بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین لباسشویی

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین لباسشویی

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی

نام خدمت قیمت تومان
تعویض پمپ تخلیه 500.000 تومان
تعویض میکرو سوییچ 450.000 تومان
تعمیر برد 800.000 تومان
تعویض دیگ ماشین 1.200.000 تومان
تعویض شیر برقی 500.000 تومان
نصب کامل 100.000 تومان
تعمیر تایمر مکانیکی 500.000 تومان
تعویض کمک فنر 300.000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی 700.000 تومان
تعویض کاسه نمد 800.000 تومان
تعویض موتور 700.000 تومان
تعمیر صفحه دیجیتال 800.000 تومان
تعویض خرطومی 80.000 تومان
تعویض یا تعمیر هیدروستات 400.000 تومان
نصب شیر ماشین لباسشویی 100.000 تومان
تعویض فیلتر 250.000 تومان
تعویض سنسور 500.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
80 هزارتومان
250 هزارتومان
1,2 میلیون
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین لباسشویی

 • تعمیر انواع ماشین لباسشویی های ایرانی و خارجی در محل
 • راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی
 • تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو، سطلی، در از جلو و …
 • عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض موتور لباسشویی
 • سرویس دوره ای و کامل ماشبن لباسشویی
 • تعمیر و تعویض تمامی قطعه های خراب شده
 • تعمیرات برندهای مختلفی لباسشویی ؛ بوش، سامسونگ، ال جی، آاگ، اسنوا و …

چرا تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین لباسشویی با بالا‌ترین امتیاز به محل اعزام می‌گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار اعزام شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما اعزام خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و احراز هویت شده‌اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده‌اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می‌گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک 4.78 از 5 می‌باشد.

ماشین لباسشویی جز وسایل ضروری زندگی هر خانه‌ای است و تعمیر ماشین لباسشویی در هر صورت نیاز خواهد بود، زیرا لباسشویی به طور مداوم کار می‌کند .

عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی نیازمند دانش و توانایی تخصصی است، در غیراینصورت می تواند دستگاه شما را خراب تر از قبل کند!

پین ورک با داشتن تیمی از بهترین متخصصان و تعمیرکاران ماشین لباسشویی در تهران، آماده ارائه خدماتی متنوعی در حوزه تعمیر، نصب و سرویس ماشین لباسشویی به شما عزیزان است.

درخواست تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

آموزش تعمیر ماشین‌ لباسشویی

در این بخش با مشکلات رایج در ماشین‌های لباسشویی بیشتر آشنا خواهید شد.

توصیه می‌شود که اگر دانش و مهارت کافی در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی را ندارید، با تعمیرکاران پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ در تماس باشید.

۱/ روشن نشدن ماشین لباسشویی

روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌توانید دلایل مختلفی داشته باشد که جمله آن‌ها می‌توان به مشکلات در برق‌رسانی دستگاه، موتور ماشین لباس‌شویی، کلید سوئیچ و برد کنترل اصلی آن باشد.

اولین چیزی که باید در مورد ماشین لباسشویی باید موردبررسی قرار گیرد، برق دستگاه است. با استفاده از یک مولتی متر ولتاژ خروجی ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

دلیل دیگر ممکن است به خاطر آسیب دیدن موتور باشد. اگر ماشین لباسشویی را روشن می‌کنید ولی دستگاه کار نمی‌کند و از موتور صدای ویز ویز و صداهای ناهنجار دیگری شنیده می‌شود، موتور شما آسیب‌دیده است. در این حالت باید با یکتعمیرکار معتبر ماشین لباسشویی دراین‌باره صحبت کنید.

خرابی کلید سوئیچ نیز ممکن است دلیل دیگر روشن نشدن ماشین لباسشویی باشد. این قطعه پلاستیکی که در زیر درب قرار می‌گیرد و وظیفهٔ آن‌ها متوقف کردن دستگاه در هنگام باز شدن درب است.

اگر با راه‌حل‌های بالا بازهم مشکلات شما حل نشد، حتماً با تعمیرکاران ماشین لباسشویی پین ورک تماس بگیرید.

۲/ عدم تخلیه آب درون لباسشویی

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که افراد در هنگام استفاده با ماشین لباسشویی با آن مواجه هستند، جمع شدن آب داخل لگن ماشین لباسشویی است.

علت این موضوع ممکن است به خاطر دلایل مختلفی ازجمله موارد زیر باشد؛

 • خرابی پمپ تخلیه
 • خراب شدن شیر برقی
 • مسدود شدن لوله‌های خروجی آب و فاضلاب
 • جدا شدن شلنگ تخلیه پشت ماشین لباسشویی
 • مسدود شدن فیلتر تخلیه

یکی دیگر از دلایل جمع شدن آب درون لگن ماشین لباسشویی خاموش یا انتهای برنامه شستشو، به خاطر این است که شیر الکتریکی یا شیر برقی خراب‌شده باشد.

کارکرد این شیر به این صورت است که فرمان‌های مربوطه را از تایمر لباسشویی گرفته و باز می‌شود و آب داخل لگن سرازیر می‌شود.

حال علت اینکه آب درون لگن ماشین لباسشویی به خوبی تخلیه نمی‌شود، به عدم کارکرد نامناسب پمپ تخلیه مربوط می‌شود. پرزهای لباس ممکن است باعث مسدود شدن منافذ پمپ تخلیه‌شده باشد. درب پمپ را بازکرده و آن را تمیز کنید.

در بدترین حالت ممکن این احتمال وجود دارد که پمپ تخلیه شما به‌طورکلی ازکارافتاده باشد که در این صورت شما به تعمیرکار ماشین لباسشویی دارید تا آن را تعویض یا تعمیر نماید.

۳/ نشت آب از ماشین لباسشویی

مشکل نشت آب جز آن دسته از معضلاتی است که باعث می‌شود مشکلات بیشتری برای شما بوجود آید مثل؛ خیس شدن فرش آشپزخانه!

برای اینکه علت دقیق این موضوع را مطلع شوید، ابتدا یک برنامه شستشو برای ماشین لباسشویی تعریف کرده و سپس به قسمت‌های مختلف ماشین لباسشویی با دقت نگاه کنید که آب از کدام قسمت نشت پیدا می‌کند.

اگر نشت آب زمانی است که ماشین در حال چرخش است، احتمالاً شلنگ تخلیه مشکل پیداکرده است. شلنگ تخلیه را بررسی کرده و آن را از هرگونه جسم خارجی تمیز کنید.

یکی دیگر از محل‌هایی که آب از آن نشت پیدا می‌کند، جاپودری ماشین لباسشویی است. ترک خوردن و شکسته شدن جاپودری با مرور زمان به دلیل استفاده از مواد شیمیایی ممکن است اتفاق بیافتد. مورد دوم در درباره جاپودری، مسدود شدن یا انسداد جنت زیر آن باشد.

از دلایل دیگر برای نشت آب می‌توان به خراب شدن یا شل شدن شلنگ‌های ورودی آب اشاره کرد.

شلنگ‌های متصل به پشت ماشین لباسشویی به دو شیر آب سرد و گرم متصل است که این اتصال توسط واشرهای پلاستیکی صورت می‌گیرد. با بررسی این شلنگ‌ها از اتصال صحیح آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

اگر هنوز هم ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، احتمال دارد مشکل در کاسه‌نمد، یا زنگ‌زدگی پمپ تخلیه باشد. در این صورت حتما باید از یک تعمیرکار معتبر ماشین لباسشویی برای انجام این کار کمک بگیرید.

۴/ آبگیری نکردن لباس‌ها

ماشین لباسشویی شما بلافاصله بعد از اینکه تایمر حرکت داده شود باید آبگیری شود. اگر این اتفاق رخ نمی‌دهد، دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد از جمله؛

 • خراب بودن پمپ لباسشویی
 • خراب بودن هیدرواستات
 • خراب بودن میکروسویئچ
 • خرابی شیرهای ورودی
 • قطع شدن سیم‌های رابط بین کلید تایمر لباسشویی، میکرو سوئیچ، هیدرواستات و شیر قطع و باز بودن درب ماشین لباسشویی

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی از اعضای دخیل در هنگام آبگیری است. درصورتی‌که این قطعه آسیب‌دیده و یا معیوب باشد، فرمانی برای شیر برق یا سایر قطعات ارسال نمی‌شود و درنتیجه آبگیری نیز صورت نمی‌گیرد.

سنسور آب یا سوئیچ تشخیص سطح آب وظیفهٔ تشخیص میزان آب ورودی به داخل دستگاه را بر عهده دارد. اگر این قطعه مشکلی داشته باشد، فرمان اشتباهی به شیرهای برق ارسال می‌کند و از آبگیری ماشین جلوگیری می‌کند.

۵/ گرم نشدن آب ماشین لباسشویی

برای عیب‌یابی این موضوع ابتدا باید سیم‌های رابط هیتر را جدا کرده و با یک سیم مخصوص، برق ۲۲۰ ولت را به‌طور مستقیم و برای مدت‌زمان حدود ۱۰ الی ۱۵ ثانیه به هیتر وصل کنید.

پس از جدا کردن برق، اگر پایه‌های المنت و هیتر گرم شده باشد، هیتر سالم است ولی برق به آن انتقال پیدا نمی‌کند. این مشکل ممکن است به خاطر تایمر باشد. صفحه‌های پنل تایمر را بازکرده و از اتصال سیم‌های آن اطمینان حاصل کنید.

دلیل دیگر گرم نشدن آب ماشین لباسشویی ممکن است به خاطر خرابی هیتراستات باشد که به دلیل نرسیدن برق به هیتر است. برای تست این قطعه به دانش و تخصص نیاز است.

ابتدا ماشین را از برق کشیده و سپس رابط‌های اهم‌متر را به آن وصل کنید. در این حالت باید عقربه حرکت نموده در غیراینصورت باید قاب هیتراستات را باید جدا کرده و تعویض نمایید. برای این کار می‌توانید از تعمیرکاران پین ورک کمک بگیرید.

۶/ برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی

گاهی اوقات وقتی به بدنه ماشین لباسشویی وقتی دست می‌زنید، احساس برق گرفتی می‌کنید که این مشکل به خاطر بروز ۲ اتفاق است؛ اتصال بدنه قطعات الکتریکی یا معیوب بودن سیم‌های رابط.

در مورد اتفاق اول یعنی اتصال بدنه قطعات الکتریکی، ابتدا باید تمامی سیم‌های رابط اجزای ماشین لباسشویی ازجمله؛ واترپمپ، هیدرو استات، شیر الکتریکی، پمپ و هیتر را قطع کنید و با کمک چراغ‌های سری به دنبال قطعه معیوب باشید و آن را تعویض یا تعمیر نمایید.

اگر تمامی قطعات الکتریکی سالم بودند، ممکن است ایراد در یکی از سیم‌های رابط باشد در این صورت برای شناسایی آن حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل ضروری است. با پین ورک در هر ساعت از شبانه‌روز تعمیرکار ماشین لباسشویی را به خانه بیاورید.

۷/ حل نشدن پودر لباسشویی در ماشین

شاید برای شما هم این اتفاق پیش‌آمده باشد که تمام پودرهایی که درون جاپودری ریخته‌اید، به چلیک منتقل نمی‌شود و مقداری از پودر حل‌نشده درون ماشین لباسشویی باقی می‌ماند. بروز این مشکل به خاطر موضوعات مختلفی ازجمله؛ دمای آب، پودر نامرغوب، آب سخت و جاپودری کثیف است.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است پودر در جاپودری باقی بماند و حل نشود به خاطر اضافه کردن پودر به دستگاه درزمانی که آب در دستگاه است. پیشنهاد می‌شود که قبل از شروع برنامه شستشو پودر را به جاپودری اضافه کنید.

دلیل دیگر حل نشدن پودر ممکن است به خاطر دمای آب باشد. برخی از مواد شوینده در آب سرد حل نمی‌شوند بنابراین پیشنهاد می‌شود که از آب گرم برای شستشوی استفاده کنید.

اگر مشکل حل نشدن پودر رفع نشد، احتمالاً مشکل در مسیرهای انتقال‌دهنده است و این کار نیازمند حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی است. پین ورک با داشتن تعمیرکاران حرفه‌ای ماشین لباسشویی در تهران آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

درخواست تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

۸/ لرزش‌ بیش ‌ازحد لباسشویی

معمولاً بسیاری از مدل‌های قدیمی ماشین‌های لباسشویی با مشکل لرزش‌های بیش‌ازحد روبرو هستند، علت اولیه این لرزش‌ها دو چیز است؛ کمک‌فنرهای موتور ماشین لباسشویی و آسیب دیدن بلبرینگ‌های دیگ.

برای عیب‌یابی مشکل لرزش ماشین لباسشویی، لازم است که تسمه را از روی پولی بزرگ موتور ماشین لباسشویی جدا کنید و با دست آن را به حرکت درآورید، اگر صدای خرابی به گوش برسد، بلبرینگ‌های موتور خراب است.

برای تعویض بلبرینگ‌ها یا کمک‌فنرهای موتور ماشین لباسشویی، لازم است که ماشین لباسشویی به‌طور کامل باز شود و این کار نیاز به دانش و توانایی زیادی است.

پین ورک با داشتن بهترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی در تهران آماده خدمت‌رسانی به شما است.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

کد خطاهای ماشین لباسشویی

اگر کد خطاهایی را بر روی نمایشگر دستگاه خود مشاهده میکنید، به راحتی می‌توانید ماشین لباسشویی خود را از هر برندی که باشد عیب‌یابی نمایید.

در ادامه لیستی از کدخطاهای هر برند ماشین لباسشویی آورده شده است. با کلیک بر روی هریک از آنها به راحتی مشکل ماشین لباسشویی خود را یافته و در تغمیر آن کمک خواهید کرد.

۱٫ کد های خطای ماشین لباسشویی سامسونگ

۲٫ کد های خطای ماشین لباسشویی الجی

۳٫ کد های خطای ماشین لباسشویی بوش

۴٫ کد های خطای ماشین لباسشویی الکترولوکس

۵٫ کدهای خطای ماشین لباسشویی پاکشوما

۶٫ کد های خطای ماشین لباسشویی وستینگ هاوس

۷٫ کد های خطای ماشین لباسشویی ایندزیت

۸٫ کد های خطای ماشین لباسشویی دوو

۹٫ کد های خطای ماشین لباسشویی آاگ

۱۰٫ کد های خطای ماشین لباسشویی فیلکو

۱۱٫ کد های خطای ماشین لباسشویی پارس

۱۲٫ کد های خطای ماشین لباسشویی اوشن

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

ما در این صفحه لیست کامل هزینه‌های تعمیر ماشین لباسشویی را برای شما آورده‌ایم، اما اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، توصیه می‌کنیم حتما مقاله «هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در سال ۹۹» را به دقت بخوانید.

همچنین باید بدانید که عوامل مختلفی در تعیین هزینه نهایی تعمیرات لباسشویی تاثیرگذار هستند. در این بخش با آنها آشنا می شویم :

 • هر تعمیرکاری برحسب ۴ عامل سابقه، تجربه، ضمانت نامه و نوع کارکرد تعیین قیمت می کند.
 • نوع قطعاتی که برای دستگاه شما به کار می رود، در قیمت تمام شده خدمات تاثیرگذار است.
 • معمولا می توان گفت هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی با کیفیت انجام خدمات تعمیر، رابطه مستقیم دارد و هرچقدر هزینه بیشتری پرداخت کنید، دستگاه شما با اطمینان بیشتری تعمیر و یا سرویس می شود.

البته از آنجایی که پین ورک، مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی می‌باشد، این تعهد را به شما می‌دهد که لباسشویی شما را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر خواهد کرد.

برندهای تحت پوشش پین ورک

ماشین لباسشویی شما از هر برندی که باشد، پین ورک تعمیرات آن را برعهده می گیرد.

برخی از مهمترین برندهایی که تحت پوشش پین ورک هستند عبارتند از :

آریستون، بکو، ویرپول، گرنیه، مرسی، شارپ، زاروتی، سانیو، زانوسی، تکنوگاز، توشیبا، اینستال، حائر، آرچلیک، ایندزیت

تنها کافیست درخواست تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

تعمیرات ماشین لباسشویی در تمام مناطق تهران

پین ورک خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران ارائه می دهد.

برخی از محله ها عبارتند از :

تعمیر ماشین لباسشویی در مرکز تهران

میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و…

تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران

فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…

تعمیر ماشین لباسشویی در غرب تهران

آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، نیرو هوایی ، امامت ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

تعمیر ماشین لباسشویی در جنوب تهران

آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، بهارستان ،  یاخچی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، شهرک ولیعصر، میدان قزوین و …

پین ورک؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی

جای تعجب ندارد که این سوال را از خودتان بپرسید : به راستی چرا باید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل پین ورک استفاده کنم؟

بگذارید پاسخ به این سوال را در ۵ مورد بیان کنیم :

 • متخصصین قابل اعتماد :

متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک همگی قابل اعتماد و حرفه ای هستند و توسط پین ورک، صلاحیتشان تایید شده است.

 • متخصصین آموزش دیده :

متخصصین پین ورک همگی آموزش های لازم در زمینه تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی را دیده اند.

 • قیمت شفاف :

قیمت ها و هزینه خدمات پین ورک شفاف است. کافیست لیست قیمت را ببینید و سپس تصمیم بگیرید.

 • سهولت در ثبت سفارش :

ثبت سفارش در پین ورک به سادگی آب خوردن می باشد. تنها کافیست ۲ دقیقه زمان بگذارید.

 • پشتیبانی دائمی :

پشتیبان های پین ورک به طور دائمی همراه شما هستند تا فرآیند حضور متخصص و تعمیر ماشین لباسشویی شما به طور کامل و بدون نقص انجام شود.

هم اکنون می توانید برای ثبت سفارش خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل اقدام کنید. کافیست درخواست تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

تعمیر ماشین لباسشویی را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین لباسشویی

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود، مشکل کجاست؟
باز نشدن درب ماشین لباسشویی ممکن است به خاطر آسیب دیدن قطعاتی نظیر؛ لولا و پین درپوش، میکرو سوئیچ درب ماشین لباسشویی و دستگیره درب ماشین لباسشویی باشد.
?خدمت تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک شامل چه خدماتی است؟
در پین خدمات متنوعی در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی ارائه می‌شود که می‌توان به مواردی همچون؛ تعمیر لباس‌شویی، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیرات لباسشویی در منزل، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو، سرویس ماشین لباسشویی اشاره کرد.
?چگونه می‌توانم از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک استفاده کنم؟
برای استفاده از خدمت تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک می‌توانید به اپ یا سایت پین ورک مراجعه کرده و در قسمت ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت اولیه سفارش، همکاران ما در پین ورک در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
382
خیر 309

4 دیدگاه

  محدثه احمدی 3 سال پیش

  سلام لباسشویی من برند پاناسونیک هستش و آب رادرون ماشین جمع میکند و تخلیه نمیکند چگونه باید ثبت سفارش کنم؟

   فاطمه مهدی پور 3 سال پیش

   سلام و عرض ادب خدمت شما علت این موضوع ممکن است به خاطر دلایل مختلفی ازجمله موارد زیر باشد۱-خرابی پمپ تخلیه۲-خراب شدن شیربرقی۳-مسدودشدن لوله های خروجی آب و فاضلاب۴-جداشدن شلنگ تخلیه پشت ماشین لباسشویی۵-مسدودشدن فیلترتخلیه و…بنابراین شما میتوانید از طریق سایت پین ورک ویا یا شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

  shiva maleki 3 سال پیش

  سلام شما سایر برندها مثل برند کنوود که ژاپنی هست هم خدمات دهی دارید؟

   فاطمه مهدی پور 3 سال پیش

   سلام و عرض ادب خدمت شما ماشین لباسشویی شما از هر برندی که باشد، پین ورک تعمیرات آن را برعهده می گیرد. زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین