بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

نام خدمت قیمت تومان
تعویض پمپ تخلیه 500.000 تومان
تعویض میکرو سوییچ 450.000 تومان
تعمیر برد 800.000 تومان
تعویض دیگ ماشین 1.200.000 تومان
تعویض شیر برقی 500.000 تومان
نصب کامل 100.000 تومان
تعمیر تایمر مکانیکی 500.000 تومان
تعویض کمک فنر 300.000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی 700.000 تومان
تعویض کاسه نمد 800.000 تومان
تعویض موتور 700.000 تومان
تعمیر صفحه دیجیتال 800.000 تومان
تعویض خرطومی 80.000 تومان
تعویض یا تعمیر هیدروستات 400.000 تومان
نصب شیر ماشین لباسشویی 100.000 تومان
تعویض فیلتر 250.000 تومان
تعویض سنسور 500.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
80 هزارتومان
250 هزارتومان
1,2 میلیون
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

 • راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی
 • تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو، سطلی، در از جلو و …
 • عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض موتور لباسشویی
 • سرویس دوره ای و کامل ماشبن لباسشویی
 • تعمیر و تعویض تمامی قطعه های خراب شده

چرا تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی یکی از نگرانی‌های اکثر مردم است. تیم تخصصی تعمیر پین ورک این نگرانی شما کاربران عزیز را برطرف کرده است.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه یکی از تخصص‌های مرکز تخصصی تعمیر پین ورک در محل است. این تیم تخصصی به راحتی می‌توانند تعمیر لوازم خانگی برند گرنیه شما را در محل انجام دهند.

البته باید بگوییم که تیم پین ورک سعی دارد با آگاهی دادن در زمینه نگهداری و استفاده صحیح لوازم خانگی، تعمیر آن‌ها را به تعویق بیندازد. این اطلاع‌رسانی به چندین علت است. یکی به دلیل پایین آمدن هزینه زندگی بوده و دیگری برای حفاظت از محیط زیست است.

مرکز تخصصی تعمیر پین ورک با حاضر شدن در محل می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر ماشین‌لباسشویی گرنیه شما را انجام دهد. حال در عرض کمتر از ۲ دقیقه درخواست تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه را ثبت کنید. زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر می‌شود.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

گزینه‌هایی برای به تعویق افتادن تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

همان‌طور که قبلا گفته شد تیم پین ورک قصد دارد آموزش‌هایی در زمینه نگهداری درست و استفاده بهینه در اختیار کاربران خود بگذارد. این نکات، بسیار ساده و در عین حال کاربردی هستند. کافی است با صرف زمان بسیار کمی، این نکات را به کار برده و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه خود را به تعویق بیندازید.

۱٫ تراز کردن؛

پایه‌هایی در کف بیرونی ماشین لباسشویی گرنیه تعبیه شده‌اند. این پایه‌ها برای تراز کردن ماشین لباسشویی کاربرد دارند. کافی است آن‌ها را برخلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید و تنظیم کنید. برای تراز کردن کامل، می‌توانید از ترازسنج نیز استفاده کنید.

برخی از ماشین لباسشویی‌ها به هنگام کار کردن بسیار تکان می‌خورند. خیلی از افراد فکر می‌کنند این تکان خوردن‌ها به برند ماشین لباسشویی بستگی دارد. در حالی‌که اگر ماشین لباسشویی شما به‌درستی تراز شده باشد، اصلا تکان نمی‌خورد. همین تکان خوردن‌ها به‌مرور زمان موجب آسیب رساندن به قطعات داخلی ماشین لباسشویی می‌شود. پس برای اینکه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه شما به تعویق بیفتد کافی است کار تراز کردن را به‌خوبی انجام دهید.

۲٫ آماده کردن لباس‌های چرک برای شستشو؛

ابتدا باید لباس‌های رنگی و سفید را از یکدیگر جدا کرد. لباس‌هایی که دارای سگک فلزی هستند مانند کمربند و سوتین؛ داخل کیسه پارچه‌ای بیندازید. لباس‌های دکمه‌دار و زیپ‌دار را نیز پشت و رو کنید. این‌گونه درب شیشه‌ای ماشین لباسشویی شما آسیب نمی‌بیند. نتیجه رعایت کردن این نکات ساده، به تعویق افتادن تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه شما است.

۳٫ به موقع روشن کردن دستگاه؛

یکی دیگر از مواردی که تعمیر دستگاه شما را به تعویق می‌اندازد به‌موقع روشن کردن ماشین لباسشویی است. حال منظور از این به‌موقع روشن کردن چیست؟ هیچ‌گاه لوازم برقی خود مخصوصاً ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی را در اوج مصرف روشن نکنید. در زمان اوج مصرف برق یا همان پر باری، نوسانات برقی زیاد وجود دارد. این امر یکی از عوامل نیم‌سوز شدن بورد ماشین لباسشویی است.

هیچ‌گاه به‌طور هم‌زمان، همراه ماشین لباسشویی خود، دیگر لوازم برقی پرمصرف را روشن نکنید. همین امر نیز یکی از عوامل نوسانات برقی است. همین نوسانات برقی ممکن است به بورد و سیم‌کشی‌های داخلی ماشین لباسشویی آسیب بزند. برای اینکه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه شما به تعویق بیفتد بهتر است به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی داشته باشید که به‌طور هم‌زمان چند وسیله برقی پرمصرف را روشن نکنید.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

۴٫ انتخاب برنامه مناسب شستشو؛

همان‌طور که می‌دانید برخی از لباس‌ها را نباید با دمای بالا شست؛ مثلا لباس‌های مشکی را نباید با دمای بیشتر از ۳۰ درجه شستشو داد، گاهی نیز لازم است با آب سرد این شستشو انجام شود. لباس‌هایی مانند ملحفه‌ها و روتختی نیز نیازمند شستن با آب داغ و چرخیدن بسیار برای تمیز شدن، هستند.

با توجه به آنچه گفته شد، تجربیات خود و دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بهتر است برنامه مناسب را برای شستشو انتخاب کنید. این‌گونه علاوه بر اینکه لباس‌های شما به‌خوبی تمیز شده و آسیب نمی‌بینند؛ موجب به تعویق افتادن تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه خود نیز شده‌اید.

۵٫ دوشاخ ماشین لباسشویی را از پریز کشیدن پس از اتمام چرخه شستشو؛

یکی دیگر از علت‌هایی که سیم‌کشی داخلی یا بورد ماشین لباسشویی به تعمیر احتیاج پیدا می‌کنند، به پریز ماندن دو شاخ، پس از اتمام چرخه شستشو است. مشکل سازتز نیز زمانی است که از محافظ دوقلو برای ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی استفاده شود. زمانی که ظرفشویی شما روشن باشد و ماشین لباسشویی خاموش دوشاخ آن به محافظ دوقلو باشد. در این صورت نیز برای بورد ماشین لباسشویی مشکل پیش خواهد آمد. برای اینکه تعمیر ماشین‌لباسشویی گرنیه شما به تعویق بیفتد بهتر است حواستان باشد که پس از اتمام چرخه شستشو، دوشاخ آن به پریز یا محافظ دوقلو باقی نماند. اگر زمانی به هر دلیلی بورد ماشین لباسشویی شما به تعمیر احتیاج داشت، کافی است درخواست تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید!

۶٫ یک چرخه شستشو با سرکه و بدون بار؛

شاید به نظر برسد چرخه شستشو ماشین لباسشویی با مواد شوینده انجام می‌شود، احتیاجی به تمیزکاری ندارد. این تفکر کاملا اشتباه است. حداقل دو ماه یک بار بهتر است داخل محفظه جاپودری یک فنجان سرکه بریزید و یک چرخه شستشوی معمولی بدون بار داشته باشید. این‌گونه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه شما به تعویق می‌افتد و داخل آن نیز ضدعفونی می‌شود.

آشنایی با ارورهای معروف برای تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

یک تعمیرکار متخصص و کار بلد، با انواع ارورهای ماشین لباسشویی گرنیه آشنا است. برای تعمیر ماشین لباسشویی ارورها یا کد خطاها نقش مهمی را ایفا می‌کنند. البته این امر به تخصص تعمیرکار نیز بستگی دارد. به این صورت که با توجه به هر ارور، کاملا بداند کدام قسمت به تعمیر احتیاج دارد. بد نیست با برخی از کد خطاهای ماشین لباسشویی گرنیه آشنا شوید.

 • کد خطای اف ۱ (Error F1): نشان دهنده خطای سنسور دما در ماشین لباسشویی گرنیه.
 • کد خطای اف ۲ (Error F2): نشان دهنده خطا درب در ماشین لباسشویی گرنیه.
 • کد خطای اف ۳ (Error F3): نشان دهنده خطای سنسور فشار آب در ماشین لباسشویی گرنیه.
 • کد خطای اف ۴ و اف ۵ (Error F4 & F5): نشان دهنده خطا در اینورتر، بورد یا موتور ماشین لباسشویی گرنیه.
 • کد خطای اف ۶ (Error F6): نشان دهنده خطا در المنت حرارتی ماشین لباسشویی گرنیه.
 • کد خطای اف ۷ (Error F7): نشان دهنده خطا در تخلیه آب ماشین لباسشویی گرنیه.
 • کد خطای اف ۸ (Error F8): نشان دهنده خطای موتور در ماشین لباسشویی گرنیه.
 • کد خطای اف ۹ (Error F9): نشان دهنده خطا در نشتی آب در ماشین لباسشویی گرنیه.

به یاد داشته باشید که برند ماشین لباسشویی گرنیه دارای مدل‌های مختلف است. ممکن است برخی مدل‌ها دارای کد خطاهای بیشتری باشند؛ مثلا کد خطای اف ۹ برای مدل‌های دارای اکوااستاپ ماشین لباسشویی گرنیه پیش می‌آید. اصلا نگران نباشید مرکز تخصصی تعمیر پین ورک دارای متخصصین امر است. به‌راحتی می‌توانند علت ایجاد کد خطاهای ماشین لباسشویی گرنیه شما را تشخیص داده و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر کنند. کافی است درخواست تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه را در کمترین زمان ممکن ثبت کنید!

پین ورک و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه و دیگر برندها

تیم پین ورک علاوه بر اینکه دارای متخصصین در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه است، دارای متخصصین تعمیر دیگر برندها نیز هست:

تعرفه و هزینه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

این روزها که هزینه تعمیر و نگهداری وسایل الکتریکی منازل بالا رفته‌اند، پیدا کردن راهی برای تعمیر باکیفیت و در عین حال هزینه پایین یک مزیت محسوب می‌شود. مرکز تخصصی تعمیر پین ورک تعمیر وسایل الکتریکی شما را با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه به عهده می‌گیرد. علاوه بر این، این امر در محل شما امکان‌پذیر است؛ یعنی دیگر لازم نیست وسایل الکتریکی پر حجم و سنگین خود مانند لباسشویی و ظرفشویی را برای تعمیر جابجا کنید و متحمل هزینه اضافی شوید. کافی است درخواست تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه را در کمترین زمان ممکن در پین ورک ثبت کنید! متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند.

برای آگاهی بیشتر در این زمینه می‌توانید به جدول هزینه‌های تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه توسط تیم پین ورک در همین صفحه مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در تهران

پین ورک تمام خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه شما را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می‌دهد.

برخی از این محله‌ها عبارت‌اند از:

– تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در مرکز تهران؛

 • میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهر آرا و …

– تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در شمال تهران؛

 • فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، دارآباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و …

– تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در غرب تهران؛

 • آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …

– تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در شرق تهران؛

 • تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …

– تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در جنوب تهران؛

 • آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین و …

پین ورک؛ بهترین خدمات تعمیر در تهران

درست است که به‌تازگی مراکز زیادی برای تعمیر در محل ایجاد شده‌اند. ما به‌طور خلاصه به شما می‌گوییم چرا باید خدمات مرکز تخصصی تعمیر پین ورک در محل را برای تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه و دیگر لوازم برقی خانگی خود انتخاب کنید.

 • استفاده از متخصصین حرفه‌ای: امروزه با بالا رفتن قیمت انواع لوازم خانگی، به‌خصوص لوازم برقی، هر شخصی به لوازم خانگی خود بیش از پیش اهمیت می‌دهد. پین ورک با در نظر داشتن مسئولیت حرفه‌ای خود، افراد متخصص در این امر را برای ارائه بهترین خدمات در نظر گرفته است.
 • استفاده از متخصصین قابل اعتماد: متخصصین شاغل در پین ورک دارای صلاحیت تأیید شده از طرف پین ورک هستند. می‌توانید به آن‌ها اعتماد کرده و آن‌ها را با اطمینان کامل به منزل خود راه دهید.
 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت: پین ورک از قطعات اصلی و باکیفیت برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی گرنیه شما استفاده می‌کند.
 • خوش قول بودن: مطمئنا شما هم با مراکز تعمیر که دارای متخصصین بدقول بوده‌اند برخورد داشته‌اید. تیم پین ورک همان ساعتی را که با مشتری هماهنگ می‌کند در محل حاضر می‌شود. دیگر نیازی به هماهنگی مجدد نیست.
 • قیمت شفاف: قیمت‌ها و هزینه‌های پین ورک همیشه شفاف هستند، کافی است لیست قیمت‌ها را ببینید و سپس تصمیم بگیرید.
 • سهولت در ثبت سفارش: ثبت سفارش در پین ورک بسیار ساده است. با صرف زمان کمتر از ۲ دقیقه این امر امکان‌پذیر است.
 • پشتیبانی دائمی: پشتیبان‌های پین ورک به‌طور دائمی همراه شما خواهند بود. از زمان ثبت سفارش تا حضور متخصص امر و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه این پشتیبانی وجود دارد. پین ورک می‌خواهد مطمئن شود که سفارش شما بدون نقص و به‌طور کامل انجام شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت پین ورک یا تماس با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ -۰۲۱ ثبت سفارش کنید.

حال درخواست تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه خود را ثبت کنید! زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه از شرکت ما مشخص می‌شود. بعد از تأییدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?علت توقف و یا خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی حین کار چیست؟
ایراد موتور لباسشویی خرابی میکرو سوئیچ درب خرابی زبانه و قفل درب خرابی تایمر الکترونیک ماشین لباسشویی ایراد شیر برقی ورودی آب نوسانات برق یا خرابی دوشاخه برق می‌تواند از عمده‌ترین دلایل این مشکل باشد. برای بررسی دقیق‌تر می‌توانید با پین ورک ارتباط برقرار کرده تا بهترین راه‌حل را به شما ارائه دهند.
?درصورتی‌که آب هنگام شست‌وشو بیش‌ازاندازه داغ شود، چه ایرادی در ماشین لباس‌شویی ایجادشده است؟
زمانی که آب بیش‌ازاندازه داغ می‌شود، شاید دور از ذهن نباشد که ترموستات ماشین لباس‌شویی به‌درستی کار خود را انجام نمی‌دهد. علاوه بر این قطعه باید به بررسی دو قطعه دیگر نیز بپردازیم که این قطعات: سنسور دما و برد الکترونیک هستند. تعمیر ماشین لباس‌شویی برخلاف فکری که در ذهن عموم شکل‌گرفته است کار آسانی نیست پس باید از تعمیر ماشین لباس‌شویی خود توسط افراد نابلد اجتناب کنید و کار را به گروه پین ورک بسپارید تا این مشکل را به نحو احسن حل کنند.
?صدای لباسشویی به هنگام کار زیاد است علت چیست و چه کار باید کرد؟
سروصدای بیش‌ازحد وسایل آشپزخانه ازجمله ماشین لباسشویی می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. علت سروصدای زیاد ماشین لباسشویی می‌تواند وجود یکشی خارجی در داخل ماشین لباسشویی باشد و یا حتی ممکن است ماشین لباسشویی شما احتیاج به تعویض یک قطعه داشته باشد. گاهی از روی نوع صدا می‌توان آن را عیب‌یابی کرد ازجمله: اگر صدای کم یا زوزه کشیدن مداوم را از ماشین لباسشویی گرنیه خود می‌شنوید می‌تواند علت وجود یک جسم خارجی در پمپ ماشین لباسشویی باشد در صورت وجود همچون مسائلی پین ورک با بهترین خدمات می‌تواند نگرانی شما را از بابت هزینه‌های گزاف جهت تعمیرات ماشین لباسشویی برطرف نماید. اگر جسمی خارجی در قسمت تخلیه ماشین لباسشویی گیرکرده باشد احتمال شنیدن صدای ضربه‌های محکم و ناگهانی وجود دارد. باید قبل از انداختن لباس‌ها به ماشین لباسشویی جیب‌های خودتان را چک کنید زیرا ممکن است هنگام شستشو در این قسمت چیزی رفته باشد. پس قسمت تخلیه را بررسی کرده و اشیاء خارجی را از آن درآورید. صدای خفیف حباب حباب شدن می‌تواند نشانه این باشد که چیزی مانع از تخلیه می‌شود، اما برای گرفتگی کامل شلنگ بهتر است هر چه سریع‌تر انسداد آن را بردارید تا از تبدیل‌شدن آن به یک گرفتگی کاملاً جلوگیری شود.
?هزینه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در پین ورک چگونه محاسبه می‌شود و اگر از خدمات ارائه‌شده راضی نبودیم چه‌کاری می‌توان انجام داد؟
پس از ثبت سفارش متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی را به شما اعلام می‌کنند. این هزینه توسط متخصص با توجه به برند و نوع ماشین لباسشویی محاسبه می‌شود. درصورتی‌که با متخصص به توافق رسیدید ثبت سفارش شما کامل می‌شود. شعار پین ورک همواره رضایت مشتری و داشتن تجربهٔ بی‌دغدغه برای سفارش خدمات آنلاین منزل است. درصورتی‌که به هر دلیلی از کیفیت کار رضایت نداشته باشید، پین ورک تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام می‌دهد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
155
خیر 150

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین