پین‌ورک درخواست آنلاین خدمات منزل

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر|دفترچه راهنمای لباسشویی حایر

راهنمای استفاده از لباسشویی حایر

استفاده از ماشین لباسشویی برای شستن انواع لباس‌ها، سالهاست موجب صرفه جویی در زمان شده و کارها را ساده تر کرده است. با توجه به وجود برندهای مختلف لباسشویی و مدل‌های گوناگون دقت در انتخاب و خرید این دستگاه اهمیت بالایی دارد و همچنین پس از خرید باید به نکات دقیق استفاده از ماشین لباسشویی دقت کرد. ماشین لباسشویی حایر جز برندهای خوب موجود در بازار است. برای استفاده از این دستگاه باید با راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر و نحوه کارکرد آن آشنا شوید.

در این مطلب پین‌ورک نکات مفیدی را در مورد راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد نحوه عملکرد بخش‌های مختلف این دستگاه دفترچه راهنمای لباسشویی حایر را در پایان مطلب مشاهده و دانلود کنید. در این مطلب همراه ما باشید.

۱ . نکات مهم در راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر

در مورد راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر باید به چند نکته توجه کرد:

 • پیش از انتخاب و خرید ماشین لباسشویی حایر به ظرفیت و ویژگی‌های دستگاه با توجه به نیاز خود دقت کنید.
 • پس از خرید از سالم بودن تمام قطعات دستگاه اطمینان حاصل کنید و در غیر این صورت به محل خرید مراجعه کنید.
 • حتما از تراز بودن سطحی که دستگاه روی آن قرار می‌گیرد اطمینان حاصل کرده و از وسایلی نظیر چوب برای تراز شدن آن استفاده نکنید.
 • حجم لباس‌ها برای شستشو نباید بیش از حد ظرفیت دستگاه باشد.
از طریق سایت و اپلیکیشن پین ورک می توانید از “خدمت تعمیرات لباسشویی” استفاده کنید و پیش از ثبت سفارش، قیمت بگیرید!

۲ . راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر: نصب و راه اندازی

 • دستگاه را از بسته بندی خارج کنید. از کافی و سالم بودن قطعاتی نظیر پیچ‌ها و غیره مطمئن شوید.
 • قطعات و شیلنگ‌ها را براساس جزئیات توضیح داده شده در دفترچه راهنما وصل کنید.

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر

مقالات مرتبط:

 

۳ . برنامه‌های شستشو در ماشین لباسشویی حایر

در راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر باید به این نکته توجه داشت که دستگاه دارای برنامه‌های شستشوی متفاوتی است و آشنایی با هر کدام از آن‌ها ضروری است.

۳-۱ . Quick 30 

این برنامه شستشوی سریع در ۳۰ دقیقه است که برای صرفه‌جویی در زمان می‌توان با استفاده از این برنامه، لباس‌ها را در مدت زمان کم شست.

۳-۲ . برنامه شستشوی Intensive

این برنامه برای شستشوی لباس‌های کثیف و لکه دار تعبیه شده است.

۳-۳ . برنامه شستشوی Delicate

این برنامه برای شستشوی لباس‌های ظریف و نازک تعریف شده است. به این ترتیب این لباس‌ها با توجه به بافت ظریف و حساسشان حین شستشو آسیبی نخواهند دید. در این حالت بهتر است از مایع شوینده استفاده کنید.

۳-۴ . برنامه شستشوی Bolling care

این برنامه برای شستشوی لباس بیمار با بالاترین دما طراحی شده است.

۳-۶ . برنامه شستشوی Synthetic

این برنامه از ماشین لباسشویی سامسونگ برای شستشویی لباس‌هایی از جنس الیاف مصنوعی ایجاد و تعبیه شده است. یعنی لباس‌هایی از جنس پلاستیکی، پلی استر، پلی آمید و غیره.

۳-۷ . برنامه شستشوی WOOL

شستن لباس‌های پشمی با دست شاید کار سختی باشد. برنامه شستشوی لباس‌های پشمی در ماشین لباسشویی سامسونگ این مشکل را حل کرده است.

نکته: برای آگاهی از کارکرد سایر کلیدها به طور جزئی و دقیق‌تر به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی حایر در پایان مطلب مراجعه کنید.

راهنمای لباسشویی حایر

به صورت کاملا رایگان از طریق “اپلیکیشن خدمات منزل پین ورک” برای خدمات منزل قیمت بگیرید!

 

ممنون که در این مطلب همراه پین‌ورک بودید. امیدواریم مطالب این نوشتار در مورد راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی حایر برای شما مفید بوده باشد. شما می‌تواند با دانلود دفترچه راهنمای لباسشویی حایر، جزئیات بیش‌تری را در مورد نصب، راه اندازی و استفاده از ماشین لباسشویی حایر به دست آورید. نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید 🙂

 

دانلود دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی حایر

3.3/5 ( 3 نظر )
۱
نویسنده مطلب پریسا گلی نیا
پریسا هستم. یک زیست شناس شاعر. زاده یک روز پاییزی برگ ریز. از زمانی که خودم را شناخته ام، می‌نویسم. دلنوشته، شعر، متن ادبی، داستان، مقاله. عاشق تجربه‌های جدید هستم. سفر به ماه را دوست دارم.فانتز‌ی‌ام هم‌ برای ادامه زندگی،‌ زیستن در اعماق اقیانوس‌هاست. همیشه دوست داشتم به جای انسان، ماهی به دنیا بیایم. یک ماهی شاعر. حالا یک انسانم...روی این کره خاکی. دوست دارم برجستگی قلم را روی دستانم حس کنم و بوی کاغذ را در هوای اطرافم.

یک دیدگاه

 • هستی
  7 ماه پیش

  سلام