بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

کاشی کاری و سرامیک کاری

درخواست خود را ثبت کنید! زیر15دقیقه، یک متخصص در زمینۀ کاشی کاری و سرامیک کاری از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
کاشی کاری و سرامیک کاری

قیمت کاشی کاری و سرامیک کاری

نام خدمت قیمت تومان
اجرت کاشی کاری کف ( ساده ) هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری کف ( لوزی ) هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری کف ( آجری ) هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری چسبی دیوار هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری چسبی کف هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری بین کابینتی با چسب کاشی هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری دوغابی آشپزخانه هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری دوغابی سرویس بهداشتی هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری دوغابی استخر هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری دوغابی بدنه راه پله هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت کاشی کاری دوغابی بدنه پاسیو هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت نصب سنگ اسلب هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت نصب سنگ آنتیک هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت موزاییک کاری هر متر مربع تماس بگیرید
اجرت سرامیک کاری هر متر مربع تماس بگیرید
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه کاشی کاری و سرامیک کاری

 • خدمات کاشی کاری، سرامیک کاری و موزائیک کاری در تهران
 • کاشی کاری دیوار، کف، سرویش بهداشتی، حمام و …
 • کف سازی و موزائیک کاری حیاط، پارکینگ و …
 • خدمات لق گیری و تعمیر کاشی، سرامیک و موزائیک
 • کاشی کاری با ملات، بدون ملات و با چسب

چرا کاشی کاری و سرامیک کاری پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص کاشی کاری و سرامیک کاری با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از نیروی ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و نیروی فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین کاشی کاری و سرامیک کاری پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

کاشی و سرامیک در مرحله‌ی نازک کاری ساختمان، برای پوشش کف و دیوارها استفاده می‌شود. امروزه کاشی و سرامیک از صنایع پرکاربرد در صنعت محسوب می‌شود و از آن علاوه بر تزئینات داخلی و خارجی ساختمان، به عنوان عایق رطوبتی برای پوشش دیوارهای سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه استفاده می‌شود. کاشی و سرامیک در برابر رطوبت و نفوذ آب مقاومت بالایی دارد و به راحتی آسیب نمی‌بیند.

کاشی و سرامیک‌های موجود در بازار نقش، رنگ و اندازه‌های متنوعی دارند و با توجه به دکوراسیون خود می‌توانید نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید. اما ممکن است به دلیل تنوع بالا سردرگم شوید. پین ورک انتخاب سریع، آسان و مطمئن کاشی و سرامیک را به شما پیشنهاد می‌کند. برای ارتباط با بهترین متخصصین کاشی و سرامیک در تهران، کافی است سفارش خود را در سایت یا اپلیکیشن پین ورک ثبت کنید تا در اسرع وقت متخصص با شما تماس بگیرد. با تماس متخصص می‌توانید هماهنگی‌های لازم را برای خرید کاشی و قیمت نصب کاشی انجام دهید.

فرق کاشی با سرامیک چیست؟

کاشی از دو قسمت به نام سفال و لعاب تشکیل شده است. سفال قسمت اصلی کاشی است و لعاب پوشش روی سطح سفال می‌باشد. حالا اگر بر روی سفال لعاب سرامیکی ریخته شود، به آن سرامیک گفته می‌شود. در واقع سرامیک نوعی از کاشی است که به دلیل مقاومت و استحکام بالاتر برای پوشش کف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید سرامیک با ما در تماس باشید.

انواع چیدمان کاشی و سرامیک

در کاشی کاری 4 نوع چیدمان وجود دارد. این چیدمان بستگی به سلیقه و دکوراسیون شما توسط نصاب کاشی پین ورک انجام می‌گیرد.

 • کاشی کاری آجری

ساده‌ترین نوع کاشی کاری ساختمان، چیدمان آجری است. در این روش ایرادات و خطاهای کاشی کار قابل مشاهده نیست و بیشتر برای کاشی‌های درجه 2 و 3 که کیفیت پایینی دارند، مناسب است.

 • کاشی کاری ساده یا مربعی

این روش مبنای تعیین قیمت کاشی کاری توسط کاشی کار می‌باشد و جزو رایج‌ترین روش‌های کاشی کاری است.

 • کاشی کاری لوزی

این روش سخت‌ترین، پرهزینه‌ترین و در عین حال زیباترین نوع کاشی کاری ساختمان است. قسمت مشکل ماجرا در گوشه و کنار دیوار است و دورریز این کاشی در هنگام نصب بسیار زیاد است. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود از قسمت کف کاشی کمی بیشتر خریداری شود.

 • کاشی کاری مرکب یا ترکیبی

در این روش کاشی با اندازه‌ها و اشکال متفاوت در کنار یکدیگر قرار می‌گیرد و یک واحد را تشکیل می‌دهند. کاشی کاری مرکب به دست کاشی کار ماهر انجام می‌گیرد.

 

کاشی کاری و سرامیک کاری

کاشی کاری و سرامیک کاری از مراحل مهم در نازک کاری ساختمان است و باید به دست افراد حرفه‌ای و با تجربه انجام شود. قبل از کاشی کاری نکاتی مانند کیفیت مصالح، مقاوم سازی سطوح، رفع عیوب و زیبایی کار باید مورد توجه قرار بگیرد. باید بدانید که افزایش کیفیت کاشی بر افزایش کیفیت کاشی کاری موثر است. بنابراین قبل از خرید کاشی می‌توانید با نصاب کاشی پین ورک مشورت کنید و یک خرید باکیفیت و مطمئن انجام دهید. یکی از نکات مهم در خرید کاشی میزان نفوذ پذیری کاشی است. هر چه میزان نفوذپذیری کاشی کمتر باشد، جذب آب کاهش و در برابر لکه‌پذیری، یخ‌زدگی و ضربه مقاومت بیشتری نشان می‌دهد.

پس از خرید کاشی قطعا به دنبال بهترین نصاب کاشی در تهران هستید. پین ورک همیشه بهترین متخصصین را به شما معرفی می‌کند. کاشی کاری ساختمان باید بر اساس نظم و الگوی مشخصی انجام شود تا باعث جلب توجه و افزایش زیبایی محیط شود. بنابراین قبل از کاشی کاری باید کاشی‌ها از نظر ترک خوردگی، لب پر شدن و شکستگی به طور کامل بررسی شوند و تنها کاشی‌های سالم و بدون نقص در کاشی کاری استفاده شوند.

همچنین باید سطح کار از نظر تراز و صاف بودن بررسی شده و نواقص کوچک آن برطرف شود یا گاهی نیاز است که کاشی‌ها با توجه به اندازه و شکل سطح برش داده شوند. مرحله‌ی آخر نصب کاشی است که می‌تواند به دو صورت چسبی یا دوغابی انجام شود. در مرحله‌ی دوغاب ریزی کاشی کار با مهارت و دقت خاصی باید درز بین کاشی‌ها را با دوغاب بگیرد. عملیاتی که کاشی کار ماهر در کاشی کاری انجام می‌دهد باید افزایش استحکام و ماندگاری بیشتر کاشی سرامیک می‌شود.

کاشی کاری ساختمان

کاشی کاری خانه و نصب کاشی از موثرترین روش‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان است. کاشی کاری باید توسط افراد حرفه‌ای و متخصص انجام بگیرد. اگر به دنبال فرد متخصص در زمینه کاشی کاری منزل هستید می‌توانید از متخصصین حرفه‌ای پین ورک کمک بگیرید. پین ورک این امکان را فراهم کرده تا از بهترین متخصصین در زمینه کاشی کاری و سرامیک کاری در تهران بهره‌مند شوید و به صورت رایگان از دستمزد کاشی کار مطلع شوید. کاشی کاری ساختمان به دو شیوه‌ی کاشی کاری مدرن و کاشی کاری سنتی قابل اجرا است.

 • کاشی کاری مدرن، طرح‌های خاص مانند اجرای کاشی کاری سه بعدی یا ترکیب دو نمونه کاشی را در خود جای داده است. در این نمونه بیشتر از رنگ‌های گرم با طرح‌های ساده استفاده می‌شود.
 • کاشی کاری سنتی بیشتر در رستوران‌ها و آشپزخانه اجرا می‌شود. این نمونه بیشتر دارای طرح‌های هندسی و اسلیمی با رنگ‌های سرد است و طرفداران خاص خود را دارد.

کاشی و سرامیک را با توجه به نوع کاربردشان تقسیم بندی می‌کنند. از انواع آن می‌توان به کاشی دیوار و سرامیک کف و کاشی و سرامیک نما و … اشاره کرد.

 • کاشی کاری آشپزخانه

استفاده از کاشی و سرامیک به دلیل ضد آب بودن و نظافت آسان در آشپزخانه بسیار کاربردی است. کف آشپزخانه بیشتر از سایر محیط‌ها در معرض آلودگی و چربی قرار می‌گیرد، به همین دلیل کفپوش آشپزخانه باید در برابر مواد شوینده اسیدی مقاومت بالایی داشته باشد. کاشی آشپزخانه به راحتی با آب و مقدار کمی ماده‌ی شوینده تمیز می‌شود و تمام لکه‌ها و روغن‌ها از بین می‌روند. برای خرید کاشی آشپزخانه حتما به رنگ دکوراسیون توجه داشته باشید.

 • کاشی کاری کف پذیرایی

کاشی کاری پذیرایی باید با کیفیت و دقت بالایی انجام شود زیرا اولین جایی است که پس از ورود به منزل در دید افراد قرار می‌گیرد. اگر به دنبال نمایی زیبا در پذیرایی هستید، طرح‌های متنوع و زیبایی از کاشی و سرامیک می‌توانید جهت نصب کاشی و سرامیک کف پذیرایی انتخاب کنید. در طراحی دکوراسیون پذیرایی اغلب از سرامیک به عنوان کفپوش استفاده می‌شود. سرامیک کف پذیرایی از طیف‌های رنگی روشن تا تیره وجود دارد. رنگ روشن سرامیک پذیرایی برای خانه‌هایی با متراژ کم کاربرد دارد تا فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد. رنگ‌های تیره سرامیک برای اتاق‌هایی با متراژ بزرگ می‌تواند کاربرد داشته باشد که باید متناسب با دکوراسیون انتخاب شود. کاشی کاری پذیرایی با سرامیک‌های طرح چوبی نیز انجام می‌شود که جدید وارد بازار شده‌اند. این مدل سرامیک‌ها از توجه بیشتری در دکوراسیون داخلی برخوردار هستند.

 • کاشی کاری سرویس بهداشتی و حمام

کاشی و سرامیک به دلیل ضد آب بودن، مقاومت بالا در برابر رطوبت کاربرد اساسی در سرویس بهداشتی و حمام دارد. همچنین کیفیت کاشی و سرامیک‌های مخصوص سرویس بهداشتی به این صورت است که به راحتی تمیز شده و لیز نمی‌باشند. این کاشی و سرامیک‌ها در برابر مواد شیمیایی اسید و باز مقاومت بالایی دارند و در برابر ضربه و ساییدگی مقاومت بالایی دارند.

سرامیک دیوار تفاوت زیادی نسبت به سرامیک کف سرویس بهداشتی و حمام دارد. در حمام که رطوبت بیشتری وجود دارد بهتر است کاشی کاری با ملات و سیمان انجام شود. رنگ محبوب و پرکاربرد برای کاشی کاری سرویس بهداشتی سفید و رنگ‌های روشن است زیرا سرویس بهداشتی را تمیزتر و روشن‌تر نشان می‌دهد. اندازه کاشی و سرامیک حمام و سرویس بهداشتی باید متناسب با فضای سرویس بهداشتی و حمام انتخاب شود.

 • کاشی کاری پارکینگ و حیاط

در انتخاب کاشی پارکینگ باید به طرح و جنس کاشی توجه ویژه‌ای داشته باشید. مدل کاشی کاری پارکینگ و حیاط مانند کاشی کاری شطرنجی یا شبکه‌ای بسیار در زیبایی محیط تاثیرگذار است. گاهی قبل از کاشی کاری، سطح پارکینگ و حیاط نیاز به تعمیرات و زیرسازی دارد. سطح مورد نظر باید صاف، بدون ترک و برآمدگی باشد. این کار توسط متخصص پین ورک قبل از کاشی کاری با مهارت خاصی انجام می‌گیرد.

خرید کاشی و سرامیک

 • انتخاب کاشی با کیفیت و مناسب بسیار بر کیفیت کاشی کاری تاثیرگذار است. به همین دلیل متخصصین نصب کاشی به یکسری محصولات توجه ویژه دارند.
 • ابتدا باید توجه کنید برای چه محیطی قصد خرید کاشی و سرامیک را دارید. برای خرید اینترنتی کاشی و سرامیک باید از یک فروشگاه معتبر اقدام کنید. انواع کاشی بین کابینتی، سرامیک سه بعدی، کاشی پارکینگ، سرامیک پارکینگ، سرامیک استخری و … را مشاهده کنید.
 • خرید کاشی و سرامیک باید به گونه‌ای باشد پس از مدت طولاتی دچار ترک خوردگی، سائیدگی و رنگ پریدگی نشود.
 • قبل از خرید کاشی با کاشی کار در مورد مقدار مورد نیاز کاشی مشورت کنید. اغلب باید یک بسته کاشی بیشتر خریداری شود، زیرا ممکن است در هنگام کاشی کاری تعدادی کاشی شکسته شود و نیاز به کاشی جدید باشد.
 • حتما دیده‌اید که کاشی‌های بزرگ‌تر محیطی شکیل‌تر و زیباتر خلق می‌کنند و برای محیط‌های بزرگ بسیار مناسب هستند. حتما در خرید کاشی و سرامیک ابعاد محیط را در نظر داشته باشید و براساس آن ابعاد کاشی و سرامیک را انتخاب نمایید.
 • رنگ کاشی نیز در بزرگ و کوچک نشان دادن محیط بسیار تاثیرگذار است. کاشی‌های تیره، فضا را کوچک‌تر و کاشی‌های روشن، فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهند.
 • در خرید کاشی باید بدانید که از کاشی‌های کوچک برای سطوح منحنی استفاده می‌شود. کاشی‌های کوچک اجازه می‌دهند تا منحنی‌ها و سطوح خمیده، دقیق‌تر اجرا شود.

فروش کاشی سرامیک

پین ورک یک شرکت معتبر در فروش کاشی و سرامیک و ارائه دهنده خدمات کاشی کاری ساختمان می‌باشد. برای اطلاع از قیمت فروش کاشی و سرامیک، پس از ثبت درخواست خود در سایت پین ورک و ارتباط با بهترین متخصصین کاشی کاری تهران می‌توانید از جزئیات کار و قیمت انواع کاشی و سرامیک اطلاع کسب نمایید.

کاشی کاری و سرامیک کاری را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - کاشی کاری و سرامیک کاری

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?نصاب کاشی چه خدماتی را در محل ارائه می‌دهد؟
• نصب کاشی سرویس بهداشتی • نصب کاشی و سرامیک حمام • نصب کاشی آشپزخانه • نصب کاشی ساختمان • نصب کاشی و سرامیک استخر، سونا و جکوزی • نصب کاشی نمای ساختمان • نصب قرنیز ساختمان • نصب سرامیک سه بعدی شیشه‌ای • نصب کاشی راه پله و راهرو • نصب کاشی سقف ساختمان • نصب کاشی پارکینگ و حیاط • نصب کاشی و سرامیک با چسب • نصب کاشی و سرامیک با ماسه و سیمان • نصب کاشی و سرامیک اسلب • زیرسازی نصب کاشی و سرامیک
?مزایای ثبت سفارش نصب کاشی و سرامیک در پین ورک چیست؟
با ثبت سفارش در اپلیکیشن پین ورک در کمترین زمان به کاشی کار حرفه‌ای ساختمان دست پیدا می‌کنید. • به دلیل ثبت سفارش آنلاین و تلفنی دیگر وقت خود را در ترافیک تلف نمی‌کنید و در هر زمان و مکانی می‌توانید سرامیک کار حرفه‌ای در تهران را بیابید. • به دلیل پیگیری پشتیابان پین ورک از روند اجرای کار خیالتان از بابت نصب و تعمیرات کاشی و سرامیک با کیفیت بالا و تحویل به موقع راحت می‌باشد. • متخصصین پین ورک را برای انواع خدمات نصب کاشی و سرامیک مانند سرامیک کاری روی دیوار، سرامیک کاری نمای ساختمان، نصب سرامیک کف، نصب کاشی اسلب و ... در کنار خود می‌توانید داشته باشید. • در صورت بروز هر مشکل و نقدی می‌توانید با پشتیبانان پین ورک تماس بگیرید و مطمئن باشید که تمامی کارها پیگیری می‌شود.
?روند ثبت سفارش کاشی کار در پین ورک به چه صورت می‌باشد؟
ثبت سفارش در پین ورک کاملا رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش هم می‌توانید از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام نمایید. در هر دو حالت پس از تعیین روز و ساعت و پاسخ به چند سوال ساده در مورد اینکه خدمت مورد نظر برای چه فضایی است، می‌توانید درخواست خود را به آسانی ثبت کنید و منتظر بمانید تا متخصص با شما تماس بگیرد و قیمت دقیق دستمزد کاشی کار به شما اعلام شود. در صورتی که با متخصص به توافق برسید، درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود در غیر این صورت سفارش شما به صورت رایگان لغو خوهد شد.
?چگونه به خدمات سرامیک کاری و کاشی کاری در پین ورک اعتماد کنم؟
• برای انجام پروژه‌های کاشی کاری و سرامیک کاری در همان ابتدای کار از هزینه نصب کاشی و سرامیک به طور دقیق اطلاع کسب می‌کنید. • در مورد کیفیت اجرای کار و تحویل به موقع پروژه کاشی کاری و سرامیک کاری مطمئن باشید، زیرا پشتیبانان ما با جزئیات تمام مراحل را چک می‌کنند و متخصصین پین ورک از تعهد بالایی در هنگام کار برخوردار هستند. • برای اطلاع از کیفیت کار متخصصین پین ورک می‌توانید نمونه کارهای قبلی را از نصاب کاغذ دیواری بخواهید. • می‌توانید برای اطمینان بیشتر کیفیت کار از نظر و تجربه‌ی سایر مشتریان در اپلیکیشن پین ورک بهره‌مند شوید • قبل از هر چیز برای هزینه ایاب ذهاب با نصاب به توافق برسید تا مشکلی در پرداخت هزینه‌ها بوجود نیاید.
?هزینه خدمات کاشی و سرامیک در پین ورک چگونه محاسبه می‌شود؟
پس از ثبت سفارش متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت و قیمت نصب کاشی و سرامیک را به شما اعلام می‌کنند. این هزینه توسط نصاب کاشی با توجه به متراژ محل، شرایط نصب و زیرسازی محاسبه می‌شود. در صورتی که با متخصص به توافق رسیدید ثبت سفارش شما کامل می‌شود.
?اگر از خدمات ارائه شده راضی نبودیم، شرکت چه اقدامی انجام می‌دهد؟
شعار پین ورک همواره رضایت مشتری و داشتن تجربه‌ی بی دغدغه برای سفارش خدمات آنلاین منزل است. در صورتی که به هر دلیلی از کیفیت کار رضایت نداشته باشید، پین ورک تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری انجام می‌دهد.
?خدمات نصب کاشی و سرامیک پین ورک چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟
• کاشی کاری ساختمان در محله‌های غرب تهران شامل پونک ، جنت آباد ، گیشا ، تهرانسر ، آریاشهر ، طرشت ، شهران ، چیتگر ، فردوس ، زیباشهر ، آزادی ، ستارخان ، شهرک آپادانا ، شهرک اکباتان ، کن ، حصارک و غیره • کاشی کاری منزل در محله‌های شرق تهران شامل تهران نو ، حشمتیه ، وحیدیه ، پیروزی ، شمس آباد ، نظام آباد ، نارمک ، تهرانپارس ، نیروهوایی ، شهرک امید ، مجیدیه ، حکیمیه ، رسالت ، هفت حوض و غیره • کاشی کاری خانه در محله های شمال تهران شامل تجریش ، نیاوران ، اقدسیه ، پل رومی ، ظفر ، درکه ، صاحبقرانیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، فرشته ، گاندی ، دزاشیب ، شهرک غرب ، اوین ، دروس ، مینی سیتی ، زرگنده ، آراج ، جماران ، دارآباد ، محمودیه ، آجودانیه ، سعادت آباد ، چیذر ، قلهک ، سوهانک ، لویزان ، داوودیه ، کامرانیه ، فرحزاد ، الهیه ، ازگل ، فرمانیه ، باغ فردوس ، جردن ، قیطریه • کاشی کاری در مناطق جنوب تهران شامل مشیریه ، خراسان ، شاپور ، شوش ، جوادیه ، یاخچی آباد ، آب منگل ، خزانه فلاح ، کاروان (رضویه) ، منیریه ، خانی آباد نو ، جی ، یافت آباد ، آذری ، امیربهادر ، شهرک مسعودیه ، مولوی ، دروازه غار ، امیریه ، خزانه بخارایی ، افسریه
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 13

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین