بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

تعمیر ویدیو پروژکتور

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص تعمیر ویدئو پروژکتور از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
تعمیر ویدیو پروژکتور

قیمت تعمیر ویدیو پروژکتور

نام خدمت قیمت تومان
اجرت انواع خدمات تعمیر ویدیو پروژکتور (برند و مدل ویدیو پروژکتور در قیمت موثر است) توافقی
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
  • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
  • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

یکی از دستگاه‌های مناسب برای انتشار اطلاعات و ارائه ایده‌ها در کنفرانس‌ها و گفتگوها، ویدئو پروژکتور است. ویدئو پروژکتور، دستگاهی برای نمایش تصاویر انفورماتیک روی دیوار یا پرده سفید است. این دستگاه مانند سایر دستگاه‌های الکتریکی مستعد خرابی و آسیب دیدن است و تعمیر و عیب‌یابی آن به دست تعمیرکار معتبر ویدئو پروژکتور انجام شود. پین ورک با راه‌اندازی بخش تعمیرات ویدئو پروژکتور، یک خدمت دیگر به چندین خدمت خود اضافه کرده است. تعمیرات ویدئو پروژکتور یکی از خدمات تخصصی در پین ورک است که با به بهره‌گیری از بهترین تجهیزات تعمیر و بهترین تعمیرکاران ویدئو پروژکتور صورت می‌گیرد. شما عزیزان در صورت مواجهه شدن با هرگونه مشکلی در حوزه ویدئو پروژکتور از قبیل؛ تعمیر پروژکتور ال ای دی، تعمیر پروژکتور اس ام دی، تعمیر پروژکتور 3LCD، تعمیر لامپ پروژکتور و… آماده خدمت‌رسانی به شما در محل موردنظر شما برای خدمات تعمیر ویدیو پروژکتور اپسون و تعمیر لامپ ویدیو پروژکتور هستیم. برای دریافت و استفاده از خدمت تعمیر ویدئو پروژکتور در محل پین ورک، کافی است به اپ یا سایت پین ورک مراجعه نمایید.

تعمیر ویدیو پروژکتور را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - تعمیر ویدیو پروژکتور

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?روشن نشدن ویدئو پروژکتور
یکی از جدی‌ترین مشکلات ویدئو پروژکتور، روشن نشدن آن‌هاست که باید در اسرع وقت باید رفع و تعمیر شود در غیر این صورت ممکن است باعث ازکارافتادن کامل دستگاه شود. روشن نشدن ویدئو پروژکتور ممکن است به خاطر وجود اختلال یا آسیب در سایر قطعات باشد که ازجمله؛ قفل بودن پنل ویدئو پروژکتور، پیغام no signal، خرابی برد پاور دستگاه، روشن بودن چراغ اخطار و... باشد که در این صورت باید هرچه سریع‌تر با تعمیرکاران پروژکتور پین ورک تماس بگیرید.
?کم‌نور بودن پروژکتور
یکی دیگر از مشکلات بسیار شایع در پروژکتور، کم‌نور بودن آن و برخی از موارد سیاه بودن تصاویر است. این مشکل در ویدئو پروژکتور DLP بسیار شایع‌تر است و دلیل بروز این مشکل، شکسته شدن یکی از تراشه‌های داخل دستگاه است که برای تعمیر و تعویض آن به حضور تعمیرکار ویدئو پروژکتور در محل نیاز است. از دیگر دلایلی که می‌توان به کم‌نور بودن ویدئو پروژکتور اطلاق کرد، آسیب دیدن منشور یا بلوک‌های نور است.
?ارسال نشدن تصویر کامپیوتر به ویدئو پروژکتور
شاید شما هم با این مشکل روبرو شده باشید که باید عرض کنیم که علت بروز این مشکل به خاطر عواملی همچون؛ روشن نشدن ویدئو پروژکتور، بروز نبود و یا نصب نبود کارت گرافیک روی کامپیوتر، شل بودن کابل‌های ورودی و خروجی تصویر است. ابتدا لازم است از سلامت و صحت موارد بالا اطمینان حاصل کنید و اگر مشکل شما همچنان ادامه‌دار بود باید با تعمیرکاران ویدئو پروژکتور پین ورک تماس بگیرید.
?خدمت تعمیر ویدئو پروژکتور شامل در پین ورک چه خدمات دیگری است؟
ما در پین ورک با بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات و بهترین تعمیرکاران ویدئو پروژکتور در محل آماده ارائه خدمات متنوعی در حوزه تعمیر ویدئو پروژکتور ازجمله؛ تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور، عیب‌یابی و تعمیر لنز و اپتیک پروژکتور، تعمیر پروژکتور آل ای دی، تعمیر پروژکتور اس ام دی، تعمیر پروژکتور 3LCD، تعمیر پاور دستگاه و... است.
?روند ثبت سفارش تعمیر ویدئو پروژکتور در پین ورک به چه صورت است؟
ثبت سفارش در پین ورک کاملاً رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش هم می‌توانید از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام نمایید. در هر دو حالت پس از تعیین روز و ساعت و پاسخ به چند سؤال ساده در مورد اینکه خدمت موردنظر برای چه مدل ویدئو پروژکتور است، می‌توانید درخواست خود را به‌آسانی ثبت کنید و منتظر بمانید تا متخصص با شما تماس بگیرد و قیمت دقیق تعمیر ویدئو پروژکتور به شما اعلام شود. درصورتی‌که با متخصص به توافق برسید، درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود در غیر این صورت سفارش شما به‌صورت رایگان لغو خواهد شد.
?علت تار بودن تصویر ویدئو پروژکتور چیست؟
یکی از مشکلات رایجی که در مورد ویدئو پروژکتورها مطرح است، تار بودن تصاویر آن‌هاست. تار بودن تصویر دلایل مختلفی دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛ انقضای عمر لامپ، تنظیم نبودن تنظیمات روشنایی دستگاه، کثیف بودن لنز و کیفیت پایین پرده نمایش. برای رفع کردن تاری تصویر ابتدا لازم است دستگاه‌ها را خاموش کرده و لنز آن را تمیز کنید، راه دیگر برای رفع تار عوض کردن کابل‌های ورودی تصویر است، زیرا در بسیاری از موارد استفاده از کابل بی‌کیفیت موجب تار شدن تصویر می‌شود. اگر تمامی راه‌حل‌های ممکن را امتحان کردید ولی بازهم مشکل شما ادامه داشت، با تعمیرکاران ویدئو پروژکتور پین ورک تماس بگیرید.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 14

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین