بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

نصب و تعمیر جک پارکینگ

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15دقیقه، یک متخصص در زمینۀ نصب و تعمیر جک پارکینگ از پین ورک معرفی می گردد. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده متخصص آماده متعهد به شما
نصب و تعمیر جک پارکینگ

قیمت نصب و تعمیر جک پارکینگ

نام خدمت قیمت تومان
جک درب اتوماتیک توافقی
قفل درب اتوماتیک برقی توافقی
ریموت درب اتوماتیک توافقی
سنسور چشمی درب اتوماتیک توافقی
فلاشر جک درب اتوماتیک توافقی
ریل اتومات توافقی
درب اتوماتیک تابا توافقی
درب اتوماتیک سوزوکی توافقی
درب اتوماتیک سیماران توافقی
درب اتوماتیک فلای توافقی
درب اتوماتیک میلان توافقی
درب اتوماتیک فادینی توافقی
درب اتوماتیک ویرا توافقی
درب اتوماتیک جی بی دی توافقی
درب اتوماتیک لنسر توافقی
درب اتوماتیک الکتروپیک توافقی
ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
مشاهده کامل لیست قیمت ها
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
توافقی
توافقی
توافقی
 • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
 • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

نصب و تعمیر جک پارکینگ یکی از خدمات جدیدی است که به چشم می‌خورد، زیرا امروزه علاقه‌ی افراد برای استفاده از درب‌های دستی و لولایی کاهش یافته و اغلب به استفاده از درب اتوماتیک با فناوری و تکنولوژی پیشرفته روی آورده‌اند. همچنین درب اتوماتیک پارکینگ باعث افزایش سرعت ورود و خروج خودروها و جلوگیری از سرقت ماشین‌ها نیز می‌شود.

در هر صورت در صورت نیاز به خدمات نصب و تعمیر جک پارکینگ، متخصصین ما در پین ورک تمامی مراحل نصب و تعمیر آن را به عهده می‌گیرند. فقط کافیست درخواست نصب و تعمیر جک پارکینگ خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵دقیقه، یک متخصص در زمینۀ نصب و تعمیر جک پارکینگ از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

تعمیر جک پارکینگ

انواع درب اتوماتیک

این درب ها متناسب با نیاز کاربر و محل نصب انواع مختلفی دارد. برخی از آن‌ها مناسب نصب درب فروشگاه و برخی دیگر مناسب نصب درب پارکینگ می‌باشند. انواعی از درب های اتوماتیک نیز وجود دارد که بر روی پنجره نصب می‌شود. برخی از انواع درب اتوماتیک را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم:

۱٫ درب پارکینگ کشویی

درب کشویی یا درب اتوماتیک اسلایدینگ به دلیل سهولت در رفت و آمد، یک انتخاب عالی برای محیط‌های پر تردد مانند ساختمان‌های اداری، بیمارستان‌ها و هتل‌ها محسوب می‌شود. این درب ‌ها به سمت چپ و راست یا دو طرفه باز و بسته می‌شوند و هم به تنهایی برای ورود یا خروج و هم به صورت مسیر ورود و خروج دوطرفه استفاده می‌شود.

انواع درب کشویی به صورت کشویی تلسکوپی، کشویی دولنگه و کشویی تک لنگه وجود دارد.

۲٫ درب اتوماتیک چرخشی

این نوع درب‌ها طراحی زیبا و پیشرفته ‌ای برای محیط‌ هایی که دارای محدودیت فضا هستند، استفاده می‌شود. درب چرخشی یک در به سمت بیرون و یک درب به سمت داخل می‌چرخد به طوری که همزمان از هر دو طرف رفت و آمد امکان پذیر است.

۳٫ درب اتوماتیک تاشو

این درب‌ها از دو یا چند صفحه تشکیل جداگانه تشکیل شده است. معمولا به فضای کمی برای نصب احتیاج دارند و برای فضاهایی که محدودیت فضا دارند گزینه ایده آلی محسوب می‌شود. می‌توان از درب تاشو در محیط‌ های پرتردد مانند پمپ بنزین استفاده نمود.

۴٫ درب اتوماتیک کرکره ای

یکی دیگر از انواع درب اتومات که علاوه بر ظاهری زیبا، امنیت و آسایش را به ارمغان می‌آورد استفاده از درب کرکره‌ای اتوماتیک است. این نوع درب به وسیله‌‌ی موتور و قدرت برق بر روی محور عمودی بالا و پایین می‌رود. در این درب اتوماتیک بدون نیاز به نیروی انسانی با استفاده از کنترل از راه دور می‌توان در را باز و بسته نمود.

از این نوع درب اتوماتیک در پارکینگ، مراکز تجاری و اداری، سوله‌ها و … استفاده می‌شود. درب اتوماتیک کرکره‌ای یا درب اتوماتیک رولی از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار است. این درب ها برای پارکینگ بسیار مناسب می‌باشند. هم امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان را پوشش می‌دهند.

اجزای درب اتوماتیک پارکینگ

 • موتور.
 • جک درب.
 • لولا.
 • قفل‌برقی.
 • بازوی درب.
 • سنسور چشمی الکترونیکی.
 • باتری بکاپ.
 • ریموت.
 • خلاص کن.

انواع جک پارکینگی

جک های پارکینگی از نظر نوع کارکرد به ۳ نوع هیدرولیکی, الکترومکانیکی و ریلی تقسیم می شوند.

۱- جک های هیدرولیکی;

جک های هیدرولیکی به آن دسته از جک ها گفته میشود که با بهره گیری از نیروی پمپ و روغن هیدرولیک، عمل باز و بستن درب را انجام می دهند. اصولا جک های هیدرولیکی برای درب های نسبتا سنگین و سنگین وزن استفاده میشود و نسبت به جک های الکترومکانیکی دارای قدرت بیشتری می باشند.

۲- جک های الکترو مکانیکی;

جک های الکترو مکانیکی به آن دسته از جک ها گفته می شود که با تبدیل انرژی چرخشی الکترو موتور به نیروی کششی توسط مهره و مارپیچ باعث باز و بسته شدن درب می شود.

جک های الکترو مکانیکی به دلیل ساختار ساده تر نسبت به جک های هیدرولیکی و همچنین قیمت پایین تر بیشتر مورد توجه و استفاده قرار می گیرد.

۳- موتو ریلی;

موتور ریلی یکی از شاخه های موتورهای الکترو مکانیکی می باشند. با این تفاوت که این موتور ها انرژی چرخشی الکترو موتور را توسط گیربکس تقویت نموده و به وسیله چرخ دنده سر گیربکس به یک تسمه آهنی که به شکل دنده شانه ای است و سراسر درب ریلی قرار می گیرد وصل می شود. برای نصب جک پارکینگ و تعمیر جک پارکینگ با سرویسکاران ما در پین ورک در ارتباط باشید.

سنسورهای چشمی ایمنی درب اتوماتیک

وظیفه سنسورهای چشمی ایمنی دریافت پیام حرکت کاربران به جهت باز و بسته شدن می‌باشد. سنسورهای چشمی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها دارای تکنولوژی و کارکرد متفاوتی با یکدیگر هستند.

در گذشته سنسورهای درب اتوماتیک به این شکل بود که با عبور حیوانات و اشیاء توسط باد از مقابل فرمان باز شدن درب صادر می‌شد. نسل بعدی سنسور دربهای اتومات قابلیت تنظیم حساسیت را دارا بود. با کم کردن حساسیت سنسورهای درب اتوماتیک دیگر با عبور حیوانات درب به صورت اتوماتیک باز نشده اما مشکلاتی مانند دیر عمل کردن برای عابرینی که قصد ورود یا خروج با عجله دارند وجود داشت.

پین ورک بهترین شرکت‌های فروش درب اتوماتیک را به شما معرفی کرده تا مشتریان را به هدف مطلوب خود برساند. ما با بررسی شرکت ‌ها به شما با سابقه‌ترین و با کیفیت‌ترین شرکت ‌های درب اتوماتیک را معرفی می‌کنیم.

متخصصین ما تمامی مراحل نصب و تعمیر جک پارکینگ را با کمترین هزینه برای شما انجام خواهند داد. فقط کافیست درخواست نصب و تعمیر جک پارکینگ خود را ثبت کنید.!
زیر ۱۵دقیقه، یک متخصص در زمینۀ نصب و تعمیر جک پارکینگ از پین ورک معرفی می‌گردد. بعد از تاییدتان، تعمیرکار در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

تعمیر جک پارکینگ

مزایای استفاده از درب‌های اتوماتیک

 • کاهش سر و صدا.
 • جلوگیری از هدر رفتن انرژی.
 • جلوگیری از انتقال بیماری.
 • کنترل ورود و خروج افراد.
 • افزایش بهداشت عمومی.

 

 

ارائه خدمات نصب و تعمیر جک پارکینگ در پین ورک

پین ورک با تجربه‌ترین و باسابقه‌ترین شرکت در زمینهٔ سیستم‌های اتوماتیک و با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها توانسته نوآوری ‌های جدیدی را ارائه کند. جک پارکینگ یکی از رایج‌ترین موارد در سیستم‌های اتوماتیک است. از مهم‌ترین عوامل در درب اتوماتیک تعمیر درب پارکینگ است.
در بعضی از مواقع ممکن است که درب پارکینگ شما به دلایل مختلفی دچار مشکل شود و به درستی مانند قبل باز و بسته نشود.

این اتفاق ممکن است هر لحظه در طول روز رخ دهد و برای شما مشکل‌ساز شود و نیاز به تعمیرکار پیدا کنید. باید این نکته را اشاره ‌کنیم هر موقع که درب و جک پارکینگی شما خراب شد و نیاز به تعمیر جک پارکینگ داشتید می‌توانید با متخصصین ما در پین ورک در ۲۴ ساعته شبانه روز در ارتباط باشید.

از جمله سایر خدمات نصب و تعمیرات جک پارکینگ که توسط پین ورک ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر جک پارکینگ.تعمیر جک پارکینگ
 • نصب جک پارکینگ.
 • تعمیر ریل پارکینگ.
 • تعمیر موتور جک پارکینگ.
 • تعمیر درب پارکینگ ریموت دار.
 • عیب‌یابی جک و ریل پارکینگ.
 • تعمیر بازوهای درب.
 • تعمیر درب اتوماتیک.
 • تنظیم و رفع اشکال موتور.
 • رگلاژ لنگه ‌های درب.
 • رفع مشکل خلاص کن دستی.
 • و…

هزینه نصب و تعمیر جک پارکینگ در محل

لیست قیمت در جدول بالای صفحه به صورت حدودی در اختیار شما عزیزان قرار دارد. اغلام دقیق قیمت و هزینه ی نصب و تعمیر جک پارکینگ شما. بعد از ثبت سفارش و میزان خرابی جک پارکینگ, توسط پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما اعلام می گردد.

نگران هزینه های اضافی نباشید, در پین ورک هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود. تمامی هزینه ها طبق نرخ اتحادیه بوده و در صورت نصب, تعمیر و تعویض قطعات توسط تعمیرکاران ما, ضمانت نامه کتبی ۳ ماه الی ۱۲ ماهه تقدیم شما می گردد.

مزایای استفاده از پین ورک

 • پین ورک تعمیرکاران و متخصصین آموزش دیده با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات جک پارکینگ در اختیار دارد.
 • ما دارای چندین مرکز با تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه در تهران هستیم, که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات جک پارکینگ را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کنند.
 • در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار ما در محل حاضر می شود. اولویت ما تعمیر قطعات جک پارکینگ شما است.
 • در صورت لزوم با قطعات اورجینال تعویض می گردد.
 • در پین ورک هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.
 • در پایان کار ضمانت نامه تعمیر یا تعویض قطعات در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

نصب و تعمیر جک پارکینگ در تمام نقاط تهران

۱٫ نصب و تعمیر جک پارکینگ در غرب تهران

شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر،شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک. آزادی، فردوس، دهکده المپیک, شهرک امیر کبیر، کن, ورد آورد.

۲٫ نصب و تعمیر جک پارکینگ در شرق تهران

تهران نو، تهران پارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد. حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

۳٫ نصب و تعمیر جک پارکینگ در شمال تهران

تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد, مبارک‌آباد، اقدسیه. زعفرانیه، آجودانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد. پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک, جنت آباد.

۴٫ نصب و تعمیر جک پارکینگ در مرکز تهران

یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی). تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه. لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

۵٫ نصب و تعمیر جک پارکینگ در جنوب تهران

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی آباد، نعمت‌آباد، یاخچی آباد، امیربهادر، آذری. اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران. شهرری، کوی سیزده آبان، دولت آباد,شهرک رسالت,بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

 

نصب و تعمیر جک پارکینگ را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - نصب و تعمیر جک پارکینگ

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?درب اتوماتیک بر اساس سیستم باز شدن به چند دسته تقسیم می‌شود؟
1 . درب اتوماتیک پارکینگ ریلی : درب اتوماتیک بر روی یک ریل باز می‌شود و در ساخت آن به جای استفاده از جک پارکینگی از موتور الکترومکانیکی استفاده می‌شود. 2 . درب اتوماتیک پارکینگ بازویی : این درب‌ها همان زیرساخت درب معمولی را دارند با این تفاوت که با استفاده از جک پارکینگی عمل باز و بسته شدن درب اتفاق می‌افتد. 3 . درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای : در ساختار این نوع درب از چندین تیغه کرکره استفاده شده است و بجای جک پارکینگی از موتور مخصوص کرکره اتوماتیک استفاده می‌شود. دوام و ماندگاری درب کرکره ای به کیفیت تیغه و موتور الکترومکانیکی بستگی دارد. این درب فضای کمی اشغال می‌کند و از لحاظ هزینه‌ای به صرفه‌تر می‌باشد.
?مزایای ثبت سفارش در پین ورک چیست؟
• متخصصین پین ورک را برای انواع خدمات درب اتوماتیک مانند نصب، تعمیر و تعویض درب را با بهترین کیفیت انجام می‌دهند. ی با ثبت سفارش در اپلیکیشن پین ورک در کمترین زمان به نصاب درب اتوماتیک حرفه‌ای در تهران دست پیدا می‌کنید. • پشتیبانان پین ورک به منظور افزایش رضایت و بهبود کیفیت خدمات، تمام مراحل اجرای کار را زیر نظر می‌گیرند. • به دلیل ثبت سفارش آنلاین و تلفنی دیگر وقت خود را در ترافیک تلف نمی‌کنید و در هر زمان و مکانی می‌توانید از خدمات درب اتوماتیک استفاده نمایید. • در صورت بروز هر مشکل و نقدی می‌توانید با پشتیبانان پین ورک تماس بگیرید و مطمئن باشید که تمامی کارها پیگیری می‌شود.
?روند ثبت سفارش خدمات درب اتوماتیک در پین ورک به چه صورت می‌باشد؟
ثبت سفارش در پین ورک کاملا رایگان صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش هم می‌توانید از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن پین ورک اقدام نمایید. در هر دو حالت پس از تعیین روز و ساعت و پاسخ به چند سوال ساده در مورد اینکه خدمت مورد نظر برای چه فضایی است، می‌توانید درخواست خود را به آسانی ثبت کنید و منتظر بمانید تا متخصص با شما تماس بگیرد و قیمت دقیق درب اتوماتیک به شما اعلام شود. در صورتی که با متخصص به توافق برسید، درخواست سفارش شما توسط پشتیبانان پین ورک تکمیل می‌شود در غیر این صورت سفارش شما به صورت رایگان لغو خوهد شد.
?هزینه خدمات درب اتوماتیک در پین ورک چگونه محاسبه می‌شود؟
پس از ثبت سفارش متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت و قیمت نصب درب اتوماتیک را به شما اعلام می‌کنند. این هزینه توسط متخصص با توجه به برند درب اتوماتیک و نوع درب اتوماتیک محاسبه می‌شود. در صورتی که با متخصص به توافق رسیدید ثبت سفارش شما کامل می‌شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
305
خیر 341

4 دیدگاه

  معصومه باقری 3 سال پیش

  سلام وقتتون بخیر جک درب پارکینگ شامل سنسور چشمی هم میشود دیگه درسته؟ایا شما دراین زمینه خدمات رسانی میکنید؟

   فاطمه مهدی پور 3 سال پیش

   سلام و عرض ادب خدمت شما بله شرکت پین ورک دراین زمینه نیز خدمات رسانی میکند و جک درب پارکینگ شامل موتور/جک درب/لولا/قفل برقی/بازوی درب/سنسورچشمی الکترونیکی/باتری بکاپ/ریموت/خلاص کن میباشد

  احسان شمیرانی 3 سال پیش

  سلام وقت بخیر در پارکینگ ما به سختی باز و بسته میشه علتش چیه؟

   فاطمه مهدی پور 3 سال پیش

   سلام و عرض ادب خدمت شما در بعضی از مواقع ممکن است که درب پارکینگ شما به دلایل مختلفی دچار مشکل شود و به درستی مانند قبل باز و بسته نشود. که این اتفاق ممکن است هر لحظه در طول روز رخ دهد و برای شما مشکل‌ساز شود و نیاز به تعمیرکار پیدا کنید. هر موقع که درب و جک پارکینگی شما خراب شد و نیاز به تعمیر جک پارکینگ داشتید می‌توانید با متخصصین ما در پین ورک تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین