بازگشت
درخواست خدمت 021-87700770

پنچرگیری سیار

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه،یک متخصص پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک از شرکت ما معرفی می گردد. بعد از تاییدتان،در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770
سفارش و مشاوره

021-87700770

هرلحظه آماده +8000 متخصص آماده متعهد به شما
پنچرگیری سیار

قیمت پنچرگیری سیار

نام خدمت قیمت تومان
قیمت پنچرگیری لاستیک خودرو توافقی
قیمت پنچرگیری لاستیک موتور توافقی
قیمت پنچرگیری دوچرخه توافقی
قیمت تعویض زاپاس توافقی
قیمت یدک کشی خودرو توافقی
قیمت تنظیم باد توافقی
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
30 هزارتومان
60 هزارتومان
120 هزارتومان
  • با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.
  • این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود.
پس از ثبت سفارش، متناسب با توضیحات شما قیمت دقیق انجام خدمت مشخص می گردد.
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

پنچری خودرو برای همه ما اتفاق افتاده است. غیرقابل پیش بینی بودن این اتفاق بر هیچ کس پوشیده نیست. هر چند بهتر است برای کاهش ریسک قبل از آغاز سفر قسمت‌های متفاوت خودروتان را بررسی کنید. اگر لاستیک خودرو پنچر شود، ادامه حرکت بسیار خطرناک است. معمولا تعویض لاستیک کار دشواری نیست. اما در شرایطی که این اتفاق برای خانم‌ها بیفتد دشواری‌هایی را به همراه دارد. از سوی دیگر گاهی پیش می‌آید که لاستیک جدا نمی‌شود. این موضوع ممکن است به دلیل باز نشدن طولانی مدت لاستیک و زنگ زدگی بین رینگ و لاستیک بروز کند. در صورتی که به هر دلیلی در جاده و خیابان لاستیک خودرو یا موتور دچار پنچری شده است، می‌توانید پس از تماس یا ثبت آنلاین سفارش در اپلیکیشن پین‌ورک از متخصصین پنچرگیری سیار پین‌ورک بهره‌مند شوید. پین‌ورک یک شرکت معتبر در ارائه خدمات پنچرگیری سیار، پنچرگیری تیوبلس، پنچرگیری ماشین، پنچرگیری موتور سیکلت، تعویض زاپاس، تنظیم باد لاستیک، یدک کش و حمل خودرو تا آپاراتی و …می‌باشد. در صورت بروز پنچری لاستیک بعد از ثبت سفارش شما متخصصین پین‌ورک در کوتاه‌ترین زمان برای پنچرگیری در محل، تعویض زاپاس و یدک کش خودروی شما در محل حاضر خواهند شد. سرویس پنچرگیری خودرو در محل پین‌ورک برای انواع خودروهای شاسی بلند، ماشین سواری و ماشین سنگین انجام می‌شود. این خدمت به صورت پنچرگیری 24 ساعته و همه روزهای هفته در اختیار مشتریان خواهد بود. محدوده تحت پوشش پین‌ورک جهت ارائه سرویس پنچرگیری سیار در همه مناطق تهران و کرج به مشتریان محترم ارائه می‌شود.

پنچرگیری سیار را شروع کنید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-87700770

تخصصی دارید؟ به ما بپیوندید

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

 - پنچرگیری سیار

پین ورک در خدمت شما

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

ثبت درخواست خدمت
یا ثبت تلفنی سفارش 021-87700770

سوالات متدوال

?مزایای ثبت سفارش در پین‌ورک چیست؟
ارائه خدمات پنچرگیری شبانه روزی و پنچرگیری 24 ساعته در تهران و کرج ارائه خدمات پنچرگیری سیار با قیمت منصفانه دسترسی به چندین متخصص پنچرگیری در لحظه به صورت آنلاین در اپلیکیشن اطلاع از قیمت پنچرگیری در محل پیش از ثبت نهایی سفارش داخل اپلیکشین اعزام به موقع و سریع نیروی متخصص پنچرگیری در محل مورد نظر کاربر استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه ها و تجهیزات جهت پنچرگیری و حمل خودرو ثبت سفارش پنچرگیری به صورت آنلاین و رایگان و بدون دغدغه
?خدمات پنچرگیری سیار شامل چه مواردی می‌شود؟
پنچرگیری تیوبلس- پنچرگیری شبانه روزی- پنچرگیری ماشین- پنچرگیری موتور- پنچرگیری دوچرخه-پنچرگیری 24 ساعته- تنظیم باد لاستیک- امداد پنچری-تعویض لاستیک در محل تیوبلس-جایگزین تایر سالم با تایر معیوب توسط پنچرگیری سیار- رفع نشتی لاستیک توسط پنچرگیری سیار- استفاده از اسپری پنچرگیری
?چگونه سفارش پنچرگیری سیار را در پین‌ورک ثبت کنیم؟
ابتدا اپلیکیشن پین‌ورک را از بازار یا گوگل پلی به صورت رایگان دانلود کنید. سپس خدمت مورد نظر خود (به طور مثال خدمت پنچرگیری سیار) را انتخاب و تاریخ را همراه با ساعت انجام سفارش ثبت نمایید. می‌توانید داخل باکس توضیحات هرگونه نکته و توضیحی را برای آشنایی بیشتر پنچرگیری سیار با جزئیات کار اضافه نمایید. پس از گذراندن این مراحل آدرس و شماره تلفن خود را برای هماهنگی‌های لازم درج و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک کنید. سپس شما می‌توانید به صورت آنلاین به تعدادی متخصص دسترسی پیدا کنید و از قیمت پنچرگیری سیار که از طرف متخصصین پیشنهاد شده است را اطلاع پیدا کیند. در آخر می‌توانید با مشاهده پروفایل هر یک متخصصین، سوابق کاری آن‌ها، نظر و تجربه سایر مشتریان بهترین پنچرگیری سیار تهران را انتخاب نمایید.
?سرویس پنچرگیری تیوبلس برای کدوام نوع از تایرها قابل انجام است؟
امروزه 20 درصد لاستیک‌ها از نوع تیوب‌دار و 80 درصد لاستیک‌ها از نوع تیوبلس هستند. سرویس پنچرگیری سیار تنها برای پنچرگیری تایرهای تیوبلس است. زیرا زمانی که تایر تیوب‌دار پنچر می‌شود حتما باید برای پنچرگیری، تیوب از لاستیک خارج شده و زیر دسنگاه حرارت تیوب پنچرگیری رفته و سپس با دستگاه داخل لاستیک انداخته شود.
?برای انجام سرویس پنچرگیری تیوبلس چقدر فضا لازم است؟
فضای مورد نیاز باید به قدری باشد که متخصصین پینورک بتوانند به طور آزاد در اطراف خودرو حرکت کنند.
?هزینه ی انجام سرویس پنچرگیری تیوبلس چقدر است؟
با توجه به اینکه درخواست استفاده از این سرویس در اپلیکیشن ثبت می‌شود، می‌توانید جزئیات مربوط به هزینه سرویس پنچرگیری تیوبلس را در آنجا مشاهده نمایید.
?پین‌ورک سرویس تعویض پنچرگیری سیار را در چه مکان هایی ارائه می‌دهد؟
سرویس پنچرگیری تیوبلس در همه مناطق تهران و کرج به مشتریان محترم ارائه میشود. پنچرگیری در محل غرب تهران- پنچرگیری سیار شمال تهران- پنچرگیری سیار شمال غرب تهران- پنچرگیری سیار در محل شهرک غرب- پنچرگیری سیار پونک- پنچرگیری سیار اشرفی اصفهانی- پنچرگیری سیار مرزداران- پنچرگیری سیار سعادت آباد- پنچرگیری سیار فرحزاد- پنچرگیری سیار ستاری- پنچرگیری سیار شهران- پنچرگیری سیار کوهسار- پنچرگیری سیار چیتگر- پنچرگیری سیار آزادی- پنچرگیری سیار شهرزیبا- پنچرگیری سیار کن- پنچرگیری سیار آزادگان- پنچرگیری سیار کوهک- پنچرگیری سیار چیتگر- پنچرگیری سیار دریاچه
?لوازم مورد نیاز برای پنچرگیری چیست؟
بعضی از ابزارهای لازم به ین شرح است 1- آچار چرخ : این نوع آچار به دو شکل دستی و پنوماتیکی وجود دارند، برای باز و بسته کردن پیچ های چرخ ماشین استفاده می شو. 2- دستگاه بالانس چرخ : که به دوصورت استاتیکی و دینامیکی وجود دارد. 3- دستگاهی که بوسیله آن لاستیک های خودرو را در می آورند .
?مراحل پنچرگیری لاستیک چیست؟
• ارزیابی میزان باد لاستیک‌ها • بررسی دقیق لاستیک‌ها بوسیله یک چراغ قوه • توجه به وجود صدای خروج هوا به عنوان نشانه ای از پنچری لاستیک. • درصورتیکه با تولید کف روی سطح لاستیک روی سطح آن حباب ایجاد شد یعنی لاستیک خودرو شما پنجر است.
?نشانه‌های پنچری لاستیک خودرو هنگام رانندگی چیست؟
وجود هر شی تیز مانند شیشه خورده، میخ می‌تواند سبب پنچر شدن لاستیک شما به صورت ناگهانی شود. اگر راننده‌ای حرفه‌ای باشید سریعا متوجه پنچری خواهید شد. در لحظه‌ای که متوجه پنچری لاستیک شدید سریعا خودرو را متوقف نمایید تا از ایجاد آسیب‌های بیشتر به خودرو جلوگیری نمایید. نشانه‌های پنچر شدن خودرو در زیر ارائه شده است: • انحراف به چپ و راست: لغزیدش یا انحراف ناگهانی خودرو به چپ و راست نشان دهنده کم باد شدن، پنچری و یا حتی ترکیدگی لاستیک ماشین است. در مورد ترکیدن ناگهانی لاستیک، خودرو به شدت منحرف می‌شود و معمولا کنترل فرمان نیز مشکل می‌شود. • سفت شدن فرمان: چنانچه در حین رانندگی به طور ناگهانی فرمان سفت و سخت می‌شود، احتمال پنچر شدن وجود دارد. در واقع با کم شدن تدریجی باد لاستیک، این اتفاق روی می‌دهد و چرخش فرمان دشوار می‌شود. • لرزیدن لاستیک خودرو: بسیاری از راننده‌ها از روی لرزش ماشین در حین رانندگی متوجه پنچری می‌شوند. وقتی یکی از لاستیک‌ها پنچر می‌شود، تعادل خودرو به هم می‌خورد و در سرعت بالا ماشین دچار لرزش می‌شود.
?چه زمانی نیاز به تعویض لاستیک وجود دارد؟
گاهی تعمیر لاستیک و پنچرگیری فایده‌ای برای لاستیک ندارد و باید تعویض لاستیک در محل انجام شود. لاستیک‌های صاف بسیار در معرض پنچر شدن می‌باشند ولی در اکثر مواقع پنچرگیری فایده‌ای ندارد و باید تعویض لاستیک صورت گیرد. اگر پنچری لاستیک از بغل اتفاق افتاده باشد و سوراخ در کناره لاستیک باشد باید تعویض لاستیک در محل انجام شود. اگر لاستیک توسط میخ و اجسام نوک تیز بیشتر از 10 سانتی متر سوراخ شده باشد، تعویض لاستیک صورت می‌گیرد. در صورتی که بیش تر از یک سوراخ در لاستیک ایجاد شده باشد و فاصله سوراخ‌ها از هم کمتر از 40 سانتی متر فاصله داشته باشند، پنچرگیری کمکی نمی‌کند و باید تعویض لاستیک انجام شود. در صورتی که لاستیک در اثر تصادف، آسیب جدی دیده باشد باید در اسرع وقت تعویض لاستیک انجام شود.
آیا مطالب این صفحه مفید بود؟
خیر 22

بررسی سابقه متخصص

سابقه و مدارک متخصصی بررسی و سپس امکان ارائه خدمات دارند.

حضور بهترین متخصص

کیفیت کار متخصصین با استفاده از امتیاز دهی همواره بررسی می گردد.

قیمت مشخص

هزینه تمامی خدمات ارائه شده متخصصین در پین ورک مشخص است.

پیگیری 24 ساعته

تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند.

با نصب اپلیکیشن پین ورک تخفیف بگیرید

برای این خدمت قیمت بگیرین و در صورت رضایت کار رو انجام بدین