بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

پذیرایی و مهمانداری مجالس و مراسم ها

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص مهمانداری و پذیرایی مجالس از سمت شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
پذیرایی و مهمانداری مجالس و مراسم ها

قیمت پذیرایی و مهمانداری مجالس و مراسم ها

نام خدمت قیمت تومان
5 ساعت اول مهماندار آقا 135,000 تومان
5 ساعت اول مهماندار خانم 145,000 تومان
هر ساعت اضافه مهماندار آقا 18,000 تومان
هر ساعت اضافه مهماندار خانم 20,000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
135 هزارتومان
140 هزارتومان
145 هزارتومان
 • هزینه بازگشت نیروی مهمانداری از 9 شب به بعد 30000 تومان می باشد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

برگزاری جشن و مهمانی همیشه دردسرهای خاص خود را دارد، از پذیرایی مفصل و شایسته مهمانان تا تمیز کردن محیط بعد از میهمانی و خرید وسایل پذیرایی ازجمله میوه و شیرینی که تمام این کارها زمان‌بر و پردردسر است. حتماً برای پذیرایی و برگزاری بک جشن یا دورهمی به نیروهای متخصص پذیرایی و مهمانداری مجالس و مراسم نیاز پیدا خواهید کرد، حال اگر این نیروهای تشریفات از پین ورک باشند که چه‌بهتر.

نیروهای آموزش‌دیده و مجرب پین ورک با طی دوره‌های آداب معاشرت و مهمانداری، کیفیت بالایی دارا هستند. شما می‌توانید برای مجلس مهمانی، دورهمی، مهمانی، مراسم عزاداری و… از نیروهای پین ورک کمک بگیرید. اگر برای برپایی مهمانی و مراسم‌های خود به یک یا چند نیروی کمکی نیاز دارید تا مهمانی هرچه باشکوه‌تر و رؤیایی‌تر برگزار شود تا شما بیشتر با مهمانان خود به معاشرت و گپ و گفت بپردازید و انجام امور پذیرایی از مهمانان توسط افراد حرفه‌ای، باتجربه و کار بلد انجام شود، نگران نباشید! پین‌ ورک از صفرتا صد پذیرایی و مهمانداری همراه شما خواهد بود. مهمانداران پین‌ ورک افراد آراسته با پوشش شیک، خوش‌اخلاق و خوش‌سلیقه، کار بلد و آشنا با اصول حرفه‌ای مهمانداری شما را جهت برگزاری یک مهمانی شکیل یاری می‌کنند. پین ‌ورک مهماندار خانم و مهماندار آقا جهت پذیرایی در انواع مراسم‌ها در منزل، مجالس ختم و مذهبی، مجالس شادی مانند تولد، عقد و …، جلسات اداری، سمینارها، نمایشگاه‌های بین‌المللی را در اختیار شما قرار می‌دهد. کیفیت خدمت پذیرایی و مهمانداری و رضایت مشتری همواره اولویت کار پین ‌ورک قرار دارد. کافی است برای اعزام مهماندار خانم و مهماندار آقا سفارش خود را از طریق سایت یا اپلیکشین پین ‌ورک ثبت کنید.

اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش‌دیده برای مراسم توسط پین ورک

تمامی مهمانداران پین ورک آموزش‌های لازم برای مهمانداری و پذیرایی را گذرانده‌اند و به‌خوبی با اصول تشریفات آشنا هستند. برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن مراسم خود را مدیریت کنید، هم به مهماندار آقا و هم به مهماندار خانم نیاز دارید. در ادامه شما را با اصول مهمانداری آشنا می‌کنیم تا با رعایت این اصول و شیوه‌ها مراسمی به‌یادماندنی برگزار کنید.

 • در ابتدای مراسم لازم است که یکی از مهمانداران در ابتدای سالن مراسم حضورداشته باشد تا با عرض خوشامدگویی به آنان، میهمانان را به سالن اصلی راهنمایی کند. توصیه می‌شود که ورودی سالن را بدون مهماندار نباشد تا کسانی که با محیط آشنایی ندارند سردرگم نشوند.
 • در سالن اصلی مراسم، اگر میهمانان به کمک نیاز داشتند این جز وظایف مهمانداران پین ورک است که به آنان کمک کنند.
 • مهمانداران آموزش‌دیده پین ورک در تمامی سالن مراسم پراکند می‌شوند تا از تمام میهمانان پذیرایی کنند.
 • تمامی مهمانداران آقا و خانم پین ورک، وظیفه پذیرایی از میهمانان در مراسم و همایش‌ها را دارند و تمامی دستورات میهمانان را با احترام انجام می‌دهند.
 • مهمانداران آموزش‌دیده پین ورک به‌تمامی اصولی پذیرایی آشنایی دارند و لذا آن‌ها در سالن‌های اصلی مراسم بیهوده رفت‌وآمد نمی‌کنند و یا در یکجا جمع نمی‌شوند که خود این مسئله یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت مهمانداران آقا و خانم پین ورک است.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت مهمانداران آقا و خانم پین ورک، لحن و بیان دوستانه و مؤدبانه آنان است. به‌طوری‌که آنان در بحث‌های میهمانان دخالت نو اظهارنظر نمی‌کنند.
 • بارزترین ویژگی مثبت مهمانداران آقا و خانم پین ورک این است که آنان به‌موقع خدمت موردنظر را به میهمانان ارائه می‌دهند و همین مسئله باعث افزایش رضایت افرادی که از تیم تشریفات پین ورک استفاده کرده‌اند شده است.
 • تمامی این ویژگی‌ها را فقط شما می‌توانید در مهمانداران آقا و خانم پین ورک پیدا کنید. هدف اصلی مهمانداران پین ورک جلب رضایت شما و درنتیجه جلب رضایت و خوشنودی میهمانان از پذیرایی است که در طول مراسم آنان با آرامش از میهمانی لذت برده‌اند.

برای پذیرایی از مهمانان به چه تعداد نیروی پذیرایی و مهمانداری نیاز داریم؟

تعداد نیروی پذیرایی را با توجه نوع مراسم، بزرگی مراسم و حجم کار پذیرایی تعیین کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که اگر کارهای پذیرایی را خودتان به عهده بگیرید، فرصتی برای صحبت و معاشرت با مهمانان نخواهید داشت. پین ‌ورک نیروهای خدماتی خود را جهت خرید میوه و شیرینی و … و اعزام مهماندار باتجربه و توانمند و آشنا با آداب پذیرایی آماده کرده است تا مهمانی و مراسم شما هرچه باشکوه‌تر برگزار شود.

وظایف مهماندار خانم و مهماندار آقا جهت پذیرایی از مهمانان چیست؟

 • هیچ‌گونه کوتاهی از طرف مهماندار پذیرفته نیست و مهماندار باید تمام وظایف خود را به درست‌ترین شکل ممکن انجام دهد تا هیچ‌گونه نارضایتی از طرف مهمان به وجود نیاید.
 • مهماندار همیشه باید بتواند رضایت مهمان‌ها را جلب کند و این موضوع شامل همه مهمان‌ها می‌شود. افراد روحیات مختلفی دارند و مهماندار باید بتواند آرامش خود را در برخورد با هر یک از مهمان‌ها حفظ کند و همواره آنان را راضی نگه دارد.
 • مهماندار در مواجهه با اعتراض مهمان باید آرامش خود را حفظ و با خوش‌رویی از مهمان عذرخواهی کند. بهتر است مهماندار برای جلوگیری از تکرار، مورد اعتراض را در دفترچه‌ای یادداشت کند.
 • در پایان مراسم نیز یک مهماندار خانم و یک مهماندار آقا در درب‌های خروجی بانوان و آقایان حضورداشته و با حفظ ادب، متانت و احترام از مهمانان خداحافظی می‌کند.
 • مهماندار وظیفه کمک به مهمانان را دارد. به‌طور مثال اگر از مهمانان فرد سالمندی از عصا ویلچر استفاده می‌کند، بهتر است مهماندار او را تا میز پذیرایی همراهی کند.

نیروهای پذیرایی و مهمانداری در پین ‌ورک چگونه گزینش‌شده و مشغول به کار می‌شوند؟

پین ‌ورک یکی از معتبرترین شرکت‌ها در ارائه امور خدمات پذیرایی و مهمانداری است. پین ‌ورک نیروهای خود را از بین تعداد زیادی گزینش و آموزش‌های لازم طرز برخورد با مهمانان، اخلاق و پذیرایی آموزش می‌دهد و همواره کیفیت و رضایت مورد اولویت کار پین ‌ورک قرار دارد. نیروها پی از ثبت نهایی سفارش شما در اسرع وقت حاضرشده و بهترین کیفیت را در برگزاری مهمانی و پذیرایی به شما ارائه می‌دهند.

ویژگی‌های مهماندار خانم جهت پذیرایی مراسم چیست؟

 • وقت‌شناس در حضور به‌موقع پذیرایی مهمانان
 • مسئولیت‌پذیر و انجام وظایف به نحو احسن
 • آشنا با اصول و آداب مهمانداری و پذیرایی
 • خوش‌رو خوش‌برخورد برای پذیرایی در منزل از مهمانان
 • خوش‌سلیقه و داشتن مهارت در چیدمان میز و مهارت آشپزی
 • باحوصله به خواسته‌های مهمانان رسیدگی کند
 • خوددار بوده وارد بحث و مجادله با مهمانان نشود و به خواسته‌های مهمانان با گشاده‌رویی گوش کند.

مزایای انتخاب نیروی پذیرایی در منزل و مهماندار آقا و خانم جهت پذیرایی چیست؟

 • اعزام نیروی پذیرایی مراسم در اسرع وقت به محل شما
 • اعزام مهماندار پذیرایی مجالس با ظاهری شیک و تمیز
 • پذیرایی در منزل و پذیرایی در سالن توسط مهمانداران پین ‌ورک به بهترین نحو
 • اعزام مهماندار به‌طور ویژه برای مجالس ترحیم و مذهبی، مجالس عروسی، تولد و …
 • اعزام مهماندار و نیروی پذیرایی به‌طور ویژه در کنفرانس‌ها و اجلاس‌ها
 • قیمت پذیرایی مجالس توسط مهمانداران پین‌ ورک بسیار مناسب و به‌صرفه

عوامل مؤثر بر قیمت پذیرایی و مهمانداری از طرف پین ‌ورک چگونه تعیین می‌شود؟

 • تعداد ساعاتی که مهماندار مشغول پذیرایی از مهمانان و انجام وظایف خود است.
 • تعداد نیروی مهماندار جهت پذیرایی از مهمانان که این مورد با توجه به تعداد مهمان‌ها، بزرگی مراسم از طرف شما تعیین می‌شود. اما شما می‌توانید با آگاهی از بخش‌های مختلف کار و تقسیم‌بندی وظایف هر یک از مهماندارها در سفارش تعداد مهماندار صرفه‌جویی نمایید.
 • نوع پذیرایی مراسم و نوع مهمانی در دستمزد مهماندار تأثیر می‌گذارد. مثلاً هزینه خدمت پذیرایی از مهمانان در یک مهمانی کوچک در مقایسه با یک مهمانی بزرگ مانند مراسم عقد و عروسی متفاوت است.

پذیرایی و مهمانداری مجالس و مراسم ها را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - پذیرایی و مهمانداری مجالس و مراسم ها

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?چه خدماتی توسط نیروی پذیرایی و مهماندار پین‌ورک ارائه می‌شود؟
نیروی پذیرایی در منزل و مهمانداری پین‌ورک شما را در برگزاری مهمانی هرچه باشکوه‌تر و با کیفیت یاری می‌نمایند. خدماتی که در پذیرایی و مهمانداری پین‌ورک ارائه می‌شود شامل خرید وسائل پذیرایی، سرو غذا و میوه، جمع آوری و شستشوی ظروف، چیدمان وسائل پذیرایی مانند ظروف، میز و صندلی که تماما توسط مهماندار و نیروی پذیرایی در منزل پین‌ورک انجام می‌شود. همچنین مهماندار خانم و مهماندار آقا وظیفه خوش آمد گویی و راهنمایی مهمانان را نیز بر عهده دارد.
?پین‌ورک برای برگزاری چه مراسم‌هایی آماده خدمت و اعزام مهماندار می‌باشد؟
پین‌ورک برای برگزاری تمام مراسم ها و مجالس همراه شما خواهد بود و تمام دغدغه‌های شما را جهت پذیرایی در منزل و پذیرایی مهمانان در سالن برطرف می‌کند. اگر شما در فکر برگزاری جشن تولد باشکوه، مراسم عقد و عروسی، جشن فارغ التحصیلی، جشن خدافظی از مسافر و حتی مراسم ترحیم و برگزاری مراسم سالگرد و مجالس مذهبی هستید کافی است برای اعزام نیروهای توانمند و کاربلد پین‌ورک از طریق سایت یا اپلیکیشن خدماتی اقدام نمایید تا تمام کارهایی پذیرایی و مهمانداری از صفر تا صد توسط نیروهای خدماتی پین‌ورک انجام شود.
?چگونه می‌توانم از خدمت نیروی پذیرایی و مهماندار پین ورک استفاده کنم؟
برای بهره‌مندی از این خدمت، شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به اپ یا سایت پین ورک، در قسمت ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت اولیه درخواست همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 17

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین