بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

نصب و اجرای ایزوگام در تهران

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص در زمینۀ نصب و اجرای ایزوگام از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
نصب و اجرای ایزوگام در تهران

قیمت نصب و اجرای ایزوگام در تهران

نام خدمت قیمت تومان
اجرای قیرگونی سه لایه با مصالح - هر متر مربع 120.000 تومان
اجرای قیرگونی دولایه با مصالح - هر متر مربع 90.000 تومان
اجرای قیرگونی تک لایه با مصالح - هر متر مربع 60.000 تومان
اجرای قیر بدون مصالح - هر متر مربع 30.000 تومان
نصب ایزوگام تک لایه با مصالح - هر متر مربع 50.000 تومان
نصب ایزوگام دو لایه با مصالح - هر متر مربع 65.000 تومان
نصب ایزوگام بدون مصالح - هر متر مربع 30.000 تومان
آسفالت قطر ۱ سانت 25.000 تومان
ایزوگام و قیر گونی زیر ۵۰ متر توافقی
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
200 هزارتومان
600 هزارتومان
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

خدمات قابل ارائه نصب و اجرای ایزوگام در تهران

 • 0 تا 100 نصب ایزوگام و قیرگونی ساختمان
 • نصب ایزوگاه پشت بام، دیوارها و کف
 • ترمیم و تعمیر ایزوگام قدیمی
 • قیرگونی و عایق کاری دستشویی و حمام
 • آسفالت کاری پشت بام و حیاط
 • قیرگونی دولایه و سه لایه
 • نصب ایزوگام بر روی دیوارهای جانبی (بدون نیاز به نصب داربست)
 • نصب انواع برندهای ایزوگام همانند ؛ دلیجان، شرق، پشم شیشه ایران و …

چرا نصب و اجرای ایزوگام در تهران پین ورک ؟

 • پس از ثبت سفارش، نزدیک‌ترین متخصص نصب ایزوگام با بالا‌ترین امتیاز به محل ارسال می گردد.
 • در صورت عدم رضایت از نصاب ارسال شده، پشتیبانی پین ورک در کنار شما خواهد بود و نصاب فعلی لغو و نیروی جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
 • پین ورک، در حال حاضر +8000 نیروی متخصص دارد که مدارک و سابقه هر یک بررسی و اهراز هویت شده اند.
 • متخصصین که امتیاز کمی از مشتریان دریافت کرده اند، به صورت خودکار از سیستم حذف می گردند.
 • میانگین امتیاز متخصصین نصب ایزوگام پین ورک 4.78 از 5 می باشد.

ایزوگام یک عایق رطوبتی است که از قیر و الیاف مصنوعی تهیه می‌شود و با استفاده از حرارت بالا به بستر نصب می‌شود. وجود ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی برای ساختمان ضروری است. با توجه به سبک بودن، مقرون به صرفه بودن و انعطاف، اجرای سریع ایزوگام و پایداری بالا در برابر رطوبت، جایگزین خوبی برای عایق بندی‌های سنتی مثل قیرگونی و آسفالت شد.

اگر برای ایزوگام کاری در فونداسیون ساختمان، ایزوگام کاری پشت بام، ایزوگام کاری سرویس بهداشتی و حمام، عایق بندی دیوارها و عایق بندی استخر به دنبال نصاب ایزوگام باتجربه و حرفه‌ای هستید، پین‌ورک بهترین متخصصان را در سراسر تهران در دسترس شما قرار می‌دهد.

توجه داشت باشید که عمر مفید ایزوگام حدود 10 سال است و بعد از آن نیاز به تعویض ایزوگام یا ترمیم ایزوگام وجود دارد. اگر نصب ایزوگام به درستی انجام نگیرد باعث وجود خسارت ها و دردسرهای زیادی می‌شود، پس برای نصب ایزوگام باکیفیت کار را به دست افراد باتجربه و حرفه‌ای بسپارید.

نصب و اجرای ایزوگام در تهران را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - نصب و اجرای ایزوگام در تهران

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?شرایط مناسب جهت نصب ایزوگام و داشتن یک ایزوگام کاری ایده آل چیست؟
• نباید در زمان بارندگی و در دمای پایین تر از منفی پنج درجه نصب ایزوگام را انجام داد. • سطح زیر کار باید تمیز، خشک، صاف و بدون آلودگی باشد و هر گونه وسیله مانند کولر برای نصب ایزوگام پشت بام باید برداشته شود. • قبل از انجام ایزوگام سطح زیر کار اگر سیمانی، آسفالتی و موزائیک باشد باید یک از لایه قیر برای بالابردن سطح کیفیت کار استفاده کرد. • از ایزوگام استاندارد برای داشتن عایق کاری ایده آل و باکیفیت استفاده کنید. • برای حفظ ایزوگام نباید از وسائل نوک تیز مانند نردبان، پایه‌های کولر، ماهواره، آجر و زباله روی آن استفاده کرد. • بهتر است در مناطق بارانی حداقل از دو دست ایزوگام عمود برهم استفاده کرد، برای سایر منطق که شیب سقف کمتر از 5% است، اجرای دو دست ایزوگام کافی است.
?چگونه ایزوگام مرغوب را از ایزوگام نامرغوب تشخیص دهیم؟
ایزوگام مرغوب دولایه، ضخامت آن چهار میلی متر، انعطاف پذیر، دارای قابلیت کشسانی است یعنی درصورت کشش و تا شدن به سادگی نمی‌شکند، قدرت چسبندگی بالا، قدرت جذب آب، مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر اشعه uv، دارای تیشو نخدار و پلی استر نبافته، دارای پلاستیک نو، بدون بو، زود پاره نمی‌شود، دارای لبه‌های سالم، ضخامت یکنواخت در کل رول است. ایزوگام نامرغوب در ساخت آن از پودرهای مختلف، ضایعات پلاستیکی، دارای بوی ناخوشایند، انتقال رنگ سیاه به دست هنگام دست کشیدن روی آن، دارای استحکام کم و عمر ساختمان ایزوگام نیز کم می‌باشد. با توجه به موارد گفته شده قیمت ایزوگام مرغوب بیشتر از قیمت ایزوگام نامرغوب است و اگر به دست افراد متخصص و باتجربه نصب ایزوگام و گرمادهی برای نصب ایزوگام انجام شود ماندگاری و استحکام ایزوگام 15 سال افزایش می‌یابد.
?کدام نوع ایزوگام با توجه به ماده تشکیل دهنده آن از کیفیت بهتری برخوردار است؟
انواع ایزوگام با توجه به ماده تشکیل دهنده ایزوگام شامل ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده است. برای تولید ایروگام قیر 60 تا 70، پلی استر، آلومینیوم 14 تا 16 میکرون، پلی اتیلن، پودر تالک، پوشال و گونی پلاستیکی را در دستگاه با هم مخلوط می‌کنند و ایزوگام حاصل می‌شود. قیر خالص ماده اصلی تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری است و از تقطیر نفت خام بدست می‌آید. قیر دمیده نیز ماده اصلی تشکیل دهنده ایزوگام دمیده است و از دمیدن هوا به نفت کوره حاصل می‌شود. ایزوگام پلیمری دارای کیفیت بالاتر و ماندگاری بالاتری نسبت ایزوگام دمیده دارد. درجه نفوذ قیر ایزوگام، معیار اصلی در پایداری آب بندی پشت بام است. در نتیجه درج نفوذ قیر پلیمری بیشتر از قیر دمیده است.
?ویژگی‌های ایزوگام یک لایه و ایزوگام دولایه چیست؟
ایزوگام تک لایه دارای ظرافت و انعطاف بیشتر، از ایزوگام تک لایه برای خمیدگی‌ها و کنج‌ها و محل‌هایی که رطوبت کمی وجود دارد استفاده می‌شود به همین دلیل ایزوگام تک لایه بیشتر برای ایزوگام آشپزخانه و ایزوگام تراس مورد استفاده قرار می‌گیرد ایزوگام دو لایه دارای ضخامت و استحکام بیشتر، انعطاف کمتر می‌باشد و از آن برای مکان‌هایی که رطوبت بالایی وجود دارد استفاده می‌شود.
?ایزوگام با روکش آلومینیوم و ایزوگام بدون روکش آلومینیوم مناسب چه محل‌هایی می‌باشد؟
ایزوگام با توجه به داشتن روکش به دو نوع ایزوگام با روکش آلومینیوم و ایزوگام بدون روکش آلومینیوم تقسیم می‌شوند. ایزوگام با روکش آلومینیوم مناسب فضاهایی با تابش مستقیم نور خورشید است، پس برای ایزوگام پشت بام و ایزوگام دیوارهای خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ایزوگام بدون روکش آلومینیومی برای ایزوگام سرویس بهداشتی و فنداسیون استفاده می‌شود.
?تفاوت ایزوگام و قیرگونی چیست و کدام برای عایق کاری بهتر است؟
قیرگونی روش قدیمی عایق کاری و عایق بندی رطوبتی است. اما امروزه ایزوگام به دلیل روش نصب ایزوگام آسان‌تر و داشتن عمر طولانی‌تر، حفظ محیط زیست و قیمت نصب ایزوگام ارزان نسبت به سایر روش‌ها جایگزین قیرگونی شده است. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل قیر طبیعی و صعنتی و ... می‌باشد که باعث دوام بالاتر آن شده است.
?مشخصات یک نصاب ایزوگام حرفه‌ای چیست؟
برای نصب ایزوگام کار را به افراد حرفه‌ای و با تجربه بسپارید تا از عوارض و پرداخت خسارت‌های ناشی از نصب ایزوگام در امان بمانید. نصاب غیر حرفه‌ای ایزوگام موجب کاهش عمر ایزوگام و کاهش استحکام ساختمان می‌شود. پین‌ورک بهترین متخصصان و نصاب ایزوگام در سراسر تهران را در دسترس شما قرار داده تا از بهترین کیفیت برای نصب ایزوگام بهره ببرید. یک نصاب ایزوگام خوب دارای دقت و سرعت عمل بالا، دارای مهارت و تجربه و دانش کافی، آشنا با انواع ایزوگام با کیفیت و طریقه نصب آن، تمیز کردن محل بعد از نصب ایزوگام می‌باشد.
?ضرورت نصب ایزوگام برای ساختمان چیست؟
ایزوگام برای حفظ استحکام ساختمان در مراحل فنداسیون، ایزوگام ساختمان، ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام و ... ضروری است و برای عایق بندی رطوبتی ساختمان از ایزوگام استفاده می‌شود. در گذشته برای عایق بندی ساختمان از قیر گونی استفاده می‌کردند اما امروزه به دلیل قیمت ایزوگام مناسب روش‌های قدیمی عایق بندی جای خود را به ایزوگام داده است.
?پین‌ورک چه نکاتی را قبل از نصب ایزوگام به شما پیشنهاد می‌کند؟
• پر کردن شکافت ها و درزها • اطمینان از کیفیت ایزوگام قبل از نصب • زیر سازی سطح و آماده کردن بستر ایزوگام • عدم انجام ایزوگام کاری در هوای بارانی و برفی • یکسان سازی و یکنواخت کردن سطح زیر کار ایزوگام • انتخاب ایزوگام مناسب برای ایزوگام پشت بام، ایزوگام حمام و ایزوگام سرویس بهداشتی
?قیمت ایزوگام کاری در پین‌ورک به چه صورت محاسبه می‌شود؟
هزینه نصب ایزوگام در پین‌ورک بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود که زیر سازی، یکنواخت کردن بستر ایزوگام، درزگیری و شیب بندی ایزوگام بر قیمت نصب ایزوگام و ایزوگام کاری موثر خواهد بود.
?ایزوگام کاری با استفاده از چه وسائلی توسط نصاب ایزوگام پین‌ورک انجام می‌گیرد؟
• کپسول گاز • چراغ شعله پخش کن • ماله بند کشی و کمچه • تیغ موکت بری فلزی • جارو • کپسول آتش نشانی • فندک جرقه‌ای
?چه مکان‌هایی از ساختمان توسط نصاب ایزوگام پین‌ورک انجام می‌گیرد؟
. نصب ایزوگام سرویس بهداشتی : در مکان‌هایی مانند سرویس بهداشتی و حمام به دلیل جمع شدن آب و جلوگیری از ریزش سقف، نصب ایزوگام ضروری است. برای اجرای ایزوگام در سرویس بهداشتی و حمام ابتدا منشا رطوبت و نم شناخته می‌شود و سپس اقدام به ترمیم ایزوگام انجام می‌شود. . نصب ایزوگام دیواری : نصب ایزوگام روی دیوار بیشتر در مناطق بارانی انجام می‌شود و بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیومی استفاده کرد تا از تابش مستقیم نور خورشید و پوسیده شدن آن جلوگیری شود. برای نصب ایزوگام دیواری باید به ارتفاع دیوار توجه نمود. درصورتی که ارتفاع دیوار بیشتر از 2 متر باشد باید از داربست استفاده کرد. روش نصب ایزوگام دیواری هم به این صورت است که باید پشت ایزوگام را حرارت داده تا ایزوگام به دیوار بچسبد. . نصب ایزوگام پشت بام : ابتدا باید پر کردن درزها و شکاف‌ها برای هموار ساختن پشت بام به خوبی انجام شود. سپس سطح کار را از هر گونه آلودگی پاک کرد. مرحله‌ی بعد شیب بندی مناسب برای نصب ایزوگام می‌باشد. اینکار مانع از نفوذ آب در سطح کار و مانع از کاهش استحکام ساختمان می‌شود. شیب مناسب برای ایزوگام کاری 5 درصد می‌باشد. همچنین برای جلوگیری از آسیب به ایزوگام باید از لایه‌های 2 متری برای زیر پایه‌های کولر و ... استفاده کرد. . ترمیم ایزوگام : در صورتی که قسمت‌هایی از ایزوگام باد کرده باشد می‌توان بدون کندن ایزوگام قبلی و انجام زیرسازی مناسب و آماده کردن بستر ایزوگام، نصب ایزوگام جدید را انجام داد.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 15

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین