بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

نظافت محل کار، شرکت یا اداره

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک نظافتچی متخصص نظافت محل کار از سمت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
نظافت محل کار، شرکت یا اداره

قیمت نظافت محل کار، شرکت یا اداره

نام خدمت قیمت تومان
5 ساعت اول نظافتچی آقا 135,000 تومان
5 ساعت اول نظافتچی خانم 145,000 تومان
هر ساعت اضافه نظافتچی آقا 18,000 تومان
هر ساعت اضافه نظافتچی خانم 20,000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
135 هزارتومان
140 هزارتومان
145 هزارتومان
 • برای انجام کارهای سنگین در منزل مانند شستشوی دیوار یا شستشوی پنجره از نظافتچی آقا بهره‌مند شوید.
 • هزینه بازگشت نیروی خدماتی از 19 به بعد 30000 تومان می باشد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه نظافت محل کار، شرکت یا اداره

 • نظافت میز، صندلی و سالن‌ها
 • نظافت سرویس بهداشتی
 • نظافت آبدارخانه
 • گردگیری تجهیزات
 • گردگیری کمد های شرکت
 • دیوار شویی و نظافت دیوار
 • نظافت شیشه و پنجره
 • نظافت مغازه، فروشگاه و پاساژ
 • نظافت مجتمع های تجاری

چرا نظافت محل کار، شرکت یا اداره پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین نظافتچی محل کار و شرکت با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از نظافتچی ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و نظافتچی فعلی لغو و نظافتچی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین نظافت محل کار و شرکت پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

متخصصین نظافت اداره و محل کار (شرکت) پین ورک آموزش‌دیده هستند و دوره‌های ویژه نظافت و آداب معاشرت دیده‌اند. تمامی سفارش‌ها، نظرسنجی می‌شوند و متخصصین دارای امتیاز عملکردی بالای 4 (از 5) هستند. ازلحاظ امنیتی مدارک شناسنامه و سفته متخصصین در شرکت نگهداری می‌شود و گواهی عدم اعتیاد و عدم سوءپیشینه آن‌ها بررسی و تائید می‌شود. نظافت شرکت و محل کار علاوه بر انگیزه و حس خوبی که به کارمندان در زمان کار می‌دهد و دید مثبتی که در افراد مراجعه‌کننده ایجاد می‌کند باعث افزایش راندمان شرکت نیز می‌شود. درصورتی‌که برای نظافت محل کار و نظافت ساختمان شرکت به دنبال نظافتچی زبده و حرفه‌ای هستید تا از تمام‌کارهای نظافتی محیط اداری بربیاید، همین‌الان سفارش خود را در شرکت خدماتی نظافتی پین‌ورک ثبت کنید. نظافت شرکت و محل کار باید بسیار جدی گرفته شود چراکه هرروزه افراد زیادی در آن رفت‌وآمد می‌کنند و بیشتر وقت خود را در محیط شرکت می‌گذرانند. شرکت خدماتی نظافتی پین‌ورک، آمادهٔ اعزام نیروهای نظافتچی خود به تمام نقاط تهران است.

چرا نظافت محل کار اهمیت دارد؟

پاکیزگی و نظافت چیزی فراتر از یک نکته مهم است، شاید این جمله برای شما کمی عجیب باشد که ” تمیزی محل کار، روی بهره‌وری کارمندان تأثیر مستقیم می‌گذارد.” همین جمله کافی است تا به اهمیت موضوع تمیزی محیط کار پی ببریم، اینکه در چه شغل یا صنعتی هستید مهم نیست، مهم تمیز نگه‌داشتن محل کار است، چه در محیط شرکت و یا در کارگاه یا کارخانه. وجود آلودگی و کثیفی در محیط کار شما باعث برهم خوردن تمرکز شما می‌شود و همچنین این آلودگی برای سلامتی شما بسیار مضر و خطرآفرین هستند و نظافت محل کار باید حتماً یکی از دغدغه‌های اصلی کارفرماها برای حفظ سلامتی و همین‌طور پاکیزه نگه‌داشتن محیط کار باشد. روند نظافت محل کار با نظافت منزل بسیار متفاوت است و تمرکز اصلی نظافت محل کار بر روی وسایل مانند، رایانه‌ها، میز و صندلی، اسناد و مدارک، دستگاه‌ها و … است و تمیز کردن این نواحی بسیار حساس است، زیرا اطلاعات و اسناد زیادی در معرض آسیب قرار دارند که اگر در نظافت محل کار از نظافتچی‌های متخصص استفاده نشود ممکن است شاید بروز چنین مشکلاتی باشیم. اما دیگر جای نگرانی نیست، پین ورک با داشتن نیروهای نظافتی آموزش‌دیده برای نظافت محل کار آماده ارائه خدماتی متنوعی در حوزه نظافت محل کار و شرکت به شما عزیزان است.

چرا شرکت‌ها به نظافت نیاز دارند؟

همان‌طور که در بالا توضیح داده شد، به خاطر ماهیت محل‌های کار و شرکت‌ها و شلوغ بودن محیط آن نسبت به خانه، اهمیت نظافت محل کار دوچندان است. رفت‌وآمد بیشتر افراد متنوع، باعث آلودگی می‌شود حال اگر این رفت‌وآمدها در محیط‌های مانند بانک‌ها یا ادارات دولتی باشد، بیشتر است. شاید به نظر برسد با یک آب‌وجارو کردن ساده در روزهای تعطیل می‌توان این آلودگی‌ها را برطرف کرد، ولی واقعیت امر چیز دیگری است. پیشنهاد مراکز بهداشتی بر این است که تک‌تک فضاهای موجود در شرکت‌ها و محیط‌های کاری با دقت و وسواس بیشتر نظافت شود تا از حجم آلودگی آن‌ها کاسته شود. پین ورک با داشتن نظافتچی‌های آموزش‌دیده برای نظافت شرکت و محل کار، آماده ارسال نیروهای خدماتی خود در تمامی شرکت‌ها و ادارت سطح استان تهران است، تنها کافی است با پین ورک در تماس باشید.

شرکت نظافتی معتبر در تهران

همواره یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های اصلی صاحبان کسب‌وکارها پیدا کردن شرکت نظافتی معتبر و مطمئن برای نظافت محل کار یا شرکت خود بوده است، زیرا رسیدگی و انجام خدمات نظافتی برای محل‌های کار بسیار دشوار است و نیازمند انجام گروهی است. پین ورک این مشکل را حل کرده است آن‌هم با داشتن نیروهای نظافتی آموزش‌دیده و مطمئن، تمام نگرانی‌های شما را درباره نظافت شرکت و محل کار رفع کرده است. پین ورک با ارائه خدمت نظافتی به شرکت‌های مختلف در شهر تهران، اعتبار و سابقه زیادی در حوزه نظافت محل کار و شرکت دارد. تمامی نیروهای نظافتی پین ورک از فیلترهای متعددی همچون؛ عدم سوءپیشینه و کارت سلامت عبور می‌کنند تا شما با اطمینان خاطر از نیروهای نظافتی پین ورک برای نظافت محل کار خود استفاده کنید.

خدمات نظافت شرکت و محل کار پین ورک

تیم حرفه‌ای نظافتی پین ورک همواره در تلاش است که خدمت شما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد، برای همین منظور ما از نیروهای ماهر و آموزش‌دیده برای نظافت شرکت و محل کار خود استفاده کرده‌ایم که نظافت محل کار یا شرکت شما را بسیار دقیق انجام دهند. برخی از وظایف و کارهای نیروهای نظافتی به شرح زیر است:

 • نظافت و گردگیری وسایل (رایانه، میز و صندلی و..)
 • نظافت سرویس‌های بهداشتی
 • نظافت سطح زمین
 • نظافت باغچه‌ها و حیاط
 • نظافت راه‌پله و آسانسور
 • نظافت اسناد و مدارک
 • نظافت راهروها و پارکینگ

در هر نقطه از تهران، شمال، جنوب، شرق یا غرب اگر به نظافتچی شرکت یا محل کار نیاز داشتید، پین ورک با بهره‌گیری از باسابقه‌ترین نظافتچی‌های تهران آماده ارسال و ارائه خدمت نظافت شرکت و محل کار شماست.

نکاتی در مورد نظافت شرکت و محل کار

اگر قصد دارید که خودتان با نظافتچی‌های خود شرکت، محل کار خود را تمیز کنید، لازم است به یکسری از نکات و اصول تمیز کردن محل کار مسلط باشید. قطعاً نکات مهمی در مورد نظافت شرکت و محل کار وجود دارد که برای به‌کارگیری تیم نظافتی باید به آن توجه نمایید؛

نظافت اشغال‌ها و وسایل اضافی

قطعاً هر شرکتی پس از یک روز کاری شلوغ، وسایل دورریختنی زیادی دارد. برای اینکه محیطی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی و کثیفی داشته باشید توصیه می‌شود که کار تمیز کردن سطح زباله را دو بار در روز انجام دهید. این کار باعث تمیزتر شدن محیط و عدم بو گرفتن فضا می‌شود.

استفاده از مواد شوینده

قطعاً داشتن فضایی تمیز نیازمند مواد شوینده خوب و مرغوب است. پیشنهاد می‌شود که وسایلی همچون؛ پارچه‌های میکرو فیبر، سطل، مواد شوینده، جارو و برس گرد خاک را در شرکت و محل کار خود داشته باشید.

مرتب کردن سیم‌ها و کابل‌ها

مهم‌ترین نکته‌ای در بسیاری از شرکت‌ها از آن چشم‌پوشی می‌شود، سازمان‌دهی کابل‌ها و سیم‌های برق است. شلوغی و تعدد زیاد این کابل‌ها علاوه بر اینکه مشکلات زیادی را برای شما به وجود می‌آورد، باعث سخت تر شدن کار نظافت شرکت نیز می‌شود. پیشنهاد می‌شود که این کابل‌ها و سیم‌ها را توسط سیم‌های ماکارونی یا سیم‌جمع‌کن‌ها سازمان‌دهی کنید. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از نیروهای نظافتی پین ورک مزایا بیشتری نسبت به استفاده از نظافتچی‌های خود شرکت یا سازمان را دارد که از مهم‌ترین ویژگی نیروهای نظافتی پین ورک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده پین ورک از نظافتچی‌های آقا و خانم آموزش‌دیده و کارکشته برای امور نظافتی
 • حضور به‌موقع در محل و انجام کار در اسرع وقت با بالاترین کیفیت
 • انجام کار نظافتی با ضمانت و پشتیبانی پین ورک
 • خوش‌برخورد و حرفه‌ای بودن نیروهای نظافتی

بهترین شرکت نظافتی در تهران

نظافت شرکت و محل کار یکی از ضروری‌ترین اموری است که حتماً باید انجام شود. کارمندان شرکت، به‌طور میانگین حدود یک‌سوم از روز یعنی 8 ساعت را در محل کار سپری می‌کنند و ماندن در محیطی با این مدت‌زمان طولانی نیازمند محیطی آرام و تمیز است تا تمرکز کار بالا رود. اگر محیط کاری شما آلوده و کثیف باشد علاوه بر پایین آمدن راندمان کاری، بر روی سلامت کارمندان و ارباب‌رجوعان شرکت تأثیر منفی می‌گذارد. پین ورک باسابقه‌ای درخشان درزمینهٔ نظافت شرکت و محل کار، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان در جهت نظافت شرکت و محل کار شما در هر نقطه از تهران است. تنها کافی است با ما در پین ورک در تماس باشید.

نظافت محل کار، شرکت یا اداره را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - نظافت محل کار، شرکت یا اداره

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?نظافت محل کار توسط پین‌ورک شامل چه مواردی می‌باشد؟
شستشو و نظافت محل کار شامل ورودی‌ها، سالن‌های انتظار، سرویس بهداشتی، آبدارخانه، نظافت دیوار، نظافت سطح زمین با جارو، نظافت سطح زمین با تی، نظافت کمد، نظافت داخل کمد، نظافت و گردگیری کلیه تجهیزات و لوازم محل کار (میز، صندلی، فایل، کمدها، رایانه و …) نظافت و شستشوی کلیه شیشه‌ها، درب و پنجره‌های محل کار (برای این‌کار نظافتچی آقا مناسب می باشد) و سایر خدماتی که مشتریان در این زمینه لازم داشته باشند.
?آیا نظافت مشاعات و راه پله و نرده‌ها توسط نظافتچی محل کار پین‌ورک انجام می‌گیرد؟
نظافت مشاعات و راه پله و پارکینگ به صورت یک خدمت جداگانه توسط شرکت پین‌ورک ارائه می‌شود. اما در نظافت محل کار در صورت درخواست مشتری علاوه بر نظافت دفاتر، نظافت راه پله و نرده‌ها نیز توسط نظافتچی آقا انجام می‌شود.
?آیا می‌توان پس از ثبت سفارش، زمان سفارش را تغییر داد؟
درصورتی که زمان سفارش را اشتباه وارد کرده باشید یا بخواهید سفارش خود را به روزهای بعد موکول کنید، تنها کافی است با تیم پشتیبانی تماس گرفته و تاریخ جدید سفارش را به آن‌ها اعلام کنید.
?نظافت شرکت به چند ساعت زمان نیاز دارد؟
جواب این سوال کاملا به متراژ و میزان کیفی محل کار شما ارتباط دارد. جدا از این مورد، نوع خدمتی که مد نظر دارید نیز در کم یا زیاد شدن این زمان تاثیر زیادی دارد. برای مثال سفارش‌هایی که شامل دیوارشویی باشند حداقل 8 ساعت به زمان احتیاج داشته در حالی که برای نظافت معمولی 5 ساعت کافی است!
?اگر در حین کار نظافتچی متوجه شویم به زمان بیشتری برای نظافت ادارات نیاز است چه باید کرد؟
بلافاصله با شرکت تماس گرفته و تعداد ساعت بیشتری که مد نظر دارید را ثبت کنید. به هیچ وجه بدون در اطلاع قرار دادن شرکت با خود نظافتچی صحبت نکنید. توجه داشته باشید در صورتی که به پشتیبانان پین ورک ‌اطلاع ندهید، شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال زمان اضافه شده به خدمت را عهده دار نخواهد بود.
?اگر نیرو تاخیر داشت، چه باید کرد؟
کارگر های خانم و آقایی که بالای 10 دقیقه تاخیر داشته باشند جریمه شده و در صورت تکرار تاخیر ها از سیستم حذف می‌شوند! کارگر موظف است به مقداری که تاخیر داشته است و بدون درخواست هزینه بیشتر کار خود را ادامه دهد.
?اگر شرکت از کیفیت سرویس ارائه شده راضی نبود چه می‌توان کرد؟
اگر در یک ساعت اول کار از نظافتچی رضایت نداشتید می‌توانید با پشتیبانی شرکت تماس گرفته و نیرو خدماتی را با یک نیروی دیگر تعویض کنید. پشتیبانی ما در طول سفارش همواره در دسترس و آماده خدمت رسانی به شما است. در صورت بروز هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید.
?آیا نظافتچی موظف است که وسایل نظافتی را همراه داشته باشه باشد؟
خیر. اما مشتری می‌تواند از نیرو بخواهد که مواد شوینده مورد نیاز را تهیه کند. فاکتور این خرید در انتهای سفارش باید توسط مشتری به نیرو پرداخت شود.
?آیا هزینه ی رفت و آمد نیروی نظافتچی بر عهده شرکت است؟
اگر کار نظافت منزل از ساعت 20 به بعد هم ادامه داشته باشد، شرکت موظف است هزینه ی برگشت نیرو را تا سقف 20 هزار تومان پرداخت کند.
?قیمت نظافتچی محل کار چقدر است؟
در حال حاضر قیمت نظافتچی خانم و نظافتچی آقا برای سفارش 1 تا 5 ساعت 98 هزار تومان است و به ازای هر ساعت بیشتر 13 هزار تومان به قیمت نظافت افزوده می‌شود. این قیمت در مقایسه با بازار رقبا بسیار مقرون به صرفه است.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 15

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین