بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر و تعویض باتری ماشین

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه ،یک متخصص تعویض و تعمیر باتری خودرو از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر و تعویض باتری ماشین

قیمت تعمیر و تعویض باتری ماشین

نام خدمت قیمت تومان
تعویض تسمه دینام خودرو داخلی 80.000 تومان
تعویض تسمه دینام خودرو خارجی 90.000 تومان
تعویض باتری 55.000 تومان
باتری به باتری 70.000 تومان
بازدید چراغ ها خودرو داخلی 70.000 تومان
بازدید چراغ ها خودرو خارجی 110.000 تومان
تعویض شمع 65.000 تومان
تعویض وایر 90.000 تومان
تعویض رادیاتور با پروانه خودرو داخلی 115.000 تومان
تعویض رادیاتور با پروانه خودرو خارجی 390.000 تومان
تعویض شیلنگ بالا رادیاتور خودرو داخلی 60.000 تومان
تعویض شیلنگ بالا رادیاتور خودرو خارجی 85.000 تومان
تعویض شیلنگ پایین رادیاتور خودرو خارجی 105.000 تومان
تعویض شیلنگ پایین رادیاتور خودرو داخلی 80.000 تومان
تست و نشت یابی کولر 380.000 تومان
تعمیر کولر انواع خودرو 130.000 تومان
شارژ گاز کولر 330.000 تومان
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
120 هزارتومان
180 هزارتومان
380 هزارتومان
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه تعمیر و تعویض باتری ماشین

 • تعویض باتری خودرو در محل
 • تعویض باتری خودروهای ایرانی مثل پراید، سمند، تیبا، 206، 405 و …
 • تعویض باتری خودروهای چینی مثل ام وی ام(mvm) ، چری، جک، هایما و …
 • تعویض باتری خودروهای وارداتی دیگر مثل کیا، تویوتا، هیوندا، مزدا، BMW، بنز و …
 • استفاده از باتری های برندهای مختلف مثل صباباتری، سپاهان، گلوبال، دلکور، رویال، شارک و …

چرا تعمیر و تعویض باتری ماشین پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص تعویض باتری خودرو با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از تعمیرکار ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و تعمیرکار فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین تعویض باتری ماشین پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

اگر زمان استارت خودرو با مشکل روبرو شده‌اید، احتمالا عمر باتری اتومبیل به پایان رسیده. نشانه‌ی یک باتری سالم این است که تمام لوازم الکترونیکی ماشین از جمله چراغ‌های اتومبیل، کولر و بخاری را روشن کند. برای حل این مشکل گاهی نیاز به تعویض باتری خودرو و گاهی تعمیر باتری خودرو است. در چنین مواقعی قطعا وجود یک فرد متخصص باعث تسریع در حل مشکل می‌شود بنابراین استفاده از اپلیکیشن خدمات سیار پین‌ورک بسیار مطلوب خواهد بود و می‌توانید به بهترین مکانیک آنلاین دسترسی پیدا کنید تا عیب یابی باتری ماشین، تعمیر سیستم برق خودرو، تعویض باتری در محل و تعمیر باتری ماشین در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام شود. در صورت استفاده از خدمات نصب باتری در محل از دردسرهایی مانند ماندن در ترافیک، شلوغی خیابان‌ها، و اتلاف وقت جلوگیری خواهید کرد. از جمله خدماتی که مکانیک سیار پین‌ورک ارائه می‌کند می‌توان به تعویض باتری خودرو، نصب باتری خودرو، احیای باتری مرده، احیا و تعمیر باطری ماشین در محل، تعمیر باتری موتور سیکلت، تعمیر باتری اتمی ماشین، تعمیر باتری سیلد اسید، تعمیر باتری سوراخ شده ماشین، تعمیر باطری شکسته ماشین، بستن باتری ماشین اشاره نمود. تمام این خدمات تعویض و تعمیر باتری خودرو در محل به صورت شبانه روزی توسط متخصصین پین ورک ارائه می‌شود. با توجه به نوع خودرو از لحاظ ایرانی یا خارجی بودن و یا بنزینی یا هیبریدی بودن و موارد دیگر یافتن متخصص مناسب و با مهارت جهت تعمیر باطری ماشین بسیار ضروری است. اینکه از سالم بودن باتری مطمئن باشد و بیخود باطری خودرو را تعویض نکند و اگر نیاز به تعمیر داشت آنرا تعمیر نماید. برای اطلاع از قیمت تعویض باتری و تعمیر باتری ماشین می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن پین‌ورک اقدام نمایید و سپس اقدام به ثبت درخواست تعمیر و تعویض باتری ماشین نمایید.

تعمیر و تعویض باتری ماشین را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر و تعویض باتری ماشین

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?مزایای ثبت سفارش تعمیر و تعویض باطری ماشین در پین‌ورک چیست؟
• ثبت سفارش به صورت آنلاین و رایگان و بدون دغدغه • دسترسی همزمان به چندین مکانیک آنلاین در اپلیکیشن پین‌ورک • کمک به کاهش ترافیک و رفت و آمد مکرر برای رفتن به مکانیکی • اعزام تعمیرکار و مکانیک سیار به موقع و در اسرع وقت در محل • ارائه خدمات تعمیر باتری و تعویض باطری ماشین به صورت شبانه روزی • صرفه جویی در وقت و هزینه و نصب باتری ماشین در سریع‌ترین زمان • اطلاع از قیمت تعمیر و تعویض باطری ماشین پیش از ثبت نهایی سفارش در اپلیکشین
?چه خدماتی در تعویض و تعمیر باتری خودرو توسط پین‌ورک ارائه می‌شود؟
تعوبض باتری ماشین/ تعویض و نصب باتری خودرو/ تعمیر باتری خراب/ تعمیر باتری اتمی ماشین/ تعمیر باتری سیلد اسید/ تعمیر باتری سوراخ شده ماشین/ تعمیر باطری خراب موتور سیکلت/ احیای باتری مرده/ احیای باطری ماشین/ احیای باتری سیلد اسید/ نصب باتری ماشین در محل/
?چگونه درخواست تعمیر و تعویض باتری خودرو را در پین‌ورک ثبت کنم؟
ابتدا اپلیکیشن پین‌ورک را از بازار یا گوگل پلی به صورت رایگان دانلود کنید. سپس خدمت مورد نظر خود (به طور مثال خدمت نصب باتری) را انتخاب و تاریخ را همراه با ساعت انجام سفارش ثبت نمایید. می‌توانید داخل باکس توضیحات هرگونه نکته و توضیحی را برای آشنایی بیشتر مکانیک با جزئیات کار اضافه نمایید. پس از گذراندن این مراحل آدرس و شماره تلفن خود را برای هماهنگی‌های لازم درج و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک کنید. سپس شما می‌توانید به صورت آنلاین به تعدادی مکانیک دسترسی پیدا کنید و از قیمت تعویض و تعمیر باتری خودرو که از طرف تعمیرکار پیشنهاد شده است را اطلاع پیدا کیند. در آخر می‌توانید با مشاهده پروفایل هر یک تعمیرکاران، سوابق کاری آن‌ها، نظر و تجربه سایر مشتریان بهترین مکانیک سیار را انتخاب نمایید.
?چگونه بهترین تعمیرکار خودرو را برای تعویض تعمیر باتری ماشین خود انتخاب کنیم؟
همانطور که مطلع شدید، به محض درخواست شما برای تعویض باتری ماشین در محل، در کمترین زمان به چندین مکانیک سیار خودرو دسترسی پیدا می‌کنید که برای انتخاب یکی از آن ها توسط خود شما، ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده سوابق کاری، پروفایل و نظر سایر مشتریان، بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید.
?چرا در زمان تمام شدن باتری باید حتما آن را عوض کنید؟
با توجه به اینکه راه‌اندزی ماشین و روشن کردن موتور خودرو با استفاده از باتری خودرو انجام می‌شود، اگر باتری ماشین با مشکلی مواجه شود، عملکرد سایر بخش‌های خودرو را نیز با مشکل مواجه خواهد کرد. لذا در زمان ایجاد مشکل و نیاز به تعمیر باتری خودرو حتما این کار را در اسرع وقت انجام دهید.
?بهترین زمان تعویض باتری ماشین چه زمانی است؟
با توجه به نوع خودرو یعنی ایرانی و خارجی بودن آن یا معمولی و هیبریدی بودن آن زمان تعویض باتری ماشین متفاوت است. اما در صورت بروز علائم زیر یعنی زمان تعویض باتری ماشین شما فرارسیده است. • اگر بعد از استارت زدن اتومبیل روشن نشد یا دیر روشن شد. • در قسمت‌های برقی خودرو مانند رادیو یا چراغ‌ها اتصالی ایجاد شد. • چراغ سبز رنگ هشدار باتری در پشت فرمان خاموش شود. • اگر تغییری در ظاهر باتری مشاهده نمودید. • اگر نور چراغ‌های ماشین کم رمق شده است. • اگر کارکرد وسائل برقی ماشین مانند برف پاک کن کند شده است. • اگر محلول اسیدی و آب در خانه‌های باطری تمام شده بود.
