بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

سمپاشی منزل

درخواست خود را ثبت کنید! زیر15دقیقه، یک متخصص در زمینۀ سمپاشی منازل و محیط کار از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
سمپاشی منزل

قیمت سمپاشی منزل

نام خدمت قیمت تومان
قیمت سمپاشی (متراژ محل، نوع آفت و نوع سم در قیمت موثر است) توافقی
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه سمپاشی منزل

 • خدمات سمپاشی منازل در تهران
 • سمپاشی منزل، آپارتمان، مغازه، اداره، رستوران، بیمارستان و …
 • سمپاشی حمام، دستشویی، انبار و …
 • اجرای سمپاشی تخصصی برای پارکت، لیمینت، چوب و MDF
 • سمپاشی موثر بر سوسک، کک، شپش، مورچه، موریانه و سایر حشرات موذی
 • سمپاشی موثر بر موش، مار، مارمولک و سایر جانوران موذی

چرا سمپاشی منزل پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص سمپاشی منازل با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از نیروی ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و نیروی فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین سمپاشی منزل پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

وجود حشرات و جانوران موذی برای هیچ کس خوشایند نیست و اگر نسبت به آن‌ها در محل زندگی یا محل کار بی اهمیت باشیم علاوه بر تکثیر بی‌رویه باعث ایجاد بیماری در انسان بخصوص کودکان می‌شویم. برخی از افراد قبل از اینکه کار را به یک شرکت سمپاشی معتبر بسپارند، خودشان دست به سمپاشی منزل می‌زنند یا از موادی مانند نفت و حشره کش استفاده می‌کنند. در بعضی مواقع نیز از افراد غیر متخصص برای این کار کمک می‌گیرند. این اقدامات نه تنها ممکن است باعث مسمومیت افراد حاضر شود بلکه می‌بینید پس از گذشت مدتی دوباره سر و کله این موجودات فوضول در محل پیدا می‌شود.
پین‌ورک از افراد تحصیلکرده و متخصص برای خدمات سمپاشی تهران و دفع جانوران موذی استفاده می‌کند که برای دفع هر نوع جانوری از روش و سم مخصوص به آن‌ها استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای انواع سمپاشی حشرات مانند سوسک،  ساس،  بید،  شپش و انواع  جانوران موذی مانند  مارمولک، موش می‌توانید روی متخصصین پین‌ورک حساب کنید. در ادامه مطلب با اصول سمپاشی منازل و رستوران آشنا می‌شوید و شما را از نکات قبل و بعد از سمپاشی ساختمان آگاه می‌کنیم. البته متخصصین در زمان سمپاشی منزل یا رستوران تمام این نکات را به طور کامل به شما توضیح می‌دهند.
خدمات سمپاشی تهران پین‌ورک برای از بین بردن حشرات و جانوران موذی شامل موارد زیر می‌باشد: سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه، سوسک فاضلاب سمپاشی ساس، کک، شپش، موریانه ،  موش، مارمولک، مار، مورچه
خدمات سمپاشی تهران در محیط‌های مختلف توسط متخصصین پین‌ورک انجام می‌گیرد و محیطی کاملا امن را به شما تحویل می‌دهند. از جمله محیط‌های درخواستی برای این عملیات شامل موارد زیر است: سمپاشی منازل، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام سمپاشی بیمارستان‌ها، محیط خابگاه‌ها ، انبار ها ، رستوران و غذاخوری‌ها،  هتل‌ها،  ادارات و مراکز تجاری سمپاشی باغ و گیاهان

سمپاشی سوسک

سوسک جزو موجوداتی است که در تمام فصول سال دیده می‌شود و انواع مختلفی دارد. سوسک بزرگ یا سوسک آمریکایی معمولا در فاضلاب‌ها زندگی می‌کند و سوسک ریز یا سوسک آلمانی که به سوسک‌های آشپزخانه معروفند در کابینت‌ها و جعبه‌های چوبی تخم ریزی می‌کند. تخم گذاری سوسک‌ها در شرایط مرطوب و تاریک انجام می‌شود و تعداد تخم‌هایشان بین شانزده تا چهل تخم است که پس از مدتی از پوشش کپسولی خود خارج شده و به سوسک‌های جوان تبدیل می‌شوند. این موجودات در اثر تماس با پوست موجب بیماری‌های پوستی، خارش، تورم پلک و حتی ایجاد بیماری‌های تنفسی می‌شوند، بنابراین باید برای حفظ سلامتی سوسک‌ها از محیط زندگی دور نگه داشت. برای سمپاشی سوسک باید از محلول‌ها و سم‌های مناسب که از تکثیر آن‌ها جلوگیری می‌کند، استفاده شود. در ادامه به روش‌های مختلف که بعضا توسط افراد برای از بین بردن و دفع سوسک استفاده می‌شود، اشاره می‌کنیم :

استفاده از اسپری برای از بین بردن سوسک :

این روش برای از بین بردن تعداد کمی سوسک استفاده می‌شود، در صورتیکه سوسک‌ها به تعداد زیاد تکثیر شده باشند اولا سم حاصل از اسپری نمی‌تواند تمام سوسک‌ها را بکشد، ثانیا این سم نمی‌تواند به پوشش سخت تخم‌های سوسک نفوذ کند بنابراین در آینده با مشاهده تعداد زیادی سوسک غافلگیر می‌شویم، ثالثا سم حاصل از این اسپری در فضا پخش شده و از طریق منافذ پوست جذب شده یا وارد دستگاه تنفسی می‌شود، همچنین سم حاصل روی مواد غذایی می‌نشیند.

استفاده از نفت برای از بین بردن سوسک :

نفت معمولا برای سوسک‌های فاضلاب استفاده می‌شود اما باید بدانید که سوسک‌ها با حس کردن بوی نفت پا به فرار می‌گذارند و دوباره به محل برمی‌گردند. نفت زمانی باعث کشته شدن سوسک می‌شود که مستقیما روی آن ریخته شود ولی متاسفانه سوسک‌ها به دیواره‌های راه فاضلاب می‌چسبند بنابراین نفت اثر بسیار کمی می‌تواند داشته باشد.

استفاده از سم و قرص سوسک کش :

در صورت استفاده از این سم‌ها بهتر است افراد مدتی محل را ترک کنند تا مشکلی برای کسی پیش نیاید و اگر نکات بهداشتی توسط افراد به درستی رعایت نشود خطراتی بیشتر از وجود سوسک دامن گیر افراد می‌شود.

استفاده از سمپاشی برای از بین بردن سوسک :

بهترین روش برای از کشتار دسته جمعی سوسک‌های یک محیط استفاده از سمپاشی تخصصی است. در این روش نیز باید نکات ایمنی و بهداشتی به طور کامل رعایت شود. پیشنهاد می‌کنیم برای انجام سمپاشی سوسک خودتان اقدام نکنید و از افراد متخصص و صاحب تجربه کمک بگیرید.

 

 

سمپاشی ساس

ساس نوعی انگل است که از خون بدن انسان‌ها و حیوانات تغذیه می‌کند. ساس معمولا در منازل، هتل‌ها سربازخانه‌ها و بیمارستان‌ها دیده می‌شود و به دلیل اینکه بیشتر بر روی پارچه و وسایل پشمی پیدا می‌شود، به آن ساس رختخواب می‌گویند که به سرعت می‌تواند به قسمت‌های دیگر خانه راه پیدا می‌کند و با سرعت زیاد تکثیر شود. نیش ساس در مقایسه با نیش پشه دردناک‌تر بوده و جای آن روی پوست نیز ملتهب می‌شود. استفاده از اسپری‌های حشره کش برای از بین بردن ساس به هیچ عنوان جواب نمی‌دهد چون ساس‌ها نسبت به این اسپری‌ها مقاوم هستند. به همین دلیل در صورتی که روی لباس‌ها یا ملحفه لکه‌های ریز خون می‌بینید و پوستتان متلهب شده و درد می‌کند سریع با شرکت تماس بگیرید تا هرچه زودتر از شر این موجودات وحشناک راحت شوید. برای مقابله با ساس باید وسائل ساس زده را در مقابل آفتاب قرار دهید، لباس‌ها و ملحفه‌ها را بجوشانید و با استفاده از سمپاشی، ساس را به طور کامل از بین ببرید.

سمپاشی موش و مارمولک

موش و مارمولک معمولا در انبارها، زیرزمین و منازل وکارگاه‌ها دیده می‌شوند. وجود موش و مارمولک بسیار آزاردهنده و از بین بردن این موجودات کار سختی است. اغلب افراد به جای کشتن، آن‌ها را به محل دیگری فراری می‌دهند. شما در این مواقع می‌توانید از متخصصین  دفع موجودات موذی پین‌ورک کمک بگیرید. متخصصین داخل و خارج ساختمان را به طور دقیق بررسی می‌کنند و سپس با تله گذاری یا سمپاشی راه رفت و آمد موجودات را به طور کامل مسدود می‌کنند. پس از به دام افتادن حیوان متخصصین شروع به پاکسازی فضله جانور و موارد مربوطه می‌نمایند. متخصصین پین‌ورک همچنین لاشه مرده این حیوانات را از محل خارج می‌کنند و تمام راه‌های ورود برای بازگشت این جانوران را می‌بندند. برای پیشگیری از ورود موش و مارمولک بهتر است اقدامات زیر را انجام دهید:

 • بستن دریچه فاضلاب‌ها، نصب توری، پوشاندن درز درب‌ها و پنجره‌ها
 • استفاده از طعمه‌های آغشته به سموم بهداشتی
 • تمیز نگه داشتن محیط برای جلوگیری از نفوذ موجودات موذی
 • بسته بندی مواد غذایی و استفاده از ظروف درب‌دار

سمپاشی رستوران

رستوران به دلیل وجود مواد غذایی، رفت و آمد افراد جزو محیط‌هایی است که رعایت نکات بهداشتی بسیار حائز اهمیت است و در صورت سهل انگاری موجوداتی مثل مگس، سوسک و موش به مواد غذایی نفوذ می‌کنند، پس باید هر چه زودتر برای از بین بردن آن‌ها اقدام نمایید. سمپاشی رستوران و غذاخوری‌ها یکی از حساس‌ترین خدمات سمپاشی می‌باشد چون باید استانداردها به طور کامل رعایت شود. بنابراین برای سمپاشی رستوران حتما از متخصصین و افراد مجرب کمک بگیرید تا از هر گونه حادثه احتمالی مانند مسمومیت مشتریان جلوگیری نمایید. اقداماتی که می‌تواند باعث جلوگیری از حضور حشرات و موجودات موذی در رستوران‌ها شود شامل :

 • تمیز کردن فرها و اجاق‌های گاز پس از پایان روز کاری چون سرشار از مواد خوراکی هستند.
 • شستشو و پاکسازی کامل ظروف و تخلیه‌ی روغن‌ها و ته مانده‌های غذا در انتهای هر روز کاری انجام شود.
 • رعایت بهداشت محیط و تمام افرادی که در رستوران مشغول به کار (مانند آشپز و دیگر کارکنان) هستند.
 • از توری‌های ریز بر روی مجاری فاضلاب و لوله کشی‌های اصولی برای آشپزخانه رستوران‌ها باید استفاده شود.

اصول سمپاشی منازل

با توجه به اینکه حشرات و موجودات موذی در تمام درزها و سوراخ‌ها تخم گذاری می‌کنند و با شروع فصل گرما تکثیر و زاد و ولدشان بیشتر می‌شود، باید اقدامات جدی و تخصصی برای دفع  صورت گیرد تا آرامش خاطر به منازل و سایر محیط‌ها بازگردد. در صورتی که این کار توسط افراد غیر حرفه‌ای انجام گیرد، ممکن است از سم‌ها و ترکیبات ارگانیک، بی‌بو و دارای مجوز وزارت بهداشت استفاده نشود و درنتیجه خطرات جبران ناپذیری مانند آسیب به ریه، سیستم قلبی و حتی مرگ را به همراه آورد. همواره خطرات سمپاشی غیرتخصصی را جدی بگیرید. برخی از اقداماتی که قبل از سمپاشی و بعد از آن توسط کارشناسان منازل گوشزد می‌شود را در ذیل برای شما آورده‌ایم:

نکات مهم قبل از سمپاشی منازل :

 • حیوانات و پرندگان خانگی خود را به محلی دور از محل سمپاشی منتقل کنید.
 • روی تمام اسباب و لوازم منزل را به خوبی بپوشانید تا از آغشته شدن به سموم جلوگیری نمایید.
 • مواد غذایی را از محل خارج کنید و از ظروف دربسته برای جابه‌جایی مواد غذایی استفاده کنید.

نکات مهم پس از سمپاشی منازل :

 • از کارشناس بخواهید زمان مناسب برای ورود به منزل را مشخص کند.
 • در صورتی که سم هنوز مرطوب است و کامل خشک نشده باعث ایجاد مسمومیت می‌شود.
 • حتما افراد میانسال، کودکان، خانم‌های باردار، افرادی که دچار بیماری‌های قلبی و کلیوی و غیره هستند به توصیه کارشناسان عمل کنند و زودتر از موعد وارد محل نشوند.
 • پس از ورود به منزل باید کف اتاق‌ها و در صورت لزوم کابینت‌ها و روی میزها شستشو شود.
 • پس از ورود به منزل، راه‌های جریان هوا مانند در و پنجره را باز بگذارید.

سمپاشی منزل را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - سمپاشی منزل

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?شرکت پین‌ورک در چه محل‌هایی سمپاشی را انجام می‌دهد؟
سمپاشی در تمام محله‌های تهران شامل سمپاشی در غرب، سمپاشی در شرق، سمپاشی در جنوب و سمپاشی در شمال تهران توسط پین‌ورک انجام می‌شود. همچنین پین‌ورک سمپاشی را در تمامی ساختمان‌ها شامل منازل، رستوران، آرایشگاه‌ها، انباری، غذاخوری‌ها، هتل به طور کامل انجام می‌دهد.
?چه نوع آفاتی در سمپاشی پین‌ورک از بین می‌روند؟
پین‌ورک متخصص در از بین بردن حشرات شامل سمپاشی سوسک فاضلاب، سوسک چاه دستشویی، سمپاشی سوسک ریز کابینتی، سمپاشی ساس تخت خواب، سمپاشی موریانه، سمپاشی مورچه، سمپارچه مگس، سمپاشی کک، سمپاشی شپش، سمپاشی موش، سمپاشی موریانه می‌باشد.
?چه مواردی در تعیین قیمت سمپاشی موثر هستند؟
قیمت سمپاشی با توجه به متراژ محل، تعداد واحدها و نوع آفات تعیین می‎شود. مشتری می‌تواند از نوع آفت عکس گرفته و برای متخصص فرستاده و با اعلام مساحت محل مورد نظر هزینه به صورت توافقی برآورد می‌شود.
?بهترین زمان سمپاشی منازل چه زمانی است؟
برخلاف تصور عمومی تابستان فصل مناسبی برای سمپاشی است. تابستان به دلیل گرمای هوا جانوران موذی بیشتر خودشان را نشان می‌دهند. همچنین پاییز و زمستان نیز بهترین زمان برای سمپاشی است زیرا فصل تخم‌ریزی آن‌ها بوده و جلو تکثیرشان را می‌گیرد. پس بهتر است عملیات سمپاشی هر شش ماه یکبار انجام شود.
?چرا سمپاشی حتما باید توسط متخصص انجام شود؟
استفاده از سموم غیر استاندارد توسط افراد غیر متخصص باعث مقاوم شدن جانوران و دشوار شدن کار سمپاشی و عوارض جانبی برای مشتری دارد.
?آیا سم بی خطر وجود دارد؟
خیر. به دلیل اینکه تمام سموم پایه‌ی نفتی دارند، سمی هستند. به همین خاطر در صورتی که در خانه کودک یا سالمند دارید دقت کنید که به هیچ عنوان سمپاشی غیر اصولی انجام ندهید و حتما برای اینکار از شرکت سمپاشی دارای مجوز کمک بگیرید. زیرا حداقل عوارض سمپاشی غیر اصولی مشکلات گوارشی است.
?آیا قبل از سمپاشی نیازی به نظافت است؟
خیر. نظافت بعد از سمپاشی انجام می‌شود.
?آیا تضمینی از سمت شرکت برای خدمت سمپاشی وجود دارد؟
متخصص بعد از بررسی محل و با توجه به نوع خدمت مدت زمان گارانتی سمپاشی را به مشتری اعلام می‌کند. در صورتی که در مدت تضمین شده توسط متخصص، مجددا محل دارای آفت شود به صورت کاملا رایگان سمپاشی منزل یا دیگر محل ها مجددا انجام می‌شود.
?از چه نوع سم‌هایی در سمپاشی استفاده می‌شود؟
سم‌های بازار اغلب سایپرمترین و خانواده های آن هستند که فرمولشان قدری تفاوت دارد. متاسفانه سموم تقلبی در بازار بسیار زیاد است و تنها شرکت‌ها و متخصصین حرفه‌ای قادر به تشخیص سم تقلبی و اصلی هستند.
?آیا می‌توان تنها یک اتاق را سمپاشی کرد؟
خیر. سمپاشی موضعی موفق نخواهد بود. در صورت نیاز بهتر است سمپاشی از پشت بام شروع شده و تا موتورخانه ادامه داشته باشد.
?اقدامات اولیه قبل از سمپاشی چیست؟
اگر حیوان خانگی دارید آن را از محل دور کنید. مواد غذایی را در هوای آزاد رها نکنید و حتما آن‌ها را داخل ظروف دربسته بگذارید.
?بعد از سمپاشی می‌توان نظافت کرد؟
ظروف و قابلمه‌ها حتما به خوبی شسته شوند اما تا 15 روز نظافت کامل نباید انجام شود. نظافت در حد گردگیری و نظافت خشک موردی ندارد. اما شستشو و نظافت مرطوب باعث جدا شدن سموم از تخم آفات شده و عملا سمپاشی را بی اثر می‌کنند.
?سمپاشی روی گیاهان اثر مخرب دارد؟
به طور مطلق خیر. بالعکس سموم استفاده شده برای نگهداری گیاهان مفید نیز هست.
?در صورت نیاز به تغییر برنامه سمپاشی چه باید کرد؟
مشتری در صورت نیاز به تغییر زمان سمپاشی حداقل یک روز زودتر، با شرکت تماس گرفته و تیم پشتیبانی زمان و تاریخ جدیدی برای سفارش ثبت خواهد کرد.
?در زمان سمپاشی نیازی به ترک محل وجود دارد؟
به طور معمول خیر. مگر در مواردی خاص از قبیل وجود آفت ساس. در این شرایط با نظر متخصص محل را ترک کرده و بعد از هوادهی محیط می‌توان به محیط بازگشت.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 16

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین