیر برد هود یکی از خدمات تعمیر و سرویس هود آشپزخانه و تعمیر برد هود در پین ورک است.

از آنجاکه تعمیر هود آشپزخانه بسیار مهم است و تا زمانی که این دستگاه خراب نشود، متوجه کارایی زیاد و اهمیت آن نمی شوید.!
بهتر است با علائم خرابی در هود آشپزخانه آشنا شوید تا قبل از به وجود آمدن مشکلات بیشتر، از آنها پیشگیری کنید.

انواع مختلف هود مانند هود جزیره ای، مخفی، مورب، شومینه‌ای و … برای خروج بوی غذا، چربی بخار شده و دور به بیرون از فضا، وجود دارد، اما همه این مدلها دارای بُرد هستند که قطعه ای بسیار مهم در هود به شما می‌رود.

برد هود آشپزخانه دارای طبقه بندی‌های مختلفی است که شامل موارد زیر هستند:

 • بردهای سنسور دار و بدون سنسور
 • بردهای یک تکه و دو تکه
 • بردهای با کابل ۴ رشته و ۱۰ رشته
 • برد استاندارد و غیر استاندارد

هر کدام از این بردها دارای عملکردی متفاوت هستند. به همین علت باید تعمیر برد هود آشپزخانه به دست یک تعمیرکار متخصص بسپارید.
در غیر این صورت ممکن است نه تنها به خوبی تعمیر نشود، بلکه خرابتر هم شود و هزینه بیشتری را به شما تحمیل کند.

پین ورک، به عنوان یک مرکز تخصصی تعمیر برد هود آشپزخانه، به صورت کاملا تضمینی و با قیمتی مناسب مشکلات هود آشپزخانه شما را شناسایی و برای تعمیر آن اقدام خواهد نمود.

کافیست سفارش تعمیر برد هود آشپزخانه خود را ثبت کنید. در کمتر از ۱۵ دقیقه یک تعمیرکار متخصص هود آشپزخانه برای شما تعیین می‌شود.
در صورت تاییدتان، تعمیرکار برد هود در اسرع وقت به آدرس شما اعزام می‌شود!

تعمیر برد هود

 

برد هود آشپزخانه چیست؟

هود دارای بخش‌های مختلفی است. یکی از بخش‌های بسیار مهمی که دارد، برد الکترونیکی است. برد کنترل الکترونیکی اجزای هود، مانند چراغ ها و موتورهای فن را مدیریت می کند.
بر روی دستگاه هود آشپزخانه، کلیدهایی وجود دارد که کارایی مختلفی مانند روشن کردن دستگاه، تنظیم مکش هود و … را انجام می‌دهند.

همچنین بخش‌هایی مانند صفحه لمسی و نمایشگر نیز با دستورات برد هود کار می‌کند.
برد، به عنوان یکی از قطعات سخت افزاری و الکترونیکی شناخته می‌شود. اتصالات مختلفی بر روی برد قرار دارد.

برد الکترونیکی معمولا از لایه‌های مسی مختلف که اطراف آن عایق بندی شده است، به وجود می‌آید. سیم کشی‌های مختلفی نیز روی آن وجود دارد که اتصالات الکترونیکی را برای قسمت‌های برقی دستگاه برقرار می‌کند.

برد در هر دستگاهی دارای ویژگی‌ها و خصوصیات خاصی است که تعمیرکاران در این زمینه باید آموزش‌های لازم را دیده باشند. در این صورت می‌توانند بر روی این دستگاه حساس، کار کنند.

در صورتی که برد هود دچار مشکل شده است، باید سریع تر تعمیر شود. در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی مانند سوختن کامل برد نیز به وجود آید.

نشانه‌هایی که به شما می‌گوید باید برد هود را تعمیر کنید!

هود آشپزخانه شما دارای عملکردهای مختلفی است. اما چه موقع باید یک متخصص تعمیر برد هود را خبر کنید تا برد را سرویس کند؟

برخی از نشانه‌هایی که به شما می‌گوید برد هود خراب است، در ادامه بررسی می‌شوند:

 1. کار نکردن صفحه نمایشگر هود
 2. روشن نشدن هود آشپزخانه با دکمه پاور
 3. عدم تغییر حالت، سرعت و یا ضعیف شدن مکش هود آشپزخانه
 4. کار اشتباه دکمه‌های پنل هود
 5. عدم نمایش اطلاعات بر روی صفحه نمایش
 6. خاموش شدن دستگاه در حین کار

به طور کلی هر کاری را که هود به کمک برق انجام می‌دهد، باید از برد هود دستور بگیرد. در صورتی که قسمتی از برد خراب باشد، همان بخش کار خود را انجام نمی‌دهد و در عملکرد هود اختلال ایجاد می‌شود.

هنگامی که این اتفاق می‌افتد، احتمال دارد که فقط بخشی از برد خراب باشد؛ اما ممکن است به مرور و با اتصالات ایجاد شده، برد کاملا بسوزد. در این صورت هزینه به مراتب بیشتری برای تعویض برد هود باید پرداخت کنید.

تعمیر برد هود

تعویض یا تعمیر برد هود آشپزخانه

یکی از تخصصی ترین تعمیراتی که روی هود انجام می‌گیرد، تعمیرات برد آن است. کسی که این کار را بر عهده می‌گیرد باید تمام اتصالات مربوط به هود را بر روی برد با جزئیات بشناسد.

ممکن است ایراداتی که در عملکرد سیستم وجود دارد، مربوط به سیم کشی، اتصالات سیم یا مواردی از این قبیل باشد. از این رو باید ابتدا تمام این موارد بررسی شود. سپس برد دستکاری شود.

اگر برد دستگاه سوخته باشد، راهی بجز تعویض آن با یک برد جدید وجود ندارد. باید بردی را که مجددا روی دستگاه سوار می‌کنید، کیفیت بالایی داشته باشد تا به دستگاه آسیب وارد نکند.

از آنجا که ایراد در قطعات دیگری به غیر از برد کنترل الکترونیکی می توانند نشانه های یکسانی را ایجاد کنند ، قبل از هزینه کردن و خرید برد جدید، از یک تکنسین سرویس و تعمیر برد هود کمک بخواهید. اگر برد کنترل موتور یا چراغ های فن را فعال نمی کند ، برد کنترل الکترونیکی را با قطعه تأیید شده توسط شرکت سازنده تعویض کنید.

نحوه تعویض برد هود آشپزخانه

به طور معمول، برد در هودهای مختلف ممکن است نحوه تعویض متفاوتی داشته باشد. ولی به طور معمول بردهای هود برندهای مطرح به صورت زیر تعویض می شوند.

 • برق را قطع کنید تا به برد و هود جریان الکتریسیته وارد نشود؛
 • فیلتر و پنل بالایی را بردارید. فیلتر معمولا با یک گیره کار باز می‌شود و پنل هود نیز توسط پیچ‌هایی به بدنه متصل شده است.
 • هود را از کابینت و جای خود خارج کنید؛
 • پیچ‌های نصب را باز کنید و برد را از صفحه کنترل جدا کنید؛
 • برد الکتریکی جدید را به جای برد قدیمی نصب کنید و پیچ‌های آن را در جای خود محکم کنید؛
 • سیم های منبع تغذیه را از طریق گیره سیم منبع تغذیه نصب کنید؛
 • پیچ های گیره سیم منبع تغذیه را محکم کنید؛
 • پنل بدنه را نصب کنید؛
 • اتصال برق را برقرار کنید و برد را امتحان کنید؛
 • اگر عملکرد دستگاه مناسب است، یعنی برد را به خوبی نصب کرده‌اید.

هزینه تعمیر برد هود آشپزخانه

هزینه در هر خدماتی بسیار مهم است. حتی می‌تواند به عنوان یک عامل محدود کننده عمل کند. به همین علت بهتر است قبل از هر اقدامی، هزینه یک خدمات را به صورت حدودی بدانید.

اگر بدانید که چه عواملی بر روی هزینه نهایی تعمیرات موثر هستند به شما کمک زیادی می‌کند. رایج ترین عوامل موثر بر هزینه تعمیر هود آشپزخانه و برد آن، به شرح زیر هستند:

 • کدام قسمت از برد نیاز به تعمیرات دارد؛
 • آیا تعمیرات برد قابل انجام است یا باید کاملا تعویض شود؛
 • قیمت خرید برد مربوط به دستگاه در حال حاضر چقدر است؛
 • هزینه‌های ایاب و ذهاب برای تعمیرات در محل؛
 • دستمزد تعمیرکار طبق نرخ مصوب شرکت؛
 • میزان تخصصی بودن تعمیرات؛

پین ورک با توجه به این فاکتورها، هزینه مصوب را برای تعمیر برد هود آشپزخانه تعیین کرده است. این هزینه‌ها به صورت شفاف بر روی سایت پین ورک ارائه شده است و می‌توانید آن را مشاهده کنید.

برای تعمیر یا تعویض برد هود آشپزخانه باید از مراکز معتبر و تخصصی در این زمینه کمک بگیرید. پین ورک مرکزی معتبر و خوش سابقه است که خدمات تعمیر هود را هم به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

چرا پین ورک مورد اعتماد است؟

همانطور که می‌دانید، به راحتی می‌توان موارد متعددی از شرکت‌ها و تعمیرکاران را در زمینه برد هود پیدا کرد. حتی ممکن است گاهی اوقات از آن‌ها ضربه مالی هم خورده باشیم. این مسائل سبب می‌شود تا اعتماد در این بازارها کمی پایین آید. پس باید هوشمندانه انتخاب کرد!

چرا پین ورک می‌تواند به عنوان یک گزینه عالی برای تعمیرات در کنار شما باشد؟ چه خصوصیاتی سبب شده است تا رضایت مشتریان از پین ورک همیشه بالا باشد؟ در ادامه خصوصیات منحصر به فرد پین ورک را بررسی می‌کنیم تا شما هم بدانید که چرا پین ورک بهترین است.

۱- پین ورک تعمیرکاران کارآزموده‌ای دارد

کار تعمیرات باید توسط یک فرد آموزش دیده انجام شود. با توجه به تغییرات تکنولوژی در سایر لوازم خانگی از جمله هود آشپزخانه، تعمیرکار باید کاملا به روز باشد.

آموزش تعمیرکار و شناخت کامل قطعات در این زمینه کمک شایانی به ارائه خدمات تخصصی می‌کند. پین ورک این کار را به خوبی انجام داده است. به همین علت، تعمیرکاران حرفه‌ای را برای انجام خدمات به آدرس شما اعزام می‌کند.

۲- تضمین فعالیت تعمیرکاران

از دیگر مواردی که پین ورک را منحصر به فرد می‌کند، تضمین تمامی ‌فعالیت‌هایی است که توسط تیم این شرکت معتبر انجام می‌گیرد.

همانطور که گفته شد، آموزش‌های لازم به تمام این تعمیرکاران ارائه شده است. همچنین تجربه کافی نیز در کنار علم، سبب شده است تا ایرادیابی و تعمیر به نحو احسن انجام گیرد.

پین ورک به تخصص تعمیرکاران خود اطمینان دارد و در صورتی که خطایی نیز بروز کند، آن را تضمین می‌کند. در این صورت مشتری با اطمینان خاطر به سراغ تعمیر لوازم خود می‌رود.

۳-هزینه شفاف و مناسب

ممکن است برخی افراد به علت ترس از هزینه بالا، خدمات تعمیر برد هود آشپزخانه را به تعویق اندازند. بهتر است بدانید که پین ورک، هزینه‌های مناسبی را برای خدمات خود در نظر گرفته است.
همچنین هزینه‌ها به صورت کاملا شفاف بر روی سایت قرار دارد و می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید و تصمیم بگیرید.

۴- تامین قطعات اصل و مرغوب

هنگامی که تعمیرکار برد هود شما را بررسی می‌کند، این احتمال وجود دارد که نیاز به تعویض این قطعه داشته باشید. در این صورت باید قطعه‌ای اصل بر روی دستگاه قرار گیرد.

یکی از خصوصیات شرکت‌های معتبر این است که قطعات مورد نیاز را در اختیار دارند. پس می‌توانند قطعه‌ای اصل و با کیفیت را بر روی دستگاه شما سوار کنند.

۵- پشتیبانی دائمی

اگر برای ثبت سفارش، مشاوره، خدمات پس از فروش و … به کمک نیاز داشتید، به راحتی می‌توانید روی خدمات کارشناسان پین ورک در هر زمانی حساب کنید. این کارشناسان به شما کمک می‌کنند که مشکل خود را در اسرع وقت حل کنید.

۶- تعمیر برد هود آشپزخانه در محل

اگر بخواهید هود را از جای خود جدا کنید و به مراکز تعمیر ببرید، قطعا آنقدر اذیت می‌شوید که از خیر تعمیرات آن می‌گذرید! اما پین ورک این مشکل را حل کرده است.

خدمات تعمیر در محل، از جمله مواردی است که مشتریان از آن استقبال زیادی می‌کنند. به خصوص برای لوازمی که سنگین و قابل جداسازی سخت تری هستند.

کافیست سفارش تعمیر برد هود آشپزخانه خود را ثبت کنید. در کمتر از ۱۵ دقیقه یک تعمیرکار متخصص هود آشپزخانه برای شما تعیین می‌شود.

در صورت تاییدتان، تعمیرکار برد هود در اسرع وقت به آدرس شما اعزام می‌شود!

تعمیر تخصصی برد هود

پین ورک؛ تیم تخصصی تعمیر هود آشپزخانه در تمام نقاط تهران

پین ورک؛ بهترین خدمات تعمیر برد هود آشپزخانه را در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران ارائه می‌دهد.

برخی از محله‌ها برای ارائه خدمات عبارتند از :

۱٫ تعمیر برد هود آشپزخانه در مرکز تهران

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، گیشا، شهرآرا و…

۲٫ تعمیر برد هود آشپزخانه در شمال تهران

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، محمودیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

۳٫ تعمیر برد هود آشپزخانه در غرب تهران

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، تهرانسر، شهرک آزادی و …

۴٫ تعمیر برد هود آشپزخانه در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

۵٫ تعمیر برد هود آشپزخانه در جنوب تهران

آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر، وحدت اسلامی، قزوین ، و …

البته خدمات پین ورک محدود به تعمیر هود نیست و سایر خدمات را می‌توانید از این شرکت معتبر دریافت کنید. برخی از این خدمات به شرح زیر هستند:

با ورود به اپلیکیشن یا سایت پین ورک می‌توانید از خدمات جامع و کامل این شرکت معتبر نهایت بهره را با هزینه مناسب ببرید.

چگونه از خدمات پین ورک استفاده کنیم؟

اما چگونه می‌توان با پین ورک ارتباط برقرار کرد و از خدمات بی نظیر آن‌ها بهره برد؟ از ثبت سفارش تا تعمیر، چند مرحله زیر را باید طی کنید:

 • ابتدا باید سفارش خود را از طریق اپلیکیشن پین ورک، سایت پین ورک به آدرس pinwork.ir یا تماس با شماره  ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ ثبت کنید.
 • کارشناسان مجموعه پین ورک، پاسخگوی شما هستند. معمولا سوالاتی راجع به خدماتی که نیاز دارید از شما می‌پرسند تا بتوانند بهترین تعمیرکاران را برای تعمیر برد هود آشپزخانه شما در نظر بگیرند.
 • کمتر از ۱۵ دقیقه تعمیرکار یا تکنسین متخصص در زمینه هود آشپزخانه تعیین می‌شود.
 • پس از تایید شما، در اسرع وقت برای ارائه خدمات به آدرستان اعزام می‌شود.

به همین راحتی با هزینه‌ای مناسب می‌توانید با پین ورک ارتباط بگیرید و از خدمات بی نظیر آن‌ها برای تعمیر برد هود آشپزخانه بهره ببرید.

تعمیر برد هود را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر برد هود

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
227
خیر 227

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین