بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

دودی کردن شیشه خودرو

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص نصب و دودی کردن شیشه خودرو از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
دودی کردن شیشه خودرو

قیمت دودی کردن شیشه خودرو

نام خدمت قیمت تومان
اجرت نصب شیشه دودی توافقی
نصب شیشه دودی ضد خش توافقی
نصب شیشه دودی 40 درصد توافقی
نصب شیشه دودی 35 درصد توافقی
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

دودی کردن شیشه خودرو یکی از کارهایی است که در زمره تزئینات خودرو قرار می‌گیرد. شیشه دودی یا شیشه رفلکس برای شیشه ‌های خودرو به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به پوست، محافظت از داشبورد خودرو، دید بهتر اطراف، مانع از نفوذ اشعه UV به پوست، جلوگیری از پخش شیشه هنگام تصادف و شکستگی شیشه‌های اتومبیل استفاده می‌شود.

پین‌ورک خدمت دودی کردن شیشه خودرو و نصب شیشه دودی را با بهترین کیفیت برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی برای درصدهای تیرگی مختلف با قیمت مناسب، نصب بدون تغییر رنگ در نور، دودی کردن شیشه خودرو در محل بدون هرگونه حباب و سوراخ‌ های ریز انجام می‌دهد.

کافیست درخواست خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص نصب و دودی کردن شیشه خودرو از شرکت ما معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، نصاب شیشه دودی در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

دودی کردن شیشه خودرو

روش‌های دودی کردن شیشه خودرو

دودی کردن شیشه خودرو به دو روش انجام می‌شود که به آن پرداخته و بررسی می‌کنیم.

۱٫ در کارخانه خودروسازی

شیشه‌های فابریک ماشین در کارخانه به عنوان یک امکان ویژه به درخواست مالک ماشین اضافه می شود. دودی کردن شیشه ماشین باعث استحکام بیشتر شیشه خودرو و مانع عبور نور و اشعه فرابنفش به داخل ماشین می شود.
توجه داشته باشید کارخانه خودروسازی طبق استاندارهای تعریف شده و درصد بسیار کم، شیشه های ماشین را دودی می کند و البته طبق قوانین راهنمایی و رانندگی این مورد انجام می شود.

۲٫ به روش دستی توسط مالک خودرو

دودی کردن شیشه ماشین توسط مالک خودرو انجام می شود. در این روش شما با تهیه برچسب دودی مناسب و ابزارهایی شامل: کاردک، کاتر، لیسه، هیتر یا سشوار خانگی یا صنعتی و… بر روی شیشه ماشین می چسبانید. انجام این کار شاید در ابتدا آسان باشد ولی توجه داشته باشید نیازمند دقت و تجربه کافیست تا مراحل به درستی انجام گردد تا گرد و غبار، حباب و اثر انگشت روی سطح شیشه نباشد.

متخخصین ما در پین ورک با داشتن تجربه و مهارت بالا و قیمت ارزان این خدمت را به بهترین شکل برای شما در محل انجام می دهند.

دلایل دودی کردن شیشه ماشین

_ محافظت در برابر اشعه مضر UV

دودی کردن شیشه خودرو به دلایل مختلفی از جمله خطرات ناشی از تابش نور خورشید و برخورد اشعه خطرناک و مضر UV، بسیار مهم و ضروری است. این در حالی است که متاسفانه بسیاری از خودروهایی که در کشور تولید می‌شود از شیشه‌های آنتی UV بی‌بهره هستند.

_ خنک کردن فضای داخلی خودرو

همچنین در فصل گرما با افزایش دمای هوا و برای رهایی از گرمای شدید داخل اتاقک خودرو و جلوگیری از سوختن پوست سرنشینان، مالکان دودی کردن شیشه خودرو را راهکاری مناسب برای رفع این مشکل می‌دانند. پس کاملا بدیهی است صاحبان خودرو برای حفظ سلامت خود و سرنشینان، به فکر دودی کردن شیشه‌های خودرو باشند.

_ سلیقه شخصی صاحب خودرو

از دیگر دلایل دودی کردن شیشه خودرو می‌توان به سلیقه شخصی صاحب آن اشاره کرد. به نظر می‌رسد دلیلی که بیشتر صاحبان خودرو را وادار به دودی کردن شیشه خودرو می‌کند، شخصی‌سازی خودرو است.

درواقع آن‌ها دلیل این امر را حفظ حریم شخصی خود و سرنشینان می‌دانند و معتقد هستند با دودی کردن شیشه خودرو، تا میزان قابل توجهی از دید مردم پنهان می‌مانند. و می‌توانند آرامش بیشتری را نسبت به زمانی که شیشه‌های خودرو دودی نبوده است، تجربه کنند.

جالب است بدانید که به همان اندازه که وضوح دید از بیرون خودرو به داخل کمتر می‌شود. سرنشینان خودرو در روزهایی که تابش خورشید بیشتر است یا به اصطلاح روزهای آفتابی، دید بهتری از فضای بیرون خواهند داشت.

دودی کردن شیشه خودرو

قوانین دودی کردن شیشه ماشین

 • درصد دید

راهنمایی و رانندگی قانونی مبنی بر محدودیت دودی کردن شیشه خودرو برای صاحبان خودرو اعمال کرده است. طبق این قانون مالکین خودروها فقط می‌توانند شیشه خودرو را از ۳۵ تا ۴۰ درصد دودی کنند. البته منظور از درصد دودی کردن، درصد دید است. یعنی از بیرون خودرو دید ۳۵ تا ۴۰ درصدی به داخل خودرو وجود داشته باشد. هرچه این میزان درصد کمتر شود، میزان دید کمتر و تیرگی شیشه خودرو بیشتر است.
مثلا شیشه دودی ۵ درصد بسیار تیره از شیشه دودی ۴۵ درصد است. اگر این قانون توسط مالکین خودرو نقض شود. پلیس راهنمایی و رانندگی می‌تواند در صورت مشاهده نقض قانون توسط خودرو، آن را متوقف کرده و جریمه نقدی ۵۰ هزارتومان را برای آن درنظر بگیرد.

 • جریمه خودرو

نه تنها پلیس راهنمایی و رانندگی بلکه نیروی انتظامی نیز می‌تواند در صورت برخورد با خودرویی که قانون دودی کردن شیشه خماشین را رعایت نکرده است. نسبت به توقیف آن اقدام کند. از مهم‌ترین دلایل وضع و اجرای این قانون، توانایی پلیس در مشاهده داخل خودرو آن هم از فاصله‌ کمتر از ۳ متر عنوان شده است.

درواقع پلیس باید بتواند در این فاصله ذکر شده، به خوبی داخل خودرو را مشاهده کند. تا اگر راننده خودرو رفتاری خلاف قوانین راهنمایی و رانندگی مثل نبستن کمربند. استفاده از گوشی همراه هنگام رانندگی، خوردن و آشامیدن و … انجام دهد. خودرو را متوقف و با راننده برخورد کند. نکته جالبی که در این مورد وجود دارد, تست کردن تیرگی توسط پلیس است که در بسیاری از کشورهای دیگر، انجام می‌شود.

این در حالی است که متاسفانه در داخل کشور ما این تست وجود ندارد و مجریان قانون باید از چشمان خود کمک بگیرند. برای جریمه خودرو فرقی بین شیشه هایی که برچسب دودی خورده اند و شیشه های فابریک ماشین های خارجی در این زمینه وجود ندارد.
اگر این برچسب ها در فاصله نزدیک سرنشین های خودرو معلوم نباشند باید در محل نسب برچسب کنده شود. جریمه دودی کردن ماشین در کلان شهرها ۵۰ هزار تومان در دیگر شهرها ۳۰ هزار تومان و در روستاها ۱۰ هزار تومان می باشد.

 • قوانین معاینه فنی

طبق قوانین موجود در مراکز معاینه فنی، وجود برچسب شیشه دودی (حتی کمرنگ ۴۰ درصد) برای شیشه عقب خودرو غیر مجاز است و در صورت وجود، برگه معاینه فنی صادر نمی شود، اما اگر شیشه عقب خودرو بصورت فابریک دودی باشد نه برچسب (مثل پورش، لکسوس و …) مانعی برای صدور برگه معاینه وجود ندارد.
قابل ذکر است که شیشه دودی (برچسب و یا شیشه دودی فابریک کارخانه) برای پنجره های جلو و عقب، در صورتیکه سرنشینان خودرو قابل دیدن باشند، مانعی برای صدور معاینه فنی نیست.

مزایای دودی کردن شیشه خودرو

 • دودی کردن شیشه خودرو از جمله اقداماتی است که سبب می‌شود دمای درون کابین خودرو کاهش یافته و خنک‌تر شود. ‌به‌علاوه این اقدام از برخورد مستقیم و مضر پرتوهای فرابنفش خورشید با دست و پوست راننده و سایر سرنشینان خودرو جلوگیری کرده و مانع از سوختن پوست آن‌ها می‌شود.
 • دودی کردن شیشه خودروها به خصوص در کشور ما که در برخی از نواحی اکثر روزهای سال هوا آفتابی بوده و آفتاب به صورت مستقیم به خودروها می‌تابد امری اجتناب ناپذیر و اقدامی کاملا منطقی است.
 • مزیت دیگر دودی کردن شیشه خودروها مربوط به بعد اقتصادی این کار است. خودرویی که به شیشه‌های دودی مجهز است نسبت‌ به نمونه مشابه خود از برچسب قیمتی بالاتری برخوردار است. دودی کردن شیشه برخلاف تغییرات دیگری که سبب دور شدن خودرو از نمونه فابریک و کاخانه‌ای خود می‌شوند بر قیمت خودرو می‌افزاید.
 • با این اوصاف منطقی است که تصمیم بگیرید شیشه‌های خودرو خود را دودی کنید. چراکه هم از بعد سلامتی و هم از بعد اقتصادی این عمل به نفع شما خواهد بود.

دودی کردن شیشه خودرو

دودی کردن شیشه ماشین در محل

نصب برچسب‌های شیشه دودی، نیاز به وسایل سخت ندارد و به صورت سیار نیز در دسترس هستند. در صورتی که تجربه نصب نداشته باشید، این کار می‌تواند بسیار دشوار باشد. بهتر است از یک فرد با تجربه در این زمینه برای نصب شیشه دودی کمک بگیرید.

برچسب‌هایی که قابلیت جلوگیری از اشعه UV را دارد بسیار گران تر هستند. لازم به ذکر است که این برچسب ها کار آمد بوده و به راحتی از ورود نور خوشید به داخل خودرو جلوگیری می کنند. لازم به ذکر است که نور خورشید، می تواند رنگ روکش ها، فرمان خودرو و همچنین داشبورد را تغییر دهند و خودرو ظاهر بدی خواهد داشت.

بر چسب های دودی به هیچ عنوان در قسمت بیرونی خودرو نصب نمی شود و از داخل خودرو نصب می شوند. برای شیشه هایی که صاف نیستند و معقرند، نیاز به زمان و هزینه بیشتری برای نصب است. به طور مثال شیشه عقب، ۲۰۶ و تندر و سمند به دلیل معقر بودن، مبلغ نصب افزایش می یابد. اگر شما قصد دارید شیشه های خودروتان را دودی کنید، فراموش نکنید که برای زیبایی بیشتر شیشه های جلو و عقب را به یک اندازه دودی کنید.

لازم به ذکر است که اگر زیر برچسب ها حباب های ریز می بینید، نگران نباشید چراکه بعد از یک روز این حباب های ریز برطرف می شوند. جالب است بدانید که برچسب های قدیمی به دلیل اینکه از پایه فلز تولید می شدند، در عملکرد GPS اختلال ایجاد می کردند. ولی برچسب های جدید این مشکل را ایجاد نمی کنند.

هزینه دودی کردن شیشه خودرو در محل

لیست قیمت در جدول بالای صفحه به صورت حدودی در اختیار شما عزیزان قرار دارد. اغلام دقیق قیمت و هزینه این خدمت بعد از ثبت سفارش توسط پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما اعلام می‌گردد.

نگران هزینه‌های اضافی نباشید, در پین ورک هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود. تمامی هزینه‌ها طبق نرخ اتحادیه بوده و در صورت ارائه خدمات توسط تعمیرکاران ما, ضمانت نامه کتبی ۳ ماه الی ۱۲ ماهه تقدیم شما می‌گردد. ضمنا هزینه ایاب و ذهاب از شما دریافت نمی‌گردد.

همچنین مواردی که در هزینه شیشه دودی تاثیر گذار هستند شامل:

 • نوع ماشین و شیشه ها (نصب برای شیشه هایی که خمیده و معقر هست، مانند شیشه عقب پژو ۲۰۶ سخت تر می باشد).
 • کیفیت و جنس برچسب دودی شامل رنگ و قابلیت یو وی UV.
 • ضد خط و خش بودن برچسب.
 • نصب برچسب دودی به صورت حرارتی.
 • نصب یک تکه بر روی شیشه عقب.
 • در رنگ های دودی و سبز تیره.

مزایای استفاده از خدمات پین ورک

 • پین ورک تعمیرکاران آموزش دیده با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه ی انواع خدمات و تعمیرات ماشین. از جمله دودی کردن شیشه خودرو در اختیار دارد.
 • ما دارای چندین مرکز با تعمیرکاران متخصص در تهران هستیم, که می‌توانند تمامی مشکلات خودرو شمارا در محل برطرف کنند.
 • در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکاران ما در محل حاضر می شوند و شیشه خودروی شما را با درصد دلخواه برچسب می زنند. اولویت ما کیفیت کار و راضی بودن مشتری است.
 • در پین ورک هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید و هزینه ی ایاب و ذهاب دریافت نمی گردد.
 • در پایان کار ضمانت نامه ارائه خدمات در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

دودی کردن شیشه خودرو در تمام نقاط تهران

۱٫ دودی کردن شیشه خودرو در غرب تهران

شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر،شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا. چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک. آزادی، فردوس، دهکده المپیک, شهرک امیر کبیر، کن, ورد آورد.

۲٫ دودی کردن شیشه خودرو در شرق تهران

تهران نو، تهران پارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون. سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد. حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

۳٫ دودی کردن شیشه خودرو در شمال تهران

تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد, مبارک‌آباد، اقدسیه. زعفرانیه. آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه. فرحزاد. پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک, جنت آباد.

۴٫ دودی کردن شیشه خودرو در مرکز تهران

یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد. تخت جمشید (طالقانی). تخت طاووس، سهروردی. آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه. لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

۵٫ دودی کردن شیشه خودرو در جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی آباد، نعمت‌آباد، یاخچی آباد. امیربهادر، آذری. اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس. دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران. شهرری، کوی سیزده آبان، دولت آباد,شهرک رسالت,بازار چینی فروشان کیان شهر. یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

نحوه ثبت سفارش در پین ورک

پین ‌ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز ممکن است به آن احتیاج پیدا کنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت­‌های مناسب ارائه می‌کند. پین ورک؛ به عنوان مرکز تخصصی دودی کردن شیشه خودرو است که می‌­توانید برای ثبت سفارش خدمات دودی کردن شیشه خودرو  اقدام کنید.

کافی است درخواست خود را ثبت کنید!
کمتر از ۱۵ دقیقه، بهترین متخصص دودی کردن شیشه خودرو توسط کارشناسان پین ورک مشخص و به شما معرفی می­‌گردد.
بعد از تأییدتان، در سریع‌ترین زمان در محل شما حاضر است.

درضمن کارشناسان پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ آماده مشاوره رایگان به مشتریان هستند.

دودی کردن شیشه خودرو را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - دودی کردن شیشه خودرو

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?قوانین مربوط به شیشه دودی و درصد شیشه دودی در ایران به چه صورت می‌باشد؟
درصد شیشه دودی همان میزان عبور نور از شیشه می‌باشد. به طور مثال شیشه دودی 30 درصد، تنها 30 درصد از نور را از خود عبور می‌دهد. هرچه درصد کمتر باشد، میزان کمتری نور از خود عبور می‌دهد و در نتیجه تیره‌تر خواهد شد. در کشورهای مختلف، قوانین متفاوتی برای میزان تیرگی شیشه خودرو و درصد شیشه دودی وجود دارد. اما قوانین دودی کردن شیشه خودرو در ایران به این صورت می‌باشد که باید از فاصله 3 متری داخل کابین خودرو برای پلیس کاملا مشخص باشد. و به طور کلی می‌توان درصد مجاز شیشه دودی را بین 35 تا 40 درصد در نظر گرفت. طبق قوانین راهنمایی و رانندگی در مراکز معاینه فنی چنانچه شیشه عقب خودرو به صورت فابریک دودی باشد یعنی به خواست مشتری از کارخانه دودی شده باشد، مانعی برای صدور برگه معاینه فنی وجود ندارد اما در صورتی که شیشه عقب خودرو برابر یا بالاتر از درصد مجاز، خارج از کارخانه با برچسب دودی شده باشد، غیر مجاز اعلام می‌شود و برگه معاینه فنی صادر نمی‌شود.
?مزایای دودی کردن شیشه خودرو چیست؟
بیشتر مزایای دودی کردن شیشه خودرو مربوط به فصل تابستان می‌شود. نصب شیشه دودی شدت تابش نور خورشید را به داخل کابین ماشین کاهش می‌دهد، در نتیجه شیشه دودی از افزایش دمای بیش از حد داخل ماشین جلوگیری می‌کند و مانع از سوختگی پوست سرنشینان بویژه کودکان می‌شود. وجود شیشه دودی باعث کاهش دید داخل ماشین می‌شود و وسائل شما از دید سارقان دور می‌ماند. همچنین دودی کردن شیشه در هنگام فروش خودرو به عنوان ارزش افزوده برای خودرو تلقی می‌شود. نصب شیشه دودی بر روی شیشه‌های خودرو به دلیل داشتن قوس و انحنا راحت نیست و نصاب شیشه دودی باید تجربه و مهارت در این کار را داشته باشد.
?انواع نصب شیشه دودی و پوشش‌های شیشه‌ای به چه صورت انجام می‌شود؟
• نصب شیشه دودی یا شیشه رفلکس با بالاترین کیفیت • نصب شیشه دودی ضد خش و دارای مقاومت بالا نسبت به شیشه های معمولی • نصب طلق‌های شفاف و مقاوم ضد خش بدون دودی کردن شیشه‌ها • نصب پوشش جاذب اشعه فرابنفش • نصب شیشه دودی در محل
?انواع روش‌های دودی کردن شیشه خودرو به چه صورت می‌باشد؟
دودی کردن در کارخانه: دودی کردن شیشه در کارخانه به درخواست مشتری به صورت فابریک در کارخانه روی خودرو اعمال می‌شود و این درصد طبق مقررات راهنمایی و رنندگی به شیشه اتومبیل اعمال می‌شود. موادی که در کارخانه برای دودی کردن شیشه خودرو بکار می‌رود باعث افزایش استحکام، مانع از عبور اشعه فرابنفش به داخل خودرو می‌شود. دودی کردن دستی: دودی کردن شیشه به روش دستی با استفاده از برچسب های دودی انجام می‌شود. این برچسب ها دارای جنس‌ها و ویژگی‌های مختلف با درصدهای متفاوتی می‌باشند. در این روش نصاب باید از دقت و تجربه و مهارت بالایی در نصب شیشه دودی برخوردار باشد که پس از نصب شیشه دودی، هیچ حباب و اثر انگشت و گرد و غباری بر روی شیشه ظاهر نشود.
?ویژگی‌های استاندارد برای نصب شیشه دودی چیست؟
نصب شیشه دودی باکیفیت به این صورت می‌باشد که گرد و غبار، اثر انگشتی بر روی آن دیده نمی‌شود و پس از یک روز تمام حباب‌‌های آن از بین می‌رود. گوشه‌ها و لبه‌های برچسب شیشه دودی باید تمیز و بدون بریدگی باشد. همچنین برچسب‌ها به مرور زمان تغییر رنگ نمی‌دهند.
?نکات مهم نصب شیشه دودی چیست؟
• نصب شیشه دودی در واقع کار پیچیده‌ای نیست و در هر جایی می‌توان این را انجام داد و چیزی که مهم است تجربه و مهارت است • برچسب‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند. برچسب‌های باکیفیت و دارای uv گرانتر هستند • برچسب‌های دودی را از داخل نصب می‌کنند و شیشه‌هایی که دارای انحنا هستند وقت و زمان بیشتر می‌برند • در صورتی که نصب به طور صحیح انجام شود حباب‌های هوا و اثر انگشت و گرد و غبار روی شیشه دیده نمی‌شود • لبه‌های کار را باید با دقت ببرید و برچسب اضافی وجود نداشته باشد • درصورتی که در داخل ماشین از تزئینات استفاده کرده‌اید از برچسب کم رنگ استفاده کنید تا داخل ماشین دیده شود
?خدمات نصب شیشه دودی توسط پین‌ورک شامل چه مواردی می‌شود؟
• نصب شیشه دودی ارزان • نصب شیشه دودی ضد خش • نصب شیشه دودی عقب خودرو • نصب شیشه دودی عقب شاسی بلند • نصب شیشه دودی کراس اور • نصب شیشه دودی سواری و سدان • نصب شیشه دودی هاچ بک • نصب شیشه دودی انواع خودرو ایرانی و خارجی
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
459
خیر 432

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین