بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

نصب و تعمیر جک پارکینگ

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15دقیقه، یک متخصص در زمینۀ نصب و تعمیر جک پارکینگ از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
نصب و تعمیر جک پارکینگ

قیمت نصب و تعمیر جک پارکینگ

نام خدمت قیمت تومان
جک درب اتوماتیک توافقی
قفل درب اتوماتیک برقی توافقی
ریموت درب اتوماتیک توافقی
سنسور چشمی درب اتوماتیک توافقی
فلاشر جک درب اتوماتیک توافقی
ریل اتومات توافقی
درب اتوماتیک تابا توافقی
درب اتوماتیک سوزوکی توافقی
درب اتوماتیک سیماران توافقی
درب اتوماتیک فلای توافقی
درب اتوماتیک میلان توافقی
درب اتوماتیک فادینی توافقی
درب اتوماتیک ویرا توافقی
درب اتوماتیک جی بی دی توافقی
درب اتوماتیک لنسر توافقی
درب اتوماتیک الکتروپیک توافقی
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

امروزه علاقه‌ی افراد برای استفاده از درب‌های دستی و لولایی کاهش یافته است؛ دلیل این امر روی کار آمدن درب اتوماتیک با فناوری و تکنولوژی پیشرفته است. نصب دربهای اتوماتیک در فروشگاه‌ها برای افرادی که خرید زیادی دارند یا برای کهنسالان و معلولین بسیار مفید بوده و باعث افزایش بازخورد مثبت مشتریان شده است. همچنین درب اتوماتیک پارکینگ باعث افزایش سرعت ورود و خروج خودروها و جلوگیری از سرقت ماشین‌ها شده است.

فناوری باز و بسته شدن درب اتوماتیک، ساده است. سنسورهایی که بر روی درب نصب هستند، پس از تشخیص شخصی در مقابل خود، واکنش نشان می‎دهند. از طریق ارسال سینگال سنسورها به موتور، فرمان باز شدن درب ارسال می‌شود.

مزیت های درب اتومات

 • کاهش سر و صدا
 • جلوگیری از هدر رفتن انرژی
 • جلوگیری از انتقال بیماری
 • کنترل ورود و خروج افراد
 • افزایش بهداشت عمومی

 

انواع درب اتوماتیک

این دربها متناسب با نیاز کاربر و محل نصب انواع مختلفی دارد. برخی از آن‌ها مناسب نصب درب فروشگاه و برخی دیگر مناسب نصب درب پارکینگ می‌باشند. انواعی از دربهای اتوماتیک نیز وجود دارد که بر روی پنجره نصب می‌شود. برخی از انواع درب اتوماتیک را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم:

 • درب پارکینگ کشویی

درب کشویی یا درب اتوماتیک اسلایدینگ به دلیل سهولت در رفت و آمد، یک انتخاب عالی برای محیط‌های پردد مانند ساختمان‌های اداری، بیمارستان‌ها و هتل‌ها محسوب می‌شود. این درب‌ها به سمت چپ و راست یا دوطرفه باز و بسته می‌شوند و هم به تنهایی برای ورود یا خروج و هم به صورت مسیر ورود و خروج دوطرفه استفاده می‌شود. انواع درب کشویی به صورت کشویی تلسکوپی، کشویی دولنگه و کشویی تک لنگه وجود دارد.

 • دربهای اتوماتیک چرخشی

این نوع درب‌ها طراحی زیبا و پیشرفته‌ای برای محیط‌هایی که دارای محدودیت فضا هستند، استفاده می‌شود. درب چرخشی یک در به سمت بیرون و یک درب به سمت داخل می‌چرخد به طوری همزمان از هر دو طرف رفت و آمد امکان پذیر است.

 • دربهای اتوماتیک تاشو

این درب‌ها از دو یا چند صفحه تشکیل جداگانه تشکیل شده است و معمولا به فضای کمی برای نصب احتیاج دارند و برای فضاهایی که محدودیت فضا دارند گزینه ایده آلی محسوب می‌شود. می‌توان از درب تاشو در محیط‌های پرتردد مانند پمپ بنزین استفاده نمود.

درب اتوماتیک فروشگاهی

اولین برداشت از یک فروشگاه درب ورود و خروج مشتری است. در اثر تردد زیاد و استفاده از درب دستگیره‌ای در فروشگاه‌ها قطعا باعث افزایش آلودگی می‌شود و جلوه‌ی زشتی را نمایان می‌سازد. اما درب ورودی فروشگاه‌ها بدون تماس مستقیم دست انجام شود و به محض ورود و خروج مشتری درب باز و بسته می‌شود، علاوه بر ماندگاری تمیزی و شفافیت باعث جلوه زیبای فروشگاه نیز خواهد شد و مشتریان به راحتی می‌توانند با دستانی پر از فروشگاه خارج شوند.

نصب درب اتوماتیک فروشگاهی روشی مدرن است که باعث افزایش درصد فروش و تمایل به خرید مشتری گشته است. همچنین استفاده از دربهای اتوماتیک امنیت زیادی را در فروشگاه برقرار کرده‌اند. دربهای اتوماتیک فروشگاهی برای پاساژها و مراکز خرید گزینه‌ی بسیار ایده‌آلی است. درب فروشگاهی اتوماتیک را با جنس‌ها و تکنولوژی‌های متنوع می‌توانید در سایت مشاهده کنید.

نصب درب اتوماتیک فروشگاهی آسان و باعث جذب مشتریان خواهد شد. این درب‌ها نه تنها در فروشگاه بلکه در محیط‌های بیمارستان و ایزوله نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. درب فروشگاه اتومات باعث راحتی افراد کهنسال و برای افرادی که ناتوانی جسمی دارند بسیار کاربردی است و بدون نیاز به نیروی فیزیکی به راحتی باز و بسته می‌شود. درب فروشگاهی دارای طرح‌های خاص و منحصر به فردی است که از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند.

آیا از درب اتوماتیک فروشگاهی در زمان‌های قطع برق می‌توان استفاده نمود؟

درب اتوماتیک فروشگاهی به دلیل استفاده از برق اضطراری در مواقع قطعی برق نیز قابل استفاده هستند. این درب‌ها با ذخیره برق و یا اتصال به ژنراتور پشتیبانی می‌شوند. همچنین اگر امکان ذخیره برق یا اتصال به ژنراتور وجود نداشته باشد، می‌توان به صورت دستی نیز از آن استفاده نمود. بنابراین نگران قطعی برق نباشید.

قیمت درب فروشگاهی اتوماتیک

همانطور که می‌دانید درب فروشگاهی اتوماتیک در انواع و اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. برای مراکز بزرگ و پر رفت و آمد از درب‌های بزرگ‌تر استفاده می‌شود. به غیر از اندازه معیارهای دیگر چون قدرت و نوع موتور، یراق آلات مورد نیاز، قطر پروفیل، ضخامت آلومینیوم و … در تعیین قیمت درب اتوماتیک فروشگاهی تاثیر دارد. قیمت درب اتوماتیک فروشگاهی ممکن است از سایر درها بیشتر باشد اما در طول استفاده از آن در بسیاری از هزینه‌ها مانند میزان هدر رفت انرژی صرفه جویی می‌شود.

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان متشکل از چند در است که روی یک محور مرکزی و در یک محفظه‌ی استوانه‌ای قرار دارد. درب گردان نوعی از درب فروشگاهی اتوماتیک هستند که برای ورود و خروج، بدون تداخل افراد با یکدیگر در نظر گرفته شده است. درب گردان اتوماتیک در مکان‌هایی که اختلاف دمای زیادی بین محیط داخل و خارج وجود دارد، بسیار می‌تواند در مصرف انرژی صرفه جویی نماید. در واقع درب گردان اتوماتیک در زمستان با کاهش دمای محیط و در تابستان با افزایش دمای محیط مقابله می‌کند. استفاده از درب اتوماتیک گردان علاوه بر راحتی، امنیت و ایمنی بالایی دارد. درب شیشه‌ای اتوماتیک گردان یکی از زیباترین درب‌های اتوماتیک محسوب می‌شود. از این درب زمانی استفاده می‌شود که محدودیت عرض برای نصب دیگر درب‌های اتوماتیک وجود دارد.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای گردان

1 . درب گردان اتوماتیک تمام شیشه

ساختار شیشه‌ای که در این نوع درب‌ها استفاده شده است بسیار ایمن و مقاوم بوده و ظاهر منحصر به فردی دارد. این درب‌ها محور مرکزی نداشته و متعلقات آن بر روی زمین نصب می‌شود و سبب نمای ظریف‌تر و زیباتر درب ورودی می‌شود.

2 . درب شیشه‌ای اتوماتیک گردان ترکیبی

این درب‌ها ترکیبی از درب گرد و کشویی می‌باشند که طراحی زیبا و منحصر به فردی را بوجود می‌آورد. این درب‌ها با توجه به نیاز ساختمان از درب چرخشی به درب کشویی تغییر می‌کند و در ورودی‌های خاص نصب می‌شوند.

3 . درب شیشه ای گردان اتوماتیک با قابلیت خروج اضطراری

این درب‌ها دارای 3 یا 4 پنل بوده که در مواقع اضطراری با ضربه وارد شدن به آن روی هم جمع می‌شوند و مسیر خروج را مهیا می‌کنند.

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای گردان

 • دارای زیبایی خاص و منحصر به فرد
 • سازگاری با نماهای مختلف ساختمان
 • جلوگیری از ورود سر و صدا و گرد و غبار
 • جلوگیری از اتلاف انرژی در زمستان و تابستان
 • عدم برخورد افراد هنگام ورود و خروج
 • دارای میکرو کنترل هوشمند
 • مورد استفاده برای اماکنی که دارای اختلاف دمای زیاد در داخل و خارج
 • طراحی این سیستم به گونه ای است که درب همیشه بسته است در حالیکه همیشه باز است.

درب اتوماتیک کرکره ای

یکی دیگر از انواع درب اتومات که علاوه بر ظاهری زیبا، امنیت و آسایش را به ارمغان می‌آورد استفاده از درب کرکره‌ای اتوماتیک است. این نوع درب به وسیله‌ی موتور و قدرت برق بر روی محور عمودی بالا و پایین می‌رود. در این درب اتوماتیک بدون نیاز به نیروی انسانی با استفاده از کنترل از راه دور می‌توان در را باز و بسته نمود. از این نوع درب اتوماتیک در پارکینگ، مراکز تجاری و اداری، سوله‌ها و … استفاده می‌شود. درب اتوماتیک کرکره‌ای یا درب اتوماتیک رولی از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار است. این درب ها برای پارکینگ بسیار مناسب می‌باشند و از هم امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان را پوشش می‌دهند.

ویژگی های درب کرکره ای اتوماتیک

 • این دربها امنیت بیشتری نسبت به کرکره دستی دارند.
 • کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک توسط ریموت به راحتی باز و بسته می‌شود.
 • باز و بسته شدن آن کاملا روان و بدون آلودگی صوتی می‌باشد.
 • دارای زیبایی فوق العاده و انطباق با نمای ساختمان‌های مختلف
 • استفاده از درب اتوماتیک کرکره‌ای به عنوان عایق صوتی و حرارتی عمل میکند.
 • هنگام قطعی برق میتوان از سیستم خلاصکن آن برای کارکرد دستی یا نصب باتری استفاده نمود.

قیمت درب کرکره ای

قیمت پایین درب اتوماتیک کرکره‌ای از مهمترین مزیت آن محسوب می‌شود. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه و انرژی هستید به دنبال نمونه های با کیفیت درب اتوماتیک کرکره ای باشید که می‌تواند به عنوان عایق حرارتی نیز عمل کند.

ما کیفیت بالای درب کرکره برقی را به شما تضمین می‌کنیم. این درب ها جزو با دوام ترین درب ها در بازار محسوب می‌شوند. اگر برای خانه یا محل کار خود به دنبال خرید کرکره برقی هستید می‌توانید برای اطلاع از قیمت درب کرکره‌ای با ما تماس بگیرید یا سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید تا با بهترین نیروها آشنا شده و شما را قبل از نصب و راه اندازی درب کرکره ای، در خرید بهترین نوع آشنا کنند. قیمت درب کرکره با توجه نوع و جنس آن متفاوت است، اما تاثیرگذارترین عوامل نوع موتور و کیفیت تیغه می‌باشد.

درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو بیشتر در محیط‌هایی قابل استفاده است که دارای مشکل محدودیت فضا می باشند. از نظر ساختاری درب اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به درب اتوماتیک لولایی هستند. گاهی فقط درب اتوماتیک تاشو به یک سمت دیوار نصب می‌شود. از مزیت درب اتوماتیک تاشو نسبت به درب اتوماتیک لولایی این است که فضای کمتری به هنگام با و بسته شدن اشغال می‌کند. مکانیزم باز و بسته شدن درب بسیار روان و نرم و بدون صدا می‌باشد. زمان باز شدن درب اتوماتیک تاشو در حدود 2 تا 4 ثانیه است.

ویژگی های درب اتومایک تاشو Folding

 • کاهش شعاع باز و بسته شدن درب
 • سرعت بالای در باز و بسته شدن درب
 • قابلیت استفاده در مکان هایی با محدودیت در عرض
 • مورد استفاده در مکان‌هایی با نیاز امنیت بالا
 • برخوردار از توان مصرفی کمتر نسبت به درب اتوماتیک لولایی
 • قابلیت تردد و رفت و آمد آسان و سریع
 • از این سیستم می‌توان به صورت درب یک لنگه یا دو لنگه استفاده نمود.
 • قابل نصب بر روی هر نوع درب لولایی
 • به دلیل کاهش شعاع عملکرد مناسب برای راهرو و فضاهای کم عرض
 • درب شیشه ای اتوماتیک تاشو به درب اتوماتیک اتوبوسی یا آکاردئونی نیز معروف است.

درب پارکینگ کشویی یا ریلی

درب اتوماتیک ریلی بیشتر در انبار، کارخانجات، ادارات و پارکینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی درب اتوماتیک ریلی به این صورت است که یک لنگه درب با طول متوسط 5 متر بر روی یک ریل به صورت کشویی سوار است و به سمت چپ و راست حرکت می‌کند و فضای ورود و خروج را مهیا می‌کند.

ویژگی‌های درب ریلی اتوماتیک

 • قابلیت استفاده برای تردد نامحدود
 • قابلیت استفاده برای درب های سنگین و با عرض زیاد
 • عملکرد آسان در باز و بسته شدن درب توسط ریموت
 • قابلیت نصب باتری برای ذخیره انرژی در زمان قطعی برق
 • دارای سرعت بالا به هنگام باز و بسته شدن
 • دارای حداقل صدا و حداکثر قدرت

انواع درب اتوماتیک ریلی یا کشویی

این نوع از دربهای اتوماتیک به دو گروه درب ریلی تک لنگه و درب کشویی دو لنگه تقسیم می‌شوند. برای نصب درب اتوماتیک ریلی باید فضای کافی برای حرکت درب به سمت چپ و راست وجود داشته باشد. از درب ریلی دو لنگه اغلب در ساختمان‌هایی که دارای حیاط هستند کاربرد دارد. برای باز و بسته کردن درب ریلی می‌توان از ریموت، کارت، کد و گوشی هوشمند استفاده نمود.

اجزای اصلی دربهای اتوماتیک

درب‌های اتومات از دو قسمت اصلی بنام اپراتور و سیستم مکانیکی تشکیل شده است که خود اپراتور شامل قسمت‌های دیگری مانند 1.الکتروموتور درب اتوماتیک 2.بردالکترونیکی 3.چشمی و سنسور می‌شود.

سنسورهای چشمی درب اتومات

وظیفه سنسورهای چشمی دریافت پیام حرکت کاربران به جهت باز و بسته شدن می‌باشد. سنسورهای چشمی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها دارای تکنولوژی و کارکرد متفاوتی با یکدیگر هستند.

در گذشته سنسورهای در اتوماتیک به این شکل بود که با عبور حیوانات و اشیاء توسط باد از مقابل فرمان باز شدن درب صادر می‌شد. نسل بعدی سنسور دربهای اتومات قابلیت تنظیم حساسیت را دارا بود. با کم کردن حساسیت سنسورهای درب اتوماتیک دیگر با عبور حیوانات در به صورت اتوماتیک باز نشده اما مشکلاتی مانند دیر عمل کردن برای عابرینی که قصد ورود یا خروج باعجله دارند وجود داشت.

پین ورک بهترین شرکت‌های فروش درب اتوماتیک را به شما معرفی کرده تا مشتریان را به هدف مطلوب خود برساند. ما با بررسی شرکت ‌ها به شما باسابقه‌ترین و باکیفیت‌ترین شرکت‌های درب اتوماتیک را معرفی می‌کنیم.

راهنمای خرید و تعمیر درب ریموتی

قبل از خرید باید نوع، کاربرد و محیطی که قرار است درب اتوماتیک نصب شود، مشخص شود. درب اتوماتیک مسکونی، درب پارکینگ اتوماتیک، درب اتوماتیک فروشگاهی، درب اتوماتیک بیمارستان، درب اتوماتیک بانک و … از جمله مواردی است که می‌توانید از آن استفاده نمایید.

انواع درب‌های اتومات از لحاظ مکانیز باز شدن به دو گروه تقسیم می‌شوند. درب اتوماتیک خودکار که از طریق سنسور باز و بسته می‌شود و درب پارکینگ اتوماتیک که با استفاده از ریموت باز و بسته می‌شود. اما ویژگی مشترک بین این دو گروه، عدم نیاز به نیروی فیزیکی برای باز و بسته شدن در می‌باشد.

شرکت درب اتوماتیک

پین ورک به عنوان یک شرکت خدمات آنلاین راهنمای شما در خرید درب از بهترین شرکت‌های درب اتوماتیک در تهران می‌باشد و شما را به بهترین متخصصین نصب و راه اندازی درب اتوماتیک وصل می‌کند. شما می‌توانید از طریق ارتباط با متخصصین درب اتوماتیک پین ورک متناسب با بودجه و محل مورد نظر برای نصب درب اتوماتیک، بهترین نوع درب اتوماتیک با بالاترین کیفیت را انتخاب نمایید و سپس نصب و راه اندازی درب اتماتیک در کوتاه‌ترین زمان و بدون هیچگونه دغدغه برای شما انجام می‌گیرد.

نصب و تعمیر جک پارکینگ را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - نصب و تعمیر جک پارکینگ

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?درب اتوماتیک بر اساس سیستم باز شدن به چند دسته تقسیم می‌شود؟
1 . درب اتوماتیک پارکینگ ریلی : درب اتوماتیک بر روی یک ریل باز می‌شود و در ساخت آن به جای استفاده از جک پارکینگی از موتور الکترومکانیکی استفاده می‌شود. 2 . درب اتوماتیک پارکینگ بازویی : این درب‌ها همان زیرساخت درب معمولی را دارند با این تفاوت که با استفاده از جک پارکینگی عمل باز و بسته شدن درب اتفاق می‌افتد. 3 . درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای : در ساختار این نوع درب از چندین تیغه کرکره استفاده شده است و بجای جک پارکینگی از موتور مخصوص کرکره اتوماتیک استفاده می‌شود. دوام و ماندگاری درب کرکره ای به کیفیت تیغه و موتور الکترومکانیکی بستگی دارد. این درب فضای کمی اشغال می‌کند و از لحاظ هزینه‌ای به صرفه‌تر می‌باشد.
?مزایای ثبت سفارش در پین ورک چیست؟
• متخصصین پین ورک را برای انواع خدمات درب اتوماتیک مانند نصب، تعمیر و تعویض درب را با بهترین کیفیت انجام می‌دهند. ی با ثبت سفارش در اپلیکیشن پین ورک در کمترین زمان به نصاب درب اتوماتیک حرفه‌ای در تهران دست پیدا می‌کنید. • پشتیبانان پین ورک به منظور افزایش رضایت و بهبود کیفیت خدمات، تمام مراحل اجرای کار را زیر نظر می‌گیرند. • به دلیل ثبت سفارش آنلاین و تلفنی دیگر وقت خود را در ترافیک تلف نمی‌کنید و در هر زمان و مکانی می‌توانید از خدمات درب اتوماتیک استفاده نمایید. • در صورت بروز هر مشکل و نقدی می‌توانید با پشتیبانان پین ورک تماس بگیرید و مطمئن باشید که تمامی کارها پیگیری می‌شود.
?روند ثبت سفارش خدمات درب اتوماتیک در پین ورک به چه صورت می‌باشد؟
ثبت سفارش در پین ورک کاملا رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش هم می‌توانید از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام نمایید. در هر دو حالت پس از تعیین روز و ساعت و پاسخ به چند سوال ساده در مورد اینکه خدمت مورد نظر برای چه فضایی است، می‌توانید درخواست خود را به آسانی ثبت کنید و منتظر بمانید تا متخصص با شما تماس بگیرد و قیمت دقیق درب اتوماتیک به شما اعلام شود. در صورتی که با متخصص به توافق برسید، درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود در غیر این صورت سفارش شما به صورت رایگان لغو خوهد شد.
?هزینه خدمات درب اتوماتیک در پین ورک چگونه محاسبه می‌شود؟
پس از ثبت سفارش متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت و قیمت نصب درب اتوماتیک را به شما اعلام می‌کنند. این هزینه توسط متخصص با توجه به برند درب اتوماتیک و نوع درب اتوماتیک محاسبه می‌شود. در صورتی که با متخصص به توافق رسیدید ثبت سفارش شما کامل می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 16

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین