پین‌ورک درخواست آنلاین خدمات منزل

نظافتچی خانم نظافتچی اقا و اصول کلیدی رفتار با آنها که همه ما باید بدانیم!

رفتار با نظافتچی خانم و نظافتچی آقا

برای همه ما پیش آمده است که نظافتچی خانم نظافتچی آقا درخواست کرده باشیم تا در کارهای مربوط به نظافت منزل، نظافت پارکینگ و راه پله، نظافت دفتر و محل و کار و… به ما کمک کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

نکات کلیدی نظافت منزل

نکات کلیدی بهبود عملکرد نظافتچی خانم و نظافتچی اقا

نکات کلیدی زیر جهت مدیریت بهتر نظافتچی اقا نظافتچی خانم و برای کمک به بهبود عملکر کاری آنها و در نهایت رضایت شما، طراحی شده است. شما می توانید به راحتی با رعایت اصول و نکات زیر، از دریافت خود کمال رضایت را داشته باشید.

  • قوانین و مقررات پین ورک را با دقت مطالعه نمائید.
  • ۱۵ الی ۲۰ دقیقه تاخیر توسط نظافتچی اقا یا نظافتچی خانم ، برای حضور در محل کار مجاز است. این تاخیر را از وی بپذیرید.
  • اگر زمان انجام کامل کار، به شکل نامتعارفی، بیش از زمان تعیین شده طول کشید، به پشتیبانی پین ورک اطلاع دهید.
  • وسایل مورد نیاز کار به علاوه وظایف و زمانبندی هر قسمت از کار را از پیش تعیین کنید. البته حرفه ای های ما در این حوزه آموزش های لازم را دیده اند و ما پیشنهاداتی را به شما ارائه می دهیم تا در خرید و تهیه مواد و تجهیزات موردنیاز راحت تر تصمیم بگیرید.
  • همیشه ۵ دقیقه اول را صرف اعلام وظایف و توجیه کارگر نمائید.
  • ما آموزش های لازم را به نظافتچی ها داده ایم. اما به عنوان همنوع مطمئن شوید که کارگر در خطر نیست و اگر موردی بود به وی اطلاع دهید تا طبق آموزش هایی که دیده، خود را با شرایط تطبیق دهد و دستور شما را راحت تر و مطمئن تر انجام دهد. مطمئن شوید کار به درستی انجام می شود و کارگر در خطر نیست  و چهارپایه لق نباشد، در محیط بسته با مواد گاز دار و سمی مثل وایتکس یا جوهر نمک یا بنزین و همچنین با وسایلی که برایش ناشناس است، کار نکند.
  • راجع به مسایل حاشیه ای و غیر ضروری صحبت نکنید زیرا نیروی کار در حین انجام نظافت تمرکز بیشتری روی انجام وظیفه خود دارد.
  •  از شما می خواهیم از قرار دادن اشیاء قیمتی در دسترس عموم خودداری کنید.
  • برای سفارشات بالای ۶ ساعت ، در اواسط زمان رائه ی خدمت ۳۰ دقیقه وقت استراحت برای نظافتچی در نظر بگیرید. این کار باعث افزایش عملکرد و بهبود کارآئی خواهد شد. این زمان استراحت جزو زمان کار نحسوب نمی شود و از زمان ارائه خدمت کم نخواهد شد.
همین حالا بخوانید!
نظافت منزل غرب تهران|تعرفه و ثبت سفارش

در ادامه می توانید با مزیت های پین ورک بیشتر آشنا شوید. یا همین حالا از بین متخصصین متعهد پین‌ورک ثبت سفارش نظافت داشته باشید:

 

0/5 ( 0 نظر )
۰
نویسنده مطلب زهرا طباطبایی
زهرا طباطبایی هستم! از روز های اول فعالیت "مجله پین ورک" دست به قلم شدم و نوشتم و یاد گرفتم و با بزرگ شدنش من هم بزرگ تر شدم... و توی این مدت، به قول " آنتوان کلیما " همیشه برام خود نوشتن مهم بوده; خیلی مهم تر از انتشارش!!! امیدوارم قلمم رو دوست داشته باشید :)

بدون دیدگاه