?تعمیرکاران پین‌ورک توانایی تعمیر و تعویض چه نوع باتری ماشین را دارند؟
مکانیک سیار پین‌ورک متخصص در تعمیر باتری از نوع خشک، اسیدی و همچنین باتری خودرو خارجی یا ایرانی می‌باشد. متخصصین تعمیر باتری پین‌ورک امکان تعمیر انواع باتری روی انواع خودرو را دارند. همچنین این متخصصین با انواع برندهاکار می‌کنند. تعمیر باتری خودرو تایگر Tiger تعمیر باتری خودرو پوما PUMA تعمیر باتری خودرو دوون Devon تعمیر باتری خودرو بارکاس Barakas تعمیر باتری خودرو پوشیتا Poshita تعمیر باتری خودرو صبا باتری Saba battery تعمیر باتری خودرو سپاهان باتری Sepahan battery
?در چه محدوده های جغرافی میتوان از خدمات متخصصی تعمیرات باتری استفاده کرد؟
شما می‌توانید در همه مناطق 22گانه تهران و شهرستان البرز از خدمات پین‌ورک استفاده نمایید.
?از کجا بفهمیم باطری ماشین برق دزدی دارد؟
بعد از اینکه باتری خودرو شارژ شد پس از خاموش کردن خودرو یکی از بست‌های باتری را باز کنید. بعد از چند ساعت و هنگام استفاده مجدد از خودرو بست را سر جای خود نصب کنید. سپس استارت بزنید. در صورتیکه ماشین استارت زد یعنی به علت برداشتن سرباتری شارژ باتری باقی مانده و خودرو برق دزدی دارد. اما اگر موتور استارت نزد به معنای خراب بودن باتری خودرو است.
?نصب باتری ماشین در محل چه مراحلی دارد؟
بعضی مواقع مجبور به تعویض باتری و نصب باتری ماشین هستیم. اما آنچه واضح است این کار دشوار بوده و نیاز به یک مکانیک است. معمولا وقتی باتری ماشین با مشکل مواجه شود، خودرو امکان حرکت نخواهد داشت. در چنین شرایطی استفاده از خدمات نصب باتری ماشین در محل و تعویض باتری ماشین در محل بسیار مطلوب خواهد شد. شما می‌توانید با تماس تلفنی یا ثبت درخواست به صورت آنلاین در اپلیکیشن پین‌ورک برای اعزام مکانیک سیار اقدام نمایید. مکانیک پس از پوشیدن لباس مناسب، دستکش و عینک جهت جلوگیری از پاشیدن اسید باتری و رعایت نکات ایمنی کار خود را شروع می‌کند. باتری به طور کامل بررسی می‌شود و عیب یابی باتری ماشین در محل انجام می‌شود. کابل‌های مشکی و قرمز رنگ جدا شده و سپس باتری ماشین به کمک آچارگیره باز می‌شود و از روی سینی برداشته می‌شود. با استفاده از فرچه سیمی، باتری و محل اتصال باتری را تمیز کرده و نصب باتری جدید ماشین انجام می‌گیرد و گیره‌ها محکم در سرجای خود قرار می‌گیرند.
?نصب باتری ماشین در محل چه مزیت‌هایی دارد؟
جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه/ نماندن در ترافیک / نصب سریع باتری ماشین/ تست سلامت خودرو در محل/ استفاده از بهترین مکانیک خودرو درب منزل / مشاوره برای انتخاب باتری مناسب در صورت نیاز به نصب باتری و تعویض باتری
?چگونه سولفات سفید رنگ خودرو روی باتری ماشین را چک کنیم؟
قبل از تعویض باتری ماشین باید وجود سولفات سفید رنگ روی باتری خودرو را چک کنید. در صورت وجود سولفات سفید رنگ متمایل به آبی اطراف بست باتری و خروجی باتری سولفات باید آن‌ها را با محلول جوش شیرین و آب تمیز کنید. وجود این سولفات مانع از ایجاد جریان الکتریسیته و شارژ باتری خواهد شد.
?چه عواملی در کاهش عمر باطری موثر است؟
اگر باتری به طور دائم تحت شارژ باشد/ نگهداری غیر صحیح از باتری ماشین/ استفاده کردن از مصرف کنندهای پرمصرف در خودرو/ کار کردن باتری در شرایط دمایی خیلی بالا و خیلی پایین/ استفاده نکردن از باتری برای مدت طولانی/ استفاده از وسایل برقی خودرو زمانی که خودرو خاموش است.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 14

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین